Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) sztanozs


sztanozs
veterán

Forrást kaphatnánk (a nem linkelt CERT-en kívül)? Köszi előre is!

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#2) dajkopali válasza sztanozs (#1) üzenetére


dajkopali
addikt

jogos, elmaradt, belinkeltem a hírbe

"fácánjava calvadosban/teljesítünk, egyre jobban " - Konok Péter

(#3) Z_A_P


Z_A_P
addikt

El kene gondolkodni, hogy valoban annyira jo otlet-e a "mindent digitalizalas", mert kenyelmesebb, gyorsabb, elerhetobb, stb, viszont olyan serulekeny is, aminek a kovetkezmenyeire senki sem gondol. (es akkor pl egy szerenyebb napkitoresre nem is gondoltunk meg..)

OK

(#4) UnA válasza Z_A_P (#3) üzenetére


UnA
Korrektor

Ha te továbbra is szeretnéd papíron vezetni, akkor rajta. :) Eddig viszont határozottan több előnye volt a digitális átállásnak, mint hátránya.

(#5) aprokaroka87


aprokaroka87
nagyúr

Vajon az input oldalon lehetne változtatni?

(#6) Kékes525 válasza UnA (#4) üzenetére


Kékes525
félisten

Hát, most voltam a patikában egy receptet kiváltani. Sokkal hosszabb ideig tartott, mert a rendszerük nagyon lassan kapcsolódott a szerverhez (e-egészségügy). Úgyhogy egy jó darabig sokkal lassabb lesz mint a régebbi. Már akkor volt egy lassulás, amikor a komputereket bevezették a patikákba. Még most sem tudják rendesen kezelni, pedig már nagyon régóta azt használják. Ennek oka az, hogy az iskolákba a gyerekek alig látnak számítógépet. A digitális kultúra (is) Magyarországon a béka s@gge alatt van.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#7) UnA válasza Kékes525 (#6) üzenetére


UnA
Korrektor

Nekem ebből csak az jött le, hogy inkább panaszkodnak a számítógépre, mint hogy megtanulják rendesen kezelni. De emiatt te vissza akarnál térni a papírokhoz?

(#8) Kékes525 válasza UnA (#7) üzenetére


Kékes525
félisten

Nem, dehogy, hanem ez jól mutatja a magyar digitális kultúrát. A számítógépet, rajta 1 programot, azok sem tudják kezelni, akiknek ez a munkaeszköze. Fokozni, fejleszteni kéne (tanárok számával, minőségével + megfelelő eszközparkkal) a számítástechnika oktatását.

[ Szerkesztve ]

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#9) hcl válasza UnA (#7) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Én már írtam is erről :)

Gabor7th hol van? :D

Amúgy a DDoS kevéssé hackertámadás... Az nyers szívatás, károkozásra jó, de abból sem hatalmasra.

Mutogatni való hater díszpinty

(#10) Kékes525 válasza hcl (#9) üzenetére


Kékes525
félisten

"Gabor7th hol van?"

Nagyon népszerű lett! :D

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.