Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zigur


Zigur
senior tag

Szerencsés vége lett, de másrészt szerintem azért van ilyen alkatrész raktáron, mert még ma is ilyen meghajtást használnak az új modellekben.

(#2) nemlehet


nemlehet
őstag

Nekem porszívóm van tőlük. Beszart a csapágy a tengelyen, simán tudtam fillérekért venni egyet tőlük. Mondták be is szerelik, de nem éri meg mert drága a munkadíj, ha tudok csapágylehúzót szerezni akkor viszont gyerekjáték.
Tényleg nem volt nehéz. Szerintem jó a Sencor. Én a háztartási gépek opeljének tartom, nem túl fancy, nem a legjobb, nem feltétlen a legtartósabb, de teszi a dolgát és házilag is simán meg tudod barkácsolni.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

(#3) #90088192


#90088192
törölt tag

A zsír szempontból, Minden olyan dolog ami potenciálisan érintkezhet az ételel, oda étkezési felhasználásra alkalmas zsírt kell tenni. :K

A házból kifolyhat, bele az edénybe.

Annó a szőlő betakarító gép esetében tanultam ezt. :R

(#4) szipipeti


szipipeti
csendes tag

Szilikonzsírt relatíve olcsón lehet kapni "élelmiszerbiztonsági" kategóriást is.
Nekem is van néhány SENCOR cuccom. Teljes a megelégedés, nem szép, de olcsó, teszi a dolgát. Porszívó, kisturmixgép, + 1-2 apróság. Sok éves tapasztalat, hogy a "márkanév" már sok-sok esetben csak dísznek van. A terméktapogatás illetve fórumok hatékonyabb információ a válogatáshoz.

(#5) Samus válasza #90088192 (#3) üzenetére


Samus
addikt

Ez potenciálisan ki nem fog folyni, mert alul magasabban van a szimmering és síklócsapágy a házzal együtt, mint a fogaskerék. Ez a zsír 130 fok felett kezd folyni, addig megtartja a vajkrém állagát (lítium bázisú, de adalékolt). Ha mégis kimenne, akkor még alatta van egy bolygómű is. 1 év alatt még nem jutott ki a házból (csak kicsit szétverte belül, lehet az előző azért volt ilyen ragacsos, hogy rajtamaradjon a fogaskerekeken...).

szipipeti: ez a gép meglehetősen pofásan néz ki. Ami meglepett, hogy a feliratok 5 év után sem koptak le, a rozsdamentes csík is eredeti pompájában tündököl.

[ Szerkesztve ]

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#6) UnA válasza Samus (#5) üzenetére


UnA
Korrektor

De ez nem a te géped :)

(#7) Eastman válasza Samus (#5) üzenetére


Eastman
őstag

(A lítiumot a depresszió kezeléséhez is alkalmazzák, úgyhogy ha kijutna a zsír a tálba, boldogságtésztát ennétek, ami remekül átcsusszanna a tápcsatornán.)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#8) #90088192 válasza Eastman (#7) üzenetére


#90088192
törölt tag

Cannabis olaj még jobb erre a célra, igaz akkor fel kell tölteni a házat vele. :DDD

(#9) Tomasz72


Tomasz72
tag

Szép munka, és példaértékű hozzáállás a gyártó részéről. :R
Ebből látszik, hogy zs kategóriásnak mondott gyártóktól bizony néha példát vehetnek a nagyok.
RB által alapított gyár fűnyíróját vettem annó, mert két év gari, csak név, stb, stb...
Vigyáztam rá, tisztán raktam el, aztán egyik alkalommal, csak búg.. :F
Pfff, ott a gari. Két hete lejárt :O
Gép szét, a motor mint a gerely. Műanyagba ragasztott csapágy, WFT!?
Motor itthon nincs, amazóniáról annyi mint egy új fűnyíró ára.
Találtam egy csoportot, ahol úgy szidták, hogy csak.
A 60 ezres gépben is ugyanez a trágya motor van, kár, hogy nem találtam előbb rájuk.

Szóval, na...!!

Hotel Golf Seven Whiskey Bravo Foxtrott @ HG6RVA

(#10) Luck Dragon

Ez nagyon pozitív ! :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.