Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) balint355


balint355
aktív tag

Jó cikk :) Szerettem ezt a játékot a kisebb hibái ellenére, Win 98-as gépemen sokat toltam.
Ezeknek a régi játékoknak van egyfajta hangulata... igaz, hogy mai szemmel nem túl szépek, de az élmény ma is rendben van :)

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#2) bacsis


bacsis
Közösségépítő

Most tényleg én vagyok ilyen öreg, hogy egy 2000-2001-es játékot már simán lehet "le retrózni" :B
Amúgy köszi a bemutatót, végülis ez a játék lett az "eredeti" Stunts utódja?

(#3) Penguin95


Penguin95
senior tag

Mindig is imádtam ezt a játékot. Ha 10x mentem végig ugyanazon a pályán, épp ugyanúgy élveztem minden alkalommal. :D Kár, hogy Win7 alatt felejtős.

(#4) hemaka


hemaka
nagyúr

Erről ez jutott eszembe: [link]

(#5) GezaR


GezaR
tag

Az első oldalon felsoroltak közül a Re-Volttal játszottam rengeteget. :D
Te atyavilág, annak is már legalább 12 éve... :Y

(#6) Máté94


Máté94
addikt

Édes istenem, de imádtam! :B

(#7) pulutodurumo válasza GezaR (#5) üzenetére


pulutodurumo
őstag

Bizony, mi is sokat toltuk a Re-Volt' a tesókkal. Azt sem volt egyszerű irányítani, de nagyon szerettük.

"Don't fret, boyo. I'll be gentle!"

(#8) Spancho


Spancho
őstag

Hmm ez kimaradt anno :(
De volt jobb 'Stunts' pc-re.

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#9) i400


i400
senior tag

Úristen hogy én ezt anno mennyire imádtam :DD

(#10) ztoldy


ztoldy
senior tag

Ez és a re-volt is nagyon jó játékok voltak, ez utóbbit hálózatban is rengeteget játszottuk. A Re-volt android-ra is megjelent azóta.

https://www.refundo.hu/?ref=175161

(#11) Cythyel


Cythyel
senior tag

1* megláttam Tesco-ban dobozos formában, képes voltam 5k-t kiadni érte, de azóta sem bántam meg. Azon pár bug ellenére is jobb mint a Re-Volt annakidején.
Kocsikról meg annyit, hogy ha a kezdő kis Stunt Monkey-t kimaxolod, akár 2 millás összeget is simán be lehet nyakalni egyes pályákon. Utána csak unlockolni kell az inferno-t és végig nyered padlógázon a bajnokságot. Az inferno-nak csak annyi szépséghibája van, hogy nem lehet cserélni az akkuját, így viszonylag hamar felzabálja azt, viszont turbó nélkül képes elérni a max sebességet amit lehet a játékban.

(#12) tnt512


tnt512
csendes tag

Ezt én sem ismertem, de a Re-Volt-al régen sokat játszottam, az tetszett. :)

(#13) aronocs


aronocs
tag

Pár éve a PH!-n volt egy Re-Volt topic, ahol páran össze is szerveződtünk és hálózatban toltuk. Már akkor is nosztalgikus volt, lehet, újra kellene éleszteni :)

Aut inveniam viam aut faciam.

(#14) Penguin95 válasza aronocs (#13) üzenetére


Penguin95
senior tag

Ha lesz megint verseny, és kell egy sereghajtó, én benne lennék. :D

(#15) Luck Dragon

Köszi az írás, jó volt. Néha a régi játékok nagyobb élményt nyújtanak, mint az újak, az én esetemben is igaz ez, Cossacks stratégiai játékkal mai napig eljátszom. :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) bobace


bobace
őstag

Anno volt benne jó pár órám, nagy kedvenc volt. Jobban szerettem mint a Re-Voltot. A hibáira meg már ki emlékszik :D Bár olvasva a cikket a csalás pl kifejezetten rémlik.

Nem az a szabadság, hogy azt teheted, amit akarsz, hanem, hogy nem kell megtenned, amit nem akarsz.

(#17) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Nekem kimaradt ez a játék, de így olvasva +1 szavazat a Re-Voltra, abban rengeteg játékórám van. Özön autót töltögettem hozzá annak idején, fele olyan jó volt, hogy kifagyott az egész program tőle. :)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#18) sz.balazs.95


sz.balazs.95
veterán

Ennek az egyfajra utóda a Jet Car Stunts? :)

Don't sing if you want to live long, they have no use for your song, you're dead, you're dead, you're dead, you're dead and outta this world.

(#19) Realradical válasza bacsis (#2) üzenetére


Realradical
őstag

Hja, nekem is egyből az Amiga platformos első verzió jutott eszembe, mikor megláttam a címet. Utána jött a "óóó ez ahhoz képest mai csirke" :DDD

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#20) Napfénysüti

Re-volt nagy kedvenc volt anno de nekem bejött a Stunt GP is. :)

Més que un club!

(#22) Piftuka


Piftuka
veterán

:C Remek "múltidéző" ez a bemutató.

Jó kis játék volt ez! Rengeteget játszottam vele anno. Az igazi sebesség élményét jól visszaadták a remekül tervezett pályák.

A Re-Volt kicsit más vonalat képviselt; sokkal inkább számított az ügyesség a manőverezésben (a pályák sajátosságainak köszönhetően.)

Utóbbi, nagy, kartondobozos változatban a játékgyűjteményem féltett része.

Amikor a PC GURU a szokásos havi, ingyenes játékként a "Re-Volt"-ot mellékelte az olvasók számára, akkor én adtam kölcsön nekik az eredeti CD borítót, hogy be tudják szkennelni, és az újság lapjain a lehető legjobb minőségben jelenjen meg a kivágható változat. :K

"Aquila non captat muscas."

(#23) Cythyel válasza Piftuka (#22) üzenetére


Cythyel
senior tag

Nekem pont ez, a Stunt GP van meg nagy dobozos változatban és ül még mindig a polcomon az Imperium Galactica II és a Conquest Frontier Wars nagy dobozok között.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.