Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7001) varga.balazs


varga.balazs
aktív tag

Sziasztok! Hatalmas problémám van, olvastam hasonló problémáról, de segítséget ott se találtam. Diagnosisban belementem sound tuningba 1 ideje, mert valaki javasolta, hogy hangosabb legyen..ezzel semmi gond nem is volt, viszont túl magasra vettem, ezért torzított, aztán végül valamit elég durván félrenyomtam, mert konkrétan nincs hang. Esetleg valaki el tudná küldeni az eredeti értékeket vagy ez halott ügy? Állítólag amelyik fórumban láttam hasonló problémát, próbált hardresetet, és nem állt vissza neki :S szóval nemtudom mit csináljak :W

(#7002) fahrii válasza Bilux (#6997) üzenetére


fahrii
őstag

Nekem is ez van. Elvileg JJ4ről meg tán 8ról erre frissített nemrég. Ez a legujabb FW. (ha hülyeséget mondok sry)

(#7003) catroot válasza xnace (#7000) üzenetére


catroot
veterán

Ez a gyerek ugye rájátszik...? :O :C

Az is gyönyörű, ahogy dobálja a tartozékokat :DDD

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7004) fahrii válasza xnace (#7000) üzenetére


fahrii
őstag

Ezt de pofánvágnám. Nagyon "precíziós munka" ez a video.

[ Szerkesztve ]

(#7005) xnace válasza fahrii (#7004) üzenetére


xnace
őstag

Az igazi "megvette apu a telefont, hogy is vághatnék fel vele???" :W

Catroot: De a talót is hogy eldobta... :C

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#7006) catroot válasza fahrii (#7004) üzenetére


catroot
veterán

Nincs itt a mobilarénánál üresedés? ;] Milyen durva cikkeket nyomna ide, kontaktusos videjókkal! :o :DDD

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7007) wark92 válasza fahrii (#7002) üzenetére


wark92
tag

jj4 es jj6 rol kb3 ra updateli az fw-t

Ugyanakkora hatalmam van, mint a pápának. Csak nem hisznek benne annyian.

(#7008) varga.balazs válasza varga.balazs (#7001) üzenetére


varga.balazs
aktív tag

már tárgytalan, resettel megoldódott, csak sajnálom az egyedi csengőhangot :S

(#7009) xnace válasza varga.balazs (#7008) üzenetére


xnace
őstag

Olyat hogy csináltál??

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#7010) varga.balazs válasza xnace (#7009) üzenetére


varga.balazs
aktív tag

még nodo előtt hack-elve volt :D és hát szerencsére frissítés után bennemaradt :D

(#7011) xnace válasza varga.balazs (#7010) üzenetére


xnace
őstag

Ja, értem... :R

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#7012) Hido


Hido
tag

hi,
van szervízkód arra is, hogy a hívások hangerejét növeljem? 10-en van, de mégis halk. Sajnos olyan helyen dolgozom, ahol "kissé" zajos a környezet.Nagyon megköszönném az építő jellegű válaszokat. :R

(#7013) Oppenheimer


Oppenheimer
veterán

Sziasztok! Azt szerernem megkerdezni, hogy az alkalmazasokon belul milyen gyakori feher hatter? Sajnos a SAMOLEDnek nem erossege a feher, rohadt hamar lemerul tole. Termeszetesen fekete temaval hasznalnam a telefont, de ha a 3rd party alkalmazasok kozott a tobbseg feher hatterrel rendelkezik, akkor kenytelen leszek Optimus 7et venni :(

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7014) David75 válasza Oppenheimer (#7013) üzenetére


David75
őstag

Nem sürü a fehér háttér viszont valjuk be teljesen mindegy mert nincs külömbség mivel fehér és fekete háttérrel is pont ugyan úgy naponta kell tölteni ha használod rendesen.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#7015) fahrii


fahrii
őstag

Hát piszok gyorsan le tud merülni az biztos, én kb minden nap odateszem tölteni. Ez egy kicsit zokonesett a régi n78am után (amire még anno aztmondták h ugyancsak gyorsan lemerül de mégis simán kibír 3-4 napot)

(#7016) Bilux


Bilux
veterán

Tegnap a hotmailos fiókomhoz hozzá rendeltem a Gmailos fiókomat, ha kapok emailt el tudjam olvasni a telefonon is erre mindig csak 2 db hotmailos emailem látszik a telefonon akár hányszor frissítek... :W

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7017) Bilux


Bilux
veterán

Windows Phone Update: 7392

Nem tudom mit vartyognak itt pontosan, de nekem tegnap este 7392-re frissítette a zune a telefon OS-ét. :F

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7018) gaben88 válasza Bilux (#7017) üzenetére


gaben88
őstag

7390 volt a NoDo, 7392 meg a májusi biztonsági update! Lényegében semmit nem javít!

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#7019) gaben88 válasza catroot (#6975) üzenetére


gaben88
őstag

Szerintem jelenleg senkinek se érdemes szórakozni vele, a Zune mindenkinek a legjobb fw-t teszi fel! Függetlenek JK1, függők meg valami KB3-at vagy mit... Függetleneknek van valami KC1 is, de azt a Samu még nem adta ki hivatalosan, tehát szerintem kár vele sz*rakodni, arról nem beszélve, hogy szerintem már a JJ4-es FW is király volt. A OS frissítés meg majd csak ősszel jön!

(#7012) Hido: Diagnosztika menüben lehet valahol növelni, de nem tudom pontosan hol! Pár oldallal régebben valaki nagyon jól leírta, hogy mit-hogyan lehet variálni ott!

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#7020) catroot válasza gaben88 (#7019) üzenetére


catroot
veterán

Köszi a választ! A tegnapi frissítések felmentek rendesen, nem is akarok most sz.rakodni, ismerkedés van... :)

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7021) gaben88 válasza Bilux (#7016) üzenetére


gaben88
őstag

Szerintem az a legjobb, ha beállítasz kezdéskor egy UK vagy US hotmailes (win id) címet, aztán meg felveszed a gmailes fiókodat is. Nekem 2 gmail, 2 hotmail, és egy exchange fut a telefonon!

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#7022) Bilux válasza gaben88 (#7021) üzenetére


Bilux
veterán

És amikor szinkronizál melyiket szinkronizálja le autómatice? Mert a főoldali csempém az hotmailos, azt át lehet állítani,hogy a gmailos leveleimet szinkronizálja le és jelezzen is ha jött email? Na most ezt jólmegaszondtam...de remélem érthető mi a kínom.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7023) moonman válasza legiaap (#6998) üzenetére


moonman
titán

miért ne menne? van külön "Google" fióksablon is a beállításoknál. beállítod és működik. az egy másik dolog, hogy az Xbox-hoz, SkyDrive-hoz, egyéb MS szolgáltatásokhoz nyilván szükséged van egy Live ID-ra is.

(#7024) catroot válasza Bilux (#7022) üzenetére


catroot
veterán

Fiókonként belehet állítani, hogy mikor. Csempének ki lehet külön tenni őket, nekem is 2 gmail fiókom van kint, amit külön szinkronizál és jelez.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7025) gaben88 válasza Bilux (#7022) üzenetére


gaben88
őstag

Mind1ik mail fiókot külön lehet kezelni, mind1iknek megadható mit, hogyan, mikor szinkronizáljon! Csempének meg azt teszed ki (akár az összeset is) amelyiket akarod!

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#7026) catroot


catroot
veterán

Lenne még egy kérdésem (lesz még idővel...) Ugye a telefon .mp4 és .wmv-t játszik le. Viszont a Zune-ban, amikor kiválasztom, hogy miket tegyen át a telefonra, akkor az adott mappába bemásolt .wmv-t nem látja, viszont az ott lévő mp4-et, .avi-t igen, Az .avi-t konvertálja, ahogy kell.

A másik pedig (ez is az asztali gépen van), hogy van egy mp3-am, ami a többi mp3-al bent van abban a mappában, amit megadtam a Zune-nak. Viszont azt az adott egy mp3-mat nem látja a Zune. Külön megtudom nyitni TC-ben, viszont, Zune-al nem. Ha TC-ben nyomok egy entert, hogy megnyissa, megy szépen, viszont nem tudom a fájlt módosítani, sőt ki is írja lejátszásnál, hogy szerezhetek Zune pass-t, 14 nap free...?

Ja, és ha a telefonra teszek egy videót Zune szinkronnal, azt a telefonon nem tudom letörölni, mint pl. egy képet?

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7027) stevve válasza catroot (#7026) üzenetére


stevve
nagyúr

A Zune sajnos elég vaskalapos. Az még önmagában nem elég, hogy milyen kiterjesztése van a fájlnak, mert attól a konténer is lehet más, amiben a tartalom van. Ha meg a konténer egyezik, nem mindegy, milyen profillal került kódolásra az adott tartalom. Ha a profil meg is van, a többi beállításon is múlhat adott esetben, hogy megfelel-e neki (pl.: ha valamelyik kilóg a profilban megszabott keretből).

Sajnos az MS eléggé ragaszkodik az ilyen dolgokhoz, nem szoktak lazítani a codec validációs eljárásain, így sok külsőre jónak tűnő dolog van, amit mégsem lehet a Zune-on átpaszírozni. :(

Zune passról fogalmam sincs, videót meg még csak saját felvételt tároltam a telefonon. Mondjuk nem látom akadályát a törlésnek.

(#7028) catroot válasza stevve (#7027) üzenetére


catroot
veterán

Köszönöm!

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#7029) Hido


Hido
tag

Köszi Gaben!

Valaki észlelte, ha hívást kezdeményez egy villanásnyi időre eltűnik minden a kijelzőről?
Nem mindig észlelhető,de egy kérdést megér.

(#7030) stevve válasza Hido (#7029) üzenetére


stevve
nagyúr

Nem. Mire gondolsz eltűnés alatt? Az normális, ha elsötétül híváskor, amikor eltakarod az érzékelőt fent.

(#7031) xnace válasza Hido (#7029) üzenetére


xnace
őstag

Én nem vettem még észre semmi ilyesmit...

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#7032) Bilux válasza stevve (#7030) üzenetére


Bilux
veterán

Szerintem az lehet, hogy véletlen eltakarja.
Egyébként ez a funkció azért van, hogy kíméljék az akkumulátort.

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7033) Karma válasza Bilux (#7032) üzenetére


Karma
félisten

Nem, ez a funkció azért van, hogy a fejeddel ne nyomd meg a képernyőn lévő vezérlőelemeket. Egyébként pillanatnyi elsötétülés mintha nekem is lett volna anno, de nem tulajdonítottam jelentőséget neki.

“All nothings are not equal.”

(#7034) Bilux válasza Karma (#7033) üzenetére


Bilux
veterán

is

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7035) wark92 válasza Hido (#7029) üzenetére


wark92
tag

ha nemrakod a fuledhez eltunik a kep.... es mivel nemaraktad oda visza is jon :)

Ugyanakkora hatalmam van, mint a pápának. Csak nem hisznek benne annyian.

(#7036) Bilux


Bilux
veterán

■ Motion Sensor – apps to use new gyroscope hardware

Mango újítás... ezt nem értem milyen új gyroscope hárdverről beszélnek? Nincs gyro a telefonban? Nem használják a programok a gyrot? Érdekes mert nálam megy...
Vagy nagyon félreértelmezem. :F

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7037) Oppenheimer válasza David75 (#7014) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Koszi a valaszt! De azert az se mind1, hogy 4, vagy 5 orat tud-e menni a kijelzo 1 nap! :K

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7038) xnace válasza Oppenheimer (#7037) üzenetére


xnace
őstag

Beköltöztél ide is trollkodni?? :)) ;]

Na, de hogy ON is legyen:

Bilux: Nem a 3rd party app-ekre gondolhat?? Mert azok közül nem sok használja a gyro-t...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#7039) Oppenheimer válasza xnace (#7038) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Még nem, majd ha sikerül megválni az SGStõl ;]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#7040) Hido válasza Karma (#7033) üzenetére


Hido
tag

Köszi, nem takartam el semmit, csak érdekelt a véleményetek.Én sem tulajdonítok nagy jelentőséget, csak jó, hogy itt kitárgyalhatunk bármit a készülékről. :)) :R

(#7041) moonman válasza Bilux (#7036) üzenetére


moonman
titán

jelenlegiekben nincs giro, az új hardverekben opcionálisan lesz.

(#7042) xnace válasza moonman (#7041) üzenetére


xnace
őstag

Ezt hogy érted?? :F Akkor mi alapján tud elforogni a képernyő??

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#7043) Karma válasza xnace (#7042) üzenetére


Karma
félisten

Accelerométerrel. A kettő nem ugyanaz, az accelerométer a három fő tengely mentén a ráható erőket méri, míg a giroszkóp elfordulást a főtengelyek mentén.

[ Szerkesztve ]

“All nothings are not equal.”

(#7044) xnace válasza Karma (#7043) üzenetére


xnace
őstag

Értem...:R De akkor miért jó az, ha mindkettő van??

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#7045) Karma válasza xnace (#7044) üzenetére


Karma
félisten

A kettő együtt sokkal pontosabb mérést tesz lehetővé, hat szabadságfokkal (szemben az acc hármával). Gyakorlatban az ilyen augmented reality cuccokhoz meg játékokhoz lehet jó, hogy azt is érzékeli pontosan, hogy merre fordulsz a telefonnal.

“All nothings are not equal.”

(#7046) xnace válasza Karma (#7045) üzenetére


xnace
őstag

:R

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#7047) dario_p


dario_p
tag

Ezt próbálta már valaki?

http://wp7.hu/2011/06/16/osszetett-navigacios-rendszer/

Samsung Omnia7, Xbox360 Xbox avatar:BaluP1979

(#7048) Bilux válasza moonman (#7041) üzenetére


Bilux
veterán

gyro akkor mire jó a telefonban, ha nem a mozgás érzékelés?
Közben megválaszolták...

Egyébként wp7-es telefonok hardverileg igen csak elmaradottak. Pl nem értem hogy miért csak évvégén támogatja az adreno205-öt. Ugye most 200-as van benne egy őskövület manapság. :U

[ Szerkesztve ]

Ne feledd: amatőrök építették Noé bárkáját - profik a Titanicot!

(#7049) Воланд válasza Bilux (#7048) üzenetére


Воланд
titán

[link]

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#7050) F1DO


F1DO
senior tag

Letöltöttem egy offline map nevű app-ot, és hozzá egy kb Budapestnyi térképrészt.
Szépen is működött, (a letöltés után) viszont mire másnap használtam volna újra, már el sem indult a program többet.

Ez vajon mitől lehet? Találkozott már valaki ilyesmivel?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.