Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) doooo


doooo
veterán

Sz@r helyen van az ujjlenyomatolvasó, de attól még tényleg szép a mobil, főleg a zöld változat. A többi hiányosság viszont nagyon nem jó (mondhatni rossz :DDD ).

[ Szerkesztve ]

(#52) MaCS_70 válasza SkyLine3000 (#33) üzenetére


MaCS_70
félisten

És még sosem fordult elő Veled, hogy nem volt nálad a nagy fényképezőgép, úgyhogy telefonnal fotóztál, és más látószög kellett volna?

Attól, hogy valaki komolyan fotóz, még hiányozhatnak neki hasznos funkciók a mobiljáról. Elég sok profi fotóst ismerek, akik mégsem mindig mindenhová a nagygépes szerelésükkel járnak, és nem szégyellik ilyenkor elővenni a mobiljukat, ha valamit lekapnának.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#53) Jon Mathias


Jon Mathias
senior tag

Rossz cím! xz3 ultra. ugylátom sony is (sajnos) beállt a többi gyártohoz idióta képarány túl nagy kijelző. viszlát kompakt méret :O ha már kompakt érdekelne lesz vajon ebből és mekkora lesz tuti nem 5col.

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#54) razorka777 válasza Jon Mathias (#53) üzenetére


razorka777
veterán

Szerintem a kompakt, mint kifejezés el kell felejteni.Most pl. az 5.5 col már annak számít.😃
2019-ben a 6 col lesz kompakt, és így tovább.😃😃

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#55) janeszgol válasza razorka777 (#54) üzenetére


janeszgol
félisten

+1
Nalam a kompakt maximalis merete a 136x65 mm. Ami ettol elter, az nem az.
De a phablet is idejet mult kifejezes. Nincs mar ertelme.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#56) joey04


joey04
titán

a sonynak csak nyűg már ez a telefonos üzlet.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#57) axioma válasza Ádám16 (#7) üzenetére


axioma
veterán

+1 a compactra. Es ne ugy hogy a korabbi compactok meretebe egyre nagyobb kijelzo, hanem jo volt az a 4.7 csak nem kell akkora kava ma mar.
Mondjuk en annyira jonak tartom a p10-em elolapi kombi ujjlenyomat-olvasojat, hogy amig nem lepik meg azt is, nem valtanek vissza, de azert ezt en is tetszetosnek tartom. 1 kamera eleg, notch nem kell, 4/64 eleg, na jo az arcimketol most elvonatkoztattam (meg a compact olcsobb is szokott lenni). Van egy 12.5-es win tablet/netbook, ha nagy meret kell, a taskabol azt is elo lehet venni. Raadasul kenytelen vagyok ceges miatt ket teloval jarkalni (nem, nem vonhato ossze), a telo az legyen kicsi.

(#58) Jon Mathias válasza razorka777 (#54) üzenetére


Jon Mathias
senior tag

5.5 használok nekem nem az kényelmetlen a használata. túl nagy. ha sikerül eladnom megyek vissza 5col-ra

AMD&Hardstyle 4 ever! A dízel turbó nélkül halott! by bélabá.

(#59) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Mikor már végre azt hinném, na a sony vissza tért(oled, kis kávák) , akkor csak kitalál valamit ami miatt hurka marad.Hogy lehet kamerába visszafele fejlődni :(((

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#60) logitech1


logitech1
tag

Köszönöm a cikket. :)

Posta nem érdekel Átvétel: személyesen helyszíni próba garanciával (3 nap) - utána egyéb garancia, visszavétel nincs! Alku nincs! Nem fér bele az időmbe

(#61) Cattle_Decap


Cattle_Decap
tag

Megkerdojeleznem, hogy a Samsung fele AKG fules jo lenne, szerintem egy Razer Hammerhead jelentosen jobban szol. Bar igen az, hogy ilyen draga telefonoknal nincs csomagolt normalis fules...

(#62) DDA40X válasza Cattle_Decap (#61) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Miért szól jobban? Mert rámatricázták hogy Razer? Csináltak pár jó egeret. Onnantól kezdve minden szart gyártanak, és az un. nevükből akarnak megélni. Sok túlárazott vacak. Ugyanolyat kapsz általában feléért harmadáért, csak más néven.

[ Szerkesztve ]

(#63) judas13 válasza janeszgol (#55) üzenetére


judas13
addikt

Ugyanez nalam is!
Csak a minosegi valasztek konvergal a nulla iranyaba😐😑

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#64) CptAdamica


CptAdamica
veterán

Sony csinálja a legjobb szenzorokat, de egy normális feldolgozó algoritmust már nem tudnak hozzá írni. Szörnyűek ezek a képek.

Megyen!

(#65) DDA40X válasza janeszgol (#55) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Hú..attól a phablet szótól engem speciel kiver a víz. Régen sem tetszett, de most tényleg semmi értelme. De nem tudnak leszokni róla..

(#66) Cattle_Decap válasza DDA40X (#62) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Mert abban van mely. Az AKG-ben pedig nulla pont nulla.

(#67) pomorski


pomorski
őstag

Köszi a tesztet!

(#68) <Lacy85> válasza Cattle_Decap (#61) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az említett AKG fülest használom már több, mint egy éve.
Nem vagyok egy audiofil, mert előtte is max. 15 ezer forint körüli füleseket használtam (Sony, JBL, stb.), de ezeknél 1000x szebben szól az AKG.

(#69) ak76


ak76
senior tag

"Nincs optikai képstabilizálás"
"4 GB Ram."
"270 ezer"

Muhahahahahahahahazha..... :DD

Adok még nekik 2 évet,addigra vagy bedől az egész túlárazott rakás szemét, vagy kiszervezik valami kínaihoz, aztán eladnak belőle évi 2 milliót, mint a BB-ből.
Kár érte, sokkal többet ki lehetne hozni a Sony-ból,ezek savval locsolják az elődeik szakmai örökségét...
...

(#70) voaps


voaps
csendes tag

XZ1 óta nem változott semmit a kamera (a lassításon és a 4K HDR-en kívül - az előlapi az XZ2-ben butítva lett, de itt visszatértek az XZ1 kamerájához), és a RAM sem. XZ1 volt az utolsó Sony flagship jack dugóval - érdekes, hogy egy olyan gyártó vette le a telefonjairól, aki kitalálta a hordozható zenelejátszót (Walkman, Discman) szintén jack dugóval... Viszont nincs notch! (még :F )

[ Szerkesztve ]

(#71) Carlos Padre


Carlos Padre
veterán

Mire végig olvastam a cikket kezdett kialakulni bennem egy nyugtalan érzés, hogy valami nincs rendben, de a fórumot olvasva szerencsére gyorsan elmúlt :C

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#72) koshmar


koshmar
őstag

Az ujjlenyomatleolvasót még látni is fájdalmas azon a helyen, nemhogy használni (még elképzelni is)

Örülök, hogy elpártoltam a Sony-tól..

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#73) Swinegod


Swinegod
őstag

Speciel szerintem ritka ocsmány telefon, attól mer üveg meg fényes nem fog jól kinézni, az XZ Premium nézett ki kegyetlen jól, és azon még Jack is volt

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#74) Carlos Padre válasza Swinegod (#73) üzenetére


Carlos Padre
veterán

"Kávák!" :D

Én már fogtam a kezemben és teljesen igaz rá, hogy a képeken, videókon nem jön át, meg kell nézni, tapogatni.

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#75) DDA40X válasza Swinegod (#73) üzenetére


DDA40X
aktív tag

Igen, az gyönyörű volt. Legszebb Sony volt, és ahogy látom marad is. Még az új XA3 ultra vagy mi a bánat fog kinézni egész szépen, ha olyan lesz mint a renderen. De kb ennyi.

(#76) troviko


troviko
senior tag

Kövezzetek meg, de én egy jó Compactot hiányolok. Jók is 4,5es méretben, faltól falig kijelző, csúcs proci, jó kamera, vízállóság, fém(+üveg) ház.
Tudom, tudom, álmodik a nyomor.
(Mondjuk, mióta nem gyártanak kicsi telót, át is mentem a Samsunghoz, mert ha már nagy teló, abban a Samsung jobb szerintem.)

https://www.oldtech.hu/

(#77) troviko válasza Swinegod (#73) üzenetére


troviko
senior tag

Szerintem meg az volt az egyik legrondább telefonjuk. Nekem az Xperia X tetszett a legjobban, csak azért nem vettem, mert visszalépés lett volna a Z5-mhöz képest, amit a mai napig használok B telónak. És amúgy annak a formavilága is tetszik szemre, de ergonómiailag nem jó.
Egyéb iránt nekem ez a formavilág is nagyon tetszik, csak az előző sorozat nagyon vastag lett emiatt, de most, hogy betolták 1 cm alá, így már nem gáz.

[ Szerkesztve ]

https://www.oldtech.hu/

(#78) Troy20 válasza <Lacy85> (#50) üzenetére


Troy20
újonc

Sony szerintem sohasem lesz olyan hogy át válts rá.
Régen Sony ért oda voltam de már hányok tőlük.

(#79) Carlos Padre válasza Troy20 (#78) üzenetére


Carlos Padre
veterán

Nagyon régi, mély sérelmeket érzek, nagyon viharos szakítás volt? :D

Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

(#80) doooo válasza Carlos Padre (#79) üzenetére


doooo
veterán

Szerintem már nem kapsz tőle választ (mert időközben a fórummal is volt egy viharos szakítása). ;]

(#81) zdanee


zdanee
őstag

Typo: a második oldalon a kijelző felbontását a táblázatban szerintem egy kicsit felfelé kerekítettétek: 2160 x 3840 helyett 1440 x 2880 kéne legyen, nem? Vagy én nézek félre valamit?

Amúgy köszönöm a tesztet, sajnos még egy fejhallgató nélküli, megcsonkított csúcstelefon...

[ Szerkesztve ]

Zipit Z2 idomár - S23u 1TB - HP Envy x360 13 - SGW4 - Miyoo Mini

(#82) Halkow.


Halkow.
senior tag

Mennyit rimánykodtam még anno Z5 fele amoled panelért és most megkaptam... de idő közben fontos lett a kamera és a megbízhatóság és a jó üzemidő számomra...

És úgye kiprobáltam az ios vonalat egy SE-vel ami tönkrement... azóta nem akarok androidot látni. Jack aljzat nem igazán érdekel, ha a type c lesz világszerte helyette nem bánom... de ne átalakítózzunk pls!

(#83) Eli577


Eli577
senior tag

Hát, én nem tudom, hogy a Sony mobil részlegénél ténylég komolyan gondolják-e ezeket a készülékeket, vagy csak költségelszámolásra van az egész ágazat náluk?

Külső:Óriási alsó és felső káva, a szerző írja, hogy pont akkora, ahol a sztereó hangszórók elférnek.....mintha más gyártók egész picivel kisebb kávával is meg tudnák ezt oldani, nem?
Ilyen ronda hátlapot már rég láttam, nem is beszélve az ujjnyomatolvasó elhelyezéséről, vajon kinek lehet kényelmes a készülék közepét tapicskolni?

Kamera: Többen írják, hogy "jaj de jó, egy kamera....végre"....jah, egy átlagosnak mondható teljesítménnyel, micsoda sokoldalúság.

Akku: 4-5 órás SOT, és ez a cikk szerzője szerint jó....mióta? Vannak készülékek hasonló áron, amik a dupláját hozzák.

És mindez majd 300 ezer forintért. Ki veszi ezt meg? (De komolyan.)

(#84) Fall-N


Fall-N
veterán

Sajnos ez sem lett az igazi. A dizájn nem baj, hogy más lett, de kár a Samsung felé öncélú hajlított kijelzőért. Így úgy fest, mint egy gyenge S8/S9 copy.

A ROM meg maradhatna a gyári végre. Egyrészt se nem szép, se nem jó. Rajta van az új Android P, erre pont az újdonságok egy részét veszik ki belőle? (gesztus vezérlés, alkalmazás-váltó) Az ikon pakk is avíttas, már nagyon nem passzol a többi materiál dizájn elemhez. Igaz lehet témázni, így ez kisebb gond.

Az ujjlenyomat szenzor elhelyezése is egy vicc.

[ Szerkesztve ]

(#85) soko70 válasza Fall-N (#84) üzenetére


soko70
aktív tag

Úgy látom nem vásárolt senki ilyen telót? Csak kíváncsi lettem volna a véleményekre. Éppen ma láttam plakáton a hirdetését. Így látszik ez már kényszer, hogy fel figyeljenek rá? Vagy végre költenek a marketingre?

[ Szerkesztve ]

(#86) laci_csk válasza soko70 (#85) üzenetére


laci_csk
senior tag

De igen, nekem van egy ilyen telom, es nagyon meg vagyok vele elegedve. Egy honapja hasznalom. A kepernyo fantasztikus, a kepek szuperek, mozog mint egy raketa es tetszik a kinezete is, egy az egyben jo telo.

Csak ahogy ITT szokas, mindig azok tudjak jobban akiknek nincs, mint azok akik hasznaljak is mindig is igy volt. Es aztan az ilyen dumak, hogy "mas telonak jobb ez" amannak "jobb az" a harmadiknak meg "jobb amaz", lehet hogy igaz, de olyan telo nincs amibe az az "osszes jobb" amit kulon kulon emlegetnek, MIND benne lenne egyszerre, ugyhogy jo lesz ez nekem a kovetkezo ket evben. Az irigyek meg csinaljanak amit akarnak.

Huawei 20 pro ugyanebben az arban, nalam bukta volt, azok a "legjobb" kamerak engem nagyon elzavartak a vasarlasatol, hagyom masnak.
A Mate 20 pro detto.
Az Oppo Find X amit szivesen megvettem volna de sajnos errefele nem talalhato.

Xperia XZ3

(#87) soko70 válasza laci_csk (#86) üzenetére


soko70
aktív tag

Köszönöm a választ, esetleg lehet tudni, hogy mennyit bír kb. az akkumulátor? Mi a tapasztalatod?

[ Szerkesztve ]

(#88) laci_csk válasza soko70 (#87) üzenetére


laci_csk
senior tag

Kb. negy es fel ora kepernyoido, es este marad olyan 20-25% ugy, hogy ebbol 3,5- 4 ora ket jatek: az egyik a Big farm a masik Gardenscapes, nemi internetezes, par foto es a telefonhivasok.

PS arra en is kivancsi lennek hogy "normalis" hasznalatnal mennyit birna, de sajnos muszaj a jatekok miatt sajtoljam.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#89) Fuxosbömis


Fuxosbömis
tag

5 napja használom. Fenomenális telefon. Gyönyörű kijelző, villámgyors, zene nagyon baba stb. :R :C Nem igazán értem a fanyalgókat. :F

P.S. Z5-ről váltottam 28 hónap után.

(#90) benczeb válasza Fuxosbömis (#89) üzenetére


benczeb
aktív tag

Nekem is nagyon tetszik a telefon, de hosszú távon az Apple megoldását preferálom. Majd írd meg, hogy szoftver frissítsek milyen gyakran érkeznek a telefonra. Ha idle módban van a telefon, milyen gyorsan merül?

(#91) Fuxosbömis válasza benczeb (#90) üzenetére


Fuxosbömis
tag

Stamina nélkül használom...közepes mértékben....nap végén még 45-55 % a töltöttség.

Eddig három frissítés jött. Kettő már az első bekapcsolásnál megjelent, a harmadik 11. 26. érkezett.

Fényképezni majd a hétvégén fogok. ;]

[ Szerkesztve ]

(#92) arti1121


arti1121
senior tag

az is egy probléma hogy kevés helyen lehet élöbe megnézni a telefont mert én még nem láttam kirakva( györ megye). söt egyre kevesebb sony-t látok.

Sunwayman C20C, C22C, C23C, V60C, OLIGTH SR52UT, Nitecore HC65, MH20GT, HC65, TIP, TUP....TIP2

(#93) Fuxosbömis válasza arti1121 (#92) üzenetére


Fuxosbömis
tag

Én úgy vettem meg, hogy csak képen láttam :Y .....mocsok jó néz ki. ;]

Aksi kiegészítés: Kezdem megszokni, azaz nem buzerálom ha kell, ha nem.....Két nap után 35-40%.

[ Szerkesztve ]

(#94) Elit3Zotya


Elit3Zotya
addikt

Helló
Camera 2 apit még most sem támogatja a sony..?
Vagy is működő gcam van az xz3-ra..?

Mi11 Ultra + HyperOS.

(#95) bogil99


bogil99
aktív tag

Sziasztok!

Ha egy kicsit túllépünk azon, hogy hogy néz ki és mit tud, valaki tudna abban segíteni, hogy az alkalmazás adatokat hogy lehetne átmásolni rá? Rootolni nem szeretném, mert vannak erre érzékeny appjaim. Az eddigi kedvencem a Titanium Backup meg csak rootolt telón műxik.

N5110,N3110,N3130,N7210,XperiaSK17I,XperiaSP,XperiaZ1C,Xiaomi9,12 ProMax

(#96) laci_csk válasza bogil99 (#95) üzenetére


laci_csk
senior tag

Miutan beinditottam (elsore) a telot jottek a standard beallitasok, ahogy megadtam a gmail fiokomat egybol atmasolt mindent, kapcsolatok appok stb, eppen olyan lett mint az elozo telefonom.

Xperia XZ3

(#97) blagolf válasza Eli577 (#83) üzenetére


blagolf
senior tag

Melyik telefonok bírják a 8-10 órát?

Üdv, Zoli

(#98) blagolf válasza soko70 (#85) üzenetére


blagolf
senior tag

Nekem régebben Sony telefonjaim voltak, de az XZ-nél kicsit kiábrándultam belőle a full műanyag ház miatt. (egyébként jó telefon volt az is) Voltak Lg és Htc telefonjaim, de nem voltak az igazik. Mondjuk a G5 nem volt rossz, de kinézetre kicsit idejétmúlt. Most megvettem én is az XZ3-at. Egyetlen dologba tudok belekötni ami eddig minden Sony telefonnál így volt: videó felvétel hangján kicsit le van csípve a magashangokból. Tudom hogy ez a zajszűrés miatt van, de az lehetne kikapcsolható. Én 1 hét alatt az újjlenyomatérzékelkő helyét is megszoktam.

Üdv, Zoli

(#99) laci_csk válasza blagolf (#98) üzenetére


laci_csk
senior tag

hasznald egeszseggel

En szemely szerint nem hasznalom az ujjlenyomatolvasot, a reginel sem hasznaltam, az unokaocsemnek van egy XZ2-je aminek az ujjlenyomatolvaso ugyanott van mint az XZ3-nak, o mondta hogy elso perctol nem volt problemaja az ujjaval hogy a kamerara tegye mint ahogy masok mondjak.

[ Szerkesztve ]

Xperia XZ3

(#100) newmoonlight


newmoonlight
senior tag

BUÉK! :) Úgy tűnik, az új évet új telefon vásárlásával kell kezdenem, mivel a régi jó, szeretett Xperia Z-m elhalálozott. Viszont az Árukeresőn elvesztem az Xperia-változatok közt. Aztán arra jutottam, hogy valószínűleg a legújabb a legjobb. Viszont lenne pár kérdésem. Segítenétek?

1. Van-e az XZ3-nak olyan (bosszantó) típushibája, ami mégis egy régebbi (és melyik?) Xperia változat megvásárlását indokolná?
2. Az Árukeresőn csak dual SIM-es változatot látok, szimpla SIM-es nem is létezik?
3. Milyen vezeték nélküli töltőt lehet hozzá kapni? (Én a WCH20-at találtam, de azt is csak a SONY-nál.)
4. A PC-hez mivel szoktátok csatlakoztatni?
5. Hol ajánljátok a (legolcsóbb, de nem megbízhatatlan eladós) vásárlást?

“Míg az ENIAC számológép 19 ezer vákuumcsővel van felszerelve és 30 tonnás, a jövőben a kompjútereknek talán ezer cső is elég lesz, és az is lehet, hogy nem lesznek nehezebbek másfél tonnánál.” (Popular Mechanics magazin, 1949.)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.