Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10001) moonman válasza nicu71 (#9997) üzenetére


moonman
titán

Omniából is van 16 gigás.

azt viszont nem mondanám, hogy a WP7 nyelvezete olyan szakmai lenne, szándékosan user friendly-re, barátságosra van véve. (üres albumban pl. "Your album is lonely without pictures" meg ilyenek.)

arról nem is beszélve, hogy - kövezzetek meg - ma már ciki nem tudni legalább plusz egy nyelvet.

(#10002) tom956ster válasza Karma (#9995) üzenetére


tom956ster
aktív tag

Mit értesz az alatt hogy szőrös a SAMOLED?
Épp a SAMOLED miatt nézgetem az Omniát, mindamellett nem elhanyagolható a 4 col sem, mivel úgy döntöttem, hogy ha új masinát veszek, (letojom milyen nyelven megy csak angol legyen rajta) és legalább 4 col legyen a képátló, mióta 4,3 as HTC EVO 4G-m volt :D
DLNA nem érdekel, a nejem Ace-ján is van, nem használjuk semkire, a TV nem tudja ugyanis. A 16 giga kicsit fölös, az EVO 8 gigájával is megvoltam...
Egyébként nem hiszem, hogy ez a hardver kevés volna vagy lassú lenne, mi az amit nem hajt meg kellően az Omnia erőműve? Miért gyorsabb az Optimus? A vége az lesz hogy egy szar SGSt veszek használtan 50 körül, ha találok...

3D civil engineer / Dell Precision M7720 /desktop workstation: Gigabyte GA-Z170XP SLI | i5 6600k | 2x16 GB Jigsaw|2 x ASUS GTX 1060 6GB | Server: HP Gen 8 Microserver

(#10003) Oppenheimer válasza tom956ster (#10002) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Pentile Matrixra keress rá

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#10004) Blyan válasza nicu71 (#9997) üzenetére


Blyan
félisten

Miért lenne lehetetlen? :F A menüt tartalmazó nyelvi fájlok nem települnek és kész, ennyi az egész, mittomén most van angol, spanyol, francia, olasz, akármi. Ezeknek van külön ilyen nyelvű fájljai, amelyek tartalmazzák a menüpontokat. Ha olaszra állítod, akkor az olasz nyelvi fájl lesz aktív, onnan nyeri a menük, menüpontok neveit, ha a spanyolt, akkor az. Ha nem települ a magyar nyelvi fájl, akkor a menü sem lesz magyarítva, csak a default angol nyelvi fájl az aktív, ettől még a rendszerbe integrált magyar vonatkozású dolgok működnek - mint a most használatos beta szoftverben. Van magyar billentyűzetkiosztás, szótár a bevitel segítéséhez, és lesz majd magyar hozzáférésű MarketPlace, amelynek nincs köze a helyben tárolt nyelvi tartalomhoz (miszerint magyar-e a menü vagy sem).

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10005) moonman válasza Oppenheimer (#10003) üzenetére


moonman
titán

én is féltem tőle először, de napi használatnál egyáltalán nem tűnik fel, csak ha valaki "szőrözik" rajta. :) vagy mikroszkóppal nézegeti.

(#10006) catroot válasza Lall (#9999) üzenetére


catroot
veterán

Nekem a kódokat kellett újra megadnom a fiókokhoz :F Aztán ment.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#10007) fahrii válasza moonman (#10005) üzenetére


fahrii
őstag

Pedig szerintem eléggé feltűnő tud lenni, engem zavar is néha.

(#10008) xnace válasza moonman (#10005) üzenetére


xnace
őstag

A képernyő jobb szélén függőlegesen végigfutó, pár subpixeles zöld csík a feltűnő...Nem a szőrös betűk :N

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#10009) Oppenheimer válasza fahrii (#10007) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Néha tényleg feltűnő tud lenni. :(

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#10010) moonman válasza xnace (#10008) üzenetére


moonman
titán

bal szélén. :) de az meg csak hófehéren látszik és annyira nem feltűnő, hogy csak azért jutott eszembe, mert most említetted. mindegy, ilyen a technológia, van, akit zavar, engem annyira nem.

azt a 4,3"-as SAMOLED+-os Samsungot azért majd megvizsgáljuk. :)

(#10011) tutis válasza xnace (#10008) üzenetére


tutis
őstag

nekem ilyenem nincs..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#10012) engusz válasza moonman (#10010) üzenetére


engusz
veterán

Annyira nem feltűnő, mert én is csak most vettem észre, ahogy leírtátok. :F

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#10013) xnace válasza moonman (#10010) üzenetére


xnace
őstag

Ja, tényleg... :D Csak ez a kép volt előttem, és ezért írtam rosszul :B

Én a Super AMOLED Plus HD(mekkora gyökér név:DDD)-ra leszek kíváncsi...Elvileg a következő Nexusban fog debütálni.

tutis

Innen megmondom, hogy van :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#10014) tutis válasza xnace (#10013) üzenetére


tutis
őstag

mit és hogy nézzem hogy lássam?

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#10015) xnace válasza tutis (#10014) üzenetére


xnace
őstag

Facebook App, vagy Internet. De Diagnosis-ban is eléggé látszik.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#10016) tutis válasza xnace (#10015) üzenetére


tutis
őstag

aham, mostmár látom.. Eddig észre se vettem. Persze rá kell koncentrálnom hogy feltűnjön...

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#10017) xnace válasza tutis (#10016) üzenetére


xnace
őstag

Én szinte észrevettem rögtön, azt hittem, hogy hibás, aztán utánaolvastam, és szomorúan tudomásul vettem, hogy ez ilyen.

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#10018) RaveForce


RaveForce
veterán

ma a szivroham jött rám :Y
egykis aproság a gorilla glass-hez..
ugye nagyon kis ellenállo boritásrol van szo, én meg az a tesztelgetös fajta vagyok, hát mindenféle szép éles vadász késsel és törrel probálgattam h karcolja-e, plusz én mindig egy mikroszálas törlokendövel járkálok a zsebemben a telo mellett, h mindig makulátlanul ragyogo legyen, na most semmi gond nemvolt, egy darab karcot nem tudtam ejteni rajta semmilyen vadászkéssel stb..
de most nézegetem napsütésben , h ha csak pl az ujjamrol zsirréteget, kvázi masztatot hordok fel rá, szépen elöjön az összes karc ilyen hajszálkarcok formájában :Y ha tisztára van törölve maszat mentesre pl ugye egy ilyen mikroszálas törlövel, akkor meg semmi nem látszik, szal vigyázzatok, én meg ezután is mindig tisztán tartom és befejezettnek tekintem a karc-tesztjeimet :DDD

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#10019) Oppenheimer válasza xnace (#10013) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Azt csak simán Super Amoled HD-ként emlegették.

(#10018) RaveForce: Nem hiszem el, hogy a tőrt izomból rányomtad és végighúztad rajta... mennyire nyomtad rá?:D

[ Szerkesztve ]

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#10020) Auratech


Auratech
őstag

Valamilyen színnel csak el kell kezdődnie a képernyő szélének..Ez a felbontás bőven elegendő a minőséghez.Nem hiányzik egy pixel sem....

Auratech Field Recording

(#10021) csab2 válasza RaveForce (#10018) üzenetére


csab2
veterán

Igen, ezt én is észrevettem még az SGS-nél. Ha tiszta a kijelzö, akkor nem látszik. Csak azt nem értettem, hogy hogyan keletkezett rajta a karc, mert vigyáztam rá nagyon.

Asus Vivobook 14 X413EA, iPhone 13 mini, LG 50LF652V, PS4 slim

(#10022) Blyan válasza csab2 (#10021) üzenetére


Blyan
félisten

Por a zsebedből, a törlőkendőről, vagy csak a levegőből. Apró, mikroszkopikus porszem, kvarcszármazékok, és kész, nincs üveg amin nem ejtenek hajszálkarcokat, pont akkor mikor megtörlöd a kijelzőt - példának okáért. Kb gyémánt keménységű borítás kellene rá, hogy ilyen ne történjen.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10023) xnace válasza RaveForce (#10018) üzenetére


xnace
őstag

Nekem meg pont hogy akkor látszik 1-2 mikrokarc, amikor makulátlanra van törölve, de akkor is csak nagyon erős napfényben. Én se értem, hogy mi a franc karcolhattameg, mert úgy vigázok rá, mint egy ereklyére... :(
Am anno SGS-en én is teszteelgettem :P

Blyan

Akkor megvan a válasz :( Kell egy fólia, de nagyon gyorsan. Fél Budapestet bejártam, de nem találtam még sehol. Addig is előkeresem a bőrtokot...

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#10024) tutis válasza xnace (#10023) üzenetére


tutis
őstag

én vettem e-bayről 3 fóliát is, elsőt még kibontásnál elrontottam, másikat nem tudtam feltenni buborékmentesen, harmadikkal még nem próbálkoztam, egyszerűen valahol mindig bubis marad.. :(

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#10025) Blyan válasza xnace (#10023) üzenetére


Blyan
félisten

Igen, fólia a megoldás. Vagy csak nem keresgéled az amúgy szinte láthatatlan karcokat. :D

Szerk:

Ja, a bőrtokban ugyanígy karcolódik, kivéve ha a tokod állandóan sterilen és légmentesen zár. :D Srácok, ez ilyen karcolódik, mindig is karcolódni fog, amíg nincs rajta fólia.
Ez van, a GG-nek amúgy sem a karcállósága a fő tulajdonsága. Egyszerűen a merőleges irányú erőkkel szemben strapabíróbb, értsd nehezebben törik be, reped meg, ha leejted a földre, vagy neki ütöd az asztal sarkának (mondjuk véletlenül, és nem nekifutásból :D).

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10026) RaveForce


RaveForce
veterán

folia....az mekkora FAIL megoldás :DDD
1. a folia nem karcállo, szal azon egyböl meglátszik minden, ergo gyönyörü lesz..
2. alapbol csunya a folia a telon

most ezek csak azért h alatta ne legyen karcos, amit meg ugyse látsz, mert rajta a folia

nahát ezek miatt nekem sose volt folia a telomon, még a régi plexisekre is ink vigyáztam, ezekre a kapacitiv üveg kijelzökre meg pláne nem fogok rakni, ink tisztán tartom, igy nincs karc+szép is :)

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#10027) Blyan válasza RaveForce (#10026) üzenetére


Blyan
félisten

Ha karcos lesz a fólia - mellesleg arra ugyanúgy lehet vigyázni, mintha nincs rajta - akkor ráteszek egy másikat, 2000-3000 forintból, ellentétben a kijelző, ahol min. 10x szorzóval lehet számolni csere esetén. :)
És ha eladásra kerül a sor, akkor egy full újszerű, tényleg karcmentes kijelző sokat nyom a latba (na nem a mostani WP7-es telefonárakról beszélek).

Tökéletes megoldás nincs, tudomásul kell venni, hogy ami használatba van véve, az amortizálódik, nem csak anyagilag. Ez van.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10028) Inarus válasza nicu71 (#9997) üzenetére


Inarus
addikt

A "magasan veri" kifejezés azért túlzás... :))

(#10029) gaben88 válasza Karma (#9995) üzenetére


gaben88
őstag

Valszeg én is Optimus 7-et vennék, ha most vennék WP7-es telefont!

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#10030) nicu71 válasza gaben88 (#10029) üzenetére


nicu71
addikt

nahh ma is megnyomkodtam az optimus 7-t a Mmarkt-ban,és azt tapasztaltam hogy valóban,a beállitások annyira egyszerűek még az olyanoknak is, mint én, akiknek hozzám hasonlóan nem szívügye az angol nyelv,hogy ha esetleg mégse lenne meg a magyar nyelvű menü,akkor sem kell kétségbeesni! :))
ok, visszavonom,nem veri magasan az omnia,de akkor is, a super amoled akkor is super amoled,nincs mese...
egyébként a kb 20 perces ügyködésem alatt arra jutottam hogy a műkörmös macáktól a droidos vérpistikékig a legtöbben a HTC Wildfire-t akarták leginkább leginkább tapizgatni,néha orgazmusszerű hangokat hallatva :DD

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#10031) RaveForce válasza nicu71 (#10030) üzenetére


RaveForce
veterán

a simát? :Y :Y :Y

„egy mobilarenás topik terebélyesedésével annak az esélye, hogy valaki a samsunggal vagy az apple-el von valamilyen párhuzamot, közelít az egyhez. Kiegészítés 2017: a xiaomi is jön fel, HMD Global topikban főleg. ” RaveForce's Law

(#10032) xnace válasza nicu71 (#10030) üzenetére


xnace
őstag

Amikor én voltam, akkor sor volt az XPERIA Arc-nál :C

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#10033) nicu71 válasza RaveForce (#10031) üzenetére


nicu71
addikt

fogalmam sincs melyik változat volt,engem ugyan nem érdekelt! :D ,csak amig az optimussal barátkoztam,halllottam a "hangokat" :DDD
egyébként még azt is hozzátenném hogy a csempék szinválasztékát sokan becsmérlik,ellenben nekem a kedvenc szineim mind ott vannak,úgyhogy,kell ez nekem... :K

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#10034) Oppenheimer válasza nicu71 (#10033) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Nekem is, van lila, rózsaszín, magenta... ;] :DDD

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#10035) Lall válasza Oppenheimer (#10034) üzenetére


Lall
veterán

Lilat en szoktam hasznalni. Szerintem kurvajo arnyalata van a teloba. Kulonben eszrevette e valaki aki mangot hasznal, hogy a " htc zold" arnyalata megvaltozott? Mielott feltettem a mangot, abbol is a 7912-ot az volt beallitva es ujraindulasnal meglepodve tapasztaltam, hogy "halvanyabb". De az is lehet, hogy meghulyultem. :D Stevee tudna ellenorizni, neki van mangos es nem mangos keszuleke is.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#10036) tutis


tutis
őstag

facebookos problémáim úgy néz ki kezdenek megoldódni, a játék értesítések megjelentek pc-n is, így le tudtam tiltani őket, ezáltal a telón sem jelennek meg többet..

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#10037) tutis válasza RaveForce (#10026) üzenetére


tutis
őstag

én most rátettem az utolsó fóliát a telóra, sikerült buborékmentesen rárakni, szinte semmi változás a képben, a fólia szép átlátszó, a kijelző érintése is csak elsőre volt kicsit más, pár nyomkodás és meg is szoktam. Én ajánlom a fóliát mindenkinek, rendelek is magamnak pótba párat hogyha karcolódik a fólia tudjam cserélni..

[ Szerkesztve ]

http://www.youtube.com/tutisgsxr

(#10038) gaben88 válasza tutis (#10037) üzenetére


gaben88
őstag

Én speedshopból vettem egy kemény, vékony, de még is gumiszerű Case-Mate tokot amihez nagyon jó minőségű fóliát is adtak! Én ezt a kombót használom 3-4 hónapja és a telefonom, mint ha 0 perces lenne! :) [link]

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#10039) erdoke válasza nicu71 (#10030) üzenetére


erdoke
titán

4" Super AMOLED vs. 3,8" LCD = nagyobb kijelző gyengébb(nek látszó) felbontással a Samsungnál...

A legjobb aláírás a héten

(#10040) engusz


engusz
veterán

Ejha, ma reggelre meghülyült a GMail (vagy az egész Google), mert a levelek szinkronizálásakor 85002012 hibakódot kapok. Próbáltam a beállításokban újra megadni a jelszót, de nem volt eredményes. Nálatok működik?

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#10041) longwild válasza engusz (#10040) üzenetére


longwild
aktív tag

Nálam megyen gond nélkül...

szoftver szakmabeli && Beverly250

(#10042) engusz válasza longwild (#10041) üzenetére


engusz
veterán

Közben rákerestem a hibakódra. Sokaknál előferdült már a dolog. Egyedül a teljes account törlés, majd újra hozzáadás segített. Asszem még várok vele egy kicsit.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#10043) David75


David75
őstag

Ez a legnagyobb problémám és még mindig csak egy fél megoldás született rá félhivatalosan:
link

Azért fél megoldás mert azt se szeretném ha játék közben valami bevillanna nekem és azért rontanám el. Nem tudjátok, hogy mangóval jön erre valami érdemi megoldás végre mert a 6 bing lap betöltése(mivel több szerencsére nem elehet egy idejüleg ) napi akár 3-4x szerintem kiteszi az adat forgalmam 20-30%-át a kb 1800-2000 mb-ból...

Az idejüleg szót mért húzza alá a helyesírás ellenőrző ?

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#10044) erdoke válasza David75 (#10043) üzenetére


erdoke
titán

Hosszú ű-vel kell írni...

A legjobb aláírás a héten

(#10045) David75 válasza erdoke (#10044) üzenetére


David75
őstag

Azt ugyan úgy aláhúzza :F

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#10046) erdoke válasza David75 (#10045) üzenetére


erdoke
titán

egyidejűleg
Nálam az Opera nem húzza alá.

A legjobb aláírás a héten

(#10047) xnace válasza erdoke (#10046) üzenetére


xnace
őstag

Egyidejűleg...

Nekem se húzza alá. :N

Samsung Galaxy S3 Marble White

(#10048) Blyan válasza David75 (#10043) üzenetére


Blyan
félisten

Hogy hogy hat bing lap?

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#10049) Gomez86 válasza Blyan (#10048) üzenetére


Gomez86
őstag

Gondolom úgy hogy 6 lap van max, és az mind bing

Bár szerintem csak azt tölti be ami éppen aktív. szóval annyi bing letöltésed van, ahányszor nagyítót nyomsz

[ Szerkesztve ]

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#10050) David75 válasza Gomez86 (#10049) üzenetére


David75
őstag

Eltaláltad és nagyon zavaró, gondold el mondjuk hogy fruit ninja nevü játékban mennyire nulla az esélyed pont versenyben egy optimus7 felhasználó ellen... biztos hogy elcseszed a rohadt bing gomb miatt.

Az egyidejűleg egybe írandó ha külön írom akkor húzza alá, megfejtve:D

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.