Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)

Hozzászólások

(#14664) rizso


rizso
addikt

Na, ma bementem személyesen a pécsi samsunghoz (mint kiderült rossz szám van a samsung honlapján, és ezért nem vették fel). Kicsit furán indult az egész...Mondtam, hogy szeretném frissíteni a T-s wave-em, és hogy meg tudják-e oldani garanciában. Mondták, hogy persze. Mondom okés, nem gondoltam volna, hogy ilyen egyszerű lesz. Na ott kezdődött a gond, hogy mondtam, hogy a függetleneken lévő JF4(ezt meg frissíteném én) vagy JH3 kell nekem! Aha! Azt nem lehet, csak JF2-t tudnak rárakni az enyémre. MOndom nekem is az van, és az lenne a lényeg, hogy JH3 legyen. Srác azt mondta, hogy ezt nem lehet úgy, hogy a garancia megmaradjon, mert én a T-vel írtam alá szerződést, és nem véletlenül T-s a telefonom. Mondom de ha egyszer nincs a T-seknek frissítés, akkor mit csináljanak?? Hoztam a példát, hogy Pesten ezt simán megcsinálják úgy, hogy nem ugrik a garancia! Mondta, hogy hát megkérdezi a pestieket, hogy mit lehet és mit nem...Válasz Pestről: ha olyan gond van, amit egy újabb fw orvosol, de még nincs T-s, akkor nyugodtan mehet rá garanciában - és nekem vannak ilyen gondjaim ;]
Na szóval ezután már megbeszéltük, hogy leszedi központi szerverről a JF3/JF4(??)-et, és holnap vagy jövő héten mehetek frissíteni...Szóval hamarosan újabb élménybeszámoló!

Vasárnap kapok még kártyákat, de most lesz 1, 2, 4 és 16gigás is! Akinek kell az időben szóljon, vagy várhat a következő adagra! :P

Eladó cuccok: Panasonic Lumix 25/1.7 m4/3 objektív | új iPhone 15 Pro Max "padlizsán" színű bőr tok | fekete Samsung S21 Ultra Smart View tok (pár alkalommal használt) | Samsung Wireless Dual charger

Útvonal

Fórumok  »  Okostelefonok  »  [Re:] Samsung S8500 Wave - a harmadik király (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.