Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lindermen


lindermen
aktív tag

Nos a videó alapján elég minimál a cucc az UI-t illetően!

(#2) littlelion21


littlelion21
addikt

Úgy néz ki mint egy kihajtható zsebszámológép.

(#3) Inarus


Inarus
addikt

LOL! Ez nagyon mókás cucc. :DD
Kissé gagyi utóíze van a kütyünek.

(#2) littlelion21: Szerintem egy régi tetriszre hasonlít. :))

[ Szerkesztve ]

(#4) RaveForce


RaveForce
veterán

1-2évvel ezelőtt talán..

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#5) Xaels válasza Inarus (#3) üzenetére


Xaels
félisten

Nekem is ez ugrott be róla elsőre :DDD

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#6) T0rnad0 válasza RaveForce (#4) üzenetére


T0rnad0
addikt

De kicsit jobb paraméterekkel ilyen qwerty-s android jöhetne a nagyobb gyártóktól :U

Z Fold 4

(#7) littlelion21 válasza Inarus (#3) üzenetére


littlelion21
addikt

:D Én valami ilyesmire gondoltam csak szemből:

(#8) Inarus válasza Xaels (#5) üzenetére


Inarus
addikt

Jaja! Pontosan! :DD

(#6) T0rnad0: Én is szívesen látnék végre valami épkézláb qwerty-tepsit Androiddal. De úgy tűnik, kevés az ilyen igény... :((( Anno egy Kongregate nevű cégtől vártam valami ilyesmit, ami lényegében egy Samsung i780 androidos "klónja" lett volna, de behalt a projekt.

(#7) littlelion21: Ez is találó. :))

[ Szerkesztve ]

(#9) RaveForce válasza Xaels (#5) üzenetére


RaveForce
veterán

9999 in 1

ezeken a feliratokon behaltam, azt volt rajta 5fajta random keverve :DD :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#10) baliii


baliii
senior tag

Ha jó áron lenne itthon T-nél, biztos vennék, nekem nagyon bejön, qwerty-s telefont szeretnék, ráadásul androiddal, tetszik :)

(#11) GALARDO


GALARDO
addikt

Furcsa. :U

[ Szerkesztve ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#12) AxBattler válasza baliii (#10) üzenetére


AxBattler
félisten

+1

Én is ebben a kombinációban szeretnék új telefont venni. Kár, hogy nem nagyon igyekeznek a gyártók. Pedig vannak próbálkozások, pl.:
- Acer beTouch 130: szép, csak a külföldi tesztek szerint elég ratyira sikeredett.
- HTC Salsa: tavaly nyáron kellett volna kijönnie, nem tudom mi történt.
- Motorola Charm: szép is, jó is, csak hazánkban kicsit drága (75k körül).
Ez a Smile is tetszik, csak valami azt súgja, hogy ebből sem látunk majd semmit. Amíg a nagy gyártók elő nem rukkolnak valami hasonlóval, szerintem nem is fogunk. :O

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#13) Probber válasza Xaels (#5) üzenetére


Probber
őstag

Tényleg hajaz a Tetris-re. :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#14) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

hasonlít az első generácós GAME BOY-ra is:D

(#15) sagesz93 válasza Xaels (#5) üzenetére


sagesz93
addikt

fú ezt de szerettem régen :DDD

(#16) DemonDani


DemonDani
addikt

hát ez már annyira rossz hogy jó :DD

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#17) RandomGosu


RandomGosu
senior tag

vajon melyik korosztálynak találták ki ezt a modellt? :S

(#18) Davidoff91


Davidoff91
aktív tag

Érdekes...Facebook függők előnyben.:)

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#19) gybazsi


gybazsi
senior tag

Ezt most komolyan gondolták? Bár Thaiföldön például lehet h van igény ilyen telefonokra is, de én innen nem sok értelmét látom.
Mellesleg nekem is a Tetris ugrott be a képről elsőre. :DD

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#20) Spindlyman


Spindlyman
tag

Rossz a megközelítés srácok. Az ár a lényeg. Ha olcsón adják, valószínűleg a fiatalok viszik majd faszán. És a Huawei amúgy sem a prémium kategóriás készülékeiről ismert, legalábbis a mobilok terén.
Mondjuk itthon kevés esélyt jósolnék neki, de ki tudja?

(#21) amanoba


amanoba
őstag

nekem ez olyannak tűnik, mint vmi réges-régi android teló, ami anno látványterv volt, vki segíthetne megtalálni...

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#22) amanoba válasza amanoba (#21) üzenetére


amanoba
őstag

kicsúsztam, de megleltem!
igaz nem azt a hírt amire gondoltam..

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#23) plus44


plus44
veterán

Tetszik, csak a trackball nem:D

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#24) Hunter2


Hunter2
addikt

blackberry amin átment az úthenger?

(#25) baliii válasza AxBattler (#12) üzenetére


baliii
senior tag

A motorola sem rossz, a HTC feketében nagyon szép lenne, az acer nekme nem tetszik. Remélem azért előbb utóbb ezekből is lesz választék, mert már fenem a fogam egy ilyenre :D

(#26) Neurotoxin válasza Davidoff91 (#18) üzenetére


Neurotoxin
őstag

Én is gyűlölöm a facebookot.
(még olyan szir-sz*r telefonokon is látom az ikonját, amin még wifi sincs, a weboldalakról és az elcseszett "lájkolás"ról nem is beszélve)
A telefon nekem tetszik, a kijelző alatti "behorpadás" miatt nálam is a tetrisre hajaz:D Amúgy ott a Nokia x3-02 meg a c3-01(remélem jól írtam le).Az irány jó, de a rezisztív panel a műanyag behorpadó kijelzővel(tudom,h a technika hátulütője) nagyon kiábrándító az x3-02nél is,sőt gáz, még jó,hogy megnyomogattam mielőtt aláírtam volna érte még 2 évet a vodánál...

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#27) Davidoff91 válasza Neurotoxin (#26) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Jajj, ne is mondd. Ugye azt szokták mondani, hogy amit az ember utál, azzal ne foglalkozzon...ha felmegy az ember youtube-ra (gugli felségterület ugye), az az első, hogy a facebook reklámja a pofámba villog, meg minden oldalra be vannak ágyazva a facebook butaságai, és a sok okos nem fogja fel, hogy a halálosan béna like-olással csak annak a német srácnak a zsebét tömik pénzzel...szánalom az egész.

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#28) Davidoff91 válasza Neurotoxin (#26) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

Jajj, ne is mondd. Ugye azt szokták mondani, hogy amit az ember utál, azzal ne foglalkozzon...ha felmegy az ember youtube-ra (gugli felségterület ugye), az az első, hogy a facebook reklámja a pofámba villog, meg minden oldalra be vannak ágyazva a facebook butaságai, és a sok okos nem fogja fel, hogy a halálosan béna like-olással csak annak a német srácnak a zsebét tömik pénzzel...szánalom az egész.

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

(#29) DemonDani válasza Davidoff91 (#27) üzenetére


DemonDani
addikt

User error... nem a facebook a rossz, hanem a felhasználói. Maga a Facebook tökéletesen van megalkotva, csak a társadalom használja hibásan, de ez meg minden közösségi cuccra igaz.
A német srác meg nem a pénzért csinálja, vagy ha mégis akkor irtó jól titkolja. :N

NEM FIZETETT REKLÁM! >>armegoszto.hu<< Folyamatosan friss akciók.

(#30) RaveForce válasza Davidoff91 (#27) üzenetére


RaveForce
veterán

felmegy az ember youtube-ra (gugli felségterület ugye)

google és fb elég független egymástol, sőt :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#31) Davidoff91 válasza RaveForce (#30) üzenetére


Davidoff91
aktív tag

google és fb elég független egymástol, sőt :) Igen egymástól teljesen függetlenek, sőt azt is mondhatnánk, hogy egymás ellenségei, ezért is írtam. A hangsúly akkor is azon van, hogy akárhova kattintok nekem meg kell tűrnöm a Facebook minden szirszarját (hányok ha ránézek, plussz lassítja az oldalak betöltését is, ez a Google által bizonyított tény;]. Nem véletlenül valami guglis mérnök találta ki azt a blokkoló progit.:D)

Az előző HSZ-em nem tudom miért kétszer küldte el, de így utólag is bocsi a duplázásért.:)

[ Szerkesztve ]

Mint régen: Nokia 3410 > Siemens A60 > Nokia 6070 > Nokia 5300 > Nokia 5800 > Samsung Galaxy S II > Samsung Galaxy Note II > Xiaomi Mi 9T Pro

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.