Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) pronyó válasza Ant@ (#99) üzenetére


pronyó
tag

Had játszon a hülyegyerek... :U

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#102) Ant@ válasza pronyó (#101) üzenetére


Ant@
senior tag

:D

(#103) D1Rect


D1Rect
félisten

Az SC1-el miért nem megy a sírás? Az is két felé lett szedve. Már a bétában is volt medic, csak kivették, és megtartották a Brood War-ig. :U
Nincs semmi új a nap alatt.

(#104) 용 Bob válasza Pussca (#71) üzenetére


용 Bob
senior tag

Fiam te lelkes ujjonc vagy,valószinűleg általános iskolás :D szóval ne lelkesedjél ennyire,mert az erölködésnek tudod mi lesz a vége :D

Feffex: Tudod mi lesz ha hülyékkel vitatkozol?Lesüllyedsz a szintjükre ahol megvernek.

Na a lényeg +1 szavazat a LANnak.

[ Szerkesztve ]

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#105) pronyó válasza D1Rect (#103) üzenetére


pronyó
tag

De abban legalább volt fajin kis LAN! :U

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#106) Wolverine válasza FefeeX (#96) üzenetére


Wolverine
félisten

Gondolod, hogy itt a két új kampányben nem lesz rebalance, ha szükségesnek látja a Blizz? :U

#84: tudjuk az árakat? Nem. Ha tegyük fel az első full, a másik kettő meg féláras lesz, még mindig ugyanott tartunk, mint a SC+BW esetében... :U

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#107) ollie válasza Ant@ (#99) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

ez meg 82 ezernél tart

(#96) FefeeX: úgy látom, nem nekem kell itt gondolkodnom :)

[ Szerkesztve ]

***

(#108) D1Rect válasza pronyó (#105) üzenetére


D1Rect
félisten

És? :U
Azóta változnak a trendek.
Bármilyen hihetetlen, de nem azért csinálják a játékokat, hogy szórakoztassák a népet, hanem azért, hogy pénzt keressenek.

(#109) Ant@ válasza ollie (#107) üzenetére


Ant@
senior tag

Igen, mivel a szavazatok 98%-át egyetlen ember generálta. (A maradék 2% meg nem tudta miről van szó.) Nézd csak meg a kommenteket az aláírások mellett.

mod: megvan a 64e.

[ Szerkesztve ]

(#110) Ant@ válasza D1Rect (#108) üzenetére


Ant@
senior tag

"...de nem azért csinálják a játékokat, hogy szórakoztassák a népet, hanem azért, hogy pénzt keressenek."

Tökéletesen igazad van, csak azt ne próbálja meg nekem senki beadni ,hogy ennek örülnöm kellene.

(#111) D1Rect válasza Ant@ (#110) üzenetére


D1Rect
félisten

Pedig kéne, ők megélnek, te meg tudsz mivel játszani. :K
Persze ez így csak abban az esetben igaz, ha megveszed a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#112) pronyó válasza D1Rect (#108) üzenetére


pronyó
tag

D1Rect: Igen csak ha így változnak a trendek nincs az a hülye aki megveszi a játékot. :U

Azonkívül egy igazi LANparty-hangulatot (akár a nagyszobában 4-5haverral) nem tudja visszaadni a Battlenet 2.0 akármilyen jó is lesz. Ez egy undorító húzás volt a Blizzardtól akkoris...

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#113) pronyó válasza D1Rect (#111) üzenetére


pronyó
tag

És ezek után még csodálkoznak, hogy mekkora a kalózkodás mértéke. :DDD

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#114) D1Rect válasza pronyó (#112) üzenetére


D1Rect
félisten

Épp most hülyéztél le. :U
Miért nem tudja visszaadni a LAN hangulatot a BNet 2.0?
Mindenki felmegy BNet-re a saját SC2-jével és játszotok.

(#113) pronyó: Én a kalózkodás helyett jobban szeretem a lopás szót, sokkal jobban leírja a helyzetet. Lehet csűrni csavarni, de elvesz valamit ami nem az övé.

Mod: egyébként ha nem lenne kalózkodás, lehet marad volna a LAN. Tessék szidni a warezhuszárokat.

[ Szerkesztve ]

(#115) pronyó válasza D1Rect (#114) üzenetére


pronyó
tag

De ha én itt a nagyszobában akarok egy csatát a haverokkal miért kell nekem felmennem a netre? És mi a helyzet olyankor ha a Tréonlány épp karbantartást hajt végre mi meg itt ülünk és nézünk magunk elé? :U

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#116) D1Rect válasza pronyó (#115) üzenetére


D1Rect
félisten

Akkor szidod a kalózokat, hogy a sok lopás miatt erre az elhatározásra jutott a Blizzard.

Már most sajnálom egyébként azokat, akik a tanyán napkollektorral nyert árammal LAN-oznának, de így nem tudnak játszani. :(

[ Szerkesztve ]

(#117) Wolverine válasza pronyó (#115) üzenetére


Wolverine
félisten

Pech. (gondolj bele, a CnC 4 folyamatos netkapcsolattal lesz csak hajlandó működni...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#118) pronyó válasza D1Rect (#116) üzenetére


pronyó
tag

Én inkább a Blizzardot szídom, mert ennél jobb módszert nem lett volna képes kitalálni a játék védelmére.

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#119) pronyó válasza Wolverine (#117) üzenetére


pronyó
tag

Igen, ez talán mégdurvább.

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#120) D1Rect válasza pronyó (#118) üzenetére


D1Rect
félisten

Valószínűleg a döntés úgy született, hogy a hasukra csaptak és akkor nem lesz LAN.
Szerinted mi lenne a jobb módszer? :U

Szidhatod a Blizzardot, de ők csak védik a saját terméküket.
Ez a következménye a mértéktelen wareznak, tetszik, nem teszik.

(#121) FefeeX válasza D1Rect (#114) üzenetére


FefeeX
veterán

Write only mód helyett kapcsold be please a "read and write only after reading mode"-ot...
Le lett írva többször, ha nem jó a felfogásod (és ezzel nem vagy egyedül) akkor az aláírásodba írd be ezt "Ignore me" :D

alacsony a kerítés sajnos, de ezt már mondtam...

(#122) ollie válasza pronyó (#115) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

"De ha én itt a nagyszobában akarok egy csatát a haverokkal miért kell nekem felmennem a netre?"

A warezolók miatt.

***

(#123) D1Rect válasza FefeeX (#121) üzenetére


D1Rect
félisten

Miért is nem jó a felfogásom?
Miért pont az én felfogásom a rossz?
(nem lehet, hogy a hiba az ön készülékében van?)

Nem személyeskedtem veled, légyszíves vegyél vissza.

[ Szerkesztve ]

(#124) Wolverine válasza pronyó (#119) üzenetére


Wolverine
félisten

Nem, ha MMORTS lesz, mint mondjuk az Atlantica Online.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#125) Bici válasza ollie (#122) üzenetére


Bici
félisten

És szerinted értelmes dolog a warezolók miatt büntetni a vásárlókat?
A warezolók ezután is warezolni fognak, csak nem 2 napot, hanem 3 napot várnak a törésre és a LAN megoldásra.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#126) ollie válasza Bici (#125) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Hát, ha lesz egyáltalán LAN-os megoldás, fogadok, hogy - a megjelenéstől számítva - nem fél éven belül lesz.

***

(#127) Bici válasza ollie (#126) üzenetére


Bici
félisten

Ezt nem tudom megsaccolni, de szerintem több vásárlóval tolnak ki, mint amennyit vásárlásra késztetnek ezzel.
Én kapásból tudok vagy 30-ról (munkatársaim és én).

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#128) bozont


bozont
veterán

Uggyan már, én biztos vagyok benne hogy a LAN hiánya nem fogja visszavetni a kalózmásolatokat. Ez csak egy hülye ürügy. A másik meg, hogy egyeseknek miért fáj ha valaki még mindig LAN-on szeretne játszani (és nem a BN nem jó erre a célra, több okból sem)? :U

mod.: Ja igen, még mielőtt ezért megszólnának, annak a 6-8 embernek (beleértve engem is) akivel összeszoktunk ülni, mindenkinek megvan eredetiben a SC, W3 és Dio2. És így nem biztos hogy megéri majd beruházni a SC2-re ha 10-12k körül lesz, max ha lejjebb megy az ára.

[ Szerkesztve ]

(#129) FefeeX válasza D1Rect (#123) üzenetére


FefeeX
veterán

azért, mert a kérdésedre már számtalanszor le lett írva a válasz, aki 101-edszerre is megkérdezi ennek ellenére ugyanazt, annál valami probléma van, nem?

Javaslom átolvasásra:
[link]
emellett kb minden második HSZ-t, miért jobb a LAN mint a Bnet, ki honnan, miért, hogyan is használná

(#130) pronyó


pronyó
tag

Száz szónak is egy a vége: LAN-t a népnek! :C

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#131) FefeeX válasza ollie (#126) üzenetére


FefeeX
veterán

Na fogadjunk, szakértő úr... 1 hónapon belül lesz gateway selector, mint a SC1-hez... Ezt nem olyan bonyolult ám megírni, mint a WoW esetében, ahol egy világot kell leprogramozni, itt meg csak szinkronizálni kell a klienseket...

(#132) Isee


Isee
senior tag

Igazándiból mind a 2 tábornak igaza van, neked is D1Rect, meg nekünk is, LAN követelőknek. A Blizzard nyilvánvalóan azért csinálja, hogy minél többen megvegyék a játékot, ami érthető, mert ha enyém lenne a Blizz, akkor én is ugyanezt tenném. :K
Az egy másik dolog hogy nem az enyém a blizzard sajna :D, de mint végfelhasználó, sajnálom hogy nem teszik bele a Lan-t.
Nem érdemes ezen vitatkozni hogy most ez miért jó meg miért nem jó, lényeg a lényeg, hogy mindenkinek igaza van valamilyen szinten.
Esetleg úgy lehetne megvariálni a játékot, hogy csak azoknak elérni a Lan supportot, akik már megvették a game-t... De mondjuk azt is feltörnék 2 nap alatt :K
:R:R:R

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#133) ollie válasza bozont (#128) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

"Ez csak egy hülye ürügy."

Mégis mire ürügy? Mi előnye lehet a Blizzardnak - a warezolás visszaszorításán kívűl - abból, ha ezt kihagyja a játékból?

***

(#134) Cyrusv10


Cyrusv10
tag

Őszintén szólva döbbenettel olvastam, hogy egyesek szerint a Battle.net helyettesít egy LAN partit. :Y +1 LAN

Nem gondolom, hogy a LAN elhagyása olyan borzalmas csapás a warezra, vagy olyan hatalmas plusz költség a fejlesztés során ami indokolná. Könnyen lehet hogy csak marketingfogás a hír.

(#135) D1Rect válasza FefeeX (#129) üzenetére


D1Rect
félisten

Bármilyen hihetetlen, olvastam. Ez a te véleményed.
Az, hogy ki, miért, hogyan is használná, érinti mondjuk a felhasználók ~1%-át.
Mint írtam tuti nem hasraütéssel találták ki, hogy ne legyen.
Én elfogadom, hogy a warez visszaszorításáért elhagyják a LAN-t.
Tudom, hogy feltörik előbb-utóbb, de patchelésekkel, és azzal, hogy a játék nem egyszerre jelenik meg, a Blizzardnak van esélye visszavágni.

Nem örülök, hogy kihagyják, de megértem miért teszik, és egyetértek a lépéssel.

(#130) pronyó: Elfelejtetted megválaszolni, hogy te mit tennél a warez ellen a Blizzard helyében. :U

[ Szerkesztve ]

(#136) Bici válasza D1Rect (#135) üzenetére


Bici
félisten

Már csak az a kérdés, hogy a csak LAN-osok között kik vannak többen: azok, akik emiatt fogják letöltés helyett megvenni a játékot, vagy azok, akik emiatt nem fognak tudni multizni vele, mert vagy nincs net a helyszínen, vagy nem megfelelően gyors/stabil a kapcsolatuk.
Én, és kb. 30 kollégám tuti nem fogjuk megvenni, mert LAN nélkül számonkra nem ér semmit - nincs időnk otthon játszani.

mod.: Ebben akérdésben csak azokat kell figyelembe venni, akik multiznak, mert a sima kapány úgyanúgy fel lesz törve, ahogy eddig is.
Ezek között pedig szerintem többen vannak azok, akiknek hiányzik a LAN, mint azok, akik warez helyett meg fogják venni, mert nem tudják kivárni azt a 5-6 hetet, amíg lesz hozzá LAN patch, vagy virtuális B.Net szerver, vagy akármi.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#137) FefeeX válasza D1Rect (#135) üzenetére


FefeeX
veterán

Hadd ne mondjam, hogy a te ~1%-od hány %ot jelentett a SC lanosai között... Tök jó, hogy gyártod a statisztikákat, de pont ennek nincs semmi értelme, mint ahogy kardoskodni a blizz mellett sincs...
Mint írtam már: megvettem eddig is, valszeg ezután is meg fogom, de a véleményem csak kinyilváníthatom. Akik ide írnak, valszeg azért tették, mert nekik kell a LAN, ne akard már bemagyarázni nekik, hogy warezolnak (amikor a többség nem is), hogy nem is kell nekik mert a Bnet sokkal jobb (mert nem is)...

Emellett nem tudom hogy mennyiben az én véleményem az, hogy 1IP=1ACC. Ez nem vélemény, ember. Gondolkozzál már el... A tényekkel azért ne szállj már vitába...

Bici: nem baj, csinál hozzá statisztikát, mivel akkora blizzard fan, a többi szerencsétlennel együtt, hogy oltja azokat, akiknek baja van a játékkal... Nem értem meg valakik hogy lehetnek ekkora fanatikusok, hogy a játék hibáit egyszerűen negligálják, és önkéntes szerzetesként osztják az igét...

[ Szerkesztve ]

(#138) Isee válasza D1Rect (#135) üzenetére


Isee
senior tag

Ez így van.... most már csak azt kellene kitalálni hogy hogyan lehetne legálisan elérhetővé tenni az SC2-tulajdonosoknak a lan elérhetőséget.
Mert szerintem aki tényleg szereti a starcraft-ot, eddig nem az a 2000ft vágta haza, megvette eredetiben (mint ahogy azt én is tettem, a diablo 2-vel együtt), akkor a mai világban ki lehet spórolni annyi pénzt, hogy megvegye az ember a játékot.
Amint polcon lesz a játék, megyek és megveszem, mástnem akkor a single miatt :D
De nekem meg lövésem sincs azt hogy lehetne megoldani, hogy csak azoknak elérhetővé tenni a lant, aki leperkálta a blizzardnak a game árát.

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#139) FefeeX válasza Isee (#138) üzenetére


FefeeX
veterán

Ezentúl nem a játékban fogsz majd hostolni, hanem egy direkt erre megírt programocskában, valamint a bnet-elérési fájlt módosítgatod, épp bnetezni akarsz vagy lanozni... Kb ez várható, ha kiveszik a LANt... Ezzel visszaszorítani a warezt? Hát, aki eddig nem vette meg, az valszeg ezután sem fogja megvenni, főleg hogy még idegesebb is lesz egy ilyen húzás miatt... De ne legyen igazam...

(#140) Isee válasza FefeeX (#139) üzenetére


Isee
senior tag

érted, olyan nincs hogy nincs. az is igaz, hogy ha kijön a játék lan nélkül, zicher lesz hozzá valami progi két hét múlva ahhoz, hogy lehessen tolni :K
higgyétek el, ez így lesz

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#141) FefeeX válasza Isee (#140) üzenetére


FefeeX
veterán

Még az SC1-hez is van gateway editor, pedig abban volt LAN meg Dial-UP modem játék is... Szóval persze, megoldják, csak így nem x ember fog szabályt szegni(warez), hanem 3x (mert ugye a játék bármi nemű módosítása jogellenes), plusz még kellemetlenséget is okoznak...

(#142) D1Rect válasza FefeeX (#137) üzenetére


D1Rect
félisten

Neked szövegértelmezési gondjaid vannak? :U
"Az, hogy ki, miért, hogyan is használná, érinti mondjuk a felhasználók ~1%-át."
Kérlek értelmezd a mondatot. Köszönöm.
"hogy warezolnak (amikor a többség nem is)"
Te melyik bolygóról írsz?
"Emellett nem tudom hogy mennyiben az én véleményem az, hogy 1IP=1ACC. Ez nem vélemény, ember. Gondolkozzál már el... A tényekkel azért ne szállj már vitába... "
Ohh, nem tudtam, hogy neked már elküldték az SC2-t és ezt ilyen biztosra tudod.
Gondolkozzál már el... Ez nem tény, ez a te spekulációd.

Nem vagyok Blizzard fan, nem vagyok szerencsétlen, én csak próbálok vitatkozni, te vagy az aki folyamatosan olt, személyeskedik, és féligazságokkal dobálózik.

"Nem értem meg valakik hogy lehetnek ekkora fanatikusok, hogy a játék hibáit egyszerűen negligálják, és önkéntes szerzetesként osztják az igét..."
Térjünk vissza megint a szövegértelmezéshez:
"Nem örülök, hogy kihagyják, de megértem miért teszik, és egyetértek a lépéssel."

(#136) Bici: Oké, van ilyen is, de most már inkább az a trend, hogy otthonról játszanak az emberek, tudom, hogy itthon van ratyi minőségű szolgáltató, de a populáció jelentős része hozzá tud férni megfelelő netkapcsolathoz. Igen, tudom, hogy ők bukták, de sajna a Blizzardnak előrébb van a saját profitja, mint az, hogy egy szűk réteg nem tudja használni a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#143) Bici válasza D1Rect (#142) üzenetére


Bici
félisten

Az a helyzet, hogy az a szűk réteg nem annyira szűk. Usában a városokon kívül kőkemény 768-as net dívik, a 3Mbites jóval ritkább - volt kb. egy éve (nem hiszem, hogy azóta nagy változás lenne, mert kábelcsere szükséges k.hosszú szakaszokon). Nagyok a távolságok, ezáltal ott is ratyi a net elég sok helyen.

Egyébként értem, hogy a kisebbséget leszarják a haszon miatt, de nem hiszem el, hogy ez pénzt fog hozni. Szerintem, legalább annyian vannak akik LAN-ozni akarnak, mint ahányan emiatt fogják warez helyett megvenni.
Sőt, még ha talán egy picivel többen is lennének a warezról a döntés miatt leszokók, akkor sem hiszem, hogy azért a viszonylag kis különbségért megéri hergelni a népet, és aláásni a blizzard hívők bizalmát.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#144) FefeeX válasza D1Rect (#142) üzenetére


FefeeX
veterán

"szövegértelmezési"
ezen nagyot röhögtem... Az a mondjuk kb semmit nem ér a mondatodban, mert ahogy most hivatkozol, az kb azt jelenti, mintha azt mondanád hogy az ég mondjuk zöld. Attól még az 1%-od nagy valószínűséggel meg sem közelíti az igazságot, helyiértékileg sem.

nehéz úgy értelmezni a szövegeid, hogy a hsz-eid többségében fanatizálod a blizzt, és néha benyögöd hogy de nem ám.. Ez olyan mint a tüntető, akit elkapnak és azt mondja hogy ő csak épp arra sétált, nem tüntetni ment...

"hogy warezolnak (amikor a többség nem is)"
ezt az itt hozzászólókról írtam, mint ahogy rájuk is vetíted a hozzászólásaid

"neked már elküldték az SC2-t és ezt ilyen biztosra tudod"
ember, játszottál már bneten SC1-et? Ha nem akkor ne nyomd már a rizsát plíz... Pedig a mellékelt ábra szerint nem... Én tény alapokon írok, tapasztalatból, te vagy aki összevissza ír... (sajnos erre nem egy példa van hogy vaktába dobálózól dolgokkal, amikről kiderül, hogy messze nem úgy vannak mint leírtad... Legalább ilyenkor maradnál csöndben, és ne próbálnád meg bemagyarázni, hogy nem úgy gondoltad)

"én csak próbálok vitatkozni"
na itt a probléma, hogy még a tényekkel is próbálsz vitatkozni, meg azért jöttél ide, hogy olts másokat...

[ Szerkesztve ]

(#145) D1Rect válasza Bici (#143) üzenetére


D1Rect
félisten

Igen, de ott is a populáció jelentős része városokba tömörül, ne felejsd el, hogy most azokról beszélünk akiknek nem jó az, hogy mindenki otthonról játszik, hanem ragaszkodnak ahhoz, hogy ugyanonnan játszhassanak LANpartyszerűen.

(#146) FefeeX válasza D1Rect (#145) üzenetére


FefeeX
veterán

"azokról beszélünk akiknek nem jó az, hogy mindenki otthonról játszik"

Kérlek, mielőtt ilyenekről kezdesz beszélni, és statisztikákat gyártanál megint, inkább menj el, és készíts felmérést, mert amiket összedobsz itt, azok semmire nem jók. Bár látom élvezed, hogy a hülyeségeket próbálod bizonygatni...

(#147) Bici válasza D1Rect (#145) üzenetére


Bici
félisten

Nem felejtem el, de hiába vannak kevesebben, a warezről átpártolók is hasonlóan kevesen lesznek, mert akár tetszik, akár nam, lesz LAN megoldás, és a Blizzard sem tudhatja előre, hogy mennyi ideig fog tartani a LAN nélküli időszak.
Túl nagy a felháborodás, és szerintem már most nekiálltak többen - már amennyire a végleges játék hiányában neki lehet állni.

Szerintem rossz húzás a cég részéről, mert amúgy is egy brutál gazdag cég, többet számít a presztízs, mint az a kevés kis haszon-többlet.
Ha sok ilyen húzásuk lesz, akkor úgy járhatnak, mint a google, vagy a MS; kikiáltják őket, szemét profithajhász multinak, és ezáltal sok ember feljogosítva érzi magát a warezolásra.

Sokan vannak úgy még a warezjancsik között is, akik a Blizzard játékokat megveszik, mert a Blizzard, az Blizzard, ő az atyaúristen.

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#148) D1Rect válasza FefeeX (#144) üzenetére


D1Rect
félisten

"Attól még az 1%-od nagy valószínűséggel meg sem közelíti az igazságot, helyiértékileg sem."
Oké, te hány %-ra saccolod a potenciális SC2 vásárlók között azokat akiket lényegesen érint a LAN hiánya?

"nehéz úgy értelmezni a szövegeid, hogy a hsz-eid többségében fanatizálod a blizzt, "
Erre kérlek hozz példát.

"ezt az itt hozzászólókról írtam, mint ahogy rájuk is vetíted a hozzászólásaid"
Hol vetítek kire mit? Az, hogy a wareztéma úgy érzed rád is vonatkozik...
Tudod kinek nem inge

"ember, játszottál már bneten SC1-et? Ha nem akkor ne nyomd már a rizsát plíz... Pedig a mellékelt ábra szerint nem... Én tény alapokon írok, tapasztalatból, te vagy aki összevissza ír..."
Igen ~10 éve először.
Most lehet újat mondok:
SC1 nem egyenlő SC2.

"sajnos erre nem egy példa van hogy vaktába dobálózól dolgokkal, amikről kiderül, hogy messze nem úgy vannak mint leírtad..."
Erre is hozz példát kérlek.

"na itt a probléma, hogy még a tényekkel is próbálsz vitatkozni, meg azért jöttél ide, hogy olts másokat..."
Hol szállok szembe ténnyel? Kérlek hozz példát.
Honnan tudod miért jöttem?
Hol oltok bárkit is? Kérlek hozz példát.

Ellenben te folyamatosan személyeskedsz, és próbálsz oltani.

(#146) FefeeX: Nem igazán jön át, mit is szeretnél ezzel a hozzászólásoddal, átfogalmaznád?

(#147) Bici: A túl nagy felháborodást nem érzem, de lehet igazad van.
Az, hogy mi van előbb, hogy ellopjuk a szoftvert, vagy kikiáltjuk gonosznak a fejlesztőt, általában a lopással kezdődik.
Értsd: letöltöm mert kell, de rossz a lelkiismeretem, ezért elkezdem utálni a fejlesztőt, mert egy köcsögtől nem bűn lopni. ;)

[ Szerkesztve ]

(#149) FefeeX válasza D1Rect (#148) üzenetére


FefeeX
veterán

Bár saccolni nem nagyon akarok, a kedvedért azt mondom, legalább 20%-ot jelentősen érint, azok közül is, akik meg akarják/akarták vásárolni az SC2-t. De vak vagy ha ezt nem látod... Az a baj hogy a magad kis világában élsz, és egységesítesz a saját kis életed szerint... Az hogy neked nem hiányzik a LAN, az egy dolog. (független, hogy elszösszentetted, hogy lehet picit mégis) - a petícióírókat (tehát, aki nem ért veled egyet) pedig egyöntetűen warezolóknak kiáltottad ki. (nem kell erre egyértelmű utalás, hogy Jóska warezol, egyszerűen a hozzászólásaid tanulságaként ezt lehet levonni)

Mint ahogy arra sem kell külön példa ahogy tolod előre a blizz szekerét, fizetés és bármi egyéb juttatás nélkül... Ez a fanatizmus.

Bnet az bnet, ember, nem gondolod, hogy oka volt annak, hogy nem engedték 1IPről a több reget? Ja hogy te úgy gondolod, hogy ez tuti másképp lesz. Legalábbis a HSZ-eid szerint te ezt fixre mondod, mint ahogy már említetted, hogy USÁban minden tanyán fibernet van, és különben is csak a lakosság 1%-a él városon kívül. (Persze sarkítom a hsz-ed, de lényegében ezt írtad, amit kb valami filmben láthattál)

Csak egy példa a tények és a te dolgaid:
tény: bnetben 1 IP=1 user. Nem starcraft, hanem bnet. Tény hogy ennek oka van. --> te meg azt mondod tényszerűen, hogy ez SC2ben nem úgy lesz... A végén kiderül hogy te vagy a fejlesztő...

"Az, hogy mi van előbb, hogy ellopjuk a szoftvert, vagy kikiáltjuk gonosznak a fejlesztőt, általában a lopással kezdődik.
Értsd: letöltöm mert kell, de rossz a lelkiismeretem, ezért elkezdem utálni a fejlesztőt, mert egy köcsögtől nem bűn lopni."

Hú, megint a szakértő, aki legyártja a statisztikát... Képzeld, a wowot, és ezzel együtt a blizzt úgy kiáltom naplopó, szutykos porofitorientált bandának, hogy megvettem a WoW-ot 10ért, a BC-t 10ért és a WotLK-t 10ért. Emellett fizetek havonta 3200-4000 forintot nekik. Egyszerűen nem tetszik amit csinálnak. És nem, ezért még nem lopom a játékot, volt amit jól csináltak, meg alapjában véve most is csinálgatnak dolgokat. Csak egyre jobban a lehuzásra mennek, ami nem tetszik. A nemtetszésem pedig kifejezem, nem tartozok az olyanok táborába, mint amilyen a mellékeltek szerint te is vagy, hogy amit megveszek az a tökéletes, és a szomszédé az meg szutyok - mint ami egyébként a jelenlegi trend is.

(#150) ollie válasza FefeeX (#144) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az SC1 tapasztalatodat a hajadra kenheted, ugyanis sem a battle.net, sem az SC nem lesz ugyanaz.
Az meg erősen furcsa lenne, ha Blizzard amatőr módon hagyná módosítgatni a bnet beállításokat a továbbiakban. Ne nézd hülyének őket.

***

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.