Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blueMerle


blueMerle
veterán

Ne legyen igazam de szerintem az a hátlap turbógyorsan fog kopni :(

(#2) matteo_szg válasza blueMerle (#1) üzenetére


matteo_szg
őstag

hát, az Xperia S-en turbó gyorsan kopik...:(

jupiiii

(#3) Angel1981


Angel1981
veterán

SONY párti vagyok, de hogy minek ennyi fajta modell, amik ráadásul alig különböznek egymástól, azt nem értem! :U
4-5 típus kéne az eltérő árszegmensekbe, azt jó napot!
Miért zavarják össze a vásárlókat ennyi modellel?!?!?!

(#4) dani993


dani993
senior tag

sajnos a kijelzője nagyon csúnya élőben. nem adnék pénzt érte.

(#5) HawerKing válasza Angel1981 (#3) üzenetére


HawerKing
őstag

Talan ugyan azert amiert a Samsung :D sot ok meg jobban ossze zavarjak :D

▂▃▅▇ Nothing Phone 1 - 11T - Tab S2 - Tab S3 ▇▅▃▂

(#6) sdd2


sdd2
veterán

Köszi a tesztet, nálam nem tűnt ilyen rossznak a kijelző, de tény, hogy Xperia T szebb képet ad.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#7) Gabó75 válasza sdd2 (#6) üzenetére


Gabó75
senior tag

Milyen vicces új modellként piacradobni ugyanazt. A Motorola Atrix 2-n az ICS-el emeltek 200Hz-et a procin és még be sem jelentették. A marketing osztály ügyesen dolgozik a Sony-nál:-)

(#8) BrianDK


BrianDK
tag

Én sem értem, minek kell ennyi hasonló készülék? Jó lenne már látni egy négymagos Sony-t, bár úgy érzem csak ennek az oldalnak a hasábjain fogom egy darabig látni, ha lesz is.
A kamera legalább igazi Sony minőségűre sikeredett...

iPhone 7, Redmi Note 9

(#9) embe válasza Angel1981 (#3) üzenetére


embe
nagyúr

A Samsung is így csinálja. Egy telónak kiad több verzióját. Főleg korábban volt ez jellemző.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#10) anaqer


anaqer
veterán

Mióta virtuális memória a RAM ? :F

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#11) sdd2 válasza Gabó75 (#7) üzenetére


sdd2
veterán

Samsung ezt 100x megjátsza...

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#12) FragMaster


FragMaster
addikt

Vajon a gpu-n is húztak? Ezen is olyan nehezen reagálnak az érintőgombok? Nem lenne ez rossz, csak 90-ért.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#13) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Látom, már indul a - minek, meg megint egy új modell (...) - nyafi.

A Sony a tavalyi Xperia arc --> Xperia arc S mintát idén alkalmazva hozta ki a frissített modellt.
Nem kell ezt túlmisztifikálni.

A kijelző mindenesetre furcsa, hiszen ugyan az van benne, mint az S-ben, ami akkor nem okozott csalódást.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#15) persil


persil
nagyúr

Hát ez bizony még Láncfelvarrásnak is elég kevés...

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#16) Legendd válasza mrlujoak (#13) üzenetére


Legendd
senior tag

No igen,de akkor még nem volt One X vagy LG 4X :-) szerintem nem annyira jó ez a megjelenítő...

Alea iacta est!

(#17) mrlujoak válasza Legendd (#16) üzenetére


mrlujoak
veterán

...akkor viszont nem így kellett volna fogalmaznod. Nagyon nem.
Mindegy. Egyéni vélemény. Valakinek meg a szép mélyfekete és a túlszaturált színes Samoled kell, és tetszik...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#18) Csabyka92


Csabyka92
csendes tag

Nekem jelenleg SE Xperia Arc S típusú készülékem van, érik már lassacskánt egy váltás.
Házon belül (SONY) váltanék, bár az LG Optimus 4X nagyon tetszik, az ára is, de kissé eltántorít, hogy LG...

A P küllemre, méretre, anyaghasználat és ár szempontjából is elég szuper, de mostmár egyre inkább ezzel, valamint a fém hátlap é bővíthető memória miatt az ION-nal kacérkodom...
Kiderül mi lesz a vége, nyilván anyagi szempont is dönt, remélhetőleg év végére az érkező "csúcsabb" SONY készülékek kissé lenyomják a kiszemeltjeim árait. :R

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 256 GB

(#19) Legendd válasza mrlujoak (#17) üzenetére


Legendd
senior tag

Nekem a betekintési szög növekedésével egyidőben fellépő színinvertálódás zavaró...

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#20) moleculez


moleculez
veterán

most adtak ki ugy, ahogy elsore is kellett volna, ennyi tortent

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#21) mrlujoak válasza Legendd (#19) üzenetére


mrlujoak
veterán

...ami - gondolom - azonos kijelző esetében a janárban bemutatott S-sel azonos...
Így megint csak oda lyukadunk ki ahonnan indultunk.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#22) Probber válasza mrlujoak (#13) üzenetére


Probber
őstag

Az Arc és Arc S esetében még érthető volt az új modellnév, ugyanis nehéz lett volna megoldani a processzorcserét szoftveresen.

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#23) mrlujoak válasza Probber (#22) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ok.
Feladom. Győztetek. Ez szar.

Minek is kellett a ráncfelvarrt verzió? Hülyeség.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#24) Probber válasza mrlujoak (#23) üzenetére


Probber
őstag

Ezt rajtad kívül senki sem mondta. Nincs ezzel baj, mindössze érthetetlen lépés az új modellnév. Hozzáteszem engem nem zavar.

[ Szerkesztve ]

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#25) Kombat


Kombat
őstag

Most vagy elírás vagy újabb eltérés a két készülék között, hogy ennél változik az átlátszó sáv színe, de az s-nél csak fehéren világít....

Egyébként ha nem változtattak rajta, akkor az összeszerelés minőségét nem nagyon dicsérném, mert a legtöbb s-nek bizony mozog/recseg a hátlapja. Egy ilyen árkategóriájú készüléktől nem ezt vártam volna... :((

Ha az s-re felraknánk az sl gyári szoftverét, akkor elképzelhető, hogy jobban bírná az akkuja annak is, illetve 1,7 GHz-es lenne?

(#26) bostone


bostone
addikt

Végül a fene tudja követni a készülékpaletta változását. Akármelyik gyártónál.

(#27) Callmaster


Callmaster
tag

Hát nem tudom.. én úgy érzem hogy a tavalyi modellek jobbak voltak. Az ideiek egyre minőségtelenebb hatást érezetetnek nálam. Eddig nagyon Sony párti voltam, de lassan kezdek elpártolni tőlük :(

(#28) keIdor válasza bostone (#26) üzenetére


keIdor
titán

Simán követhető, bár én csak a nagyokat a követem, Huawei meg ZTE-t pl. nem, azt úgysem veszek.
Samsung egyébként visszafogta magát, mostanában nem jelentettek be annyi telefont.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#29) mohotol válasza mrlujoak (#23) üzenetére


mohotol
aktív tag

:D

(#30) JR.CSé


JR.CSé
senior tag

Jó teló lett. Bár a hátlap szerintem sem egy időt álló darab...

"A lényeg lényege lényegében lényegtelen mert a definíció szubjektivitása annyira dekurbinált h nem fér össze a valóság egzisztanciájával."

(#31) L4mie


L4mie
veterán

"Szerencsére ez az akkumulátor teljesítményére is irreverzibilisen hatott a testvérmodellhez képest"

no..csak nem sok volt a hőtan? :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#32) jagelo


jagelo
aktív tag

Lehet itt fikázodni meg minden de mire vátson az ember samsung lg nokia szánalom az egész SONY szerintem jo felé halad és a video felvétel páratlan az én S emen szoval megvagyok elégedve és még az aksim is 3 napig birja normál haszálattal simán elégedett vagyok..

(#33) jagelo


jagelo
aktív tag

1280 x 720) bír, amely egy rendkívül éles 342 pixel / inch képpontsűrűséget eredményez ez nektek csunya akkor külön gratula:):)

(#34) jagelo


jagelo
aktív tag

Szerintem a Smsung sokkal szálmasabban csinálja szinte ugyan olyan kinézzetü telot dobál más néven Smsung telok kb 4 éve nem változtak semmit kinézetre ha nem 5:)

(#35) FragMaster válasza jagelo (#33) üzenetére


FragMaster
addikt

Nem csak a felbontáson és a pixelsűrűségen múlik egy kijelző minősége. Konkrétan a Sony-kban lévő panelek szépek, de csak fixen szemből. Bejött az S simán anno, de ez azért egy árkategória felett vállalhatatlan.

"FragMaster felhasználónak 11 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!": http://goo.gl/vYc6Ml

(#36) persil válasza jagelo (#34) üzenetére


persil
nagyúr

Szerkesztés, főleg, ha ilyen tartalmas dolgokat írsz egymás után.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#37) Dominó85


Dominó85
veterán

Kérdezem a kedves tesztelőt, hogy ért-e a digitális fotózáshoz és hogy visel-e szemüveget? Ezek a képek hol szépek? A teszt képek minősége silány. Dinamika tartomány 0. A fényes részek beégnek és ráégnek a kép többi részére. A világos részeken éppenúgy jelen van a jelentős zajosodás, mint a sötéteken. A képeken kontraszt és ezáltal élek, mint olyanok nem igazán léteznek. Baxxus egy tesztben a "szerintem elég jó képeket csinál" mióta SZAKMAI megfogalmazás. Jesszusom képezzétek már magatokat egy kicsit digitális fotózás terén. :U

A cikk összességében jó, a teló már kevésbbé.

* Péter - 06302461862 *

(#38) jagelo


jagelo
aktív tag

Erre mondják kinek a pap kinek a pané nekem ez a minimalista stilus nagyon bejött:):) :) Meg a videofelvételt használom sokat mert jobb felvételt csinál mint a kamerám sima S -röl beszélek

(#39) jagelo válasza jagelo (#38) üzenetére


jagelo
aktív tag

Lehet fikázni a képeket de melyik telo csinál kiváló képet a videója meg tényleg pazar ennyi.............

(#40) Dominó85 válasza jagelo (#32) üzenetére


Dominó85
veterán

A sony jó felé halad? Te hol élsz? Szerinted miért hallani minden szakmai hírforrásban, mekkora xarban van a Sony? Az Ericsson sem véletlenül pártolt el mellőlük. Nem beszélve arról, hogy az OLED kijelzőknél lenyúlta a Sharp technológiáját (szerződésben álltak, DE) utána kirógta a Sharpot. Akik a Panasonic, Toshiba mellé betársulva már a jövő OLED paneljeit tervezik. Nesze neked Sony. Nekem 3 évig egy SoneERICSSON K800i telóm volt. No az még a minőséget és a tudást tükrözte. De a mostani készülékeik? x8, x10 (mini, pro, faxom verziók?), kész szánalom telók az alacsony fizetőképességű magyar társadalmi rétegnek kínálva, mint a kocsiknál a Suzuki (ami ugye a "mi autónk").

* Péter - 06302461862 *

(#41) persil válasza jagelo (#39) üzenetére


persil
nagyúr

SZERKESZD már, amit le szeretnél írni, ne 69 külön kommentet írj.

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#42) jagelo válasza persil (#41) üzenetére


jagelo
aktív tag

Nekem tökéletes a Sony Xperia S em szoval én felhasználo vagyok elégedett ennyi nem tudok mást mondani..

(#43) amanoba válasza Dominó85 (#37) üzenetére


amanoba
őstag

egyetértek...
a korábbi sony teszteknél is felvettettük többen is, hogy érthetetlen a kamera dicsérete, hiszen gyengék a képek..még egy ilyen laikus szemével is, mint az enyém.

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#44) mrlujoak válasza Dominó85 (#40) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ez nem egészen így van.

Az Ericssont a Sony azért vásárolta ki, hogy saját tulajdonú legyen. Mindig is fájt rá a foga, az Ericssonnak pedig nagyon jól jött a pénz. (pont mint 10 éve)

A Sony igen, épp nehéz éveken van túl, viszont pont hogy az Xperia család tornássza fel a Sony eladásait.

Olvass ennek utána!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#45) jagelo


jagelo
aktív tag

Nekem tökéletes a Sony Xperia S em szoval én felhasználo vagyok elégedett ennyi nem tudok mást mondani..

(#46) Dominó85 válasza jagelo (#39) üzenetére


Dominó85
veterán

videózásra feltalálták a videókamerákat
képek készítésére a fotógépeket
zenelejátszásra, filmnézegetésre, netezésre, meg még 600 opcióra itt vannak az okostelefonokat.

De hogy videózni okostelóval? Tud az okosteló optikai követéssel videózni zoomolás mellett? Tud-e egy okostelefon pont optikája egy pentax, nikon, canon teleobjektívvel versenyre kelni?

Az adott pillanatban készíthetsz korrekt minőségű videókat a telóddal, megörökíthetsz vele pillanatokat, amik kicsiben tök frankón néznek ki, de nagyítva egy fotós elhánnya magát. Nyilván nem lehet mindig az embernél videókamera és fényképezőgép, de ha valami fontosat akarsz felvenni, megörökíteni, akkor oda nem egy okosteló kell. Elég cinkes lenne, ha anyád egy okostelóval venné fel a szalagavatódat, vagy a reflektorok fényében azzal videózna... Amúgy a k800i-ben lévő SE 3,2MPixel optika szebb képet készít ma is a legtöbb 5MPixel (interpolált vacak) pontoptikás okostelónál. Ennyi

* Péter - 06302461862 *

(#47) Dominó85 válasza mrlujoak (#44) üzenetére


Dominó85
veterán

Feltornássza az eladásait, ezt én is hallottam, de melyik piac is tornássza fel? Hja hogy az ázsiai? Elég ha megnézzük ott mennyi egy Xperia készülék :D

* Péter - 06302461862 *

(#48) jagelo


jagelo
aktív tag

Akinek meg nem tetszik vegyen csodálatos Samsungot vagy még csodálatosabb Nokiát:):)vagy LG az még jobb... :) :) :)

(#49) jagelo


jagelo
aktív tag

Sony Xperia S videoja FULL HD tvén is pazar ezt most komolyan mondom........

(#50) HUNPablo válasza jagelo (#42) üzenetére


HUNPablo
tag

Írd meg neki betünként külön hozzászólással hogy miért :DD

Szerk:- Jagelo kolléga légy oly kedves használd a szerekesztés-t ne irj minden mondatot , külön hsz-be....

-Amúgy ennek a modellnak értelmét csak úgy látom ha az Xperia S-t nem forgalmazzák tovább.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.