Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Domonkos


Domonkos
Ármester

theonion

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#2) 0xmilan válasza Domonkos (#1) üzenetére


0xmilan
addikt

;]

(#3) Eastman


Eastman
őstag

[link] :D

[ Szerkesztve ]

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#4) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

(#5) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Gondolkodtam ezen, igazabol youtubereket nezek, vagy youtube videokat. Nem nagyon van olyan irasos forras amit rendszeresen kovetnek.

Bizonyos dolgokra elobb keresek ra youtubeon is :).

(#6) Klaus Duran válasza RexMaximus (#5) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

+1

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#7) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

(#8) Tamás88 válasza RexMaximus (#5) üzenetére


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Ja igen, még ezt a csatornát is szoktam nézni.

(#9) Samus


Samus
addikt

Hírportálból csak Indexet olvasok, illetve a hozzá kapcsoló/hivatkozott blogokat (Játéknapló, Velvet, C:C, Totalcar). Ha örökérvényű igazságot akarsz, akkor ott a Mindenegyben blog ;]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#10) Stanlee


Stanlee
őstag

Koszonom, kezd alakunil. Van egy-ketto, ami jonak tunik, habar egyiket-masikat mar korabbrol is ismertem. A theonion sajnos nem nyerte el a tetszesem, a mindenegy vagy micsoda az is eleg durva, nem fogom olvasni.

En mar oreg vagyok, az irott dolgokat szeretem olvasni, a videokat inkabb akkor nezem, ha van egy adott problema, amire a megoldas olyan, hogy erdemes megnezni es nem elolvasni.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#11) RexMaximus válasza Stanlee (#10) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Nick alapjan nem gondolnalak olyan oregnek :). En 36 vagyok, es bar elvileg nem video fogyaszto generacio oszt megis :). Egy dolog szol mellettuk meg, sokszor multitasking mellett tud menni, nem biztos, hogy nezni kell ha olyan a tema.

Olvasas nalam inkabb celzottan mukodik. Belefutok erdekes megosztasba, valaszt keresek valamire stb. De kovetni nem kovetel.

A mainstream csatornakrol reg leszoktam. Mindig ugy boncolgatnak egy kerdest, hogy annak csak egy vegeredmenye lehet, nekik van igazuk. Hagyomanyos ujsagirok gyakorlatilag nincsenek, ezek mar csak tartalomkeszitok, nem tul sok etikaval.

Egy egy temakorrel kapcs meg erdekes lehet meg egy relevans facebook oldal is. Vagy csoportok. Ott az adott temaval kapcsolatos, vegyes forrasokat osztanak meg. (nalam ilyen pl a retro szamitastechnika)

(#12) Domonkos válasza RexMaximus (#11) üzenetére


Domonkos
Ármester

Amugy a videok is tok jok lennenek, csak vegre lenne arra megoldas, hogy ertelmesen lehessen keresni a tartalmukat. Bar mar egyre tobb helyen van automatikus feliratozas a videoban hallhato beszed alapjan; olyat meg nem lattam, hogy ez alapjan lehetett volna keresni/seekelni. Pedig szamomra nagyon szimpatikussa tudna tenni a dolgot.
Letoltott filmek eseteben ez nagyjabol mar mukodokepes a felirat file-t keresve, de online meg nincs jol mukodo megvalositasa.

Gender of electrical connectors is defined by the pins.

(#13) icemad


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Instructables.com
Nem blog, de baromi sok érdekes ötletet láttam már ott. Párat itthon is megcsináltam. A programozástól kezdve a hazépítésig minden van rajta, step by step leírással...
Versenyek is vannak, nagyon komoly díjazással.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#14) Stanlee


Stanlee
őstag

@RexMaximus: pont ugyanannyi idos vagyok mint te :-) Vannak jo youtube csatornak, de sajnos ido hianyaban nem szoktam nezni oket, ill. sok segitseg van, amit meg tudok nezni, foleg a szerelos dolgok azok, amiket szeretek, mert latom, hogy mit hogyan kell csinalni. Amit te irsz, hogy esetleg valami mellet megy, az olyan podcast-os, meg hangoskony, en azt autozas kozben szeretem hallgatni, mondjuk amikor munak miatt utazom par szaz km-t.

Mainstream mediarol pont hasonlo a vilagkepem. Mindegyik megprobalja a sajat szemszogebol elmagyarazni, bemagyarazni a dolgokat. Csak fekete es feher letezik, az eppen aktualis szerkeszto, tulajdonos elvarasai szerinti velemenykozles letezik. Ha Trumpot kell ekezni, akkor azt csinaljak, ha az Orbanrol kell rosszat irni, akkor azt irjak, ha meg kell magyarazni, hogy a Juncker nem alkesz, hanem valami baja van, akkor az a mantra megy. En regebben szerettem a jobb es baloldal altal leirtakat elolvasni ugyanazon dologrol, ma mar nem tudom.

@Domonkos: az otlet jo, ha lehetne a videok tartalmaban is keresni, az jo lenne, mert tudna az ember, hogy erdemes vegignezni vagy hallgatni.

@Icemad: igen, instructables, szoktam olvasgatni, koszonom, hogy felhivtad ra a figyelmem, picit elhanyagoltam.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

(#15) sonar


sonar
addikt

Ami még nem volt: hackaday.com + egy csomó YT channel

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#16) Monoton


Monoton
tag

Reddit :)

(#17) UnA


UnA
Korrektor

BBC news, Qubit

A Youtube szerintem feleslegesen időpazarló, azokból csak azt szeretem, amit elég hallgatni.

(#18) Stanlee


Stanlee
őstag

Koszonom, van itt egy ket jo ajanlas.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.