Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5401) SsPL711 válasza morneo.it (#5387) üzenetére


SsPL711
őstag

Tudod te mi az a hoax?

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#5402) morneo.it válasza SsPL711 (#5401) üzenetére


morneo.it
senior tag

Na, haxot akartam írni, nem hoaxot. Ilyen, ha 12 óra meló után fáradt az ember :C

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#5403) morneo.it válasza darvinya (#5395) üzenetére


morneo.it
senior tag

Az ICS futna ezen is, ha megfelelően megcsinálnák. A NEO-m előtt LG GT540-em volt, ami 1.6-al jelent meg, majd kapott 2.1-et 1 év után. Joestone meg pár srác megcsinálta rá a 2.3-at CM-el, de az úgy repesztett, mint a rakéta. És az csak 600Mhz-es volt. Na most itt a NEO, 1 Ghz-el. Nehogymár ne lehessen rá ICS-t tenni, ami ragyogóan futna! Itt az a baj szerintem, hogy a SONY kapkod. Haldoklik a cég, olvastuk mennyire veszteséges. Lassan a Kodak sorsára jut így. HTC, Samsung... Ők hogy tudták ÚGY megcsinálni az ICS-t, hogy az ne legyen bugos? Amúgy meg inkább kapjon az ember pár hibával ICS-t, amit update-elnek, mintsem 5-6 hónap után a talánok. Ennyi erővel a Windows 8 se ősszel, hanem csak 2 év múlva jelenjen meg. De inkább megjelenik, és ott a Windows Update. Itt is lehetne OTA-n dobálni 1-2 hetente a frissítéseket, az még nem gyalulna le semmit szerintem :C

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#5404) darvinya válasza morneo.it (#5403) üzenetére


darvinya
titán

Hát egy kicsit mellé írtál a HTC meg a Samu-val.
Át kéne nézni óda és megfogsz rendesen lepödni.
A Sony jobban megcsinálta az ICS-t mit a kettő.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5405) morneo.it válasza darvinya (#5404) üzenetére


morneo.it
senior tag

Tehát ha jól értelmezem, a HTC, Samsung, és a Sony adta ki eddig az ICS-t. De egyik sem tudta 100%-osan, és mind a 3 cég elgányolta az eredeti ICS témát, feelinget? :U

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#5406) sdd2 válasza morneo.it (#5405) üzenetére


sdd2
veterán

Még a referencia modellen sem hibátlan az ICS, csak úgy mondom ;)

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#5407) Kleroo válasza sdd2 (#5406) üzenetére


Kleroo
veterán

És mégis mindenki az ICS-re veri. :)
Marketing-gépezet rulez... :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5408) Lasy válasza morneo.it (#5405) üzenetére


Lasy
veterán

azt sem tudod, milyen az eredeti ICS téma akkor azért mert kitalálta valaki a cyanogen-nél, hogy ilyen az ICS akkor az már az?
igen mind kiadta, mert a visszajelzésekből él.
ÉS azért mert senki nem olvas utána, nem jelenti azt, hogy nincsen meg az ICS.
Sőt már hozzá lévő kernel is megvan, nem viccből írtam amit írtam. az eredetiből lett csinálva egy feldolgozás ami jobb mint az eredeti.

samu ICS-e nem bugos? akkor mi az amikor a böngészőt elindítod, és leveszi a fényerőt? ja energiatakarékosság? köszi, de napfényben netezni lehetetlen vele.

+36702778032

(#5409) sdd2 válasza Lasy (#5408) üzenetére


sdd2
veterán

Na ez az.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#5410) morneo.it válasza Lasy (#5408) üzenetére


morneo.it
senior tag

Eredeti ICS téma a Holo felület. De melyik mobilcég tartotta ezt meg? Nem az ADW Launcher meg társaira gondolok. ÉS én is pont ezt mondom, hogy adják ki az ICS-t, akár kis buggal, s jöhet az OTA frissítések. Nincs a világon olyan rendszer, ami elsőre 100%-os lenne. Még az USB sem volt az :)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#5411) morneo.it válasza Kleroo (#5407) üzenetére


morneo.it
senior tag

Miért, mire verjük? :)

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#5412) Kleroo válasza morneo.it (#5411) üzenetére


Kleroo
veterán

Nőkre. :D

Én csak speciel unom,hogy boldog-boldogtalan szidja a gyártókat,és veri az asztalt,hogy az ICSSSSÉÉÉÉÉ kell neki, különben vége a világnak. Én meg azt nem értem,mit tud amit a GB nem. Kell a francnak akkuzabáló.laggos,lassabb rendszer,amiben más launcher van. Egyedül a futó alkalmazások kezelése lett jobb.
Persze jó az ICS,meg minden,de ez a hisztéria ami körülette van,nagyon nem indokolt.....
2.1 vs 2.3 esetén pl nagyon jogos volt,mert a 2.1 még közel sem volt kiforrott rendszer.

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5413) morneo.it válasza Kleroo (#5412) üzenetére


morneo.it
senior tag

Én a nőmbe :DD :DD
Na de a lényeg. Mindenki örül, ha a drága telefonja (nekem 90k - NEO) kap egy kis kényeztetést. Tudod, a szomszét telója mindig kékebb. Ez a hype meg kijár az Androidnak. Gondolj bele, amikor új iPhone jelenik meg. Napokkal előtte sátraznak az emberek az Apple boltok előtt. Vagy hogy egyáltalán mekkora hisztéria van az Apple körül. Igen, jól sikerült marketing. És most sokakban az van, hogy ha nekiii van, nekem is legyeeen mááá. ICS. Nekem az eredeti kérdésem csak annyi volt, ha a NEO V firmware-t rátuszkolom a NEO-ra, akkor mi fog történni. Mert a 2.3 esetében egyedül a kamera nem ment csak. Nem akarok bootloadert nyitni, nem azért vettem direkt 10-20assal drágábban a NEO-t, hogy a 24 hónap SE (ma már csak Sony) garanciát lenulázzam. Az nagyon fáj, hogy a CM meg minden egyéb extráról így lemondok. A GT540-nél hetente flasheltem. Most sem a legújabb .62 van rajta, hanem a .42 rendszer. Amitóa visszaléptem, 2x gyorsabb a teló, és harmad annyira merül. Tehát tudom, nem mindig a legújabb a legjobb. De a legújabb mindig is kellett az embernek. Nem véletlen, hogy van piac a világon. :D S igenis, rí a szám, jól esne egy ICS a telóra, mégha csak 20fps-el is venné a HD videókat fel :C :U

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#5414) Kleroo válasza morneo.it (#5413) üzenetére


Kleroo
veterán

:)
Egyébként nem is személy szerint Rád gondoltam,hogy így meg úgy kell az ICS,csak sokan azt sem tudják mi a különbség egy S40 és egy Android ICS között,de csapkodják az asztalt,hogy icsééé-icsééé. :D

Én Nőbe nem szoktam. Egyrészt elég nehéz megoldani,másrészt utódra még nem vágyom :D:D

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5415) Lasy válasza morneo.it (#5410) üzenetére


Lasy
veterán

bgergely
a holo, nem feltétel, hogy benne kell lennie az ICS-ben, azért mert egy hír azt mondja, még nem így van.
de a holo megmardt, ha a képeket nézed, a bill zárat, meg mindenki kedvére váltogatja.
De rajta állj neki és meg is csinálhatod ha már így van...

Kleroo
Pontosan azért mert mindenkit hajt a kíváncsiság.
Most láttam egy moddolt romot, kamarush, és ko9 áltam, ami az official ARC romból készül, és már folyamatban van a portolása mini, mini pro, LWW, activ-ra. nos ebből merítve kíváncsian várom mikor tudom felrakni a telómra. :D

+36702778032

(#5416) TheBomberman válasza Lasy (#5415) üzenetére


TheBomberman
tag

jól mondja Lasy! hiába a tudatlanság, a sok laikus de még a "haladók" is szerintem elsősorban kíváncsiságból várják az ICS-t. biztos vagyok benne hogy sokkal több embert érdekel a kezelőfelület változása mintsem az üzemidő változása, ezt el kell ismerni :R

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#5417) Kleroo válasza TheBomberman (#5416) üzenetére


Kleroo
veterán

Jó is ez,csak túlzó méretet kezd venni.
-Nem adja ki a gyártó a frissítést még egy ideig? Fúúúj megölni! Ez borzalmas,elviselhetetlen.Ilyen cégek csődöljenek be.
-Egy típusra nem lesz ICS? Atyaúristen,akkor az egy rakás kaka.A kutyának sem kell.Miért is kéne?
-Van ICS a telódon? Akkor az ám a király cucc,bármi is az.

Nap mint nap találkozok ezzel a hozzáállással. Normális ez? Nem.
Normális amiról ti beszéltek? Az igen. :)

Ez az ICS hisztéria inkább-mint írtam- a 2.1 vs 2.3 témában lenne érthető.

szerk: engem legalábbis nagyon idegel már ez racionalitást teljesen mellőző hype(amit fentebb soroltam). De már túl sokszor adtam ennek hangot.
Egyébként természetesen engem is izgat a téma,és jó lenne, ha gyárilag egy fürge ICS-t kapna majd a NEO V. De ha nem,akkor szerzek egy Sony launchert rá,és kész. :)

[ Szerkesztve ]

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5418) TheBomberman válasza Kleroo (#5417) üzenetére


TheBomberman
tag

nem kell hogy idegeljen, egyszerűen továbblépsz... hidd el én is naponta találkozom ezekkel a hozzászólásokkal (bár engem is kissé zavar hogy tologatják el az ICS megjelenést), de hát erre van a fórum, had "hisztizzenek" a népek :U :C

(╯°□°)╯︵ ┻━┻

(#5419) morneo.it válasza TheBomberman (#5418) üzenetére


morneo.it
senior tag

Nem biztos hogy ez ICS specifikus hiszti. Aki szeret valamit, szereti az újítást. Én is szeretem, ha az asztali alaplapom kap új BIOS-t, s mondjuk kap vele valami újítást. Szeretem az oprendszeremet, amikor jön rá valami frissítés - vagy komplett verzió váltás (pl. Ubuntu). Stb... tehát szerintem azért ne általánosítsunk :D Na meg, legalább pörög a topic :DD

“The only way to do great work is to love what you do.” /Steve Jobs/

(#5420) akyyy


akyyy
senior tag

nektek nem csinál olyat, hogy a gyári képnézegetővel meg van nyitva egy kép, és 3-4 perc mulva (vagy kevesebb) egyel visszalép?

(#5421) Kleroo


Kleroo
veterán

Na szép. Nem lesz NEO V-m :W :(((
Berendeltem netshopból,de jött a telefon,hogy nincs raktárkészleten. És NEM is lesz már többé. :(

Tehát közérdekű információ: Telenor/Djuicnál a NEO V többé nem kapható.l

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5422) punky10 válasza Kleroo (#5417) üzenetére


punky10
addikt

Erre egy konkrét példa:tablettemen 3.2-es Droid volt.Jöttek a kissebb javitások szépen,telepitettem ölet sorban,a tabi remekül müködött.Majd jött az ICS.Nem tagadom,én is vártam,kiváncsivá tett a nagy felhajtás,ami körüllengte.Feltettem,hivatalos,azota egyszer már frissült is.De valahogy nem az igazi...Semmi olyan ujdonság nincs benne,amire azt mondanám,ez igen...Wifi direkt?Azt sem tudtam mi az,de hiába tudtam meg,nem tudom használni.Optimalizácio?Nem érzem gyorsabbnak,nem birja tovább.Aminek örülök,az a menüböl kikapcsolhato screenlock.Bár ezt egy programmal eddig is megoldottam...És eddig nem fagyott(5 hónap alatt kb 4-szer)most egy honap alatt legalább 10x játszott jégkorszakot... :O
Egyszoval én meg vagyok elégedve a 2.3-mal,és inkább várok még 2 honapot,mint frissités után szivjam a fogam 2 honapot...

Samsung Xcover6 Pr0/Samsung Tab A9+

(#5423) darvinya válasza Kleroo (#5421) üzenetére


darvinya
titán

Ha érdekel még mielőtt lecsap rá Lasy

Csak halkan mondom SE Neo 39000 ért, HW még meg van.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5424) Kleroo válasza darvinya (#5423) üzenetére


Kleroo
veterán

óóó! Köszi
"HW még meg van"? Ezzel mire céloztál? :)

Hodor. Hodor? Hodooor!

(#5425) darvinya válasza Kleroo (#5424) üzenetére


darvinya
titán

Nem „HW”, hanem „ha” .
Hüle T9

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5426) csiziktomi


csiziktomi
senior tag

Na szóval,és sziasztok!

Olvasgatom a hozzászólásokat ICS ügyileg.Tényleg túlzó ez a hype.De.Az tény .hogy az eddigi 1 napos akksi 2 napig bírja.Az is tény ,hogy ez nem erre a készülékre készült (neo),de ettől függetlenül majdnem tökéletes.Természetesen vannak benne hibák(ha egyszerre fut a megyek navi,meg netezek,meg telefonálok akkor laggol egy kicsit).
Úgyhogy én már várom a hivatalosan erre készültet is.(föleg ha főznek is belőle valami okosat:) ).
:C

(#5427) PearCyp


PearCyp
tag

az xperia neo-t nézegettem egyik nap, és nagyon jó kis telefont, viszont az anyaga nem a legjobb. a kijelző fölött a kameránál meg érzékelőknél nagyon csúnya...

Személyeskedés; érvelési hiba, a szónok nem az ellenfél gondolataival, állításával vitázik, hanem személyét minősíti, bírálja.

(#5428) csasaKKP válasza Kleroo (#5421) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Nekem már három hete mondták a Telenorosok, hogy a miskolci üzletrkben nem lesz már kapható, az utolsót sikerült elhoznom akkor is két hét kutakodás árán.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5429) darvinya válasza csiziktomi (#5426) üzenetére


darvinya
titán

Kicsit jobban fogalmazva.
ICS-sel 2 nap vagy 1 nap?
GB-vel 2 nap vagy 1 nap?

És most melyik langol?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5430) csasaKKP válasza PearCyp (#5427) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Egyik állítással sem értek egyet. :)

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5431) csasaKKP válasza darvinya (#5429) üzenetére


csasaKKP
senior tag

ICS-vel, értelem szerűen.

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5432) darvinya válasza csasaKKP (#5431) üzenetére


darvinya
titán

ICS-t használod ilyen kijelentést teszel?

Mert számomra elképzelhetetlen, hogy egy nagyobb csicsával felvértezett ROM kevesebbet enne az aksiból.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5433) csiziktomi válasza darvinya (#5429) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Az ICS-el 2 nap és ezzel laggol időnként,Bár ezt tudtam produkálni a GB-vel is.Sajna a GB nálam csak max 1 napos volt(mmint az akksi).Az ICS jobban kezeli az akksit.

(#5434) sir fg válasza darvinya (#5432) üzenetére


sir fg
aktív tag

Pedig csak fantázia kérdése :)
Ami ezt elvben lehetővé teszi, azt úgy hívják, hogy optimalizáció.
Amúgy konkrétan miben nyilvánul meg, hogy az ICS csicsásabb?

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5435) csiziktomi válasza darvinya (#5432) üzenetére


csiziktomi
senior tag

Pedig simán képzeld el:) Állandóan megy a wifi a mobilforgalom telefonálok is (igaz keveset :talán napi 1 órát vagy másfelet) nem játszom.Most romcsere után (feltettem a Kang 15-öt kipróbálni) állok 49 százalékon.

(#5436) darvinya válasza csiziktomi (#5435) üzenetére


darvinya
titán

Gondolom ezt raktad fel.

Akkor GB-n 8 óra internetezés(egyfolytában megy a kijelző)+mobilnet és ekkor vagyok 25%-on.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5437) SsPL711 válasza csiziktomi (#5435) üzenetére


SsPL711
őstag

Akkor nekem ICS-el 3 napot fog elmenni :)

NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

(#5438) akyyy


akyyy
senior tag

hamarosan megjön a memóriakártyám, ezért megformáznám a telefont. (ICS előkészítse:D)

A telefonkönyv megvan, hogyan lehet lementeni, de az sms üzeneteket nem találom.

vagy van valami specó biztonsági mentés valahol?

(#5439) cucinho válasza akyyy (#5438) üzenetére


cucinho
aktív tag

Én ezt használom.

(#5440) mrlujoak válasza csiziktomi (#5426) üzenetére


mrlujoak
veterán

"(ha egyszerre fut a megyek navi,meg netezek,meg telefonálok akkor laggol egy kicsit"

ugye ez nem komoly...
Nem gondolod, hogy ezen folyamatok olyan nagy terhet rónak a hardverre, hogy nem ilyennel kell "próbálkoznod, példáloznod"?!

Ez kb olyan, mint ha épp konvertálnál egy filmet, miközben full HD-ben nézel egy másikat, de ezalatt megy a torrent maxon egy átlagos gépen... Jaj.

Egyébként miért is telefonálsz navigáció alatt, miközben netezel?!

(Gondolom autóvezetés közben - navi - eltévedtél, félreálltál szabályosan (!), kézbe vetted a telefont, segítségért telefonáltál, miközben gyorsan megnézted neten a pontos címet mégegyszer, hova is akartál eljutni :D )

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#5441) sir fg válasza mrlujoak (#5440) üzenetére


sir fg
aktív tag

Eleve telefonálni és netezni nem lehet egyszerre, nem? Ha csak a net nem wifi-n megy... De akkor meg az őmegy navi nem passzol a gépbe. :)

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5442) kovacszk válasza sir fg (#5441) üzenetére


kovacszk
senior tag

Be ne kapjátok már, gondolom csak felsorolta a legnagyobb "fogyasztókat" vaktában példának.

A jó kolléga nem csak igér, be is tart!

(#5443) darvinya válasza kovacszk (#5442) üzenetére


darvinya
titán

Fenn van az ICS.
Hmmm!!!
Hát nem is tudom.
Ami eddig ment az sajna nem.
Értem itt a jó zene lejátszóban a eq! nem működik, nem működik az időjárás widget amit nem rég mutattam.

Nálam nem tűnik annyira energia takarékosnak.
Kb. ugyan annyira meríti az aksit.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5444) sir fg válasza darvinya (#5443) üzenetére


sir fg
aktív tag

Jó, hát ez nem egy valaki javára eldönthető vita. Valakinek beválik az ICS, valakinek meg nem. Ezért jó, ha mindenki magának próbálja ki.

Ericsson A2618s --> Samsung R210 --> Sony Ericsson T100s --> Sony Ericsson k750i --> Samsung Galaxy 3 --> Sony Ericsson Xperia Ray CM10 --> Nexus 5, stock 6.0.1 --> Sony Xperia Z5 Compact, stock

(#5445) darvinya válasza sir fg (#5444) üzenetére


darvinya
titán

De akku időre mondták, hogy jó.
És többez bír GB.
Ezt én most cáfolom.

Tessék ez lenne az jó akku fogyasztás? :(((

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5446) csasaKKP válasza darvinya (#5445) üzenetére


csasaKKP
senior tag

Ha a kijelzőn lógsz mindig...

"Life isn't some cartoon musical where you sing a little song and all your insipid dreams magically come true! So let...it...go!"

(#5447) darvinya válasza csasaKKP (#5446) üzenetére


darvinya
titán

Akkor ezek szerint a GB a te használatoddal min. 4 napot bír.

Akkor melyik is a jobb?

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5448) Lasy válasza darvinya (#5445) üzenetére


Lasy
veterán

ez még a 2.3 ról csinálrad.

+36702778032

(#5449) darvinya válasza Lasy (#5448) üzenetére


darvinya
titán

Nem ez 4.0.x azaz a NORDIC ROM.
Most avval szenvedek, hogy előhozam a taskbar-ban a kapcsolókat és menjen a eq a S lejátszóban.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#5450) blt.62


blt.62
őstag

Szio!
Segítséget szeretnék kérni. Imádom a Neo-m,de megint kiakasztott az SMS írás.
Az történt,hogy 10 szó leírása után kiírta a kijelzőre,hogy 3 sms-ben küldi majd el.Utána kikapcsolt akijelző (automatikusan elsötétedik) vissza kapcsoltam de eltűnt az egész beírás.
Miért tünteti el? Miért nem lehet mondjuk folytatni,vagy megnézni?
Miért nem lehet legalább 160 karaktert 1 sms-ben elküldeni? :F
Létezik ezekre valami megoldás? :R

MegtorloXp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.