Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cildren


cildren
tag

Van még ennek piaca?

(#2) FÖNÖK válasza cildren (#1) üzenetére


FÖNÖK
tag

sajnos a munkámhoz szükséges a DVD író. Ha kész vagyok egy melóval kiírom és odaadom az ügyfélnek, nem adhatok mindenkinek pendrive-ot. Sokan hoznak DVD-n anyagot "itt van nézzük meg miről van szó"
nem küldhetem el hogy le vagy maradva barátom.

''fekvenyomásnál a helytelenül megválasztott súly az este könnyen diszkóbalesethez vezethet''

(#3) djculture


djculture
félisten

Akárki akármit mond egy megfelelő minőségű dvd-n vagy bluray lemezen meglesz 10 év múlva is a cucc míg a hdd-t amiröl kiirtuk már régen szétverték indiában az ezek szétbontásával kereső emberek.
Csak hát minden gyártó úgy van vele hogy 3-4 év múlva úgysincs szükséged a jelen korban összedett adataidra.

[ Szerkesztve ]

(#4) Reinkz válasza djculture (#3) üzenetére


Reinkz
senior tag

Én special egy 120gb ide-s wd vinyot használtam 10évig, még ma is meg van de nem tudom mi van vele mert már nincs ide csati a gépemben.

(#5) ppp78 válasza cildren (#1) üzenetére


ppp78
csendes tag

Jó a kérdés. Benne van a válasz is.

(#6) djculture válasza Reinkz (#4) üzenetére


djculture
félisten

Régiek bírták elég szépen kivéve egykét már eleve hibás szériát. De ezek az újak szörnyűek.
Nagyon kevés típus van amire sokáig.rámernék bízni adatot.

[ Szerkesztve ]

(#7) Laci.M


Laci.M
senior tag

Már kezdtem reménykedni, hogy a belső optikai meghajtó helyére szerelhető ssd keretekről lesz szó, vagy extra akksi, erre dvd író.....

A címet olvasva hirtelen erre is lehet asszociálni. :)

Aláírás

(#8) BlackSoft válasza cildren (#1) üzenetére


BlackSoft
addikt

Blu-Raynek még van. A DVD-t meg CD-t már én sem használom, de ki van írva évek óta több TB adat 50/100GB-os lemezekre...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#9) Tsebacsi válasza BlackSoft (#8) üzenetére


Tsebacsi
nagyúr

Az a baj, a CD-DVD lemez tönkremegy, a mágneses adattárolás jóval időtállóbb. Kell egy tároló HDD és arra kell mindig a fontos cuccot kirakni, majd eltenni a fiókba állandó hőmérsékletre és 20 év múlva se lesz baja. A lemez meg szépen "porlad"

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#10) Laci.M válasza Reinkz (#4) üzenetére


Laci.M
senior tag

eBay-enj pár dollárért lehet kapni usb-s dokkolókat amiből van IDE-s is. Én is a winchesteres archiválásra szavazok. Ha nem megy 24/7-be akkor kb örök élet a fiókban! :)

Aláírás

(#11) BlackSoft válasza Tsebacsi (#9) üzenetére


BlackSoft
addikt

Kivéve azok a lemezek, amiket a hadsereg használ ;] 400 évig is elélnek rajtuk az adatok, csak mi ahhoz a technológiához nem férhetünk hozzá sajnos...

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#12) Rickazoid válasza djculture (#3) üzenetére


Rickazoid
addikt

Na-na, a legtöbb HDD bőven működőképes akár hibamentesen is 10 évnél tovább (bár HDD-nél sokféle hiba sem jelnti a használhatatlanságot vagy megbízhatatlanságot, szemben bármely OD bármely hibájával), ellenben tényleg jó minőségű optikai lemezt bajosan veszel, méregdrága zsákbamacskát vegyen akinek három anyja van.

[ Szerkesztve ]

Erkölcstelen csíkot húzni a másik krumplifőzelékébe csak azért, hogy legyen egy szünet.

(#13) M@trixfan


M@trixfan
addikt

Jól néznek ki, úgyis kelleni fog majd egy külső író, ezeket látva elég valószínű, hogy Samsungot fogok venni. Megmondom őszintén kifejezetten az anyagminőség és a külső alapján döntök, a műszaki paraméterek nem is nagyon érdekelnek: író ez is, az is, de nem minegy mi van az asztalon.

[ Szerkesztve ]

twitter: MatrixfanLive | Ősidőktől a PH!-n

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.