Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Formára egy elnagyolt Sony, alsó káva vékonyabb mint szokott.

De legalább egy Snap425/7 mehetett volna bele...

Emellett sajnos drága is lett.

@MikeWazowski: Nem foglalkoznánk vele, ha nem lenne indokolatlanul és aránytalanul nagy. Ettől függetlenül, mint láthatod, pozitív jelzőt adunk neki, reméljük elégedett leszel.

Nem érdekel most senkit a káva, a telefon jellemzőit olvassuk, az pedig gyenge abban az ársávban, káva ide, káva oda

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#2) #16820480


#16820480
törölt tag

Ez a kávaméret már egy fokkal jobb, mint ami a flagship telefonjaiknál van.

(#3) MikeWazowski


MikeWazowski
addikt

Ez a káva dolog unalmas. LG, SAMU-n kívül senki nem foglalkozik vele egyelőre, mégis csak a Sony fórumokon olvasni.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#4) atosan


atosan
addikt

Fú de gyenge az akksi.

Maine coon

(#5) Graphics válasza MikeWazowski (#3) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Már rájöttem miért zavar ez téged ennyire... Sony-d van...

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) aelod


aelod
veterán

5.5 coll, 720p kijelző, 2600 körüli akku, mali T720 harmat gyenge ez a párosítás.

[ Szerkesztve ]

"It's simple, if it jiggles, it's fat."

(#7) Azie


Azie
őstag

Azok a tesztképek egy 8 évvel ezelőtti 2MP-es kamera szintjét hozzák. Szép munka ismét a sonytól.

"Believe in the ideal, not the idol." - Serra

(#8) Sinisi válasza aelod (#6) üzenetére


Sinisi
senior tag

Igen, egy minimum 1080p-s screen elférős lett volna + és a vidónak sem ártana egy 2160p. Bár nálam nagy pozitívum a duál sim :-)

(#9) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Jajjj, gyerekek, nem látjátok a fejlődést?
A Sony mérnökei évek óta vért izzadva próbálnak valami durvát letenni az asztalra.

"...és most büszkén kijelentjük, hogy nagy erőfeszítések árán, több éves kemény munkával elértük a lehetetlent. Kisebb lett az alsó káva. A további 5 éves tervben pedig megpróbáljuk a felsőt is csökkenteni, mert sajnos csak utólag derült ki, hogy így baromira nem szimmetrikus a teló. Ergo még rondább, mint 2 nagy kávával."

(#10) Yasuo


Yasuo
aktív tag

Na, ez már egész jónak tűnik, nem azok a batári kávák.. :U

S9+

(#11) Deck válasza <Lacy85> (#9) üzenetére


Deck
titán

:D :D

PS5

(#12) a510


a510
aktív tag

@AliceWake: Kis elírás a specben: 3060 mAh-s az akksi

(#14) Dr. 444Hertz válasza Graphics (#5) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Engem is zavar ez a kávázás.
Bár audión kívül (ami a Sony erőssége) nem igazán van benne mit dícsérni (ami nem azt jelenti, hogy ürülék), szóval tök mindegy. :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#15) blagolf


blagolf
senior tag

Egy belépő szintű telefonnál miért kell kávázni azt nem értem. A J7 még nagyobb is mint ez. Ezen a szinten az akku mérete a gond szerintem.

[ Szerkesztve ]

Üdv, Zoli

(#16) Graphics válasza blagolf (#15) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Hosszan sorolható mi a gond.

60 ezerért adja a Sony, ez nem belépőszintű árazás, viszont a készülék az.

Gyenge SoC
Gyenge aksi
5,5"-on gyenge felbontás

Fentebb is írtuk, nincs semmi gond a kávával, olvasd el. Pont nem érdekel jelen pillanatban a káva, a készülék árazása az alapvető probléma.

Nem megfelelően van árazva, és a konkurencia vastagon elveri :)

J7 hogy jön ide? Ja az is túlárazott , már látom

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) Dr. 444Hertz válasza Graphics (#16) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Azért valljuk be őszintén, a konkurencia többsége nem is termel profitot a jobb árazású készülékeivel, ilyen szempontból nincs egyszerű dolga pl. a Sonynak.
Persze, nyilván nekünk vásárlóknak jobban hangzik egy 40ezres teló jobb képességekkel, de még a nagy gyátóknak is vannak jobb ajánlataik, ennek ellenére az L1 szerintem többnyire korrekt készülék, főleg szolgáltatósan.

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#18) blagolf válasza Graphics (#16) üzenetére


blagolf
senior tag

Kínai márkákhoz képest minden nagynevű márka terméke túlárazott. Mindent a helyén kell kezelni. Gyenge SoC, kijelző? Alap telefon, benne van a lényeg.

Üdv, Zoli

(#19) Enci1983


Enci1983
senior tag

Annyira nem rossz ajánlat. Mondjuk valószínűleg nem fog kapni több frissítést sem, ez az eddigi E szériát váltja és azok sem kaptak. Design tetszik, C vonalra emlékeztet ez az alul keskenyebb káva. Ujjlenyomat olvasó pedig számomra egy minek? kategória. Eddigi mobiljaimon kipróbálás szintig használtam. Persze tudom hogy sokan preferálják, így valóban elfért volna. Kamera, hááááát az itteni képekből nem igazán tudok kiindulni (mindegy hogy Sony vagy nem) mert ez nem az erősségetek sajnos. Alapvetően tetszik a telefon, nem vegyül el a többi alsós között.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#20) Graphics válasza Dr. 444Hertz (#17) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szolgáltatósban lehet, de a gyártónak az sem nagy biznisz.

Az meg, hogy független vagy szolgáltatói , sajnos a készülék paraméterein nem változtat, max rablánc edition-ben olcsóbban hozhatja el az ember.

Engem még akkor sem mozgatna meg, a fentebb ismertetett okok miatt.. Mert szolgáltatónál ennél jobb ajánlat is szerepelni fog

@blagolf: Ha nem kínai, akkor koreai, kb ennyi a piac.. Tehát konkurencia, akárhogy is nézzük.

Már egy Huawei is erősebb ajánlatokat pakolgat, de még lehet Moto-ban is kapok olyat, ami ezt megreggelizte.

Az meg hogy kínai.. Hisz nem nagyon van más :) Ez egy ilyen játék

Azokkal lehet összevetni, ami a piacon kapható. A neve nagy, de a készülékek tudása ehhez a "nagysághoz" ritkán tud felérni.. Egyszerűen nem tudnak rendes alsó-közepes telefont összehozni, de még a közepes is duzzogva

Alap telefon nem 60 ezerbe kerül, az is biztos :)

@Enci1983: Azért mert neked , mint Sony kedvelőnek, nem kell ujjlenyomat olvasó, azért másnak még kellhet 60 ropiért egy kényelmi és biztonsági funkció, nem?

Nem kell magunkból kiindulni.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#21) Dr. 444Hertz válasza Graphics (#20) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Egyszerűen annyit kéne tennie a Sony-nak, hogy nem szerződteti agyon egymással a milliónyi brandet a házon belül vagy kívül (értsd: G-lens, Bravia, Q-novo meg egyéb szirszar), és máris több pénzt költhetnének fejlesztésre, vagy éppenséggel jobb hardverre.

Egyébként teljesen jogos, amit írsz, de azért van rosszabb ajánlat is a piacon. :D

[ Szerkesztve ]

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#22) Graphics válasza Dr. 444Hertz (#21) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Talán idővel, mert formában okésak, de kicsit rá kéne menni a dologra.

Mert ha egy jó közepessel alapoznának végre, akkor talán vásárlókat tudnának szerezni.

Hardverek megvannak, a Sonynál azért lenne techológia is.. Csak össze kéne rakni.

/ Persze, jó és rossz ajánlat mindig is lesz.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#23) DonaldJames


DonaldJames
tag

Kicsit furcsállom 2017-be 1280 x 720 pixeles felbontás és gyenge kijelző :C
1080p-s felbontás el fért volna benne.Akkuról ne is beszéljünk. :DD

▂▃▃▅▅▇▇Megbízhatóságom 551 pozitív és 0 negatív..... ▇▇▅▅▃▃▂

(#24) Graphics válasza DonaldJames (#23) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Azt a hardver nem nagyon tolerálta volna.. Gondolom ezért lett kettős kompromisszum.. Se az egyik, se a másik akkor már.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#25) GMalik


GMalik
tag

De jó is lenne, ha a telefonokhoz kötődő 3,5mm audio sajátosságokat szakmaibb és precízebb módon írnák le.
De legalább van, jobb, mintha nem lenne.

(#26) szami777


szami777
addikt

Az az aksi méret elfogadhatatlan...

“So do all who live to see such times but that is not for them to decide. All we have to decide is what to do with the time that is given us.” ///// Old nick ->xsanyi77

(#27) kato78


kato78
tag

Nem olyan rossz ez. Nem kel mindeninek a flagship. Anno a Wayteq Talk 5H is 50 lepedö volt, 5.5", HD felbontás, de 1GB RAM meg 4GB belsö memóriával, és mégis tömegek vették. Most 60e, nemsokára becsúszik az 5x ezres táborba. Én inkább veszem ezt, mint valami kínai "vacakot". Pedig volt Wayteqem nekem is. Ha csak egy nagy és megbízzható telefon kell, akkor ez ennyiért is okés. Nekem. :)

(#28) Deck válasza kato78 (#27) üzenetére


Deck
titán

Helyette veszel egy Japán "vacakot". Ennyi pénzért inkább Xiaomi és az nem vacak, jobb is :)

[ Szerkesztve ]

PS5

(#29) FireFox1996


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Ekkora nagy házba miért nem fér bele egy nagyobb aksi? Minden el tudnak k*rni vmit, vagy szándékosan csinálják???
Egy kisebb méretű Z3-ba még bele tették 3100 mAh-t, de ebbe miért nem? :W

[ Szerkesztve ]

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#30) Dr. 444Hertz válasza FireFox1996 (#29) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Mert ez nem flaghip, és a Sony-nál megállt az idő 2014-ben :P

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#31) MikeWazowski válasza Graphics (#5) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Nem sony telefonom van. De én viszont kitalalom miért szidod a sonyt. Mert neked Samud van. :DDD

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#32) Dr. 444Hertz válasza MikeWazowski (#31) üzenetére


Dr. 444Hertz
Arcképgyáros

Sajnos nem talált :)

Xperia 1 III / Xperia XZ Premium / iFi xDSD Gryphon / TAGO STUDIO T3-01 / Acoustune HS1750CU /Acoustune RS One / WF-1000XM4 / XP-PEN Innovator 16

(#33) m1lan válasza kato78 (#27) üzenetére


m1lan
őstag

Anno a Wayteq Talk 5H is 50 lepedö volt, 5.5", HD felbontás, de 1GB RAM meg 4GB belsö memóriával, és mégis tömegek vették.

Igen, mert 2014-ben az árához képest kiemelkedő specifikációja volt. Akkoriban a Full HD felbontás, a 2 gigabájt RAM meg a 16 gigabájt belső tárhely a csúcskategória kiváltsága volt. 2017-et írunk, ma már nyilván nem lenne jó ajánlat a Talk 5H, de ha azt nézzük, hogy bő 3 év elteltével ez a Sony alig ad többet, és még drágább is... :U

Telekom HU | IPHONE 13 PRO MAX

(#34) joey04


joey04
titán

hát ez így megint kuka. ezen az áron van jobb, ahogy az összefoglaló is írja.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#35) Csapoati válasza MikeWazowski (#31) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Beszarás, hogy még az aláírásából se jöttél rá. ;]

Amúgy ez egy viszonylag korrekt cucc, a dizájn szerintem jó. Ami viszont rossz, az az alsós hardver (Snapdragonra nem futja a Sony-nak?) és hurka akksi. Semmiképp nem ér 60 ezret, max szolgáltatónál érheti meg, amíg nem csökken a független ára. Felettébb vicces, hogy ugyanaz a 3-4 márkafanatikus védi az összes Sony-t legyen az tényleg jó, vagy nagyon szar. Fizetnek ezért, vagy mi az oka ennek? Őszintén nem értem.

[ Szerkesztve ]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#36) Graphics válasza MikeWazowski (#31) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Bocs, de nem szidtam, reálisan néztem a készülék képességeit és az árát :)

Ja nem , nincs Samsungom

@Csapoati : Nana, leveszem akkor, nehogy itt még félreértés legyen a régi tagok között.

FSP telefonom van , és akkor mivan ;]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#37) darvinya


darvinya
titán

Nem rossz telo lenne, ha 6737T mellé 5"-os HD kijelző társulna, jobb kamera, és baráti ár.
Az ez 30eFt-ot ér, többet nem.

Csapoati

Miért.olyan nagy szám SD, azaz alsókategóriás.
Ebben MTK jobb.

[ Szerkesztve ]

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#38) aprokaroka87 válasza Graphics (#24) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ez alapján..szerintem megtudja hajtani az SOC,az 1080p display-t

Ha az MTK6580 megtud hajtani egy 720p-s kijelzőt,akkor ennek már illene az 1080p-t.

(#39) MikeWazowski válasza Csapoati (#35) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Telefonon nem látom senkinek se az aláírását.

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#40) Graphics válasza darvinya (#37) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem minden esetben, én is egy ideig MTK-r jobban preferáltam, de amióta létezik a Snap425, azóta nem igazán azt látom, amit írsz.

@aprokaroka87: HD és FullHD között elég sok pixel van.

Ilyen grafikus egységgel lehet nem kellene FullHD oda.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#41) FireFox1996 válasza MikeWazowski (#39) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

ha átváltod az asztali nézetre, akkor mindent látsz ;)

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#42) darvinya válasza Graphics (#40) üzenetére


darvinya
titán

Semmivel sem jobb 425 6737T-től, csak drágább.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#43) Graphics válasza darvinya (#42) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Biztos?

Szerintem kicsit erősebb azért. Grafikailag is, támogatás is jobb.

De ha te mondod, biztos úgy van. ;)

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#44) Enci1983 válasza Graphics (#20) üzenetére


Enci1983
senior tag

Ha nem tűnt fel megemlítettem hogy van aki preferálja így elfért volna az ujjlenyomat olvasó. De nyugodtan akadékoskodj csak :). Mint Sony kedvelő hmmmm, ha Samsung vagy Xiaomi kedvelő lennék akkor sem lenne szükségem rá. Na mindegy, a színvonal még mindig a régi.

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal.

(#45) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Sony belépő szintű telefont soha többet. Egy kalap szarok. A cégnél egy E1-est kaptam, akkoriban megnéztem az árát, nem is volt olcsó, mondom fasza. Egy hulladék volt, én a Sony helyében nem írtam volna rá a márkanevet, mert csak rombolta azt, nem öregbítette....

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#46) aprokaroka87 válasza Graphics (#40) üzenetére


aprokaroka87
nagyúr

Ha jól van megcsinálva a rendszer akkor FHD-n is elmegy vígan.

(#47) Graphics válasza Enci1983 (#44) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Nem-nem. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#48) janeszgol


janeszgol
félisten

Mostanában nem láttam Sonyt ilyen gyenge fényerősség értékekkel. Viszont még mindig jobb, mint az átlag.
A telefon rendben van. Előfizusan sem, de 60 ezer forintért sem drága. (Igen tudom a dzsunkák már a spájzban vannak.) Viszont házon belül is akad konkurencia az Xperia XA személyében és néhány hónap után az amúgy elég jó áron nyitott XA1 is.

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#49) janeszgol válasza tibaimp (#45) üzenetére


janeszgol
félisten

4.3-on jó volt, a 4.4 volt elbacva.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#50) eldiablo


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

"...mindössze 2 GB rendszermemóriát mellékeltek, aminél pont eggyel esne jobban eggyel több, de hétköznapi felhasználás során igazából nem éreztük hátrányát..."

Tehát rohadtul nem kell. Tudom, tudom ha harminc tab van nyitva böngészőben, meg a nyóc játék, két zenelejátszó stb. akkor nagyon is kell akár a 8Gb is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.