Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) SkyLine3000


SkyLine3000
addikt

Az a 2gb ram lehetett volna 3 vagy akár 4 is. Ez így kicsit karcsú.

(#2) kbyte1024 válasza SkyLine3000 (#1) üzenetére


kbyte1024
addikt

Szép készülék,és ha jo aron adják megbocsátható a 2 giga ram.

Csak a halott látja a háború végét. - Platón

(#3) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Ez az akku kapacitás ellég gyenge ehhez a készülékhez.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#4) Sinesol


Sinesol
veterán

Hát nem is tudom...miben jobb ez mint akármelyik tepsi kijelző kávával?
Másrészt meg ingyen van Atom, akkor miért a problémás Snapi 810-et kell belerakni?

Szvsz ha a szokásos árazást követik, akkor jobban jár az ember egy jól bejáratott márkanévvel.

[ Szerkesztve ]

(#5) Qwery


Qwery
tag

Big nope. Tabot csak kávával!

42

(#6) stewe780 válasza Sinesol (#4) üzenetére


stewe780
őstag

Az az ingyen atom problémásabb még a problémás 810-nél is.
Kilép, akad, el sem indul sok-sok program...
És csak akkor derül ki, hogy mi fut és mi nem, mikor már megvetted...

Személy szerint nagyon örülök, hogy normális 7-eseket is kihoznak. Nekem ez való. Ettől nagyobbak valahogy nekem nem kényelmesek használni. A 7-es vonal meg kissé el van felejtve, legalja hardverrel.

[ Szerkesztve ]

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#7) babkukta válasza SkyLine3000 (#1) üzenetére


babkukta
senior tag

úgy sajnállak, h nem elég 2 giga... :D Nem tudom mit csinálnál vele, de egyébként bőven elég ez is. Annyiból talán igazad van, h a "csúcs" S810hez nem biztos, h illene 2 gigát rakni, de ez megbocsátható, ha olyan ára is lesz. Bár.. a sharp nem éppen a legolcsóbb szokott lenni

Üdvözlettel, Tibi

(#8) tothmaxy182 válasza stewe780 (#6) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Az a problémás atom nem is annyira problémás. Elég erős procik, jó fogyasztással, olcsón. Az, hogy valami kilép, akad, nem indul el, mióta a SoC hibája?
Arról nem is beszélve, hogy egy Win 8.1-es tablet, atom procival, 2-3 Gb RAM-mal, kb ezerszer több dologra használható, mint egy Androidos kvarcjáték...

Nagyon OFF: Hol a Spoiler gomb a kommentelésnél? Levettétek? Pedig tök hasznos volt néha. Pl itt is az utolsó mondatomat Spoileres felirat alá akartam rakni, hátha sérti valaki önérzetét... Így marad az OFF.

[ Szerkesztve ]

Minden szavam magánvélemény!

(#9) kelly416


kelly416
veterán

Szép lenne ez. Konyhaszekrénybe beépítve, vagy munkapult mellé, konyhai tevékenységet elősegíteni nagyon jó, akár receptkeresés, akár csak valami marhaság fusson rajta időtöltés gyanánt. Na majd egyszer úgyis meglépem ezt az ötletemet, de szerintem egy olcsóbb géppel.

(#10) SkyLine3000 válasza babkukta (#7) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Fölösleges sajnálnod. Én ilyet sosem veszek. Az én telómban 1gb ram van és bőven elég.
Egyébként meg az s810-el kiadott cuccoknál én még nem láttam 2gb ramot. Minimum 3at. Nem hiszem, h pont ezen kell spórolni, amikor elég sokat számít.
Itt is minden adott,még a háttértár mérete is. Akkor minek kellett a ramból visszavenni? Pedig ha értesz egy kicsit is a számtech-hez, tudhatod, h ramból sosem elég! Persze, mint mondtam, engem különösebben nem érdekel, mert úgysem veszek ilyet.
Aki meg nem futtat egyszerre 8-10 appot, meg a legfullosabb 3d gémeket, annak biztos elég lesz. Csak érdekes "kurtítás". Nem ettől lesz az ára 20e-el kevesebb...

(#11) blueMerle válasza tothmaxy182 (#8) üzenetére


blueMerle
veterán

Arról nem is beszélve, hogy egy Win 8.1-es tablet, atom procival, 2-3 Gb RAM-mal, kb ezerszer több dologra használható, mint egy Androidos kvarcjáték...

Nem kicsit vagyok Android-fan de ebben abszolút egyetértek veled :K Fogalmam sincs mennyi Androidos tab után vettem egy win tabot és végre úgy érzem egy valódi munkaeszköz van a kezeim közt. :K

(#12) M5Norbi


M5Norbi
őstag

Úgy látom egyedül vagyok azzal a véleménnyel hogy szerintem szép :))

Na mindegy így vagyok összerakva :DDD

Először furcsálltam a 2GB Ram keveslését de a Snapi 810-hez valóban mehetett volna több,időtállóbb is lenne.
De azért gondolom így is bőven használható lesz.

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#13) moleculez


moleculez
veterán

Gyönyörű, nagyon tetszik😁 RAM sosem elég, komolyan. A mostani Tabomban 3gb van, de kell is, pwrsze mielött 30mb-os DNG-t szerkesztek vele, bezáro a háttérben mindent, de amúgy 1,5-1,7GB kell neki.

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#14) kelly416 válasza M5Norbi (#12) üzenetére


kelly416
veterán

Nem-nem. Betársulok Mellétek, nekem is tetszik. Főleg a keskeny káva miatt. :K

(#15) Luck Dragon

Nekem találták kis, tetszik. Főleg a kialakítása.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#16) gerii


gerii
addikt

Nem néz ki rosszul, ez a minimál káva is bejön.

(#17) M5Norbi válasza kelly416 (#14) üzenetére


M5Norbi
őstag

Jól van egyre többen vagyunk :C

Ha meghalsz, Te nem tudod, hogy halott vagy, csak a körülötted élőknek nehéz. Na most ugyanez a helyzet akkor is, ha hülye vagy!

(#18) Penguin95


Penguin95
senior tag

Jó rusnya szerencsétlen. Az akku is gyenge, az S810 meg... Kíváncsi volnék, mennyire fog melegedni.

(#19) pusszycat válasza M5Norbi (#17) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Fincsi... :DD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#20) Luck Dragon válasza M5Norbi (#17) üzenetére

Szolidan jelzem hogy nekem is tetszik.- ;]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) takacsbotond válasza kelly416 (#9) üzenetére


takacsbotond
őstag

Mondjuk vágódeszkának? ;]

[ Szerkesztve ]

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#22) kelly416 válasza takacsbotond (#21) üzenetére


kelly416
veterán

Szándékosan tuti nem. :P Amúgy meg felőlem függőleges szekrényajtóba is betehető, ha az szemmagasságban van, de egyelőre nem tervezek felső szekrényeket. Majd az élet megmondja, hogy mit tervezzek később. :DDD

Szerk.:
OFF

[ Szerkesztve ]

(#23) roli543


roli543
őstag

Nagyon tetszik, egy ilyet ki dobhatnának 10 colos méretben is, gyönyörű és végre valami új fajta design :)

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#24) Sinesol válasza roli543 (#23) üzenetére


Sinesol
veterán

Új fajta design? Hol? Ez is csak egy tepsi kijelző+káva, mint az összes többi :DDD

(#25) Tomi_Ohl válasza tothmaxy182 (#8) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Egy ideje már csak néhány topikban lehet spoilerezni. Az ilyen topikokban csak az elsőnek írt hsz-ben lehet.

Mit akartok, nem is csúnya :)

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#26) stewe780 válasza tothmaxy182 (#8) üzenetére


stewe780
őstag

"Elég erős procik, jó fogyasztással, olcsón." Ez igaz, nem ás állítottam az ellenkezőjét.
" Az, hogy valami kilép, akad, nem indul el, mióta a SoC hibája?" Androidon minden program eredetileg arm-re lett írva/optimalizálva, erre aláraknak egy x86-ost és most akkor a program lesz a hibás mi? Na ne már!
De egyébként meg miért kell, hogy érdekeljen miért is nem megy? Nem megy és kész. ARM-en meg megy.

Win alatt jó az atom, mert az x86-ra van írva, és ugyanolyan zsákutca volt a winrt (ami ugye arm-re lett kitalálva), mint az x86 az android alá. Nem szabad összekeverni azt ami nem összevaló és boldogabb lesz az felhasználó. (nem táblacsapdosó idegbeteg...)

A bug addig bug amíg nem dokumentálják, onnantól feature.

(#27) mizoli


mizoli
addikt

Nekem is tetszik, sőt!
Azért tényleg rakhattak volna bele 3GB ramot, már csak az illem kedvéért is :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.