Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szombatitomi


szombatitomi
aktív tag

Na, gratulálok! :C Egyébként miért félsziget? :D

(#2) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Félsziget? :F

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#3) szablya


szablya
tag

http://www.felsziget.ro/

Ez majdnem ugyanaz, mint a Sziget, ugyanaz a cég szervezi, csak ez Vásárhelyen van, Románia és főleg Erdély egyik legnagyobb bulija.

Idei fellépők: Ska-P * Babylon Circus * Sub Focus & MC I.D. * Mark Knight * Pannonia Allstars Ska Orchestra * Deák Bill Blues Band * Lajkó Félix és bandája * Duo Harry Tavitian & Cserey Csaba * Kumm * Vama * Philip Straub * Horace Dan D * Persona * Katapult * Adrian Eftimie * Dj Fülöp & Lobenwein * Therapy?Gorillaz Sound System * The Rasmus * Fedde Le Grand * Parov Stelar Band * Quimby * Nero * Charlie * Compact * Kiscsillag * Directia 5 * Pokolgép * Şuie Paparude * Dan Helciug şi Spitalul de urgenţă * The Model * Junkie & Hawky * Ultimul Rand * Blazzaj Omega * Europe * Phoenix * Tricky * Hernan Cattaneo * Noisia * Butterflies In My Stomach * Che Sudaka * Anima Sound System * Magna Cum Laude * Irie Maffia * Grimus * Sarmalele Reci * Gojira * Coyote * Hot X * Dj Döme * Livio & RobyKorn * Above & Beyond * Dub FX * Tankcsapda * Zdob şi Zdub * N.O.H.A. * Belga * Taxi * Subscribe * Nora Naughty * Beatrice * Tündérground * Puya * Mike Godoroja & Blue Spirit feat. Marius Mihalache* Magashegyi Underground * Partizan * Igor Do'urden * Dj Almund * Pöli

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#4) .bableWes


.bableWes
őstag

grat!

nekem eddigi nyereményem a 2006os F1-es játékon nyertem denim cuccokat.

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#5) Poll Tamás


Poll Tamás
csendes tag

Grat! :)

Eddig én sem nyertem semmit, talán egyszer, egy tombolán kétszer. :)

Mondjuk csal egy csokit meg egy bögrét nyertem több mint a semmi. :DDD

"A tenger szépsége nem csökken szemünkben attól, hogy tudjuk, olykor hajók süllyednek el."

(#6) makraipeter1


makraipeter1
tag

Én meg cocacolás kupakkal egy Uefa Euro 2008-at :DDD

(#7) Eastman


Eastman
őstag

Gratulálok! ...mi az a DFGT?

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) bejmuller


bejmuller
aktív tag

mennyibe adod? :D

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#9) Psychonaut válasza szablya (#3) üzenetére


Psychonaut
addikt

Ez majdnem ugyanaz, mint a Sziget
:D :DDD

(#10) bejmuller válasza Psychonaut (#9) üzenetére


bejmuller
aktív tag

jah, ez kicsitt eros, de nekunk jo :D
egy sziget napijegy ara + egy kicsi = felsziget "heti"jegy <-ez sem elhanyagolhato

szablya: az elobbi az komoly kerdes volt :)

[ Szerkesztve ]

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#11) szablya válasza bejmuller (#8) üzenetére


szablya
tag

160? 179-ért lehet előrendelni, szal szerintem ez jó :F

Írj ha komolyan kell, és Gyergyóban találkozunk :D

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#12) sagesz93


sagesz93
addikt

Nekem saitek r660 van 7ezerért :D
jó biznic volt

(#13) bejmuller válasza szablya (#11) üzenetére


bejmuller
aktív tag

ma meg nem tudok biztos valaszt adni, tehat ha kozben el tudod adni, akkor tedd nyugodtan.
ha valami biztos lesz, akkor megkereslek :)

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#14) szablya


szablya
tag

Aztakúúúú... mégsem nyertem. Azt hitték, hogy kint vagyok az EMI-ben és meg akartak viccelni. Viszont mehetek vissza Marosfőre 4 napra csudajól érezni magam, és csak a kaját kell állni, egyik srác házánál leszünk. Jó buli lesz! Szóval végül is ezért akartak találkozni velem, úgyhogy megyek majd megint... :D

Ami az EDDA koncertet illeti: hatalmas volt! De fáj kicsit a fejem meg holnap majd a nyakam is. Holnap valószínű megyek ki egész napra, lesz sok jó előadás, Vona, meg este Dalriada. Jejejjeeeeee! :R

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#15) bejmuller válasza szablya (#14) üzenetére


bejmuller
aktív tag

=)) nagyon rossz vicc volt :D
na jo szorakozast mara :)

Az ornitológusoknak nincs jutalom a munkájukban. A madarak leszarják az embereket. :D

(#16) szablya


szablya
tag

Wááááááááááá, a Dalriada valami hatalmas volt!

...de hogy fog fájni holnap a nyakam :DDD
Mindenesetre holnap valószínű megyek ismét Marosfőre és szerdáig állaccság van! :C

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#17) Mr.Csizmás válasza .bableWes (#4) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

"egy foga van elül, azt is tombolán nyerte" :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.