Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Kb erre számítottam...pénteken át is veszem az enyémet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#2) ldave válasza Sirandrish (#1) üzenetére


ldave
félisten

Japánban 1 millió körül fogyott az első pár napban, kíváncsi vagyok nyugaton mi lesz a helyzet.

A Slime draws near! Command?

(#3) Sirandrish válasza ldave (#2) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az nem semmi. Kíváncsi leszek majd arra is hogy WIIU-ra mennyi megy el ugyanennyi idő alatt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#4) ldave válasza Sirandrish (#3) üzenetére


ldave
félisten

Tippre a Mario Kart 8-hoz hasonló fogadtatása lesz, 350 ezer körül fogyott az jappereknél első héten.

A Slime draws near! Command?

(#5) Sirandrish válasza ldave (#4) üzenetére


Sirandrish
legenda

És abból is majdnem 3szor annyi fogyott 3DS-re?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#6) ldave válasza Sirandrish (#5) üzenetére


ldave
félisten

Az nem jött 3DS-re, csak a 7. rész, azt meg sajna most így nem tudom hogy miként nyitott.

A Slime draws near! Command?

(#7) Sirandrish válasza ldave (#6) üzenetére


Sirandrish
legenda

Igen, arra gondoltam.
Egyébként utánanéztem és elvileg 430K fogyott belőle Japóknál az első héten.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#8) ldave válasza Sirandrish (#7) üzenetére


ldave
félisten

Na, akkor a SSB jóval jobban nyitott, talán a Wii U-s kiadás is megelőzi majd a Mario Kart 8-at.

A Slime draws near! Command?

(#9) Sirandrish válasza ldave (#8) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát akkor valószínűleg.
Megnéztem volna hogy mi van ha egyszerre jönnek ki. Mert azért az MK7 megjelenése óta eltelt több mint 3 év..és ez idő alatt azért elkelt 1-2 3DS :K
Tehát ugye az SSB sokkal nagyobb játékosbázisra érkezik/érkezett :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10) SzDavid99


SzDavid99
tag

Nem semmi pontszámok! :)

Switch FC: SW-2552-2661-4912

(#11) oriic válasza Sirandrish (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Élménybeszámolót kérünk: :)

Live-Die-Respawn

(#12) Sirandrish válasza oriic (#11) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát osztán az meg minek neked?:DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#13) oriic válasza Sirandrish (#12) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Munkaköri kötelesség. :DDD

(egyszerűen csak érdekel) :R

Live-Die-Respawn

(#14) Sirandrish válasza oriic (#13) üzenetére


Sirandrish
legenda

Majd meglátom mit tehetek :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.