Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#24) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Sapphire Radeon X1950XT 512 MB

Használtan vettem 2007 nyarán, tökéletes állapotban. A következő nyáron azt vettem észre, hogy hangos mint állat. Nézem a hőmérsékletet, 105 fok. Hú vazze! Kiszedtem, a blower típusú hűtő kivehető nyílásán filccé égett porréteg. Kiszedtem, mindjárt 75-80 fok lett a max. Fél évre ra jöttek az artifactek (vicces a "kamu" fal megjelenése rally játék közben... ja nem, nem vicces :D), aztán 1 hónapra rá el is hunyt, csak 2D képet adott. Egyértelműen a túlmelegedés okozta a halálát szerintem, a blower hűtők érzékenyek erre, nem is szeretem őket azóta.

Szerk.: Egy ellenpélda. Van egy Sapphire Radeon 9100-am (8500 LE szint kb). Na az 2,5 évig ment a gépemben, utána a hugoméban még vagy 6-ot. Kb 4 év után lehalt a ventije, állt, de így is mentek vele még az egyszerűbb játékok. Aztán anyámék netezős gépében is ment még 3 évet és utána is csak az AGP platform leváltása miatt szedtem ki. Azóta is a fiókban pihen a nagy túlélő. :)

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.