Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) LCHRISTOPHER


LCHRISTOPHER
csendes tag

Más ötlet?

Számítógépezni, ameddig el nem kopnak a billentyűzet gombjai!

(#652) csibor


csibor
őstag

2 kérdésem lenne. Bluetooth hógyan lehet kikapcsolni,és a bill hangokat?

[ Szerkesztve ]

(#653) LineLord válasza csibor (#652) üzenetére


LineLord
tag

Menü->Beáll->Hálózat->Bluetooth->Aktivál->Ki

alaphelyzetben oldalt lehalkítod. :)

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#654) csibor válasza LineLord (#653) üzenetére


csibor
őstag

:R a billentyű hangerőre,ha 1 hónapig nyomogatom akkor sem jöttem volna rá :)

(#655) papi77 válasza csibor (#654) üzenetére


papi77
addikt

Az U800-nál én is 1 hétig próbáltam,mire sikerült! :DD

Az első: NOKIA 1611

(#656) papi77 válasza csibor (#654) üzenetére


papi77
addikt

duplázott... :U

[ Szerkesztve ]

Az első: NOKIA 1611

(#657) Mosómedve


Mosómedve
tag

Van nékem egy l700-asom. Bagóért jutottam hozzá és borzasztóan tetszik. :R
Egy dolgot furcsállok kissé, ezt a "csili-vili" menüt. Nem lehet vmi szolidabb/elegánsabb témát rátölteni, ami jobban passzol a telefon külső megjelnéséhez? :B

(#658) Ateesh


Ateesh
csendes tag

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, h tud pdf illetve doc fájlokat kezelni, mert mindkettöt elég sokat használnám és végre nem kéne konvertálgatnom???

Előre is kösz a válaszokat!

(#659) Magnum_ válasza Ateesh (#658) üzenetére


Magnum_
nagyúr

bár tudna... de tudtommal nem.. ha mégis, javítsatok, mert jó lenne.

I humbly and respectfully decline™

(#660) Ateesh


Ateesh
csendes tag

elvileg itt azt írják: [link]
meg itt is: [link]

Csak megerősítésre várok.

Köszi:D!
BB!

(#661) Magnum_ válasza Ateesh (#660) üzenetére


Magnum_
nagyúr

na ezt vasárnap kiprobálom.. köszi

I humbly and respectfully decline™

(#662) nrbii válasza Ateesh (#658) üzenetére


nrbii
tag

Hihetetlen dolog, de tud!

Neten böngészve telefonon akadtam rá DOC-ra, próbaképp letöltöttem, és megnyitottam. Legnagyobb meglepődésemre a böngészőprogram nyitja meg, és egész jól kezelhető a nagyítás és a scrollozás. Kezel ilyen módon DOC, XLS, PDF fájlokat, PPT-t nem próbáltam.

(#663) Ateesh


Ateesh
csendes tag

Nagyon szépen köszönöm a gyors visszejelzéseket, ugy döntöttem, h megveszem! :)

Byebye!

(#664) szösziboszi


szösziboszi
csendes tag

sziasztok! 3 hete vettem a samsung l700 as telom! s olyan kérdésem lenne hozzátok, hogy lehet azt beállítani, hogy ha beszélek valakivel, s aközbe hív valaki foglalt-at jelezzen? ne csöngjön ki..segitségeteket előre is köszönöm! Üdv...

(#665) Magnum_ válasza szösziboszi (#664) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hivásvárakoztatás kikapcsolása talán. de ha nem válaszolnak, holnap megnézem.

I humbly and respectfully decline™

(#666) szösziboszi


szösziboszi
csendes tag

hogyan lehet, vagyis honnan l700 ra játékot letölteni? sehol nem találok sajna semmit se:-(!!!

(#667) TBG


TBG
senior tag

Üdv

Én is beléptem az l700 klubba. Egy d500-at cseréltem le (ideje volt). Tmobilos, 1400 pénzt kellett fizetnem (+2év, pontok, stb.).
Eddig nagyon tetszik, a ház nagyon kellemes, a szoftver a szokásos nagyon jól használható és ez a BlackUI nagyon tetszetős. Kíváncsi leszek az aksira, péntek reggel vettem le a töltőről, eddig egy pucuka ment le. Éjszakára be van kapcsolva.

TBG

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#668) szösziboszi


szösziboszi
csendes tag

hogyan lehet, vagyis honnan l700 ra játékot letölteni? sehol nem találok sajna semmit se:-(!!!

(#669) Magnum_


Magnum_
nagyúr

és tényleg megjeleníti a word doksit! persze nem olyan l használható, mint a saját telefonom, de ha úgy hozza a szükség, jól jöhet.

I humbly and respectfully decline™

(#670) Szerintem...


Szerintem...
aktív tag

Azt nem tudjatok, hogy T-Mobile-nal ha 1 napja vettem a telefont es visszaviszem mert problemaim vannak vele, akkor visszaadjak a penzt ha azt kerem???

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#671) Szerintem... válasza Szerintem... (#670) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Sikerult kijavitanom a hibakat ;)

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#672) szösziboszi


szösziboszi
csendes tag

na valaki nem tud segiteni??

(#673) sanchopapa


sanchopapa
csendes tag

Találkozott már valaki a;-bekapcsolva leteszem,békén hagyom-felveszem-kikapcsolt magától(!!!): problémával? :(((

(#674) Szerintem... válasza sanchopapa (#673) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Hmm. Szerintem szoftverhibas. Uj szoftver szerintem megoldja :K (Nem volt lemerulve veletlenul?)

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#675) sanchopapa válasza Szerintem... (#674) üzenetére


sanchopapa
csendes tag

szoftvert már cseréltem, a fórumban közölt módon(előtte garanciásan szervizben frissíttettem..)egyik sem használt..

(#676) Szerintem... válasza sanchopapa (#675) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Hmm ez erdekes. Akkor ha garancias vidd be. Kotelesek kicserelni!

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#677) sanchopapa válasza Szerintem... (#676) üzenetére


sanchopapa
csendes tag

Miután lecseréltem a szoftvert???? :W

(#678) Szerintem... válasza sanchopapa (#677) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Attol, hogy szoftvert "frissitettel" meg nem vesz el a garancia szerintem. Vegulis nem fuggetlenitetted, vagy igen?

[ Szerkesztve ]

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#679) resch13 válasza Goose-T (#28) üzenetére


resch13
tag

Az aksiról annyit, hogy állandó zenehallgatás, napi 15-30 perc telefonálással nekem kb. 5-6 napot bír... :D

(#680) sanchopapa válasza Szerintem... (#678) üzenetére


sanchopapa
csendes tag

Kipróbáltam másik szolgáltató kártyájával;nem lett független...

(#681) Szerintem... válasza sanchopapa (#680) üzenetére


Szerintem...
aktív tag

Akkor meg nyugodtan vidd be szervizbe. Sztem nem fognak szolni. De ha szolnak, akkor sem tortenik baj, max azt mondjak, hogy nem javitjak ki.

ㅏㄹㅂㅣ - https://www.instagram.com/smogtm/

(#682) mephi666


mephi666
nagyúr

na, lassan 1hónapja megvan a telefon és most gondjaim lettek vele: múlt hét elején-közepén töltöttem, most hétfőre merült le... satura feltöltöttem... tegnapra megint lemerült... kicsit furcsállottam, de betudtam annak, hogy asszonnyal sokat beszéltünk kihangosítva... tegnapi full töltés után már megint csak 2kockát jelez az aksin az 5ből... nem is nagyon használtam ma és szépen lassan lement... eddig nem voltak gondjaim a telóval, mert kb 5napokat bírt úgy, h napi kb bő fél órát telefonáltam (ebből sokat kihangosítva) meg kb 20-30perceket zenét hallgattam... sz@r lenne az aksi vagy valamiért nem töltődik normálisan? nem értem... gari az hogy megy aksira? ha szar, adnak újat és slussz? vagy bevizsgálják?

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#683) LCHRISTOPHER válasza resch13 (#679) üzenetére


LCHRISTOPHER
csendes tag

Vissza térve a zene hallgatásra... nincs vmi "jobb" fülhallgatója a SAMSUNG-nak? pl. ilyen gumiharangos ("agyba dugós")? Fontos, h L700-al kompatibilis legyen...

Számítógépezni, ameddig el nem kopnak a billentyűzet gombjai!

(#684) BlackBird98


BlackBird98
csendes tag

Sziasztok!Nekem van egy T-mobile-os Samsung-SGH-L700-asom kitünő állapotban.Minden jó rajta csak a játékok nem futnak rajta.
Amikor elindítanám a játékot egy olyan hibaüzenet jelenik meg,hogy:A fájltípus nem támogatott.Szeretném elvinni egy szervizbe.Budapesten van-e ilyen Samsung szerviz?

Ha megdobnak kővel és visszadobsz a te mobilod lesz rossz!

(#685) BlackBird98 válasza papi77 (#655) üzenetére


BlackBird98
csendes tag

Én az L700 tanultam meg kezelni 2 nap alatt.Könnyű kezelni és fémből van nem úgy mint a nokiák többsége.Szerintem jó választás. :))

Ha megdobnak kővel és visszadobsz a te mobilod lesz rossz!

(#686) BlackBird98 válasza mephi666 (#682) üzenetére


BlackBird98
csendes tag

Mephi szerintem próbáld meg hálózati beállítások és ott vedd le 3G-t és csak a GPRS hálózat marad.Szerintem próbáld ki nálam működött bár mondjuk én már akkor láttam hogy baj van amikor nem használtam csak be volt kapcsolva és 2 nap alatt lemerült(úgy hogy éjszaka ki volt kapcsolva)ha nem működik csak azt tudom mondani mint mindenki a fórumon vidd el egy samsung szervízbe.

Ha megdobnak kővel és visszadobsz a te mobilod lesz rossz!

(#687) norbivass


norbivass
csendes tag

Sziasztok.

Egy hette vettem én is egy ilyen kis profi készüléket. Azt szeretném megkérdezni tőlletek, hátha okosabbak vagytok mint én, hogy nem e lehet beállítani egy készenléti órát ennél a típusnál, mert kicsit zavaró hogy mindíg meg kell nyomni egy gombot, hogy lássam az időt illetve egy esetleges nem fogadott hívást.

A másik dolog az lenne, hogy én is próbáltam játékot feltenni rá, de ez olyat csinál, hogy mikor elindítanám egy pillantra bejön a java képernyő és aztán ki is lép belőlle, nemtudom miért viselkedig így.

Köszönöm a válaszokat.

Üdv.

(#688) Lin3Lord válasza norbivass (#687) üzenetére


Lin3Lord
tag

Ez energiatakarékosság szempontjából abszolút nem para, szerintem.

A játék miatt meg olvass vissza a fórumban egészen ide.

akkountvadasz

(#689) BlackBird98 válasza HUNNIA1920 (#376) üzenetére


BlackBird98
csendes tag

Hunnia neked is javaslom azt amit mephinek.Vedd le a 3g a hálózati beállításoknál és csak Gprs marad.Ha nem megy akkor vidd el szervízbe de szerintem azt fogják mondani ha nem sikerül hogy cseréld ki.

Ha megdobnak kővel és visszadobsz a te mobilod lesz rossz!

(#690) BlackBird98 válasza BlackBird98 (#689) üzenetére


BlackBird98
csendes tag

Plusz adok egy linket[link]5. hsz.-e.

Ha megdobnak kővel és visszadobsz a te mobilod lesz rossz!

(#691) KL555


KL555
csendes tag

Üdv!
Én is hozzájutottam egy ilyen mobilhoz, mivel az előző (k750) sajnos tönkrement.
Eddig nem is tűnik rossznak, gyorsaságban mindenképp jobb, meg a dizájn is bejövős. Aztán én is elértem ehhez a javas problémához. :O Mindent végigcsinált úgy, ahogy már ebben a topicban többször leírták, a programokat és játékokat szerintem fel is telepítette (2 "Játékok és egyebek" nevű mappa van, az egyikben azok a fájlok, amiket én másoltam fel, a másikban pedig szerintem már telepítve vannak, és az ikonokat is felismeri), de amikor el akarom indítani, gyorsan kilép. :( Azt hiszem éppen a javat töltené be, de nem sikerül. Az mondjuk igaz, hogy konkrétan nem erre a mobilra valók a játékok, de hirtelen csak a régi játékokat tudtam kipróbálni, és már nagyon sokat néztem.
Most vmit én értelmeztem rosszul, vagy esetleg a szolgáltató (30) "buherálta" meg egy kicsit a mobilokat? Ha valaki tudna vmit tanácsolni, kérem segítsen! Én már este 6-tól ezzel szenvedek, és semmire nem jutottam, már teljesen megőrülök a mobiltól. :DDD
A válaszokat előre is köszönöm! :R

(#692) Zerocool21 válasza KL555 (#691) üzenetére


Zerocool21
csendes tag

Nálam ugyan ez van a java alkalmazásokkal szintén(30) as, elindítom bejön a java logó és 1-2mp múlva kilép:S
Java DB update is megvolt de nem használt... :O

(#693) Kismadár válasza KL555 (#691) üzenetére


Kismadár
csendes tag

Üdv.
Nekem is ugyan ilyen gondom volt. De miután megcsináltam ezt sikerült.:
Először is kell két progi hozzá (pontosabban csak egy a másik a firmware), és egy original adatkábel (APCBS10BBE - ez a modell száma, csak eredeti jó !!!)
L700 & J800_Flash loader v1.3 Lite 7.0.7 CRC STALL.zip
L700XXHH6_xeo (firmware nemzetközi, 2008. augusztus - tud magyarul is)

1. telefon kikapcs
2. adatkábel bedug pcbe és a telóba, amíg nem jelenik meg a töltés addig a * + bal szervíz gomb nyomása ( bal felső gomb a billentyűzeten - egy darabig nyomni kell, nem sokáig pár mp)
3. ekkor a pc érzékel egy uj hardwaret, ha jól csináltad, akkor kiirja, hogy DFA akármi detected, ha azt irja, hogy SAMSUN USB modem, akkor ujra, mert nem jó
4. kitömörited a flash loadert, hardwaret te telepíted, megkeresed neki a flash loader mappáját, és onnan kiszedi a gép a softwaret
5. teló kihuz, flash loader elindít
6. partition table > browse > firmware mappa, ahol az egyetlen fájlt, amit lát beilleszted, majd OK, jobb oldalt erase, exec, write, verify kipipálni
7. start gomb, kábel bedug nyomod a *+jobb szerviz (jobb felső sarok hombja) és el is indul a flashelés, eltart pár percig, amint megjelenik az akksi töltés végzett is, és kapcsolhatod be, angol nyelvű lesz, mert nemzetközi szoftver, de tud magyarul is, nincs benne semmi pannon, voda, t-mobile, semmi reklám.
Ezek után jöhet az a módszer amivel már próbálkoztatok. Nekem működik, és van rajta vagy 20 játék.

(#694) Kismadár válasza Kismadár (#693) üzenetére


Kismadár
csendes tag

A progikhoz itt vannak a linkek.
[link]
[link]

Sok sikert! :C

Ui.:A szoftver csere után lehet, hogy a gari elveszik, de nem biztos.
A T-M.-osok cseszték el a szoftverét.

[ Szerkesztve ]

(#695) KL555 válasza Kismadár (#694) üzenetére


KL555
csendes tag

És a firmware frissítése után a telefonnak pl. a sebessége nem változott?

(#696) Kismadár válasza KL555 (#695) üzenetére


Kismadár
csendes tag

A legelső indításkor lassabb lesz, de utána már nem. Egyébként ha kicseréled akkor MINDENT töröl a telefon memóriájából!

(#697) KL555 válasza Kismadár (#696) üzenetére


KL555
csendes tag

És a frissítés utána, ha egy programot fel akarok telepíteni, akkor is csinálni kell egy ".jad" fájlt, vagy akkor már a .jar fájlokat is kezeli? Illetve még az lenne a kérdésem, hogy pl. a Sony mobilokra szánt programok futnak-e rajta? :)

(#698) Kismadár válasza KL555 (#697) üzenetére


Kismadár
csendes tag

Akkor is kell a ".jad" és utána frissíteni kell a javát. A Sony-sat nem tudom de ha csak "jar."-ba van akkor csinálni kell hozzá "jad."-ot. Én küldtem erről a mobilról Sony-ra azon elindult.

(#699) KL555 válasza Kismadár (#698) üzenetére


KL555
csendes tag

Nem tudom, mit csinálhatok rosszul, de hiába nyomom a * és a bal felső gombot, nálam nem történik semmi (a telefon ki van kapcsolva).

(#700) Kismadár válasza KL555 (#699) üzenetére


Kismadár
csendes tag

Próbáld meg a jobb felső és a *.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.