Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) tremors


tremors
csendes tag

Először is gratulálok a Rom-hoz jó munka. Már két napja van fenn és vannak azért kisebb hibák amik előjönnek. Az egyik ami szerintem fontos, hogy az automatikus fényerőn nem csinál semmit mármint nem automata hanem mindig ugyan azon a fényerőn van a kijelző ezáltal zabálja az aksit. A battery info szerint a megjelenítés 75 %-ot visz el a "teljesítményből". Én majdnem a minimum fényerőre állítottam azt amig ez javításra kerül.
A gyorsaságban szerintem ez a leggyorsabb legalább is amik eddig nekem fenn voltak. CM 7.2, + nightly-k. Az Antutu teszten 2.900 pontot ért el.

A másik, hogy az Alkalmazás fejlesztés menüpontban lévő CPU tuning valamint a No-frills CPU egymással nem vesznek-e össze illetve nem elég-e az egyik ha fent van, ezt még nem tudtam eldönteni.
A szoftverfrissítés nem megy, ha mobilnet vagy wifi nélkül lépek be az alkalmazás elindul, de ha bekapcsolom valamelyik hibával leáll és kidob, gondolom ez nem működik még rajta. A többi menüt is lehetne magyarosítani mivel így a menük kb. 75 % -a tud "csak" magyarul.

Természetesen ezeket építő kritikaként írtam le a tovább fejlesztés végett.

Szóval csak így tovább és várom a folytatást.

Üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.