Hirdetés

2024. június 1., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ted_Beneky


Ted_Beneky
senior tag

Gyönyörű hely, köszi a leírást és a képeket!
Hol szálltatok meg?

Csillagkaput a Csillag térre!

(#2) Bluerainbow válasza Ted_Beneky (#1) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Nem szálltunk meg sehol. Mi Szatmárnémetiek (Románia) vagyunk , reggel mentünk , este jöttünk.

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#3) Ted_Beneky válasza Bluerainbow (#2) üzenetére


Ted_Beneky
senior tag

Értem, köszi :)

Csillagkaput a Csillag térre!

(#4) b.


b.
félisten

Szuper képek( milyen géppel lőtted őket?) és gyönyörű hely, jó a leírás is.Rá került a bakancslistámra.

Miért nem lehet egyébként rákattintva kinagyítani?

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#5) Hopkins95


Hopkins95
addikt

Ez nem semmi! :Y Még sosem hallottam erről a helyről, de már érik egy kirándulás Erdélybe, szóval ezt a helyet biztos meg fogom nézni! Nagyon jók lettek a képek, respect! :K

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#6) pomorski


pomorski
őstag

Szép képek, kellemes írás, köszi!

(#7) kormoskandur


kormoskandur
tag

szép és jó cikk

(#8) Bluerainbow válasza b. (#4) üzenetére


Bluerainbow
Közösségépítő

Nikon D7200 - Sigma 17-50 , Tokina 11-16 obikkal. Mikor rákattintasz a képre előjön a képnézegető , ott még egyszer rákatt és teljes méretben látható és akár le is menthető.

[ Szerkesztve ]

Tájak fotók emlékek - https://www.facebook.com/2barangolo

(#9) b. válasza Bluerainbow (#8) üzenetére


b.
félisten

Köszi szépen. Tegnap nem működött ez a dolog, nem is lehetett rákattintani nálam. Mondjuk este frissült a Mozilla, lehet nálam volt bibi. Köszi az Infót és a képeket!

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#10) szazbolha


szazbolha
addikt

Grat! Jó cikk. Szépek a képek.

(#11) alcsa


alcsa
senior tag

Nagyon szép hely. Tavalyelőtt mi is voltunk. :K

(#12) atike


atike
nagyúr

Gyönyörű hely és a képek is nagyon jól sikerültek!

(#13) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Remek képek és jó kis beszámoló! :R

...elmúlik...

(#14) carr


carr
őstag

Bodonyba mikor jöttök? :D
:R

megkívántam elkirándulni felétek...
:))

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#15) zseko


zseko
veterán

Kicsit elvitte a kedvem, hogy nem itthon van, de végül is 4-5 óra alatt ki lehet érni, úgyhogy nyáron szinte biztos hogy fel fogom keresni, el is mentettem a meglátogatandó helyek közé. Köszi az ötletet :)

HR24.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.