Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bencesoldier


bencesoldier
tag

Igen, ez a nyílt titok amit senki nem mer mondani.. Daninak is örültünk Athénban, de én egy kicsit sajnáltam a srácot, hogy ilyen fiatalon belecsöppent ezekbe..

Különben hihetetlen, hogy ezt valaki így ki meri mondani..

(#2) stangli válasza bencesoldier (#1) üzenetére


stangli
senior tag

Én is hihetetlennek találom, hogy ezt így nyiltan vállalja és még életben van...

(#3) G.Zs.


G.Zs.
senior tag

"A HGH nemcsak az izmokat, hanem a csontokat is növeli, így lesznek a szedésének következményei a hosszú végtagok, a megváltozott fej és a hatalmas kezek."

Hmm. Ez kísértetiesen hasonlít egy bizonyos nagyon sikeres úszó alkatára...

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#4) tiv83us válasza G.Zs. (#3) üzenetére


tiv83us
veterán

Honnan tudod, hogy milyen vegtagjai voltak "a multban"?
Mihez kepest valtozott meg a feje? :F

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#5) God Vazzeg válasza G.Zs. (#3) üzenetére


God Vazzeg
veterán

Meg a hegyes fül, hosszú ujjak :D

(#6) sNiP3rFun válasza G.Zs. (#3) üzenetére


sNiP3rFun
tag

G.Zs.: Már ne is haragudj de neked semmi fogalmad nincs az úszó sportágról...Már most látom...
Én úsztam és vízilabdáztam is kedvenc sportolóm még vízilabdás korszakomban is Michael Phelps volt sokat olvastam róla gyerekkori adatait már kiskorában amikor kezdte a sportot akkor felfigyeltek testi adottságaira...Valamint ha megnézel egy versenyt figyeld a rajtot az azt követő kidelfinezést, valamint a fordulót akkor láthatod, hogy mekkora nagy szaktudással rendelkező sportoló...Ezen felül még szerencse neki, hogy ilyen alkata van...Lehet, hogy neked az életedben a legnagyobb célkitűzés az volt, hogy lejuss a boltig de ő elhatározta, hogy minden idők legsikeresebb sportolója lesz...És nem a doppingszereknek köszönheti...Hanem magának...Nézd meg a mai 100pillangó döntőjét majd a végén a benyúlást nah ennek a szaktudásnak köszönheti a hét érmet (reméljük,hogy ez a szám holnap 8-ra változik)mielőtt ilyen határozott kijelentést teszel jó lenne kicsit többet tudni erről a sportról...Vagy legalább utánna nézni az úszónak...

Maradj a gombfociánal :W

Na kézcsók

[ Szerkesztve ]

(#7) Eastman


Eastman
őstag

Itt kellett volna indulniuk a vegyészeknek: [link]

Ott bemutathatták volna az "eredményeiket".

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) G.Zs. válasza sNiP3rFun (#6) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Jaj, remélem nem tapostam bele a pici lelki világodba. Bocs.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#9) G.Zs. válasza tiv83us (#4) üzenetére


G.Zs.
senior tag

Nem azt mondtam, hogy M.P. egyértelműen doppingol. Biztos vagyok benne, hogy hihetetlen kemény munka áll a 8 aranyérem mögött. Egyébként szurkoltam neki, hogy összejöjjön.
Amúgy is az doppingol, aki fennakad a teszten.

Ha a menyasszony apja az örömapa, a menyasszony anyja az örömanya akkor a menyasszony az örömlány?

(#10) Hammon Serra


Hammon Serra
senior tag

Ne vicceljetek már, hogy egy mai élsportoló aki kijut az olimpiára ilyen különbséggel legyen lemaradva bárkitől is...
8 arany..ugyan már.
Az újságok meg arról cikkeznek, hogy szegény Phelps milyen gyógyíthatatlan betegségben szenved.Eddig erről nem volt szó sehol.CSak most valahogy el kellett terelni a figyelmet......
G.Zs-nek teljesen igaza van.A sok meló mögött ott a tömény cuccolás.Én ezért nem nézem már 12 éve az olimpiát.

[ Szerkesztve ]

Itt a vége fuss el vége! 5 év bazározás után........

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.