Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) UnknownNoob


UnknownNoob
tag

Érdekes hogy a G7 visszafelé fejlődik. Volt itt már 2500-as kontraszt, 240hz meg minden. Kijavítanák azt a pár problémát ami a G7-tel volt, esetleg kapna egy kevésbé agresszív AG coatingot azt kész a 2021-es model..

(#2) Fred23


Fred23
nagyúr

A picike árára kíváncsi leszek. A Samsung F24G35TFWU kábé ugyanaz, mint a G24AG30, és csak 60k.

(#3) Komplikato válasza UnknownNoob (#1) üzenetére


Komplikato
veterán

A két nagy elvileg LG nano IPS* paneles a pletykák szerint, az meg nem az erős kontrasztról vagy nagy fényezőről híres. Még akkor kinek adnák el a 3500-5000 dolláros MiniLED VA csodákat? ;]
Kamu HDR2000 szabvány rulez!

(*Gondolom hülyén jönne ki a marketingben ha ezt a Samsung beleírná a termék adataihoz vagy a reklámba.)

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#4) paperboy


paperboy
senior tag

Sík képernyő? Döbbenet...

(#5) Hidalgo85

Sziasztok!

Ezt a talpat vajon fel lehet szerelni egy Samsung C27HG70-es monitorra? Keresgéltem, hogy lehet e külön venni az Odyssey szériához tartozó talpat, de nem találtam.

Array Technologies Incorporated

(#6) m529999 válasza Fred23 (#2) üzenetére


m529999
újonc

Nekem volt ilyenem de gyorsan visszaküldtem mert olyan ghostingja volt hogy játékra teljesen alkalmatlan...

(#7) bsh


bsh
őstag

"egyszerre 16,7 millió szín lehet előttünk" ~8 megapixelen hogyan? :F

(#8) AxBattler


AxBattler
félisten

27", sík, 144Hz, Freesync, VA panel, pivot-os állvány...
... egy ilyen G27AG30-ért 2-3-4 éve megőrültem volna. :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#9) #72042496


#72042496
törölt tag

Síkképernyő, 28", 2160p@120, túl szépnek tűnt, hogy ha Samsung akkor ráadásul VA panel. Tényleg az volt, azért így IPS-sel is kíváncsi leszek majd, hogy mit írnak róla Redditen a userek. :)

(#10) Fred23 válasza m529999 (#6) üzenetére


Fred23
nagyúr

Beállításokkal azért játszottál, mielőtt visszaküldted?
Mondjuk tippre ez az új 24"-os nem 60-on fog nyitni, és teszem azt 70-ért már nem jó üzlet.

(#11) m529999 válasza Fred23 (#10) üzenetére


m529999
újonc

1 hétig próbáltam észhez tériteni, majd az rtings oldalon találtam rá hogy ezeknek ez a bajuk

(#12) carl18


carl18
addikt

Érdekes lehet, de az árazásra kíváncsi leszek! :)
27 " inch 1080P mellet nem a legnagyobb élmény, szerintem 24 col fölött nincs értelme a full hd-t erőltetni. ;)

Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

(#13) South Velen válasza UnknownNoob (#1) üzenetére


South Velen
addikt

Én is addig olvastam, hogy IPS. Kenjék a hajukra az undormány glowot meg a TN-nél is rosszabb kontrasztot.
Pedig egy sík normális mozgásmegjelenítésű VA nagyon kéne már 27" 1440-be. Reméltem, hogy a mostani G7 kijön sík panellal, biztos nehéz lett volna.. :U

Ahogy olvasom még nano IPS is? Akkor a hangyafasznyi kontraszt mellett még ki is folyhat a szem a piros színmegjelenítéstől.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.