Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Eddig is voltak benne harci droidok, de Droideka-k nem.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) oriic válasza .LnB (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez is droid az is droid mindegyik droid. :D Atirtam azert koszi.

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB válasza oriic (#2) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Ezért:

"Újabb droid egység érkezik a játékba."

:D

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) l.skywalker


l.skywalker
félisten

[link] :C

[ Szerkesztve ]

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#5) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Akciósan megvettem, végigjátszottam a kampányt, ami még jó is volt, de ezek a későn megjelenő DLC-k már nem az én világom, még ha sztori módba jönne, se venném elő ezért.

(#6) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Első részt kellett volna helyrepofozni rendesen, és hosszú távra tervezni vele.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#7) .LnB válasza laceszgamer (#6) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Megtették, és kiadták Battledront 2 néven. :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#8) HELLAFLUSH válasza laceszgamer (#6) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

engem az első sokkal jobban lekötött :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.