Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Dare2Live válasza FefeeX (#47) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Ha 20*nem mész el vacsorázni már megvan. És aki megvesz egy Blizzard játékot/kieget.....

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#52) Pussca válasza Muton (#44) üzenetére


Pussca
csendes tag

Gondolkozz :

Annak melyik részét nem érted , hogy a Blizz nem igazán akar asszisztálni a tört játékokhoz! A LAN support beszüntetése pont ezt mutatja és pont azoknak fáj a legjobban, akik eddig sem vették meg a játékot. Egyébként meg hol van az leírva, hogy KÖTELEZÖ LAN-t tartalmazni egy játéknak? Ne vedd meg és nem lesz vele gondod. Jah, mindig elfelejtem, hogy eddig se vetted meg valszeg.......

Az úthenger alatt fekvő ember mosolya sohasem őszinte.

(#53) FefeeX válasza Pussca (#50) üzenetére


FefeeX
veterán

Esküszöm veszek neked valami agytágítót... Mennyi IQ kéne még, hogy felfogd, hogy
1. minden bogár rovar, de nem minden rovar bogár - ergo, attól hogy valakinek nincs pénze/igénye netre, a játékot még megveheti
2. adott Kovács tizedes, akinek a pecatanyáján buli hétvége van, és a pecázás között is akarnak lanozni. Namost, kovácséknak otthon Fiber 120megabit net van, de a pecástanyához nem húzatták be, mert nem elérhető, nincs mobil jel sem arrafelé, így kb net nélkül maradtak...

Elég érthető voltam az általános iskolai szintednek?

Megmutassam a polcomon a játékaimat? Csak hogy tisztázzuk a relációkat. És igen, nekem is kell a lan mód. Csak nehéz az 5 évesek eszével gondolkozni mi?

Mi vagy te egyébként, blizzard fejlesztő? Vagy fizetnek azért, hogy itt próbálj okoskodni a hülyeségeiddel?

[ Szerkesztve ]

(#54) Wolverine válasza FefeeX (#49) üzenetére


Wolverine
félisten

Chris Metzen elég sokszor kihangsúlyozta: az egyes kampányok önmagukban érni fognak annyit, mint a komplett Starcraft (vagy Brood War) összesen.

A példádra annyit tudok mondani: Kovács tizedes akkor LAN-ozzon a Starcrafttal. A Starcraft 2-vel nem fog.

szerk: #55: nem arról van szó, hogy ne kajlálj, hanem hogy ne étteremben egyél vagy ne rendelj pizzát; hanem főzz magadnak, csinálj szendvicset etc. Én is ezt fogom tenni.
Nem mellesleg a WoW-ért is kifizetted az alapjátékot, a két kieget, és a havidíjat - mert úgy érezted, hogy megérte :U A "nem fizetek 3-szor egy game-ért" így erősen a dacos kisgyerek akaratoskodásának tűnik.

[ Szerkesztve ]

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#55) FefeeX válasza Dare2Live (#51) üzenetére


FefeeX
veterán

20nap kaja nélkül valszeg éhen halnék... :D Egyszerűen egy játékért 3szor fizetni nem éri meg.

(#56) Isee válasza Pussca (#37) üzenetére


Isee
senior tag

"Lan party? Akik akarnak, azok ezután is tudják majd KÖZÖSEN TOLNI együtt egy szobában, csak éppen a Battle.net-en keresztül. Mi ezzel a probléma?"

Annyi ezzel a probléma hogy bneten 1 key----> 1user (1 acc) , 1 szobában 1 féle internet---->1 ip 1 ip------> 1 key. ennyi. és ha mindenkinek meg is van legálisan a game, akkor sem tudnak még bneten se gémelni egymással, mert a server nem fogja mindannyiukat felengedni 1 ip-ről. max akkor ha van mobilnetje mindenkinek, de azzal meg csodás élmény gémelni (tudom, én is úgy tolom most bneten :) ) fél óránként disconnect.

.... csak ennyi ezzel a probléma..... :R

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#57) FefeeX válasza Wolverine (#54) üzenetére


FefeeX
veterán

Jajj már, ennyire ne védd már a blizzardot, egyszerűen nem értem meg a fanatikusokat... Annyit fog érni, és elhiszik. Mint ahogy elhiszik azt, hogy a WG-t nem lehet megoldani, elhiszik azt, hogy a 8 szettet nehezebb megrajzolni mint a 10et előtte minden mással együtt (gyk nem szettes anyagok eleinte máshogynéztek ki)--> ezeket csak az nem látja aki nem akarja, plusz a marketinget meg az hiszi el aki el akarja hinni...
Mondjuk marketinges vagyok így nekem egyszerűbb, de akkoris...

(#58) FefeeX válasza Isee (#56) üzenetére


FefeeX
veterán

Írtam neki, nem érti meg, csak a baromságait szajkózza... Írni megtanították, olvasni meg értelmezni nem... Ez van, szerintem hagyjuk is...

(#59) Isee


Isee
senior tag

vannak ilyenek akik nem tudják felfogni. :D :C

szerk.: sajnos

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#60) Isee válasza Isee (#59) üzenetére


Isee
senior tag

és akkor még nem beszéltünk a bneten jelen lévő hackerekről (D2, WOW SC). mindenhol ott vannak a szerencsétlenek, és nagyon idegesítőek tudnak lenni. ha haverokkal lanozol, akkor max lelesi a monitorodról hogy mit csinálsz, de zicher hogy nem hackelnek :K

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#61) 8nemesis8


8nemesis8
veterán

Pont az előd, elég sokat használt lan partykon többek által világszinten.
Szerintem ebből sem kellene kihagyni és valószínűleg nem is fogják.

(#62) Gabás válasza 8nemesis8 (#61) üzenetére


Gabás
addikt

a cég alelnöke azt mondja, hogy nem lesz, erre te: "á, úgyis lesz":D irigylem az optimizmusodat

(#63) FefeeX válasza Gabás (#62) üzenetére


FefeeX
veterán

Ez már csak a ki mit mer megcsinálni kérdése lesz... Én sem hiszem, hogy be merik vállalni, de meglátjuk, a fejem nem tenném rá, egyik oldalra se...

(#64) Darth_Revan válasza pilóta (#2) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nem hülye a Blizzard, tuti lesz valami mód LAN játékra is Battle.net-el, különben nagy LAN bajnokságokon elég nehéz lenne használni a jövőben :U Szerintem ezzel csak azt akarják elérni, hogy ne az legyen, hogy leszedi a sok Pistike torrentről majd agyba-főbe tolják net nélkül lan-on.

[ Szerkesztve ]

(#65) Muton válasza Pussca (#52) üzenetére


Muton
addikt

a crank 1-ben Chev Chelios-nak adrenalin hiányában csak a hsz-eidet kellett volna olvasnia, nem lett volna gondja :DDD


Jah, mindig elfelejtem, hogy eddig se vetted meg valszeg.......

itt most nem a gyógyszereidről van szó ;]

amúgy nem mintha bárminemű elszámolással tartoznék feléd, de képzeld el, a ~50 játékom az enemy unknownt leszámítva eredeti ;)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#66) DarkByte


DarkByte
addikt

Megy a szájkarate rendesen. :U

Sajnálom hogy nem lesz, de a Blizzard tudja hogy ennek ellenére is vinni fogják mint a cukrot. Egyébként ez az 57 ezer fő elég kevés. Úgy látszik az igazi célközönség (koreaiak) az x-száz megabites otthoni netekkel nem igazán vannak felháborodva a LAN hiánya miatt.

[ Szerkesztve ]

(#67) Xaels válasza DarkByte (#66) üzenetére


Xaels
félisten

Inkább csak a peticíó-ról nem hallottak elegen. Sajnos én is csak most hallok róla először, hogy volt/van ilyen. Igaz amikor megjelent a hír, hogy nem lesz LAN mód akkor sejtettem, hogy lesz valami kezdeményezés, de én nem találtam rá utalást sehol. Érdekes a Dio3-al kapcsolatos aláírás gyűjtés terjedt a neten mint a vírus...

Kicsit a vitához hozzászólva: Soha sem értettem, hogy egyesek miért okoskodnak vagy írnak hülyeséget anélkül, hogy elolvasnák rendesen a hírt vagy a többi fórumozó hozzászólásait. Leírják elötte többen, hogy miért nem müködne egy LAN bneten keresztül, de ő még azok után is szajkózza a hülyeségét ami tény. Ugyan ez volt egy másik game-el kezdődő oldalon ezzel a témával kapcsolatban.

Sebaj, ha lesz megoldás én szívesen jelentkezem 1-2 LAN partira :DD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#68) Wolverine válasza FefeeX (#57) üzenetére


Wolverine
félisten

Mondj valamit, amit eddig elrontott a Blizzard. Metzen egyébként szó szerint azt mondta, hogy amíg a Starcraftban és a Brood Warban 10-12 küldetés volt fajonként, addig most 30 lesz - kevesebb nem lehet, mert akkor a sztori sérülne.
(az általad idézett szettes dologra a WoW topicban reagálok)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#69) BloodyEddie válasza FefeeX (#53) üzenetére


BloodyEddie
őstag

Támogatom a hsz-eid :K

(#70) Nunder


Nunder
őstag

Azt kéne fellebbenteni, mint a L4D2-nél. Ha nincs LAN nem vesszük meg és kész. Ettől függetlenül természetesen megvesszük, de nehogy már az asszony szóljon be ;]

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#71) Pussca válasza Isee (#56) üzenetére


Pussca
csendes tag

"1 szobában 1 féle internet---->1 ip "
Érdekes, én meg tudom oldani simán, hogy azt az ominózus IP-t több felé osszam!
Akár 254 gépre is :Y Az 1user = 1 account meg teljesen rendben van.

Feefex te meg menj inkább tüntetni, jobban jársz. Az IQ szintröl meg inkább ne vitatkozzunk. Még szerencse, hogy a Blizz még véletlenül sem akarja az olyanok seggét nyalni, mint te. Rég nem lenne több millió rajongója a cég játékainak. Bár meglehet, hogy a több millió közé böven belefér a te überfasza gondolkodásmódod, meg az én "Blizz-védö" véleményem is. Ha nem így gondolod akkor menj masírozni a gárdával és rendkívül jól fogod érezni magad a veled egy szinten levö emberekkel. Písz. :R

Az úthenger alatt fekvő ember mosolya sohasem őszinte.

(#72) Xaels válasza Pussca (#71) üzenetére


Xaels
félisten

Na erre kiváncsi vagyok, hogy a szolgáltató által kiosztott ip címből, hogy csinálsz 254 másikat???

Ok, hogy a router minden eszköznek kioszt egy belső ip címet(192.168.*.*), de tudtommal a külső hálózaton levő eszközök nem ezeket fogják látni, hanem azt az egyet amit a szolgáltató oszt ki. Ha meg véletlen a belső ip. cím is használható akkor is ott a van az a lehetőség, hogy a többszázezer/millió vásárlóból mások is élni akarnak ezzel a lehetőséggel és hopp már az az ip cím foglalt... Nem értek a hálózati struktúrákhoz csak alap dolgokat tudok, de ha megmagyarázod akkor elhiszem...

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#73) pronyó válasza pilóta (#5) üzenetére


pronyó
tag

Csatlakozom! :D Nem is értem, hogy gondolták ezt a Blizzardnál...Ha már ennyire meg akarják gátolni a kalózkodást ne a LAN-ozni vágyók szórakozását tegyék tönkre.
És egyébként is biztos lesz egy zsugabubus aki percek alatt feltöri a gammát vagy csinál vmi LANfixet szal kár a gőzért. :))

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#74) DarkByte válasza Pussca (#71) üzenetére


DarkByte
addikt

"Az tetszik tudni úgy van" hogy van a publikus IP cím, amelyet a szolgáltatód ad (ha ad, mobilinternetnél pl. többnyire ilyet nem kapsz hanem a szolgáltató is NAT -ol) és van az a cím amelyet a router oszt a helyi hálózaton a gépednek. A router címet fordít ezen kettő között (ez a NAT), hogy a saját kis LAN -odon többen is tudják használni a netet transzparensen. Ettől függetlenül azonban az egész brigád kívülről egy darab IP cím alatt látszik, és mivel a netes szolgáltatások csak ezt látják (logikusan) így voila, egy neten összesen csak egy valaki játszhat. (Ha lenne IPv6 akkor ez a dolog ugrana optimális körülmények között) Még talán a port forward működhet, feltéve hogy a játékban majd lehet egyéni portot megadni. De ebben szkeptikus vagyok, igaz Warcraft 3 alatt pl. van és teljesen jól működik.

[ Szerkesztve ]

(#75) Nunder válasza Pussca (#71) üzenetére


Nunder
őstag

Azért nem b@sztatásból, de a te mondókád se teljesen tökéletes. Másik meg az, hogy mindenkinek lehet véleménye, és a flamelést nem szeretik a modik. :(((

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#76) gtamate2 válasza Muton (#65) üzenetére


gtamate2
veterán

hú öcsém te vagy az arc, ez akkora beszóllás :R :R :C már a crankon is dőltem :D mehetne az aranyköpések topicba
on: Olvastam a hírt, a hsz-eket úgyis meg lesz oldva a lan, ha nem a blizzard által akkor egy ügyes modder megheggeszti nektek, hivatalosan anno egyetlen GTA-hoz se volt multi mégis van pár. :U

[ Szerkesztve ]

*Sn0w

(#77) Bici válasza Pussca (#71) üzenetére


Bici
félisten

Ez a tüntetős, meg masírozós szöveg rendkívül alattomos vitamódszer. :((

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#78) Dare2Live válasza FefeeX (#55) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

akkor nem veszed meg. ennyi.

amúgy az első SC is 2részben jelent meg, mégse bőgicséltünk, mint te.

[ Szerkesztve ]

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#79) FefeeX válasza Pussca (#71) üzenetére


FefeeX
veterán

Mekkora sötét egy "észkombájn" vagy... IP-t szűr, de nem a te belsődet, te szerencsétlen. A gárdához meg semmi közöm. Egyszerűen az ilyen nullIQ-s szerencsétlenektől a hideg futkos a hátamon...

Dare2Live: ha tetszik megveszed, ha nem nem. Ez nem az én problémám, felőlem annyiszor nem eszel ahányszor akarsz, hogy játszhass a kedvenc játékaiddal. Azért a különbség adott, ha nem látod, az már a te hibád... Menj haza bőgicsélni, hogy nem akarom megvenni a játék 3 részét (ahogy te mondanád)

[ Szerkesztve ]

(#80) Muton válasza gtamate2 (#76) üzenetére


Muton
addikt

van úgy, h kihozzák belőlem az állatot :DDD :R

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#81) Dare2Live válasza FefeeX (#79) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Hát akkor nem veszed.... de ezért szájat tépni ennyi hszen keresztül enyhén szánalmas.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#82) D1Rect


D1Rect
félisten

OMG, milyen vita alakul itt ki, tisztában vagytok vele, hogy teljesen fölöslegesen megy az egész? Kb. 0 értelme van. :U

Hogy ON is legyek, szerintem nem akkora érvágás a LAN hiánya.

(#71) Pussca: Értem én mit akarsz, de ez a stílus errefelé nem megengedett, több okból is :N .

[ Szerkesztve ]

(#83) atike


atike
nagyúr

57000.... +1 :) BattleLag 2.0 is lesz? :D

(#84) Depression válasza Wolverine (#68) üzenetére


Depression
veterán

Bocs, de ez már valahol olyan apple féle fanatizmus.
Tényleg elhiszed, hogy az nekünk jó, hogy 3x kell fizetni egy játékért? És mindezt egy játék hosszával magyarázni már elég durva. Gondolom a Battle.net-tel meg megakadályozzák még a különböző verziók csere-beréjét is.
Már most rettegek attól, hogy a dio3-ra mit találnak ki.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#85) HSM válasza Pussca (#71) üzenetére


HSM
félisten

"Érdekes, én meg tudom oldani simán, hogy azt az ominózus IP-t több felé osszam!
Akár 254 gépre is :Y
"

Borultam. :C :R

(#86) D.Orion


D.Orion
veterán

Szerintem közel sem stagnál 57ezren, mert én is most írtam alá és a 63580. vagyok. :U

(#87) Isee válasza HSM (#85) üzenetére


Isee
senior tag

szintén :D

D.Orion: jó az, csak gyűljön, remélem tényleg nem hagyja ki a blizzard a lant az sc2-ből.

De most komolyan, ha már végigvittem a single-t vagy 3x, és éppen elmegy a net nyaralni mert elvágtak véletlen egy optikát valahol és az egész környéken nincsen net és nem is lesz egy hétig, akkor toljam le ezerszer a singlet?
Mert ugye ha nincsen lan, akkor nem is lehet esetlegesen csak úgy tolni egy pár menetet computerek ellen, gyakorolni pl. :R

[ Szerkesztve ]

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#88) Quiksilver válasza D.Orion (#86) üzenetére


Quiksilver
aktív tag

Szerintem meg amikor írtam a hírt akkor még annyi volt :P ;]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#89) Viktor77 válasza Isee (#87) üzenetére


Viktor77
titán

Kihagyja. Semennyire nem érdeklik az ilyen peticíók.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#90) ollie válasza Depression (#84) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Miért, az SC kiegért nem kellett fizetni?

***

(#91) scyllafren válasza Pussca (#71) üzenetére


scyllafren
senior tag

Write-only user, aki csak a duplakatthoz ért a windowsban, mert arra indul a game :D

(#92) BloodyEddie


BloodyEddie
őstag

Most hogy így továbbgondolom... el tudom képzelni a méregdrága WoWkiegek után, hogy egy esetleges első kiegészítő keretében kapják meg a játékosok a LAN támogatást, persze jó pénzért :(

(#93) Ant@


Ant@
senior tag

Hol lehet aláírni azt a petíciót?

(#94) Viktor77 válasza Ant@ (#93) üzenetére


Viktor77
titán

Ott van a hírnél, az előzmények alatt.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#95) FefeeX válasza D.Orion (#86) üzenetére


FefeeX
veterán

Aláírtam énis

Dare2Live: szerintem te vagy szánalmas az igazság elleni szájtépéseddel, meg a szánalom stílusoddal, de ez az én véleményem... Minden esetre mintha a többség velem értene egyet...

[ Szerkesztve ]

(#96) FefeeX válasza ollie (#90) üzenetére


FefeeX
veterán

Gondolkozz már... Sok ember itt a száját tépi féligazságokkal. Mit kaptál a BW-ben? Single scenariot? Igen, aztis, de a lényeg az IS. Kaptál még, mennyit is? 6 új egységet, a játék újrabalanszolásával együtt, hogy ne legyen az, hogy valaki az új egységgel túlbalanszolt lesz. Sok szájkaratés write only - csak gondolkodni ne kelljen sokat ember... :(

(#97) D.Orion válasza Quiksilver (#88) üzenetére


D.Orion
veterán

Az könnyen lehet, de a stagnál szót semmiképpen nem használnám ebben az esetben. Majd ha 1 hét után nem emelkedik csak 500-al az aláírok száma, akkor lehet írni, hogy stagnál, addig nem. :U

(#98) pronyó


pronyó
tag

63863 velem együtt, szal nem stagnál itt semmise! :))

[ Szerkesztve ]

“Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja.”

(#99) Ant@


Ant@
senior tag

Valaki csinált egy ellen-petíciót és véletlenszerűen generált béna vicceket írt a megjegyzésbe. Nagyon remélem, hogy nem egy túlbuzgó Blizz alkalmazott volt az akinek feladata lenne a LAN inplantálása.

(#100) Satan_Claus válasza pronyó (#98) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

63875 :D

Védd az állatokat! Egyél embert.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.