Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) k850 válasza pici vivien (#400) üzenetére


k850
addikt

:)
GPRS alapján működő szolgáltatás (pl: WAP, MMS, internet) biztosít gyorsabb hozzáférést.
Az EDGE a jelenlegi elterjedt GPRS technológiát kiegészítő, annak átviteli képességeinél gyakorlatban akár háromszor gyorsabb letöltési sebességet kínáló megoldás.
Szerintem ezt jelzi a kis ikon a sarokban, hogy elérhető.

Engem sohasem zavart az ikonja, szerintem nem lehet kikapcsolni, ha lefedett területen vagy automatikusan felvillan.
Csak abban az esetben fogyaszt ez az adatátviteli szabvány ha használod, én állandóan 3G-vel használom a telót, de nem vettem észre semmi drasztikus energia csökkenést.
A telefon kijelzője az viszont nagyon tudja fogyasztani az áramot! Inkább itt próbálj spórolni!

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#402) pici vivien válasza k850 (#401) üzenetére


pici vivien
csendes tag

Köszönöm a kimeritő válaszod egy angyal vagy :)
Szerinted van rá esély hogy megoldódik a megabass hiba,és ha nem akkor frissithetem az eredeti szoftal a garancia nem érdekel de a vodás karim azt szeretném tovább használni.Sajna csak nokiás microUSB-kábelem van de másolgatni tudok vele. de frissiteni nem tudom,nem csinál semmit.

(#403) k850 válasza judit78 (#396) üzenetére


k850
addikt

:)
Szia!
Most volt időm foglalkozni a problémáddal és sajnos rossz hírem van, S500i everchanging thm-ben egy flash animáció van, nagyon jópofa, csak a Spiro nem képes ezt a flash alkalmazást megnyitni. Gif animációban lehetne hasonlót készíteni, de azt nem lehet programozni, hogy az évszaknak megfelelő virágok legyenek.
Olyan készüléket válasz amiben van flash lejátszó, akkor a témát áttudjuk rakni. A SE Elm ebből a szempontból tökéletes, a teló is elfogadható ( nőies ), van benne wifi is, és az ára sem túlságosan vészes előfizetéssel.
;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#404) sdd2 válasza k850 (#403) üzenetére


sdd2
veterán

küldtem PÜt

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#405) k850 válasza pici vivien (#402) üzenetére


k850
addikt

Szia!
Idézet Bog tesztjéből: " Sehol nem találtam azonban beállítást arra nézve, hogy valami PC-s segédprogrammal is hajlandó legyen kommunikálni," :Y
Félő, hogy nem is olyan egyszerű házilag frissíteni, SE SEUS-al biztos nem fog menni, de a függetlenítés egyébként sem engedett házilag, a szolgáltatód jó pénzért megteszi ha lejárt a hűség időd.
Panaszkodtak mások is, hogy gond van a megabassal, az én tapasztalatom szerint nem fog ebben semmi változni, a szolgáltatót nem nagyon izgatja az újabb szoft. frissítés, de ne legyen igazam.
:R

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#406) sdd2 válasza k850 (#405) üzenetére


sdd2
veterán

milyen kóddal lehet elérni a mostani szoftverzióta telón?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#407) k850 válasza sdd2 (#406) üzenetére


k850
addikt

-Beállítások, frissítési szolgáltatás, szoftver verzió.
-Vagy a navikeret irányának megnyomását mutató nyilakat követve >*<<*<*
Tehát navikert jobbra, csillag, balra, balra, csillag, balra, csillag.
Közben a menüben fogsz lépdelni, de ne törődj vele, a végén bejutsz a szerviz menübe.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#408) judit78 válasza k850 (#403) üzenetére


judit78
csendes tag

Nos mivel leangyaloztak előttem én számomra egy tündér vagy és nagyon köszönöm , hogy foglalkoztál a témával!!
Mindenféleképpen jelzem mi lesz a történet vége
délután voltunk a médiamarktba mert ott akciós most a telo de csak fehérben volt, megismerkedtünk egymással sztem egy kicsit visszaesés lenne a S500i után mondjuk árba is több volt a telom, nem vettük meg
Még1x nagyon köszönöm :R :) :)) :)) :))

(#409) judit78


judit78
csendes tag

megint én párom kérdezi van egy vaccsiúj nokia 5230asa de az se szerette egyből (én botor elős dolgom volt átdobni blutoton), arra szted rá lehetne buherálni??

(#410) mrlujoak válasza k850 (#405) üzenetére


mrlujoak
veterán

bocs, félrement

judit78:
A Spiro sem árban, sem tudásban nincs köszönőviszonyban az S500i-vel.

Ha kb olyan SE Walkmanban gondolkoztok, akkor talán a Zylo az, ami belefér az elvárásokba...

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#411) pici vivien válasza k850 (#405) üzenetére


pici vivien
csendes tag

Szia.
Előszőr is köszönöm az eddigi infókat,el is keseredtem rendesen :O
A g ikonra visszatérve amilyen képeket láttam a telcsiről azokon nem volt ott.Mint köztudott a nőket nem lehet kielégiteni emiatt még mindig keresem a megoldást hogyan tudnám eltüntetni a kijelzőről(ha lehet).Tudod addig megyünk amig el nem érjük azt amit akarunk :)
Ha valakinek van valami ötlete szivesen veném.
Köszi :) :))

(#412) mrlujoak válasza pici vivien (#411) üzenetére


mrlujoak
veterán

A G ikon ami a térerőikon társaságában található - mint már előttem is írták - az észlelhető GPRS hálózatot jelzi.
Ergo tudsz fogadni MMS-t, WAP-olhatsz, stb, mert az a hálózat, ahol tartózkodsz már nem csak hangalapú (beszéd és sms) kommunikációt tud biztosítani, hanem csomagkapcsolt kommonikációt is, azaz WAP, MMS stb.

Kikapcsolni elvileg nem tudod, mert ha csak GSM módba állítod a telefont, akkor is jelzi.
Ez vagy G ikon, vagy kék fejtetőre helyezett háromszögikon szokott lenni a térerőikon mellett.

Ráadásul E betű is előfordulhat (T-mobile és Telenor SIM használatakor) ez szintén csomagkapcsolt hálózat észlelését jelenti EDGE.
Ez lényegében egy gyorsabb adatátvitelt biztosító GPRS hálózat, szintén alapértelmezettként jeleneik meg, ha a hálózat lefedettsége megfelelő.

Az alap mobilhálózatok:

2G - azaz GSM, beszédalapú hálózat illetve sms lehetőség
2,5G - GPRS, csomagkapcsolt hálózat, WAP,MMS lehetősége
2,75G - EDGE, csomagkapcsolt hálózat, gyorsabb WAP lehetősége
3G - igen az a 3G, ami a csapból is folyik, azaz még gyorsabb adatátvitel, már videóhívások is lebonyolíthatók UMTS a másik megnevezése - a megfelelő telefon ezt a hálózatot 3G ikonnal jelzi
3,5G - HSDPA az "igazi" mobil szélessáv. Mobilnet, szélessávú mobilinternet, már több megabit/s-os letöltési sebesség elérhetősége a telefon H ikonnal jelzi.

A Spiro GSM, GPRS és EDGE hálózat elérésére alkalmas. Ergo vagy csak a sima térerőikon, vagy kiegészítve egy G és E betűvel fog megjelenni a kijelződön.

A teljesség igénye nélkül:
CSD (GSM - 2G)-14,4 kbit/s
HSCSD (2,25G)-43,2 kbit/s
GPRS (2,5G)-55,6 kbit/s
EDGE (2,75G)-236,8 kbit/s
UMTS (3G)-384 kbit/s
HSDPA (3,5G)-3,6-14,4 Mbit/s

[ Szerkesztve ]

Sony Xperia™ 10 V Dual; Sony WI-XB400; Navitel R600 - menetrögzítő - Sony STARVIS képérzékelővel

(#413) judit78 válasza mrlujoak (#410) üzenetére


judit78
csendes tag

Köszi szépen neked is, de sajnos ez a Zylo nekem nem szimpi :(
Az Elm az megdobta a fantáziámat most rendesen, kár h nincs a telenornál :W

(#414) pici vivien válasza mrlujoak (#412) üzenetére


pici vivien
csendes tag

Köszi a kimeritő választ,most már kezdem feladni eddigi készülékeimen ki lehetett de a spiro már igy marad :((

(#415) bigBB


bigBB
csendes tag

2 napja vagyok fekete Spiro tulaj. Mit kell csinálni, hogy lejátszás közben láthatóak legyenek az albumborítók? Az Mp3tag progival szerkesztettem a fájlokba a jpg-et, az LG KP500 (Cookie) megjeleníti, a Spiro nem.

"Philips i928, Acer Aspire 6530G"

(#416) k850 válasza bigBB (#415) üzenetére


k850
addikt

:)
Nem tudom, hogy szerkeszted az MP3-as számot, én az albumborítónak szánt képet 200x200 pixelre szerkesztem, majd ezt alkalmazom. Ezzel a kép méretettel és közepes jpg tömörítéssel nem volt még gondom. A SE médialejátszója úgysem jeleníti meg teljes méretben, habár a W100-as médialejátszóját nem ismerem, de nem valószínű, hogy 240X320 képméretben jelenítené meg.
A TTPod lejátszó egyébként ezt a 200X200 képet is ki tudja rakni teljes kijelző méretben, de nem megy az élvezhetőség rovására. Ezért én ezt a 200X200 pixeles megoldást javaslom, így több program is el tud vele boldogulni, habár ssd2 szerint a TTPod nem műkszik a Spiron.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#417) bigBB válasza k850 (#416) üzenetére


bigBB
csendes tag

Nálam sem működik a TTPod. Az albumborítókat 200x200as méretben szerkesztettem be az mp3-akba, a Spiro walkman progija csak nem jeleníti meg őket. A fenn említett LG-n kívül még a 4 éves SE w850i telefonomon is látszanak - igaz icipici méretben.

"Philips i928, Acer Aspire 6530G"

(#418) k850 válasza bigBB (#417) üzenetére


k850
addikt

Esetleg próbáld meg png fájl formátumba, változtasd kép nagyságán, hátha valamelyik bejön!
Tulajdonosoknak kellene nyilatkozniuk, hogy ők mit tapasztaltak. :F

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#419) k850


k850
addikt

Üdv. mindenkinek, aki nem talál témát az interneten a Spiro-ra!
nightshadow fórum társunk talált egy elég jó kis oldalt, ahonnét szerintem ti is tudtok működőképes témát leszedni. [link]
A készülék listában nem szerepel a Spiró, de próba szerencse. ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#420) Voice24


Voice24
őstag

Fiam Spiroja a héten kicsit meghalt. Elmondása szerint először még működés közben írt ki hihetetlen dolgokat, pl. 1 milliárd zene van a kártyán stb, viszont lejátszani már egyet sem engedett. Aztán kikapcsolás után már nem volt hajlandó visszakapcsolni, csak a Sony Ericsson feliratig jutott, tovább nem. És ez így volt mem. kártyával, anélkül, sim-kártyával és anélkül is.
Próbaképpen letöltöttem a pc-re a SEUS-t, második próbálkozásra felismerte a telót, és utána első próbára sikeresen frissítette is a szoftvert. A telefon ismét működik :DD
Nem tűnt fel a frissítés közben, hogy valahol választanom kellett volna a szolgáltatók szoftverjei között. Egyszerűen kiírta, hogy van frissebb szoftver, én okéztam és frissített.

(#421) Voice24 válasza Voice24 (#420) üzenetére


Voice24
őstag

Megnéztem az előbb, R1CA003 a verzió száma.

(#422) k850 válasza Voice24 (#420) üzenetére


k850
addikt

Gratula, most már ha szoftveres gondotok lesz, nem kell kétségbe esned, láthatod, hogy SEUS-sal nem egy ördöngösség. ;)

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#423) pici vivien


pici vivien
csendes tag

Sziasztok.
Lehet frrisiteni a spirot nokiás kábellel a seuson?Vodás a telcsi.

(#424) k850 válasza pici vivien (#423) üzenetére


k850
addikt

Nem a márka név a fontos, hanem a csatlakozó típusa, ha microUSB csatlakozóval rendelkezel, akkor elméletileg meg tudod frissíteni.
Ennek feltétele, hogy a Vodafone elérhetővé tett egy újabb verziót, ami most jelenleg a készülékeden van.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#425) pici vivien válasza k850 (#424) üzenetére


pici vivien
csendes tag

Köszi,Csak az a baj hogy hiába frrisiteném nem ismeri fel a telót,másolgatni tudok a gépről úgy hogy nem a kábelnek van baja(szerintem)Ja és a seus megfagyassza a gépem.

(#426) k850 válasza pici vivien (#425) üzenetére


k850
addikt

Ezt most én úgy értelmezem, hogy az adatkábel oké, másolni tudsz, akkor lehet, hogy máshonnét kellene a SEUS-t lötölteni, próbáld meg a legfrissebbel. A SEUS-nak nem szabadna összeakadni a Windowszal, vagy a gépeddel kellene okozni valamit.
Nagyon régi rendszer? Van a SEUS-nak is hardver igénye, ha a minimumot nem éri el, akkor léphet fel még ilyen hiba.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#427) Voice24 válasza pici vivien (#425) üzenetére


Voice24
őstag

Nekem sem egy erőmű a gépem, de gond nélkül ment rajta a SEUS, és simán frissített is.

(#428) sdd2 válasza Voice24 (#427) üzenetére


sdd2
veterán

Valaki tudna nyilatkozni hogy menyiben más az új szoft mint a régi?

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#429) Voice24 válasza sdd2 (#428) üzenetére


Voice24
őstag

Nem én használom a telót, hanem a fiam, elmondása szerint pár apró változás van a frissítés után. Például zenehallgatásnál a betűméret nagyobb lett, a menüből kikerült a Megabass.
Végülis ami minket a legjobban érintett, hogy ismét működik a teló!

(#430) sdd2 válasza Voice24 (#429) üzenetére


sdd2
veterán

köszi a választ.akkor amíg megy szerintem én addig nem frissítek.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#431) matrahegyii válasza sdd2 (#430) üzenetére


matrahegyii
csendes tag

Okt. 16-án vettem a spirot, ma másodszor adtam le szervízbe.... Hol az sms-t nem tudom megnyitni, hol nem küldi el, amit én írok... Folyton lemerül.... De nem kapok újat, nem veszik vissza, az volt a válasz, hogy szervíz.... Na de minden hónapban két hétig nincs telefonom???? :Y

(#432) sdd2 válasza matrahegyii (#431) üzenetére


sdd2
veterán

pont egy rosszat fogtál ki :( .az enyémnek semmi baja.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#433) bigBB


bigBB
csendes tag

Az enyém is hibátlan 2 hét után.

"Philips i928, Acer Aspire 6530G"

(#434) sdd2 válasza sdd2 (#432) üzenetére


sdd2
veterán

Én Okt.07-én vettem.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#435) Voice24


Voice24
őstag

Elkiabáltam a dolgot! Ma ismét behalt a fiam Spirója :W
Ugyanaz a hiba, bekapcsolásnál csak a Sony Ericsson feliratig jut. Megpróbáltam megint a Seust, de most fel sem ismeri a telót. Sőt, egyenesen lefagyasztja a telefon a számítógépet! Nem a pc-vel van gond, mert két gépen is ugyanazt produkálta. A telefon érzékelése helyett keményen lefagy, csak a reset gomb segít. Pontosabban az egyik gépen az segített, a másikon rendszer-visszaállítást kellett csinálnom, hogy ismét működjön.
Létezik, hogy a fiam a mobil-internetezés közben vírust szedett össze, és az még hazavágja, lefagyasztja a pc-ket is?
Mindegy, otthon már nem kockáztatok, irány a szervíz. :((

(#436) sdd2 válasza Voice24 (#435) üzenetére


sdd2
veterán

Elképzelhető, hogy vírust szedett össze.az a legjobb ha megy a szervízbe.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#437) sdd2 válasza sdd2 (#436) üzenetére


sdd2
veterán

De van vírusölö telóra.néz szét seria.hu-n

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#438) k850 válasza Voice24 (#435) üzenetére


k850
addikt

Cső!
Próbáld meg úgy bekapcsolni, hogy előtte vedd ki a memóriakártyát. A fiam Nokia 5130-val voltunk hasonló helyzetben, ott a hibás memóriakártya csinált ilyen tüneteket.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#439) BigChristian


BigChristian
csendes tag

Nálam az van hogy először mikor raktam a memokártáyra zenét - kb150 db-ot - teljesen jó volt.

Második alkalommal mikor mégraktam kb 50-et mikor visszaraktam a telóba a kártyát, miután bekapcsolt és felállt a rendszer kb 30mp után magától újraindult. És ilyenkor már a pin kódot se kéri. És ezt csinálj újra és újra míg ki nem kapcsolom.

Minden szám mp3 de nem egy helyről és volt amit én vágtam meg, lehet hogy nem szereti egyik másik mp3 kiterjesztést???

A válaszokért előre is hálás köszönet!!!

(#440) sdd2 válasza BigChristian (#439) üzenetére


sdd2
veterán

Talán a megvágott mp3-ak nem tetszenek neki.nekem eddig nem történt ilyen.pedig nem egy helyről szedtem le mp3-as számokat.A memóriakártyának különben nincs semmi baja?Mert még ezt tudom elképzelni, hogy azért csinálja.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#441) dubayr


dubayr
csendes tag

én a héten, szerdán vettem egy spiro-t és ma mikor levettem a töltőről és meg akartam nézni rajta a képeket, akkor lefagyott és kikapcsolt. Majd utána be akartam kapcsolni, de nem történt semmi. ismét feltettem a töltőre és úgy próbáltam bekapcsolni, de csak pirosan villogott a bekapcsolás gombnál.
Remélem valaki tud nekem segíteni ebben a problémában!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#442) Voice24 válasza k850 (#438) üzenetére


Voice24
őstag

Sajnos memóriakártyával és anélkül is, illetve sim-kártyával és anélkül is ugyanaz a tünet.
Ma beadtam szervízbe.

(#443) sdd2 válasza Voice24 (#442) üzenetére


sdd2
veterán

Majd írd meg légyszi mi volt a baja és mit csináltak/cseréltek ki rajta.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#444) Vampirgirl


Vampirgirl
csendes tag

Sziasztok!

A minap leptem meg magam karácsonyra egy ilyen telefonnal, azonban ma olyan problémába ütköztem, hogy ha be akarom kapcsolni a bluetooth-t akkor egyszerűen leakad annál az ablaknál, hogy Bluetooth bekapcsolva. Szinte lefagy, nagy nehezen vissza tudok térni a menübe, viszont nem kapcsolja be a bluetootht. Másnak is volt már ilyen jellegű problémája, vagy mi lehet a gond? Esetleg két ünnep között máris mehetek az alig egyhetes telefonommal szervizbe?

A válaszokat előre is köszönöm!

(#445) k850 válasza Vampirgirl (#444) üzenetére


k850
addikt

Próbáld újra indítani a telefont, akksi ki kb 10-20 s-ra, majd kapcsold be, esetleg egy teljes alaphelyzetbe állítás, ha nem segítene a problémádon szoft. frissítés SEUS-al. Ha így sem megy, akkor szervíz.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

(#446) rhoesas


rhoesas
csendes tag

Sziasztok!
Ez a telefon lejátssza a wma fájlokat?

(#447) Vampirgirl válasza k850 (#445) üzenetére


Vampirgirl
csendes tag

Köszönöm a segítséget, az újraindítás egyelőre segített rajta, remélem nem fordul elő többet.

(#448) sdd2 válasza rhoesas (#446) üzenetére


sdd2
veterán

Nem játszea le de az MP3-at viszi és a neten online lehet konvertálni MP3-ra 1 perc alatt és ingyenes.de vannak letölthető progik is erre a célra.azok is ingyenesek.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#449) rhoesas válasza sdd2 (#448) üzenetére


rhoesas
csendes tag

Köszönöm a válszt! :R

(#450) k850 válasza Vampirgirl (#447) üzenetére


k850
addikt

Bízunk benne, hogy csak egyszeri szoftveres galiba volt, de a készüléket érdemes bizonyos időközönként újra indítani, pl. nagyobb fájl mozgatások, telepítések, program törlése után. Ezt a gyártó is javasolja egyébként, csak sokan nem olvassák el teljesen a használati útmutatót.

-Minden telefon annyit ér a gazdájának, amennyit ki tud hozni az ember belőle! Az IQ-val arányos a telefon tudása.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.