Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) hitvanyalak


hitvanyalak
senior tag

Szerintem jó, hogy ventilálsz, és azzal, hogy kiírsz magadból dolgokat, gondolatokat, már önmagában elkezdted feldolgozni az egész folyamatot, amit elindított benned ez a megjegyzés a párodtól. Nekem az a véleményem, ha kimondom a gondolataimat és rendszerezem őket, azzal már elkezdtem megoldani a lehetséges problémákat, ha vannak egyáltalán. De sokszor egyszerűen tisztábban látok és rájövök nem volt probléma, csak én csináltam magamnak a túlkombinálással :D

A függőségről meg annyit, hogy személyes tapasztalatomból az jön le, hogy MINDENKINEK vannak függőségei, csak változóan kisebb-nagyobb mértékben tudja fenntartani az egyensúlyt.
És amikor egy horgász aki napi 6 órát pecázik és elkölt havi x tízezret, alig van a családjával és ténylegesen SÓVÁROG a kis kikapcsolódása után, nekem azt mondja, hogy rá vagyok kattanva a gépre, mert este leülök egy órát játszani, ha alszik a gyerek, hááát... :)

Természetesen egy beteg embernek és egy komoly függőnek nincsen betegségtudata, addig amíg a mézeshetek tartanak :) Szóval fel kell mérni mennyit áldozol be a pókernek, vagy akármi másnak :)
Nekem a feleségem amúgy azt mondja, hogy PH! függő vagyok, mert örökké itt lebzselek, és tényleg többet járok ide, mint akármilyen közösségi oldalra, DE folyamatosan bővülnek az ismereteim :D

A lamellák is néznek engem. Bőrömre csíkokat festenek.Énemből csíkok lefeslenek. Felváltva vagyok én is fény vagy árnyék. Apró komolykodó árnyjáték. Fény-árny csíkokban mérem a perceket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.