Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:29:28

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4051) einperson


einperson
csendes tag

Sziasztok
Az lenne a problémám, hogy a miniCM9 3.0.4 es romot de kiakad a sony ericsson feliratnál és nem tudok a recorvery menübe se belépni mit lehetne csinálni?
A válaszokat előre is köszönöm.

LG Nexus 5x

(#4052) bubi92 válasza einperson (#4051) üzenetére


bubi92
őstag

Seussal rakd vissza gyári állapotra, és fuss neki újra, elölről. wipe-okat csináld végig, mert azok hiánya okozhat ilyet!

illetve,megfelelő kernelt raktál fel hozzá?(sztem ez lesz a bibi)

[ Szerkesztve ]

(#4053) einperson válasza bubi92 (#4052) üzenetére


einperson
csendes tag

Köszi
Megpróbálom de a wipe megvolt :) .
Kernelt nem tettem fel külön.

[ Szerkesztve ]

LG Nexus 5x

(#4054) bubi92 válasza einperson (#4053) üzenetére


bubi92
őstag

akkor meg is van a hiba. custom kernel kell hozzá, ahhoz pedig nyilt bootloader.

(#4055) CPT.Pirk


CPT.Pirk
Jómunkásember

Az egy jó film gyerekek! Fajtalan erotika te farok! :DDD

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4056) kiskaktusz


kiskaktusz
addikt

Nem tölt a telefon. Miért? a gép sem érzékeli.. A flashtool igen. Ha gépre dugom nem ugrik fel a telefonon semmi, hogy csatlakoztatom, vagy csak töltöm..

:F

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4057) bubi92 válasza kiskaktusz (#4056) üzenetére


bubi92
őstag

megtört a kábel. próbáld meg másikkal.

(#4058) kiskaktusz válasza bubi92 (#4057) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Mondom, hogy a flashtool érzékeli. Egyébként egy kábellel próbáltam töltőfejről és gépről, plusz egy microUSB-s töltőről.. egyikről sem tölt. De mondom, a flashtool érzékeli :F

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4059) kiskaktusz válasza kiskaktusz (#4058) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Úgy néz ki tölt az, csak semmi sem jelzi.. sem a led, sem az akksi a status bar-on, sem pedig egy akku alkalmazás, aminek be kellett volna villámozódnia..

led-re van valami módszer, amivel működésre lehet bírni?

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4060) bubi92 válasza kiskaktusz (#4058) üzenetére


bubi92
őstag

csak azért mondtam, mert mikor nekem kezdett meghalni, akkor ilyeneket cisnált, volt ami érzékelte, volt ami nem.

(#4061) kiskaktusz válasza bubi92 (#4060) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nem hiszem, hogy a kábellel lenne a gond, eddig ment mindig vele minden. Szerintem az új rom miatt van, de ki tudja? majd megnézem másik kábellel is, de mint említettem, egy sima töltővel már próbáltam és azzal is ugyan ez volt..

Szerk.: Most néztem fater telefonjával (gyári rom), azzal jó volt. az enyémmel sem volt gend eddig, most akartam tölteni az új rom (abu) óta.. más nem tapasztalt ilyen abu cuccától?

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4062) qdak válasza qdak (#4027) üzenetére


qdak
addikt

up:

m.prohardver.hu/tema/re_sony_ericsson_x10_mini_pro_kicsi_a_bors/hsz_4027-4027.html

ஃ°˙*˙°ஃ доступ запрещен ஃ°˙*˙°ஃ; Eladó HP ML350 G6: https://hardverapro.hu/apro/hp_ml350_g6/friss.html

(#4063) AtHoS válasza bubi92 (#4045) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Egyelőre nincs tervezve netezés a telón, még szoknom kell erősen.

Mivel egy K850-et váltott, így erősen más a kezelése, ami eléggé szokatlan számomra a több éves "beidegződés" miatt.

Na, de majd lassacskán belejövök a dolgokba.

Egyelőre jól elvagyok bár túl sokat nem is tudtam foglalkozni a telefonnal időhiány miatt, pedig lenne pár dolog, amit meg kellene oldanom, hogy kényelmesebb legyen a kezelése (pl. ikonok kipakolása gyorsabb elérhetőség/indíthatóság miatt)

A teló azzal a megjegyzéssel került hozzám, hogy cserélni kell az akkut benne, mert naponta kellett tölteni.
Ehhez képest 2 nap alatt merült 40%-ra úgy, hogy közben több, mint 1 órányi beszélgetést bonyolítottam le rajta + közben enyhén, de nézegettem a beállításokat, sms kezelést, írtam sms-t, ébresztőztem vele, stb.
Akku státuszt töröltettem recovery menüből miután csutkára fel volt töltve, szóval most teljesen hagyom lemerülni.

read-only mode on the forum

(#4064) Burki


Burki
aktív tag

Sziasztok!

MiniCM7-ABuild v002 van most fennt a telefonomon, ABu-02b kernellel.
Igazából semmi komolyabb gondom nincs ezzel a verzióval, mert mióta feltettem, végre tudom rendesen ki tudom használni a telefon képességeit. Stabil, gyors, főleg mióta felhúztam 805 Mhz-re. (825 Mhz-en is próbálgattam,de ott újraindulgatott néha.)

Viszont ha lenne újabb, jobb kernel-rom párosítás, amit érdemes feltenni, akkor szívesen frissítenék. Tudom, ott van a google, nézzek utánna, de annyi féle verzió van, hogy elveszek közöttük. :S

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#4065) kiskaktusz válasza Burki (#4064) üzenetére


kiskaktusz
addikt

A 2.3-as romokból abué a legjobb a kernelével, a 4.0-4.1 romok még bénák..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4066) Burki válasza kiskaktusz (#4065) üzenetére


Burki
aktív tag

Értem, köszi, akkor marad ez. Egész jó kis telefon lett így belőle.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#4067) AtHoS válasza AtHoS (#4063) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Na ma ismét összejött fél órányi beszélgetés és így 3 nap alatt jutott a teló 10% környékére több, mint 1,5 órá dumával.

Most nekiálltam zenét hallgatni rajta, hogy minél hamarabb merítsem.
Reggelre fel kellene tölteni, mert csak vasárnap érek haza valamikor és az akku státusz belövéséhez kikapcsolásig kellene meríteni.

Ehhe úgy látom van rajta "Torch", na majd ezzel adok neki merülést ;]

read-only mode on the forum

(#4068) gg72 válasza gg72 (#4022) üzenetére


gg72
veterán

Úgy néz ki, hogy meghalt a feleségem X10 Mini Pro telefonja...

Ugye pár napja jelentkezett az a hiba, hogy a kijelzőn fura kockás háttér jelent meg, majd ez eltűnt, az utóbbi 2-3 napban nem volt vele semmi gond. Ma feltette tölteni, de abban a pillanatban lefagyott, kikapcsolni sem lehetett, így kivettük az akksit, majd innentől se kép, se hang. Vagyis annyi van, hogy bekapcsoláskor megjelenik a Sony Ericsson logo, de utána semmi. Mintha a háttér nem fekete, hanem szürke lenne és az első led működik, kb. ennyi életjelet ad magáról. Ha rákötöm a PC-re, akkor habár a PC Companion jelzi, hogy érzékeli a telefont, de mivel annak képernyőjén semmit sem tudok beállítani, így itt is megáll a történet.

Már nincs rá garancia (persze éppen 2 hete járt le...), szerintetek van értelme szervízbe vinni, egyáltalán mi lehet a baja? :F

(#4069) kiskaktusz válasza gg72 (#4068) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Ha megjelenik a sony-ericsson logó, akkor még lehet esélyed a seussal..[link] PCC-s frissítéshez feltétel a bekapcsolt telefon, seushoz nem..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4070) gg72 válasza kiskaktusz (#4069) üzenetére


gg72
veterán

Kösz a tippet! Az (újra)frissítés látszólag sikerült, de a hiba megmaradt, néma a teló, mint egy sülthal... :( Akkor ebből szervíz, vagy kuka lesz.

(#4071) kiskaktusz válasza gg72 (#4070) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Akkor hardveres a hiba. Én kukázás előtt azért kérnék egy árajánlatot..

[ Szerkesztve ]

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4072) AlBundy


AlBundy
aktív tag

Apropó garancia. Az én telefonon mikrofonja elkezdett recsegni. Gyakorlatilag csak headset-tel tudom használni. Mennyi garit adtak rá a telenorosok? Tavaly nyáron vettem. 1+1 évet ír a garancialevél, amit nem igazán tudok értelmezni, hogy mit jelent.

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#4073) kiskaktusz válasza AlBundy (#4072) üzenetére


kiskaktusz
addikt

2 év. 1amit a szolgáltató ad és +1 amit a gyártó

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4074) mrlujoak válasza AlBundy (#4072) üzenetére


mrlujoak
veterán

Mivel magára a készülékre 2 év a gyártói garancia (a szolgáltatói egyenértékű azzal) ezért a mikrofonhibát kell, hogy garanciában javítsák.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#4075) bubi92 válasza kiskaktusz (#4073) üzenetére


bubi92
őstag

nem úgy van, hogy 1 év a teljes termékcsomagra, kábelek is. a másik meg csak a készülékre?

(#4076) kiskaktusz válasza bubi92 (#4075) üzenetére


kiskaktusz
addikt

De, úgy van, ha jól tudom, de ez jelen esetben tök lényegtelen, mert a telefon mikrofonjával van a gond, nem pedig a headset mikrofonjával :)

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4077) AlBundy válasza kiskaktusz (#4073) üzenetére


AlBundy
aktív tag

Köszi, akkor szervíz lesz belőle. Cserekészüléket adnak még a szolgáltatók? vagy a szervíz?

Ma bejött egy kövér nő a boltba...

(#4078) Breki


Breki
veterán

Nekem nemrég cserélték a hangszórót benne mert torzan szólt.

Egy órát kellett kibírni nélküle így cserekészülék szóba se került.
Viszont mindent vissza kellett állítani alapra mert a gyártó cégnek kell küldeni vmit, hogy tényleg javították. Alapon nem rendszer újrarakást értek csak pl jelszavakat bejelentkezéseket újra be kellett írni.

Italodisco Fórum ritkaságokkal: http://www.sg.hu/listazas.php3?id=1105716561

(#4079) DuDieHUN válasza Breki (#4078) üzenetére


DuDieHUN
aktív tag

sziasztok!

adott egy X10 mini pro, amire szeretnék feltenni valami jobb romot mint a gyári, volt már rajta abu is, de azzal több problémám is volt (a LED visszajelzés nem működött, a kamera valamiért nagyon rossz képeket csinált, sokszor kiégett a kép, míg a gyári rom-al ilyen gond nincs, QWERTY világítás nem működött rendesen), valami ötlet?

[ Szerkesztve ]

(#4080) kiskaktusz válasza DuDieHUN (#4079) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Ha a fényképezés fontos, akkor felejtsd el a romcserét, mert a gyárin van a legjobb driver, azzal fogod a legjobb képeket lőni..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4081) DuDieHUN válasza kiskaktusz (#4080) üzenetére


DuDieHUN
aktív tag

és nem lehet egy nem gyáriba ugyanazt a drivert tenni? :)

(#4082) kiskaktusz válasza DuDieHUN (#4081) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Nem értek a ROM készítéshez.. És azt sem tudom, hogy melyik telefon kamera drivere van a romokban, de biztos, hogy nem az x10 mini-é, mert mindig látványosan sokat kell várni a működő kamerára, általában az az utolsó olyan hardver elem, ami nem működik egy készülő romnál.. Ha könnyen ke tudnák szedni a gyáriból, nem lenne vele baj..

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4083) DuDieHUN válasza kiskaktusz (#4082) üzenetére


DuDieHUN
aktív tag

a gyári rommal az a baj, hogy nagyon sok kötöttséget jelent, a LED-je nem tud több színt, SD kártyára nem lehet programot telepíteni, nincs a lehúzható bar-on wifi, gps, stb állító, lassabb mint a főzött

(#4084) kiskaktusz válasza DuDieHUN (#4083) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Ebből egyet tudsz a sony kontójára írni, mégpedig a gyorsaságot.. a statusbar-os modul 2.3-as kiváltság, ahogy az sd-re telepítés lehetősége is. Egyébként eddig én mindig visszatértem a gyárira, mert az összes főzött belassult 3 hét után. A gyári oké, hogy lassabb, mint egy friss costumrom, de legalább tartja azt a sebességet.

Kíváncsi vagyok, hogy ez az abukerneles-romos mókányolás meddig bírja. eddig lenyűgözött. De nagyon hiányzik nekem is a led, főleg a telefpn töltésénél...

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4085) CPT.Pirk válasza kiskaktusz (#4084) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egy kicsit jobb, mint a mókányolás, a led meg működik, egy fájlt kell csak törölni hozzá root jogokkal.

"töröld ki a system/lib/hw mappából a lights.mimi.so-t"

X8 és minipro-n is használom, egyértelműen a leggyorsabb rom. Pl. haver fel akart vágni vele, hogy milyen gyorsan bootol a tuningolt ZTE Blade-je. Laza 15 másodpercet rávertem kapásból gyári 600MHz-en. ;]

DuDieHUN: mi a gond az abu-s fényképezővel? Nem mintha ez a teló érdemben használható lenne fényképezésre...

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4086) DuDieHUN válasza kiskaktusz (#4084) üzenetére


DuDieHUN
aktív tag

abukerneles megoldás tényleg gyors, de a borzasztó fényképezés, meg néhány más hiba miatt esélytelen a mindennapi használatra :)

előtte volt Cyanogen MiniPRO CM7 V21 2.3.7, ami funkcióiban tökéletesen megfelel, a fényképezője is jó volt, csak tényleg nagyon belassult pár hét utána, esetleg azt is lehetne nAA kernelre vagy abu kernelre tenni akkor nem lassulna úgy be? :)

(#4087) kiskaktusz válasza CPT.Pirk (#4085) üzenetére


kiskaktusz
addikt

Köszi!, ránézek ma.. :)

(#4086) DuDieHUN Nem tudom mi miatt lassulnak be a romok, úgyhogy nem tudok rá releváns választ adni, hogy a kernel okozza-e a problémát.. Nincs ilyen téren mélyreható tapasztalatom, ismeretem.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#4088) dragonfx


dragonfx
veterán

Sziasztok

leci segitsetek.
egyik pillanatrol a masik a telomon atallitodott a cxanogenes betegseg hogz felcsereli a z-y karaktereket,bemegyek mini rom managerbe visszaallitom qwerty-en.re de par perc utan ujra vissyaugrik ey mitol van?kurva xar igy irni.:-(

ja meg net kozbe eleg sok kek halal van ez mitol lehet?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4089) bubi92 válasza dragonfx (#4088) üzenetére


bubi92
őstag

milyen rom? nem szabadna magától csak úgy visszaállnia, ez valami rom bebuzulás lesz.

"kékhalál" sem egészséges, bár nem tudom mit értesz rajta.

(#4090) dragonfx válasza bubi92 (#4089) üzenetére


dragonfx
veterán

megáll a kép.
ja lehet lehalt vaami system
cisnáltma system restore.t cska mostmeg minden akkori állpaotu 2 órája cska frissitgetek állitgatok.:(((
faxa.
nincs valami ami követi a frissitéseket és havnta belementi a rom manager backup file.ba?
android ghost nincsen? :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4091) bubi92 válasza dragonfx (#4090) üzenetére


bubi92
őstag

mivel én hetente cserélek romot:D:D így nem nagyon szoktam backup-olni.
de olvastam, hogy lehet olyat, hogy titanium backup-ot időzíted, és beállítod, hogy szinkronizálja dropboxba, és így tuti nem veszik el semmi.

(#4092) noname626


noname626
csendes tag

Sziasztok.
Testvérem Pro-ja miatt off-olom a topicot.
Vodás készülék, gyári softal.
Mit ajánlotok? Normál használat, semmi extra kérés.
Lassúság, illetve üzemidő növelése a cél.
Előre köszönnöm!

[ Szerkesztve ]

(#4093) bubi92 válasza noname626 (#4092) üzenetére


bubi92
őstag

lassúság növelése :F :P :P

abu kernel + abu rom. kereső minden további kérdésedet megválaszolja :K
ha mégis van olyan amit nem, akkor meg kérdezz :K

[ Szerkesztve ]

(#4094) dragonfx válasza bubi92 (#4091) üzenetére


dragonfx
veterán

titanium backup nálama felejtős bonyolult átláthatatlan a progi nekem a dropbox.ot nem ahzsnálom.

na mostmár 3 órás :Y állitgatás finomhangolás után kb ugyanolyan a tleom pár névjegy hiányzik csak.
de a 3G ugyanugy xar, ugrál a térerő.

az állapotsávra oda lehetne rakni ugye hang ki-be, rezgő..és valahogy oda lehet csempésznia teljes némitást amikro ahangszóró előtt egy X van van.azt hol kell odavrázsolni?átnéztem de nem találom.
eléggé intermediate kérdés :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4095) CPT.Pirk válasza dragonfx (#4094) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Egyre nehezebb megérteni azt, amit leírsz. Írásjelek, mondatszerkesztés...

Azt meg még mindig nem mondtad meg, hogy milyen rommal szenvedsz.

[ Szerkesztve ]

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4096) dragonfx válasza CPT.Pirk (#4095) üzenetére


dragonfx
veterán

nem szenvedek csak ujrahuztam mert valami system bigyusz tönkrement.
cyanogen V21 2.37

a kérdés adott
állapotsávban az ikonhoz ami a rezgő és csengő mod közt ad választási lehetőséget hozzá lehet adnia full csendes állapotot is amikor hangszóró előtt X van.ezt hol lehet beállitani mert nem találom?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4097) CPT.Pirk válasza dragonfx (#4096) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

Na az egy jó régi rom. Nálam abu rommal alapból ott van, 4 féle állapot között lehet választani.

Az állapotsorhoz (valszeg nem ez a neve, mert arról van szó, amit ujjal húzol le) hozzáadni szerintem nem lehet, még nem láttam olyan opciót, amivel ott bármit lehetett volna állítani. Szerintem vagy benne van a romban, vagy nem.

Amúgy a GoLauncherhez van ilyen widget, amivel tudsz kapcsolgatni mindent.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4098) dragonfx válasza CPT.Pirk (#4097) üzenetére


dragonfx
veterán

nekem már ujrahuzás előtt igy volt csak nem tom a beállitás helyét.
melyik a legujabb stabil rom?
ilyen házilag beleszerekszett nem érdekel.csak ilyen cyanogen gint onic ilyenek.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4099) CPT.Pirk válasza dragonfx (#4098) üzenetére


CPT.Pirk
Jómunkásember

gint onic - te szándékosan írsz ennyire hülyén?

Itt mindenkinek az abu romot ajánljuk az abu kernellel, nem véletlen.

Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

(#4100) dragonfx válasza CPT.Pirk (#4099) üzenetére


dragonfx
veterán

az vaami házigagyi?
:U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.