Hirdetés

2024. május 26., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:50:54

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia XZ1 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#306) Bozek


Bozek
nagyúr

Na, idetaláltam. :D

A cikk olvasása közben már a 2. oldalnál azon gondolkoztam, hogy abbahagyom. Azt hittem, hogy semmi másról nem lesz benne szó, csak a készülékház méretéről és a kávákról...

Azért egy-két dolognak nem ártana utánanézni, mielőtt megír valaki egy tesztet. A telefon támogatja az OTG-t (ahogy már írták, nem ártana tesztelni, ha már tesztről van szó), valamint a Galileo műholdakat is látja (ezt is lehet tesztelni, csak egy GPS program kell hozzá, igaz, nem mindegy, hogy melyik). A másik topikokban ezeket már kiveséztük a cikk megjelenése előtt.

"a kártyát belső tárhelyként is formázhatjuk"
Erre azért kíváncsi lennék, hogy hogyan. Igaz, nem formáztam vele SD-kártyát, de mintha a Sony is kivette volna az Adoptable Storage funkciót.

(#6) joey04: "lecsapott a kompakt verzióval, viszont utána csak herélt kompaktok jöttek, azok is ritkábban" - Melyik volt herélt kompakt? A Z1C, a Z3C és a Z5C is ugyanazzal a vassal jött, mint az aktuális nagytestvér? Az XC-nél volt gyengébb a kompakt, mint a sima X.

(#217) quailstorm: "Most szenvedni kell a virt gomb rejtéssel" - Miért kell szenvedni? Az Immersive Mode kikényszeríthető, lehet hozzá csempét is létrehozni a QS-ben.

(#268) Kékes525: Csak a hangszóróhoz van köze, annak meg azért kell a hely. Bár lehetne kisebb a káva, ha kis ősrégi PC-s csipogót raktak volna bele. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.