Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Daweee


Daweee
őstag

Azokból kiindulva amiket eddig írtál, én úgy látom hogy a legjobb hogyha nem beszélsz, vele nem foglalkozol vele egy darabig, mert úgy jött le hogy te csinálhatsz bármit, nem fog összejönni, így meg csak időről időre feltépi a sebeket. Aztán idővel (hónapok, vagy több, rajtad áll) ha elmúlik a varázs lehettek barátok. De ez a helyzet most olyan semmilyen, csak egymásnak okoztok fájdalmat. Szar lesz így is, úgy is, de az én módszeremmel talán rövidebb ideig. A kötélről meg a véleményem: [link]
Szóval kitartás, többet nem tudok hozzátenni. :R

(#2) szablya válasza Daweee (#1) üzenetére


szablya
tag

Sokszor próbáltam már elfelejteni. Sokféleképpen. És tényleg nem megy. Egy-két év kellenének hozzá. És még egy jódarabig nem lenne senki ilyen fontos, mint Ő. Ebben biztos vagyok. Ő az a lány, akit mindig kerestem... És egy-két év nélküle, amíg "elfelejtem"... Nagyon sok. Nem bírnám ki.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) Daweee válasza szablya (#2) üzenetére


Daweee
őstag

Pedig nemigen látok más kiutat :( Amúgy meg most így gondolod, de idővel ha el akarod felejteni, akkor lassan ugyan de menni fog. Elhatározás kérdése. Elsőnek azt kéne tudatosítanod hogy nincs esélyed, és nem kapaszkodni minden szalmaszálba. Kegyetlenül hangzik, de ha eredményt akarsz... Szar ügy ez :(
Egyébként mennyire vagytok napi kapcsolatban? osztálytárs, iskola, egyéb?

(#4) szablya válasza Daweee (#3) üzenetére


szablya
tag

Egy suli, egy évvel alattam. Egy busszal, meg minden. + még néhány közös terület, cserkészet. Szóval szinte minden nap látom. Ő pedig minden nap egyre szebb, én pedig minden nappal egyre távolabb vagyok tőle.

De talán nem is akarok lemondani róla, elfelejteni őt. Nélküle, úgy érzem, nincs értelme az életemnek... Nem tudom, mennyire fontos ő nekem, szavakba önteni meg végképp nem tudom... Többet jelent mindennél.

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) cyanide

Nem értem mi a probláma. Az hogy nem mondja ki, hogy szerelmes beléd?

Ha ezt olvasod a topik meghalt...

(#6) Daweee válasza szablya (#4) üzenetére


Daweee
őstag

Persze hogy nem akarsz, nem is mondanám hogy mondj le de látom az írásaidban az újra és újra visszautasítást... Lehet árral szemben úszni, de néha túl erős az az ár...
Időbeliségek? mióta ismered/szereted/tudja hogy szereted ilyesmik?

(#7) szablya válasza Daweee (#6) üzenetére


szablya
tag

Két éve ismerem közelebbről. Talán valamikor február-áprilisban lesz két éve, hogy először a legjobb barátjának nevezett. Aztán nem mindig voltam az neki, de ez nem is zavar, ahhoz képest, hogy néha egy egész hónapig nem beszéltünk. És volt olyan, amikor mindennap.
Májusban vallottam neki először szerelmet. Hónapokig erősködtem, aztán a dolog elfelejtődött, azt hihette, hogy már rendbe vagyok, vagy nem tudom. Egy percre sem tudtam elfelejteni. És ahogy közel engedett magához, minden csak egyre erősebb lett.
Aztán fél éve ismét tudja, hogy mithogyanmiért érzek. Azóta pedig ereszkedik a lufi. Eddig 5* pukkadt ki. Na ez az, amit nem értek.
Én szeretem, mindennél jobban, képtelen vagyok elfelejteni. De hogy én még mindig fontos vagyok neki, azt nem tudom elhinni. Nem értem, én eddig rég elfelejtettem volna magam, amilyen bunkó tudok néha lenni. És neki mégis fáj, hogy nekem fáj. :(

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#8) Bocaa


Bocaa
senior tag

Kezdjél el gyúrni :D Vegyél fel atom menő cuccokat és akkor felvághat veled :D teis meg őis jóljár na?

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#9) szablya válasza Bocaa (#8) üzenetére


szablya
tag

Tegnap ünnepélyesen újrakezdtem a gyúrást.
Ma viszont nem tudok menni, mert "ismerősékhez" kell menjek gépet javítani. Gyakorlatilag kéthavonta hazavágják... Asszem erről is lesz egy poszt...

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#10) Bocaa válasza szablya (#9) üzenetére


Bocaa
senior tag

Akkro hajrá ha te leszel az egyik legmennőn csávó a suliba biztos vonzóbb leszel hátha az bejön :D vagy ha már más csajok is versengenek érted

"itt olyan vihar van hogy elfújja az fps-em "

(#12) szablya válasza Bocaa (#10) üzenetére


szablya
tag

Volt csaj, aki próbálkozott nálam, szóval azért nem lehetek egy húderossz pasi...
Menő az nem vagyok.
Mifelénk az a menő, aki minél nagyobb köcsög, minél nagyobb seggfej, és minél nagyobb az az ótvar pofája. Meg az se hátrány, ha az ember eleve 80-as IQ-val rendelkezik, és jó nagy darab. Gondolom ez máshol is így van. Van egy csomó alfa hím, akik arra se érdemesek, hogy kinyalják a seggem. Bocs, így látom.
Én inkább ülök a folyósón, valamit a fejemre húzok, és olvasok, esetleg bámulok ki az ablakon és zenét hallgatok. Még csak el sem gáncsolok senkit ültömbe. Nem menő ez.

_tori_: Csakhogy én nem tudom elfelejteni. Ilyen vagyok. Magamat ismerve, ha elküldene egyszer s mindenkorra a búsba, akkor is még hónapokig, vagy évekig csak rá gondolnék minden nap...

És egyszerűen nem is akarok már lemondani róla...

[ Szerkesztve ]

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#13) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Elfelejteni nem kell, hiszen nem is lehet. Azonban el kell tudni engedni. Ha veled kevésbbé boldog, mint nélküled, akkor engedd el. Engedd meg neki, hogy boldog legyen.
Tegyük fel, hogy pusztán szánalomból jár veled. Jó lenne? Jó lenne, ha hazudná a szeretetet?

Biztos, hogy szereted? Ha igen, akkor engedd el. Engedd, hogy kedvére élje saját életét. Egy kicsit belehalsz, ahogy megszámlálhatatlanul sokan belehaltak kicsit ebbe.
Én sem vagyok kivétel. Még ma is megborzongok, és összeszorul a szívem, ha meglátok egy fehér csizmát, vagy egy kockás télikabátot. Hány éves is az emlék? 41, úgy bizony. Nem felejtettem el őt, de nélküle is tudtam boldogulni, és eszembe sem jutott volna, hogy a feleségemet elhagyjam érte.

"Tudom, bennem van a hiba."
Ezt nagyon gyorsan felejtsd el. Nem vagy hibás, csak éppen nem Te vagy számára az ideális partner.
Persze még az is lehet, hogy mégis összejöttök...

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#14) szablya válasza Vakegérke (#13) üzenetére


szablya
tag

Igen, remélem hogy mégis.
Én elengedtem volna. Talán soha nem engedtem volna el. De hagytam volna, hogy nélkülem éljen, boldog legyen...
Égetett belül, és mégis arra gondoltam, jobb így neki. Ezért akartam távol maradni tőle, ezért nem próbáltam beszélni vele... Pedig szerettem volna, nagyon, minden percben.

De ő írt nekem, ő akart velem beszélni, még bocsánatot is kért, amiért utoljára úgy kiosztott. Igaz, én nem is tudtam haragudni rá.
Fontos vagyok neki. De miért? Nem érdemlem meg. Hogyan? Hisz nem szeret.

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#16) Vakegérke válasza szablya (#14) üzenetére


Vakegérke
veterán

Sok ember fontos számomra, ez viszont nem jelenti azt, hogy mindegyikbe szerelmes vagyok. Viszont attól, hogy nem vagyok beléjük szerelmes, még szerethetem őket.
Tetszel érteni? Ha igen, akkor ne lökd el őt magadtól. Szüksége van rád, a társaságodra. Amolyan "maradjunk barátok" effektus.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#17) puttputt válasza Vakegérke (#16) üzenetére


puttputt
őstag

A "maradjunk barátok" effektus kihűlt párkapcsolat esetén lehet leginkább kényes.
Mikor egyik első, komoly barátnőmmel belementem egy ilyenbe, egész addig volt hozzá "ingerenciám", amíg nem kért tanácsadást a következő fiújára vonatkozóan.
Azért vannak határok... :DDD (Ti. ne legyünk már a "barátnőik", társalkodó"nőik"...)
Persze, ez is hozzásegíthet ahhoz, hogy gyorsabban "átbillenjen" az ember egyik állapotból a másikba (szerelem->barátság)... valakinél..., de pl. nem nálam.
A gyerek is más kérdés. Ahol van, ott jobb esély nyílik a békés viszonyra a két fél közt, tartósan, akár örökre.
Persze, ez sem itt, sem nálam nem aktuális kérdés..., de a "külső tapasztalat" ezt mutatja.

Csak a fenti szempontok miatt vagyok meg nem értője a fiú-lány barátságnak.
(Félreértés ne essék, több lánybarátom volt/van, de tény, hogy más szinten mozognak azok a kapcsolatok - eredendően -, mint a férfi ismerősökkel folytatott "bratyizás".)
Amúgy, sok szép működő példa van, azokál, aki erre alkalmasak.
Sok - főleg fiúsabb - lány erre kifejezetten "kvalifikált".

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.