Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:50:54

LOGOUT.hu

-= Sony Xperia XZ1 Compact =-

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#275) quailstorm válasza Kékes525 (#274) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Semmi baj nincs az ábrával. Stilizált, nem fotorealisztikus.
Én a hüvelyk- és mutatóujj közti bőrrel szoktam hozzáérni edgeless vackoknál a képernyő széléhez, a hüvelykujjpárna az tényleg extrém lenne.

Mobilnéző tartást se értem, meg előző hsz-ben a megismételt baromságot, miszerint a kijelzőméret nem számít, csak a ház.
Csak egy gmail-ben a 4 sarokhoz kell nyúlkálni állandóan, csupa piros zóna. Így is rettentően meresztenem kell az ujjam. Ha alul nem lenne káva, akkor annyira fel kéne tolnom a telefont a kezemben, hogy elejteném.
Egy minimális alsó káva kell, padding és fizikailag megakadályozza, hogy hozzáérj. Felsőből hajlandó vagyok addig engedni, míg nem megy a hangszóró és a szenzorok kárára.

Mást mondok, hátha átmegy, bár vannak kétségeim.

Fogjátok meg a telefont úgy, hogy eléritek a felső két sarkot hüvelykujjal. Majd FOGÁSVÁLTÁS NÉLKÜL próbáljátok meg az alsó gombsort használni.

Na ez ami edgeless telefonnal és tepsivel lehetetlen. Értem én, hogy a legtöbb ember két kézzel használja a telefont. De aki hozzászokott a "régi iskolához", az mit csináljon? Szűnjön meg?

Kellett használnom S8+-t, beállítani ismerősnek. Kb 2 óra volt egyfolytában. Számomra rémálom. Tudom az még curved is nem csak edgeless, de azt marokra fogni nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.