Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) mrlujoak válasza mrlujoak (#196) üzenetére


mrlujoak
veterán

A telóm elkelt.

Természetesen akinek kérdése van/lesz még a telefonnal kapcsolatban, amire tudok válaszolok.

mrlujoak

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#202) albiosz válasza mrlujoak (#200) üzenetére


albiosz
őstag

Köszönöm a választ.

Olvastam máshol is, hogy gagyi a füles (bár ennyi pénzért érthető :). Tervezem, hogy beszerzek egy alsós AKG-t, azzal biztos kellemes lesz a hangzás.
Hangerőben mit tud? Jelenleg egy régebbi Nokia-t használok zenehallgatásra utazás közben, és hangerőben (hangzásban is) hagy némi kívánnivalót maga után. Ez a SE mennyire hangos?

(#203) mrlujoak válasza albiosz (#202) üzenetére


mrlujoak
veterán

Kihangosítva is jól szól, illetve fülessel is.
A kihangosított zenehallgatásnak külön jót tesz az ívelt hátlap, mert ha asztalra teszed, nem halkul el a telefon.

Fülest én egy profi zajcsökkentős Sony fejhallgatót használtam hozzá (már amennyi zenét hallgattam a telón) és minden téren megelégedett voltam. Mind a hangerő, mind a hangzás tekintetében.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#204) sdd2 válasza mrlujoak (#203) üzenetére


sdd2
veterán

Hol lehet beszerezni 3,5 jack csatis felvevőgombos jól szóló headsetet?És mennyiért

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#205) mrlujoak válasza sdd2 (#204) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ez pl minőségi, felvevőgombos Sony Ericsson headset. Természetesen 3,5-es dugóval :)

Árat itt találsz.

A kistesója - a 700-as is benne van a listában

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#206) sdd2 válasza mrlujoak (#205) üzenetére


sdd2
veterán

Nekem nem kell állati jó hangzás.3000 ft körül mik vannak?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#207) mrlujoak válasza sdd2 (#206) üzenetére


mrlujoak
veterán

Sima, standard headsetek vannak annyiért.
Érdemes egy hagyományos, ámde jó minőségű fül/fajhallgatót venni, mintsem headsetekkel vacakolni :)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#208) nora369 válasza sdd2 (#206) üzenetére


nora369
csendes tag

én nemrég vettem egy JVCs füllhalgatót, kb 2600 ft körül van, én a tescoba leltem rá, itt egy kép róla http://img.icefoundry.co.uk/l_gumy_headphones_bl.jpg nekem tökéletesen megfelel, sztem jól szól

[ Szerkesztve ]

(#209) albiosz válasza nora369 (#208) üzenetére


albiosz
őstag

Utolsó hülye kérdésem a készülékkel kapcsolatban:
Szóval, ha nem a gyári fülest használod (Te adott esetben a JVC-t), akkor is működik az FM rádió?
,,A zenei repertoárhoz tartozik az FM-rádió, amely RDS funkcióval is bír, az adásokat pedig fel lehet venni, ebből amr fájl keletkezik. A működéshez füles szükséges, lévén ez szolgál antennaként."
Köszi!

(#210) sdd2 válasza albiosz (#209) üzenetére


sdd2
veterán

igen jó bármelyik már kipróbáltam.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#211) sdd2 válasza sdd2 (#210) üzenetére


sdd2
veterán

Sziasztok!
Akinek valami kérdése van a telefonnal kapcsolatban szívesen segítek.Írjatok rám priviben vagy ide a telefon fórumára.Minden na fennvagyok úgyhogy csak bátran.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#212) abcsigel


abcsigel
csendes tag

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni. Kb. 6 órája van meg a Spiro és már többször próbáltam csatlakoztatni a géphez, de egyszerűen nem sikerült. Nincs adatkábelem, így Bluetooth-szal próbálkoztam. PC Suitból a legfrissebbet szedtem le (6-osra frissítette is). Töltöttem is már a telót, de semmi. Vodás vagyok, gondoljátok, hogy szoftvert kéne frissíteni?
Majd megpróbálok szerezni egy adatkábelt, de egy-két napig még tuti nem lesz, meg hát amúgy sem oké, hogy ne működjön a Bluetooth kapcsolat.
Amúgy a telefon tetszik. Kicsi, könnyű, nem kattognak a gombok (az előzőmön ez idegesített), jó a jack csatlakozó, ... - meghát én amúgy is Ericsson fanatikus vagyok. Jó lenne, ha tudnék rápakolni dolgokat, mert ki akarom próbálni, hogy futnak-e rajta. :O
(A bővítési lehetőségek volt az egyik fő választási szempont.)
Válaszaitokat előre is köszönöm.
abcsigel

(#213) k850 válasza abcsigel (#212) üzenetére


k850
addikt

Szia ! :)
"hogy ne működjön a Bluetooth kapcsolat."
Hát sajnos gyakran meg esik ezzel a szabvánnyal, én pont ezért dobtam már pár éve a kukába.
Szerintem a Bluetooth beállításokkal van a probléma, állítsd be rendesen, hogy lássa a PC-is. De én helyedbe hagynám a fenébe, kukába az egésszel!
Adatkábel vagy kártya olvasó ez lesz a megoldás, csak pár ezer Ft és nincs több idegeskedés.
Sokkal gyorsabb és megbízhatóbb! :K

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#214) mkRoland válasza abcsigel (#212) üzenetére


mkRoland
senior tag

Próbáld meg nem a gyári SE-programmal. Én évek óta a MyPhoneExplorer nevű ingyenes, magyarul is tudó szinkronizációs szoftvert használom a PC-SE összeköttetésre (akár BT-n, akár adatkábelen). A korábbi fast-portos telefonokkal szépen ment, gondolom ezt a szabványosabb Spiro-t is fel fogja ismerni.

[ Szerkesztve ]

(#215) abcsigel


abcsigel
csendes tag

Köszönöm a gyors válaszokat.
Hát k850 igazad van, marad a kábeles megoldás, majd ha lesz egy kis időm utána nézek.
mkRoland neked is köszönöm a választ. Letöltöttem és telepítettem a programot, de nem működött. Kikapcsoltam 5 percre a telót, de úgy se. Valószínűleg a telóval van baj, mert az Ericsson, az LG és az általad ajánlott szoftver is kihozta a másik telefont (nokia 2730c) és csatlakoztak is rá, de a Spiro nem akart.
Ez van, majd veszek egy kábelt, aztán működni fog.
Az a poén, hogy itthon van legalább 3 fast portos kábel, 1 kp500-hoz való, egy másmilyen, meg még egy másik fajta; de ami nekem kéne, az nincs.
Mégegyszer köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#216) mrlujoak válasza abcsigel (#212) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

Sajnos rossz hírrel kell szolgálnom.
A telefon nem tud szinkronizálni sem adatkábelen, sem BT-on!
Ergo a MyPhoneExplorerrel, és a SE PcSuite-tal sem tudod csatlakozásra bírni.

A sima, hagyományos BT kommunikációra is csak részben tudtam rávenni (msi laptop win7, külső BT), a telót felismerte a laptop, de párosítani már nem tudtam.
...aztán nem is foglalkoztam vele, vert van kártyaolvasóm (beépített is, meg Vodafone mobilnethez kapott stick-ben is)

Érdemes egy sima, hagyományos microUSB kábelt beszerezned. Vagy memkariolvasót.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#217) DuDieHUN válasza mrlujoak (#216) üzenetére


DuDieHUN
aktív tag

nekem USB-s BT-vel ment az adatküldés win7-el

micro usb kábelt, a http://www.szilicium.net/index.php boltba vettem 585 forintért

egy kérdés: az mitől lehet, hogy csak 95%-os akkumulátor állapotra tudom csak feltölteni az akksit?

(#218) default.


default.
őstag

sziasztok!
Hangminőségben mennyire erős a telefon? Nehéz ezt szavakban elmondani, de mondjuk egy Sony NWZ-E436 szintjén azért mozog gondolom...

ja, és még1: mi a különbség a sima w100 és a w100i között?

köszi

[ Szerkesztve ]

(#219) mrlujoak válasza DuDieHUN (#217) üzenetére


mrlujoak
veterán

Gondolom nekem is ment volna a sima BT fájlküldés, csak épp nem vacakoltam vele.
(van kártyaolvasóm három is, egy öszvér olvasó,
Biztos kellett volna valami finomhangolás, legutóbb a sima BT-os adatküldést még XP-n használtam.
Aztán Win7 alatt már csak szinkronizáló progival cseréltem adatot BT, vagy kábel segítségével - és persze nem a Spiroval...

Régebben - pár éve már volt ez téma - hogy a mobilok (Sony Ericssonoknál ez tuti infó) egy biztonsági mód miatt nem töltik teljesen fel az akkut.
Ez teljesen normális, ha USB kábelről töltesz. 90% felett meg szokott állni a töltés.
Ez modelltől függően 95-98% szokott lenni.
A K850i-m ha jól emlékszem 97%-on szokott megállni. A Vivazt nem néztem, a Spiro-t sem.
A K770i-t sem néztem még meg.

Szal' ne aggódj, ez normális jelenség.

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#220) abcsigel


abcsigel
csendes tag

Hurrá!
Kipróbáltam egy másik módszert. Tálcán a BT ikonján jobb gomb > fájl küldése, és itt sikerült. Persze ez nem zárja ki az adatkábelt, mert hát az gyorsabb, meg valahogy jobban tetszik, de ideiglenes megoldásnak ez is megfelel. :DD
Most neki is állok rányomatni a fájlokat és tesztelgetni, hogy mi működik.

Amúgy én még csak egyszer töltöttem fel, de akkor 100%-ra ment.

(#221) default.


default.
őstag

sziasztok!
Hangminőségben mennyire erős a telefon? Nehéz ezt szavakban elmondani, de mondjuk egy Sony NWZ-E436 szintjén azért mozog gondolom...

ja, és még1: mi a különbség a sima w100 és a w100i között?

köszi

(#222) Zoli bácsi válasza default. (#221) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Tudtommal az "i" betű az európai használatra gyártott, 900/1800 Mhz-es készüléket jelöli. A sima az nem működne nálunk.
Hangminőségben jó szokott lenni az SE.

[ Szerkesztve ]

(#223) Dave1984 válasza Zoli bácsi (#222) üzenetére


Dave1984
őstag

Nekem W100a típusú van és boldogan működik:)

Nekem a tudat nem ad szabad utat

(#224) default. válasza Dave1984 (#223) üzenetére


default.
őstag

Nem tudjátok, van olyan bolt vagy akármi, ahol ki lehetne próbálni a Spiro-t, mielőtt megvenném?
Csak egy fülest dugnék bele, hogy hogy szól..

köszi...

:(

(#225) sdd2 válasza default. (#224) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Ha bemész a Media Marktba vagy egy nagyobb Photo Hallba vagy egy extreme digitalba
akkor nagy valószínűséggel ki lessz rakva.Azt tudom hogy jól szól mert van nekem eggy.Nekem megfelel.A media marktban viszont tudom hogy be van tuti kapcsolva mert már próbálgattam az x10 minit is.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#226) koxos:8]


koxos:8]
senior tag

2. telefonnak tökéletes lehet.

(#228) BigChristian


BigChristian
csendes tag

Valaki legyen jó és mesélje el a "kicsiknek" mit jelent a telefon - PC szinkronozálása, és hogy mire jó. Köszi

(#229) Chosen


Chosen
addikt

Sziasztok

3D játékok hogy futnak a telón? (Treasure Towers, High Speed 3D, stb) Képek lapozása/nagyítása milyen sebességű? Word .doc fájlokat kezel?

(#230) Jeannie


Jeannie
aktív tag

nekem egy játékom van amit évek óta használok SE-ken, az EA-s BeJeweled, ezen is tökéletesen fut. A BT tényleg nem jó, nekem frissítettek szoftwert SE-ék, nem javult a helyzet, iPhone-nal, P1-el, laptoppal nem sikerül összekapcsolódni, C902, BT headset, BT-hangszóró tökéletesen megy. A zene a szokásos szinvonalat hozza, én egy régi agybadugós W fülessel használom, kifogástalan. A gifek és a Jawa is akad, térképet nem tudok rá tenni, flash támogatás nincs, elemlámpa meg kódmemória sem, se portrémód videózásnál. A leden kivül sztem ezek mind szoftveres hibák, és hardveresen a teló nagyon rendben van, egyre jobban meg vagyok elégdeve a minőségével. Remek a kijelző, méretben, felbontásban, kontrasztban is, pontos, hibátlan a csuszka, jók a gombok, és ezek a rejtett-visszafogott utalások az X10-re, nagyon jól állnak a telefonnak :) Ha nem lett volna eddig mindig w8xx telóm, tudnám értékelni, így viszont egy csomó dolog idegesítően hiányzik, de a hiba bennem van.

(#231) k850 válasza BigChristian (#228) üzenetére


k850
addikt

Cső! :)
"mit jelent a telefon - PC szinkronozálása"
Egy segédprogramon keresztül láthatóvá válik a készülék fájl szerkezete ill. bizonyos funkciók szerkeszthetők pl. telefonkönyv, naptár, stb. Ezzel a segédprogrammal mentést is tudsz készíteni, amit ha kell, szoftver frissítés után vissza tudsz állítani.
De van egy rossz hírem, mrlujoak szerint a Spiró "A telefon nem tud szinkronizálni sem adatkábelen, sem BT-on!
Ergo a MyPhoneExplorerrel, és a SE PcSuite-tal sem tudod csatlakozásra bírni."
[link]
Ezért egyenlőre csak fájl csere működik, alapból ez sem rossz, ha nem hiányzik a naptár szinkronizálása.
:K

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#232) sdd2 válasza k850 (#231) üzenetére


sdd2
veterán

Sziasztok!
Tudtok valahol olcsón hozzá micro usbt.Mert vennék majd de nem 1500-2000ft hanem olcsóbban.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#233) sdd2 válasza sdd2 (#232) üzenetére


sdd2
veterán

és mégeggy.ha valaki tudja hol lehet kapni 3.5mm jack csatis mikrofonos felvevőgombos fülhalagatót olcsón hozzá.nem kell hogy sony ericsson legyen lehet bármilyen.
Köszi

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#234) mrlujoak válasza k850 (#231) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia(sztok)!

A szinkronizáció hiánya sajna nem bug/szoftverhiba, hanem egyszerűen a telefon megalkotói nem tették bele ezt a funkciót. Alaptelefon lévén nem tartották fontosnak.
Egyébként ezt Bog is megemlíti a tesztben:

"Lokális szinten Bluetooth áll rendelkezésünkre, illetve amennyiben szert teszünk egy teljesen hétköznapi microUSB kábelre, akkor ezt is használhatjuk. Ebben az esetben azonban a telefon újraindul, magát kettő darab külső meghajtónak mutatja (belső memória és microSD), ilyenkor mehet a másolgatás. Sehol nem találtam azonban beállítást arra nézve, hogy valami PC-s segédprogrammal is hajlandó legyen kommunikálni, mondjuk a telefonkönyv szinkronizálását szem előtt tartva, ami szerintem mindenképpen hiba."

és

"A magam részéről az e-mail kliens hiányát és a szinkronizáció mellőzését rovom fel hibának (s sajnos tartok tőle, hogy mivel mindkettő pusztán szoftveres kérdés, ezért ezek direkt maradtak ki), minden más tulajdonság figyelembe vételével a Spiro ennyi pénzért megkapja az Ajánlott plecsnit tőlünk."

A legfontosabb dolgokat - mint pl a telefonkönyv - viszont le lehet menteni pl a memkarira, illetve BT-on át lehet küldeni azt PC-re, vagy egy másik SE mobilra.

A többi, fejlett szinkronizációs tulajdonságot, viszont el kell felejtenünk ennél az alsós modellnél.

default.:

Az általad említett Sony Walkman hangzásban bőven leveri, de mobiltelefonos "füllel" nézve nagyon jól szól a Spiro.

sdd2:

Ha mobilboltokban keresel adatkábelt, ott bizony ennyiért fogják kínálni neked.
Én a helyedben a keresőbe beírnám, hogy microUSB adatkábel, és 5-800 forintos standard adatkábeleket is találsz. Online megrendelheted, stb...
De kereshetsz alkatrészenként és tartozékonként eladó rossz mobilokat is, pl Nokia, SE, és kialkudhatsz egy jó árat az adatkábelért.

A sima, "4 részre osztott" jackdugós headsetek működnek a Spiroval is, így ha lelsz valahol ilyet kipróbálhatod, működni fog.

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#235) sdd2 válasza mrlujoak (#234) üzenetére


sdd2
veterán

Sziasztok!
Van nekem egy sony ericsson w100i spirom.Vettem hozzá 2 GB-os karit.Raktam rá zenét, videót minden stimmel.De ma raktam rá térképet meg 2 swf képet.Nem találtam meg ezeket.Hol vannak ezek?
Valaki segítsen rajtam!
Köszönöm.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#236) mrlujoak válasza sdd2 (#235) üzenetére


mrlujoak
veterán

Szia!

A memkarira, ha telepítendő tartalmat szeretnél tenni - kábel, kártyaolvasó - akkor az Others (Egyéb) mappába tedd azt!
Akkor pl a *.jar fájlok onnan telepíthetők lesznek. A *.swf fájlok is oda tehetők, de elég kicsi az esélye, hogy a Spiro kezelni is fogja.
A gyökérkönyvtárba helyezett tartalmakat nem nagyon kezeli a készülék, persze akad kivétel.
Éppezért, a tartalmakat mindig a neki illő könyvtárba mozgasd, a telepítendőket, pedig az Others-be!

Az swf képet pedig a sima Képek mappába is beteheted, de mint írtam nem hiszem, hogy kezelni is tudja, bár a java-s térképpel sem hiszem, hogy tud majd boldogulni...
(én kettőt próbáltam, egyik sem ment rajta. elég gyengus és válogatós a java motorja)

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#237) sdd2 válasza mrlujoak (#236) üzenetére


sdd2
veterán

Köszi.Megcsináltam de úgy se telepítette fel.A Flasht meg nem vitte.De ezt gondoltam.Lehet hogy mégis csak a samsung s5350 kellett volna megvennem. :F

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#238) mrlujoak válasza sdd2 (#237) üzenetére


mrlujoak
veterán

...szerinted az vitte volna?!

A Samuk híresen rosszak a java kezelésükről...
A Spiro pedig egy alsós modell... Ehhez kell igazodni.
A Java motorja régebbi platform, velünk van a baj, hogy rá akarjuk erőltetni a pár éve csúcskategóriás (K800i, K850i, W910i...) modellek tudását.

Egy középkategórás Zylo simán tudja, és viszi, de ez egy alsós telefon! Ne felejtsük el!

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#239) mrlujoak


mrlujoak
veterán

Sony Ericsson Spiro Quicksilver kiadás

Remélem Ebay-en lesz majd pár fellelhető darab...

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#240) k850 válasza sdd2 (#235) üzenetére


k850
addikt

" ma raktam rá térképet meg 2 swf képet.Nem találtam meg ezeket.Hol vannak ezek?"
:F
Először is meg kell tanulni a telefon fájl szerkezetét, hogy néz ki, ha ez megy, akkor már nem lesz olyan nehéz megtalálni rajta a dolgokat.
-Első buktató, az egyéb mappát a PC-én Others mappaként fogod látni.
-Második buktató, ha a mappa vagy a fájl rejtve van, akkor a készülék fájl kezelőjével nem fogod sohasem megtalálni.
Erre nagyon jó dolog a Moby Explorer 3.0 Hu fajlkezelő, letöltés innen: [link] a lap közepén találod.

Navigáció nincs ebben a készülékben, de a Google Maps tökéletesen kielégítheti a térkép utáni vágyadat, csak ennek ára van, mobilinternet utáni költség.
Java térkép elég korlátozottan elérhető, egyszerűbb ha beszkennelsz egy térképet és ezt a kép fájt felrakod a telódra. Ugyan úgy tudod majd nagyítani, mint a java programos térképet.
;)

[ Szerkesztve ]

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#241) sdd2 válasza k850 (#240) üzenetére


sdd2
veterán

Szia!
Köszi megtalátam már azót a mappát miután mondta mrlujoak.A térképet majd megcsinálom ha lessz időm.A Flasht nem vitte meg a térképet se.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#242) Pyxee


Pyxee
csendes tag

Valaki tudja esetleg, hogy lehet felvarázsolni az Opera Minit? Csak mert már próbálkoztam és nem működik. T-s a telefon. Köszönöm!

(#243) k850 válasza Pyxee (#242) üzenetére


k850
addikt

Cső! :)
Nem tudom, hogy hol akadtál el, itt egy lehetséges eljárás.
Először töltsd le innét [link] az Opera Mini 5.1 Hu alkalmazást.
Ez egy JAD fájl lesz, aminek segítségével telepíted az alkalmazást, itt megemlíteném, hogy aktiválnod kell a mobilinternetet, de ha T-Mobilos, akkor szerintem benne is vannak a beállítások a készülékbe, csak be kell állítanod. Valami internet csomagot válasz, mert egyébként nagyon drága mulatság lesz a vége.[link]
Ezt a JAD fájt az egyéb mappába ( a PC-én other ) másold be, majd innét kezdheted telepíteni. Itt kiválaszthatod, hogy a játékokhoz vagy az alkalmazásokhoz telepítse, ha ezzel megvolnál, akkor csak indítsd el a programot, itt először egy-két gombot kalibrálás céljából meg kell nyomnod, majd aztán használhatod a böngészőt. Természetesen a programot saját igényeidnek megfelelően be kell majd állítanod!
Sok sikert!
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#244) Pyxee válasza k850 (#243) üzenetére


Pyxee
csendes tag

Ez eddig mind szép és jó, eddig is ezt csináltam. :) Mikor elindítom, egy pillanatra felvillan az Opera Mini betöltődése és ennyi, kilép magától.

(#245) k850 válasza Pyxee (#244) üzenetére


k850
addikt

Így távolból nehéz megmondani, hogy hol van a bibi.
Az internethez való kapcsolódás engedélyezése be van kapcsolva?
Helyesek a beállítások?
A készülék saját böngészőjével tudsz internetezni? Ha az sem megy, akkor nagyon valószínű, hogy T-Mobil-NET beállításokkal lesz a gond.
:F

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#246) mrlujoak válasza Pyxee (#244) üzenetére


mrlujoak
veterán

Próbálj meg egy régebbi opera mini-t feltenni először. Mondjuk a 4.2-est.
Valszeg olyan verziót szeretnél feltenni a telefonra, ami magasabb java igényeket támaszt a telóval szemben.
[link]

Ez a link a 4.2-es magyar verzióra visz

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#247) Pyxee válasza mrlujoak (#246) üzenetére


Pyxee
csendes tag

Köszönöm szépen, a 4.2-es már működik.
Eddig 5.1-et akartam. Az a vicc, hogy elvileg az 5.1 a "gyengébb hardverű és kevesebb memóriával rendelkező" telefonokra ajánlott, erre itt nem megy.

(#248) Pecek


Pecek
csendes tag

Szisztok !

elnézést de én naon béna vagyok, s nem toom hogy a nyakba akasztó kis vékony zsinórját a Spiro-ba hova és miként lehet befűzni !? Ha lehet egyáltalán !
Aki tud legyen kedves segítsen !

Köszi

A pénz jobb, mint a szegénység, legalábbis anyagi szempontból. (Woody Allen)

(#249) mrlujoak válasza Pyxee (#247) üzenetére


mrlujoak
veterán

Ha a régebbi verzióval böngészel, akkor az a lap betöltésekor felajánl egy frissítést is!
Azt kihasználva fel tudod tenni a legfrissebbet is, amit már a telefonodra optimalizálva tölt le!
Ráadásul a most meglévő 4.2 mellé telepíti az újat - ha felmegy, akkor eldöntheted melyiket is használod!

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#250) Pyxee válasza mrlujoak (#249) üzenetére


Pyxee
csendes tag

Nekem nem ajánlja fel. :(
Azt megtudnád mondani, hogy hol lehet megnézni az adatforgalmat, mármint mennyi volt a letöltés, feltöltés? Csak mert sehol nem találom.
Köszönöm.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.