Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • norvik

    aktív tag

    válasz vicze #54 üzenetére

    Nem hallgattam mindet, amit felsoroltál, de valóban ez a jelenlegi legjobb hangú ANC fejes. A Denon-nak is van, kábé ennyiért, vagy talán kicsivel olcsóbban mérik, mint ezt, de nem közelíti meg ezt a szintet. Már régóta le akartam cserélni a PXC 450-et, de egyszerűen eddig bármit is néztem, csak oldal lépés lett volna, bármire is cserélem, egészen eddig a fejesnek a megjelenéséig. Nem tökéletes, vannak hibái. Az egyik szubjektív, nekem kényelmetlen hosszabb távon. A másik, hogy a kézzel történő irányítás nem az igazi. Hangerő le föl, előző következő szám léptetés megint jó csak hozzá kell szokni. De koppintással elhallgattatni, vághat telefont felvenni, zenét indítani már annyira nem jó, hogy dühítő. Állok a közértben a pénztárnál sorba, és amikor rám kerül a sor, kopogtatom a kagylót, mint a hülye fakopáncs, de a zene csak egy pillanatra hallgat el, majd folytatja. Szóval lerántom a fejemről mintha ez az extra nem is létezne. Talán egy firmware frissítés segít majd rajta, ha egyezer lesz ilyen. Ebben jobb volt a PXC 450. Csak megnyomtam egy fizikai gombot, és máris tisztán hallottam a külvilágot. Jobban, mintha nem lett volna a fejemen, mert a külső hangokra ilyenkor még egy kicsit ráerősített, mint egy nagyothalló készülék.

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés