Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#12001) thaler2 válasza Воланд (#11999) üzenetére


thaler2
senior tag

Semennyire, bőrtokban hordom egy leheletnyi karc sincs rajta.

(#12002) Воланд válasza FRENK1988 (#12000) üzenetére


Воланд
titán

En "tokban" hordom (pontosabban egy zokniban, mivel meg nem talaltam normalis tokot hozza), de foliat nem akarok, mert nem ugyan olyan a kezelese, mint folia nelkul.

thaler2: Hat akkor csak nekem van ilyen mazlim. :( :O Raadasul azt sem tudom, hogy hogyan hoztam ossze...

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12003) stevve


stevve
nagyúr

Kérdésem volna a T-Mobile-os teszt fw-t használókhoz. Azt hogy elhet orvosolni, hogy az ébresztő ne legyen konstans rohadt hangos akkor is, ha maga a készülék 1-es hangerőn van. Az ébresztő mindentől függetlenül hangos és nem reagál arra, ha a telefont halkabbra állítom. Diagnosis-ban van erre vajon megoldás?

(#12004) CarajoEsp válasza stevve (#12003) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Az fura, nekem a 4-es alarm van beállítva és baromi halkan kezd jelezni, kb 20-30mp után éri el az "Üvölt" kategóriát.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#12005) negyven2 válasza Воланд (#11999) üzenetére


negyven2
veterán

Nekem is vannak rajta karcok sajnos :(. Igaz ezt csak erős napfénybe és ha fordítgatóm akkor látszik csak (szép íves). Én is tokban hordom (Egy Golla G931) plusz van hozzá egy szemüveg törlőkendő. Sajnos még ezt az "állítólagos" Gorilla Glass is meg lehet karcolni (főleg ha törlőkendővel szétkened a port).

De ha normálisan nézem akkor nem látszik meg tapintásra se érződik.

"Fact. Bears eat beets. Bears. Beets. Battlestar Galactica."

(#12006) engusz


engusz
veterán

Aktuális háttérképem:

Tavasszal szeretnénk eljutni Velencébe. Addig ezzel a képpel edzem magam. :D

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#12007) gabor72 válasza CarajoEsp (#12004) üzenetére


gabor72
aktív tag

Az enyém is durván üvölt. Az előző firmware kissé kíméletesebb volt.

(#12008) stevve válasza gabor72 (#12007) üzenetére


stevve
nagyúr

Igen, és ez baromi zavaró így. :((( Miért kell ezt egyáltalán fw-ből szabályozni, miért nem lehet a felhasználóra bízni a hangerőt?

[ Szerkesztve ]

(#12009) gabor72 válasza stevve (#12008) üzenetére


gabor72
aktív tag

Ha végre majd kijön a mango akkor szerintem vissza fogom tenni a legutolsó hivatalos (nem engineer) firmware-t, és Zune-on keresztül leszedem a hivatalos frissítéseket.
Remélem ettől majd a brutál ébresztési hangerő mellett az outlook bugom is eltűnik.

(#12010) gabor72 válasza stevve (#12008) üzenetére


gabor72
aktív tag

Minden reggel idegbajt kapok :)

(#12011) stevve válasza gabor72 (#12010) üzenetére


stevve
nagyúr

Én is. Átállok lassan a karórámra, az legalább nem ijeszt halálra. :D

(#12012) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Ez akkor viszont gáz, én meg pont azért szeretem, mert egész kellemesen ébreszt.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#12013) Barthezz2 válasza stevve (#12008) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

A Trophy ébresztő hangereje a telefon hangerejétől függ. Ezzel meg az az egyetlen probléma, hogy ha valamiért lehalkítom lefekvés előtt, és úgy marad, akkor reggel én meg ágyban fogok maradni, mert arra fel nem kelek..

Everybody lies.

(#12014) CarajoEsp válasza Barthezz2 (#12013) üzenetére


CarajoEsp
senior tag

Akkor az Optimus a nyerő ebben, mindegy, hogy milyen hangerő van megadva, kb 3-nál kezd el ébreszteni és fokozatosan hangosodik, egészen 30-ig.

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#12015) Sweet Lou 6 válasza gaben88 (#11998) üzenetére


Sweet Lou 6
addikt

az lett volna a végső megoldás, de most sikerült berendelnem egy 8 GB-osat a GSM Takácsnál, 62k-ért. meglátjuk, hogy dobozost adnak-e, ha nem, akkor marad a t-mobile.

sweetlou6.wordpress.com

(#12016) tikki


tikki
csendes tag

Üdv!

Lehet ma egy Omnia 7 tulaj leszek:)
Csak még pár kérdés:
16GB-os létezik-e belőle? vip-phone-ba vették elvileg 5 napja, és azt venném meg.
IMEI-t hogy lehet ilyen telóba nézni? Nem ismerem még nagyon ezt a win7-et. Mit lenne még érdemes áttúrni benne, mielőtt megveszem? Ezt a 16gigát furcsállom.
Előre is köszi a választ:)

(#12017) Blyan válasza tikki (#12016) üzenetére


Blyan
félisten

1. Létezik.

2. Mint minden telefonon: tárcsázó, *#06#

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12018) tikki


tikki
csendes tag

Köszönöm!
Tudom, csak gondoltam értetlenkedek egyet, bíztosra mennék:):D

(#12019) bigsee válasza gabor72 (#12009) üzenetére


bigsee
addikt

Melyik az utolsó hivatalos egyébként (elvesztem egy kicsit...)

MDA Compact II - ... - Galaxy A54 5G

(#12020) Lall válasza bigsee (#12019) üzenetére


Lall
veterán

Függetlenből a JK1. T-Mobiilból a JJ6, amit a Zune frissít KB3-ra. Elvileg a JK1-et is frissíteni kellene, de nem mindenkinek frissítette le.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#12021) FRENK1988


FRENK1988
veterán

Az nem baj hogy:
a PDA: KB3
a phone: KB2
a CSC: JK1
?

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#12023) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Hogy lehet beállítani, hogy ha lezár a kijelző akkor ne kapcsoljon szét a wifi?

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12024) Land


Land
veterán

Néhány észrevétel, kérdés androidról váltva:

1. Ha zenét hallgatok és megnyomom a feloldó vagy Win gombot, akkor az alap háttérképem a zene miatt vált át pirosas színre?
2. 25-ös hangerővel vonaton is jól hallom a zenét, van aki beleturkált és feljebb tolta a hangerőt?
3. Nekem az aksi napi 2 óra zenével, auto fényerőn, max 1 óra tapicskolással 1.5 napot bírna ki. Ez a béta Mango miatt van így? Tehát a hivatalos Mangoban ígértek akkujavulást? Galaxy S-em talán 2x ennyit bírt ki ugyanilyen használattal. Net előfizetésem nincs. Otthon Wifin lóg a telefon és néha szinkronizál e-mailt.
4. Jól látom, hogy zenébe vagy filmbe nem lehet a csúszkára bökve beletekerni? Csak a jobbra nyíllal tudok előretekerni, ha hosszan nyomom?
5. Van Silence Widget androidra, amivel 1 gombnyomással tudom némítani a telefon a melóba menet?
6. Beállítottam az MSN-t elvileg a People részen, de rábökök bárkire, akkor csak azt ajánlja fel, hogy küldjek neki e-mailt. Rendes MSN mód nincs is? IM+ pl mindent tud, de MSN-t nem...
7. Egyelőre csak ingyenes programokat tudok letölteni, de többsége szemét. Pár hasznos programot ajánlhatnátok nekem. Én ezeket találtam: Connectivity Shortcuts, Facebook, Flashlight 7, Hungarian Dictionary, IM+, Notes, White Light. Semmi mást... Játékok is elég bénák sajnos free-n.
8. Az ingyenes facebook elérhetőség nekem nem működik, pedig T-Mobilos vagyok (0.facobook.com). Nektek működik?

Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12025) FRENK1988 válasza enginev3.0 (#12023) üzenetére


FRENK1988
veterán

sehogy nem lehet. tán energiatakarékosságból. De amugy azt vettem észre, hogy ha töltőn van akkor mintha nem kapcsolna szét

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#12026) catroot válasza Lall (#12020) üzenetére


catroot
veterán

Majd pár nap múlva kiderül, hogy jó-e, hogy nem frissített JK1-ről ;]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#12027) FRENK1988 válasza Land (#12024) üzenetére


FRENK1988
veterán

1. ilyet nem vettem észre
2.feljebb lehet de nemtudom nekem elég a 30as:D
3. ennyi a max. Örülj hogy a tied ennyit bír
4. igen jól látod
5. itt ha folyamatosan veszed a hangerőt akkor vált rezgőre
6. ezt nemtom de jólenne
7. Ingyé mitvártál:D
8. nekem megy

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#12028) Blyan válasza Land (#12024) üzenetére


Blyan
félisten

1. Settings, Lock+wallpaper show artist when playing music.
ha van zune tile-ban előadó, az a lock screenen is megjelenik, ha nincs, akkor a pirosas cucc.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12029) greenmelon94 válasza Land (#12024) üzenetére


greenmelon94
tag

Ha egyszer lenyomod valamelyik hangerőgombot akkor a jobb felső sarokba lesz egy kis csengő ikon, ha arra nyomsz akkor átvált rezgőre, az alkalmazásokat meg úgy tudod némítani ha leviszed nullára a hangerőt

(#12030) Land válasza FRENK1988 (#12027) üzenetére


Land
veterán

5. Azért alap lenne egy kitehető gyorsváltó widget.
7. Androidra az Angry Birds-ök ingyenesek vagy akár a VLC Remote, amivel tudtam irányítani a filmet az ágyból. Erre is van VLC Remote, de fizetős. Úgy látom át kell hidalnom a fizetős részt :D
8. Data ON neked? Próbáltam ON-nal és OFF-al is. Otthon wifivel pl kiírta a 0.facebook.com-ra, hogy a szolgáltatóm nem támogatja... Pedig tudtommal a T-nél ingyenes.

MÁS: Appokat alapból bezárja a rendszer, ha megnyomom a visszát vagy a Win gombot? Ha hosszan nyomom a vissza gombot, akkor bejön a Multitask állapot, de nincs X meg semmi, hogy kilépjek belőlük. Egyedül a sokszor nyomom a vissza gombot dolog tűnik hatásosnak. Utána a Multitasking fülön csak a főképernyő marad. (Most pl a lepausalt zeneszámom fent van, ha megnyomom a kijelzőfeloldás gombot, de nem húzom fel a redőnyt..)

Blyan, greenmelon94: Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12031) gabor85 válasza stevve (#12008) üzenetére


gabor85
őstag

sony ericsson-nál volt ilyen hogy eu beleszólt a headset hangerő értékébe, mert user szegény megsüketül.
ha annyi esze van süketüljön:)

röviden: hülyebiztos megoldás

(#12032) FRENK1988 válasza Land (#12030) üzenetére


FRENK1988
veterán

5. van is. Mikor felül a zenerésznél van olyan h ring és rányomsz akkor átvált rezgőre
7. mert még meg kell keresni a fejlesztési pénzt:D
8. Data on igen de csak akkor ha a wifi off

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#12033) Blyan válasza Land (#12030) üzenetére


Blyan
félisten

Miért érdekes, hogy bezárja-e azokat?
Korábban androidot használtál ugye? :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12034) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Csináltam egy oldalt, ahol olyan dolgokat próbálok érthetően leírni amik hasznosak és biztosan működnek.

Első írás meg is van rajta, mégpedig, hogy hogyan készítsünk usb adathordozót a WP7-es telefonunkból :) -Tehát a saját gépben megjelenik az eszköz mint egy pendrive

Később lesz még valószínűleg, downgradelés, és ha nem jelenik meg a mango időközben akkor lehet megírom azt is hogy hogyan kell feltenni, és amiket találok... :)

[ Szerkesztve ]

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#12035) Land válasza Blyan (#12033) üzenetére


Land
veterán

Igen androidot és ha nem nézegettem állandóan a futó alkalmazások részt, akkor többszörösén is merülhetett...

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12036) Blyan válasza Land (#12035) üzenetére


Blyan
félisten

Itt ilyen gondod nem lesz.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12037) bumbalaci55 válasza enginev3.0 (#12034) üzenetére


bumbalaci55
tag

Zsíííírr :D Köszi! Nekem működik .alap Omnia 7 semmi buhera

(a világon mindenből kettő van)

(#12038) Land válasza Blyan (#12036) üzenetére


Land
veterán

Kíváncsi lennék, hogy 2G-vel, Wifi OFF-fal és zárt kijelzővel, mindent bezárva mennyit merül óránként a WP7. Androidnál a legjobb érték 2 mA volt/óra, amely kiváló érték.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12039) Barthezz2 válasza Land (#12035) üzenetére


Barthezz2
MODERÁTOR

De szép is az android:D

Megnyugodhatsz, itt felesleges nézegetned:)

Szerk: Aztán annak mi értelme, hogy úgy mennyit merül? Ha valaki úgy használja, akkoe vegyen inkáb egy butafont, az elmegy egy hétig..

[ Szerkesztve ]

Everybody lies.

(#12040) Воланд válasza negyven2 (#12005) üzenetére


Воланд
titán

Szintúgy, körbe kell forgatnom a telefont a saját tengelye körül, hogy észre lehessen venni. :DDD

Normál használat, tartás mellett egyáltalán nem látszik, még kikapcsolt kijelzőnél sem.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12041) Land válasza Barthezz2 (#12039) üzenetére


Land
veterán

Jó lenne az ha végre csinálnának rá jó szoftvert:D És nem kellene 6 magos processzor, amivel talán nem laggol. WP7 gyors és beton stabil. Azért ez más kategória. Minőségi érzete van ezzel. Ha appok terén begyorsul, simán jobbnak mondom, mint a droidot, de addig várni kell, mert sok a szutyok app és kevés a minőségi. Főleg a freeben.
BKV menetrend meg hasonló magyar finomságok is lassan jöhetnének.:)

Hát jó lenne tudni mitől merül jobban a WP7, mint a Droid. Hátha lehet javítani rajta egy kis főzéssel. Azért az 1500-as akksi nem gyenge, hogy egyeseknek 2x jobban merüljön, mint egy Snapdragonos, 1500-as Droid.

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12042) Blyan válasza Land (#12038) üzenetére


Blyan
félisten

Mit számít ez? :) De nem valószínű, hogy ezt mérni fogod itt.

(#12041) Land
Szerintem nem leszel sokáig WP7 tulaj. ;]

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#12043) Land


Land
veterán

Észrevételek még:

Ha belépek pl. ide Prohardverre jelszóval, akkor nem ajánlja fel, hogy megjegyzi a jelszavamat. Következő belépésre megint ki kell töltenem.
Gmail syncronizálásnál rákerestem a Prohardveres levelemre, amiben benne volt a jelszavam, de nem találja a levelet. A Droidon megtalálta. Ezek szerint szinkronizál pár hetet és, ami előtte jött arra nem is tudok rákeresni?

Blyan: Csak összehasonlítom a 2 rendszert:D Nem kell messzemenő következtetéseket levonni!

[ Szerkesztve ]

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12044) Воланд válasza Land (#12043) üzenetére


Воланд
titán

Első:
Internet Explorer --> Settings --> Allow cookies on my phone

Második:
Settings --> email+accounts --> adott fiók --> download email from --> any time

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12045) nicu71 válasza enginev3.0 (#12034) üzenetére


nicu71
addikt

nagyon nagy respekt! :D én még hozzátenném azt is,hogyan lehet azt a bizonyos unlockot megcsinálni,pl én sem tudom pontosan.

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#12046) nicu71 válasza Land (#12043) üzenetére


nicu71
addikt

prohardvernél érdemes kipipálni mindent a beléptetőnél/ne korlátozzon a jelenlegi ip cimemre,maradjak bejelentkezve stb,és akkor benmaradsz! :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#12047) Land válasza Воланд (#12044) üzenetére


Land
veterán

Második megy, köszi:) Első be van pipálva. Elvileg ha belépek a fórumba, akkor fel kellene ajánlania, hogy megjegyzi?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12048) Воланд válasza Land (#12047) üzenetére


Воланд
titán

Nem, nem ajánlja fel. Viszont az a megoldás amit nicu71 írt feletted egyel, csak már kiment a fejemből. :DDD

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#12049) Land válasza Воланд (#12048) üzenetére


Land
veterán

Nem butaság:) Csak összejön a végén minden.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#12050) Lall válasza Land (#12041) üzenetére


Lall
veterán

Én nem vettem észre, hogy az Omnia jobban merült volna, mint a Galaxy S. Nekem mind a 2 1 max 1,5 napot bírt. Semmi különbséget nem tapasztaltam akkuhasználat terén. Azt szoktam mondani: Csodák nincsenek.

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.