Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) Viktor0610 válasza Alpi (#1000) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem!!! :(((

Törekedjünk a konstruktív megnyilvánulásra!

Samsung Galaxy A54

(#1002) mephi666 válasza l700 (#998) üzenetére


mephi666
nagyúr

szintén... 4napot nyaraltunk, előtte töltöttem és nem is vittem magammal a töltőt... kibírta... igaz keveset is telefonáltam, de zenét hallgattam meg fotót is csináltam vagy 100-at :) jó, hát hazaérés után ment azonnal töltődni, de átlag 4napokat kibír úgy is, hogy asszonnyal naponta 20-30 perceket beszélünk simán... és gyakran ki is hangosítom, ha otthon vagyok...
szerintem elég jó készülék... ritkán van vele olyan (párhavonta), hogy 1-2nap alatt lemerül... mintha a szoftver gagyizna benne és nem töltődne teljesen fel... de ilyenkor aksi ki-be és tökéletes megint hónapokig...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#1003) l700


l700
csendes tag

Ti mivel szinkronizáljátok a telefonra a zenét? (úgy, hogy minden számnak kiírja a metaadatait a telefon a zenelejátszóban;))

(#1004) l700 válasza l700 (#1003) üzenetére


l700
csendes tag

Megvan a megoldás, Winamppal kell szinkronizálni! :)

(#1005) Toika


Toika
tag

Sziasztok!
Azt szeretném megkérdezni, hogy ki lehet-e kapcsolni valahol azt, hogy ha USB-re dugom, akkor ne töltse az aksit. Mivel csak 1 zenét, vagy bármit adatkábellel töltök fel, akkor mindig tölt egy kicsit az aksira, és ezt jó lenne elkerülni.
köszi

(#1006) gergo0007 válasza Denyiro (#999) üzenetére


gergo0007
tag

Hol lehet kikapcsolni a 3G-t? Sehol sem találom.

Előre is kösz

(#1007) l700 válasza gergo0007 (#1006) üzenetére


l700
csendes tag

Az miért baj ha tölt az aksira? :Y
A 3G-t így tudod kikapcsolni: Menü - Beállítások - Hálózat - Hálózatmód - GSM

(#1008) Viktor0610 válasza l700 (#1007) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért nem jó, ha minden kábeles kapcsolatkor töltesz az akkumulátorra, mert bár a Li-ion akkumulátorok nem érzékenyek a rátöltésre, de "nem szeretik" ha sokszor töltünk rá kis ideig.

Samsung Galaxy A54

(#1009) Toika válasza Viktor0610 (#1008) üzenetére


Toika
tag

Így van, épp ezt szeretném elkerülni! Sajna eddig sehol sem találtam rá a megoldásra, de hátha valaki tudja a tuti! :)

(#1010) Viktor0610 válasza Toika (#1009) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Használj Bluetooth-kapcsolatot vagy kártyaolvasót. :D

Samsung Galaxy A54

(#1011) Jarod1


Jarod1
addikt

Sziasztok! Be lehet állítani valahol hogy névjegyek ne a keresznévvel kezdődjenek? :F :F

(#1012) pigatt


pigatt
őstag

Sziasztok!

Azt valahogy belehet állítani, hogy a csengőhang rögtön olyan hangerővel kezdődjön amilyenre be van állítva? Mert hiába nem erősödőre van állítva az első 1-2mp halkabb mint lennie kellene.

i9 / 4080 / 32"

(#1013) luy78


luy78
tag

SZiasztok! Ez az akksi dolog nálam is érdekes... Hazsnáltan vettem.. kibiírt kb 3 napot fullon, majd fél óra alatt elfogytak a csíkok.... Cseréltem akksit, vártam mi lesz az eredmény, de ez is hasonlót produkált.. ötlet, hogy mi lehet vele?

BB9900, Playbook.....

(#1014) pigatt


pigatt
őstag

Visszaolvastam a Java feltöltéssel kapcsolatban megtaláltam a #33. hsz-ben az állítólagos megoldást, de nálam valamiért nem működik. Leírná valaki esetleg ég részletessebben.

i9 / 4080 / 32"

(#1015) XuChi


XuChi
addikt

Sziasztok.

Vettem barátnőmnek egy ilyen telót, de bajok vannak vele. Az aksi alig bírja 2 napot, de ez annyira nem zavaró. A rosszabb hiba az hogy néha hall néha nem, néha tud telefonálni néha nem. Ez mitől lehet?

Leszeretném frissíteni a szoftverét, de a ps studio-val nem lehet. A p1i telómat simán frissítem neten keresztül de ezt hogyan lehet?

Válaszokat előre is thx.

(#1016) drbzs válasza XuChi (#1015) üzenetére


drbzs
csendes tag

üdv!
tudod frissíteni a megfelelő progikkal:
L700 & J800_Flash loader v1.3 Lite 7.0.7 CRC STALL és a legújabb firmware hozzá: L700XEII1
most frissítettem és 2 napja be van kapcsolva a teló éjj.-napp. és 1 egységet evett róla!

(#1017) BLC válasza drbzs (#1016) üzenetére


BLC
tag

Szia!

A L700XEII1 -ról tudsz valami linket, mert nem nagyon találom. Én is felraknám a telefonra.

Üd.: BLC

(#1018) BLC válasza BLC (#1017) üzenetére


BLC
tag

Megtaláltam, meg updatel-tem. :))

(#1019) luy78 válasza BLC (#1018) üzenetére


luy78
tag

Sziasztok! Hol lehetne ezt a firmet megtlálni? én is szeretném frissíteni, hátha megoldódik a gondom... Üdv!
Luy

BB9900, Playbook.....

(#1020) XuChi válasza BLC (#1018) üzenetére


XuChi
addikt

Hol találtad meg a L700XEII1 firmware-t??? Én csak egy orosz oldalt találtam. :((.

(#1021) drbzs


drbzs
csendes tag

Ime a link: http://firmware.javer.sgh.ru/

(#1022) csongi


csongi
veterán

Sziasztok!
Az sms hangját szeretném megváltoztatni saját dallamra. De sajna nem lehet csak az előre definiált 5 hangot választani.Más hangok menüpont alatt nem lát audió filét.Milyen hangformátumot enged ilyen jelzésnek használni a készülék?

(#1023) pigatt válasza csongi (#1022) üzenetére


pigatt
őstag

Sms-nek csak MID kiterjesztést enged.

i9 / 4080 / 32"

(#1024) Balage07


Balage07
csendes tag

Sziasztok!
Tegnap vettem a telefont. Az lenne a kérdésem hogy tényleg kell 16 órát tölteni?

(#1025) Wictor válasza Balage07 (#1024) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem, nem kell. Ezt csak mondják, de attól még nem lesz jobb az akksi.

(#1026) Trogerka


Trogerka
csendes tag

Hello.Nekem az a problémám,hogy a játékok telepítése óta, nem jelzi ki a hívófél adatait.Tehát csak a telefonszám jelenik meg.Amúgy be van kapcsolva a telefonban és központilag egyaránt.Ha valaki tud rá megoldást, légyszi segítsen.[P:R]

[I][/I]

[/P]

(#1027) kaller1 válasza Trogerka (#1026) üzenetére


kaller1
veterán

Szerkeztd át a kontaktoknál a telefonszámokat +36 kezdetűre.Ha nem lesz jó,egyéb ötletem nincs.

.::> <::.

(#1028) sagesz93


sagesz93
addikt

Hi!
Olvasom ezt a firm. frissítést.
Ezt most hogyé' kell?
Nem nagyon szeretném elkurni, másik telóra nincs zsé.
:R

(#1029) XuChi válasza drbzs (#1021) üzenetére


XuChi
addikt

Hibás a fájl amit leszedek onnan (winrar szerint az archivumnak nincs vége).

Az hogy melyiket szedjem le mi alapján derítem ki? Nekem a *#9999# kódra nem ad ki a teló semmit sem :(

(#1030) XuChi válasza XuChi (#1029) üzenetére


XuChi
addikt

Sikerült leszednem a jó verziót. Már csak azt nem tudom hogyan kéne a telóra varázsolni. Egy részletes segytségnyújtást kérnék valakitől :R.

Köszönöm előre is.

(#1031) pigatt


pigatt
őstag

Hi!

Azt, hogy lehet megnézni, hogy milyen verziójú firmware van a telón?

i9 / 4080 / 32"

(#1032) veze válasza pigatt (#1031) üzenetére


veze
őstag

SW version lekérése: *#1234#
FTA S/W version: *#1111#

[ Szerkesztve ]

(#1033) Henker2


Henker2
addikt

Sziasztok!

A Nyáron vettem a Samsung L700 -amat. Olyan problémákkal küzdök, hogy:

- Bekapcsolt állapotban FULL térerő mellett nem vagyok elérhető másoknak
- Beszélgetések közben akadozik a vonal
- Magától kikapcsol a telefon
- Ha én hivni akarok valakit el kezdi csörgetni a hivott félt majd hirtelen visszalé a
telefonkönyvbe
- beszélgetés közben megszakad a vonal

Tudom, hogy be lehetne vinni szervizbe, mert feleségemnek is ilyen telója van és most vittük ezekkel a problémákkal a szervizbe. 2 hét alatt készült el. Szoftvert frissitettek rajta.

Ezt a szoftverfrissitést szeretném itthon megcsinálni. Ha van ajánljatok már hozzá szoftvert, meg progit amivel meg lehet bütykölni.

Köszi

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#1034) csaszi89 válasza Henker2 (#1033) üzenetére


csaszi89
csendes tag

nekem is kikapcsolt magától, pedig csináltam rajta szoftverfrissítést is, azóta beruháztam egy 5310esre, ajánlom neked is, hogy szabadulj meg tőle gyorsan :(
egyébként ha jól emlékszem valahol a fórumban leírtam, hogyan is kell feltenni új szoftvert, jó keresést ;)

[ Szerkesztve ]

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#1035) Colnago


Colnago
csendes tag

Zavaró dolog amiket olvasok az L700-asról, kikapcsol, megszakad a vonal, térerő problémák, a másik fél nem hall beszélgetés közben...
Egy ilyen telefontól és nagy multú cégtől mint a Samsung aki elég jó telefonokat gyárt, példázzák ezt a tesztek is, nem ezt várnám. Hát eléggé elvette a kedvem tőle.
A B2100-as ami strapatelefon, talán jobban bírja vagy jobban össze van rakva. Arról van tapasztalat? Az is produkál hasonló hibákat?

Benő

(#1036) SpeedR válasza Colnago (#1035) üzenetére


SpeedR
őstag

Szerintem a nagy többségnek nincs ilyen gondja. Az enyém is hiba nélkül megy lassan fél éve. Egy némileg zavaró dolog van talán: az akksi állapotjelző nem túl pontos, mert elég gyorsan lemegy 1 csíkra, de utána még napokig használható gond nélkül.

(#1037) luy78 válasza SpeedR (#1036) üzenetére


luy78
tag

Ez az Akksijelző marha érdekes...
Nekem elmegy a tel 4-5 napot fullos jelzéssel, majd kb 3 óra altt lemerül nullára.... Sajna nem garis.. esetleg valakinek ötlete?

Luy

BB9900, Playbook.....

(#1038) csibor válasza luy78 (#1037) üzenetére


csibor
őstag

Nekem az első nap után lemegy 1 csíkra,és igy marad még 3 napig :F

(#1039) veze válasza csibor (#1038) üzenetére


veze
őstag

én már nem is a csíkját nézem hanem hogy mikor töltöttem :D
hülyeséget mér a szoftveresen... meg ha másik firmware-t tesznek ugyanarra a hardverre (meg aksira) akkor meg egyböl fullos a töltöttség kijelző? na nee...
amugy neklem sincs rá panaszom teljesen jol muuukooodik :C

(#1040) xamee


xamee
csendes tag

Sziasztok! Januárban vettem a telefont, és 1-2 hete kezdett el nálam is jelentkezni az akksiprobléma. Ezen a héten 3-szor töltöttem már, és még csak péntek van. Talán negyed órát telefonálok róla naponta, zenét, rádiót nem hallgatok rajta, nem is játszom, nem fotózok. Este, lefekvéskor még 3-4 csík van rajta, reggelre már csak 1. Eléggé el vagyok keseredve :(

(#1041) SpeedR válasza xamee (#1040) üzenetére


SpeedR
őstag

Épp előtted irtuk, hogy nem a csíkokat kell nézni, mert totál rosszul jelez. Egy csíkkal még napokig elmegy. Próbáld ki! Povábbá a 3G-t kapcsold ki, ha nem használod, mert az sokat dob az üzemidőn.

[ Szerkesztve ]

(#1042) FraFer


FraFer
tag

Sziasztok!

Nálam pár hete volt egy éves a telefon, és elérte a 300 órás beszélgetési időt, ami után cserélem a telefonjaimat általában. Igaz, ezt most nem is igazán kéne, de mégis fogom. Nem azért, mert bármi baja lenne, de mivel ez számomra egy fontos használati tárgy, semmi több, ezért idővel kissé megunom. :) Nagyon szerettem ezt a telefont: nem különösebben okos, de nagyon megbízható, a készülék külsejének állapota pedig a valaha volt legjobb nálam, pedig túl vagyok már néhányon, de ezen csak némi karc van, pedig nem vigyáztam rá különösebben. Ez egy tökéletes telefon annak, aki főleg telefonál (és smsezik). Napi 30-60 perc beszélgetés, néhány sms, nem túl takarékos kijelző beállítások :B mellett 2-3 napot bírt általában, ami elfogadható a mai világban ezek mellett a kijelzők mellett. Szóval én szerettem - nagyon. :) További jó használatot nektek hozzá!
(Tipp: Aki nem netezik róla sokat, nem videotelefonál, az 3G-ről váltson GSM módba, legalább 1 napot nyer vele az akkumulátora.)

(#1043) SpeedR válasza FraFer (#1042) üzenetére


SpeedR
őstag

Mi lesz az utód?

(#1044) FraFer válasza SpeedR (#1043) üzenetére


FraFer
tag

Hát ez az... :) Lehet SE C902, Nokia 6303, SE C510, Motorola V8 2GB (kb. ebben a sorrendben esélyesek). Samsungból, ha lenne olyasmi, mint a L700 formára, de legalább U800 tudással (az U800-on is gondolkoztam erősen, de sok rosszat olvastam a navigációs gombjáról, valahogy kevésbé strapabíró, mint ez), akkor az is esélyes lenne, de most nem láttam ilyet a mobilpiacon. Mondjuk még csak most kezdtem szétnézni, nagyon meg is lepődtem a T-Mobile árainál (nem mehet igazán jól nekik, ha ilyen árakat kénytelenek adni), a kártyafüggetlen árak sokkal kellemesebbek nem egy esetben. :Y Ha egyik sem hat meg, akkor lehet maradok még is ennél... Szeretem (már amennyire egy telefont lehet szeretni persze), tényleg. :)

(#1045) xamee válasza SpeedR (#1041) üzenetére


xamee
csendes tag

A 3G-t azonnal kikapcsoltam, mikor megvettem a telót. Azt meg láttam, hogy többen is írták, hogy ne a csíkokat figyeljem, na de erre nem lehet alapozni. Aztán ha épp akkor akar lemerülni, amikor nincs nálam töltő, akkor megette a fene szerintem. Amúgy is van pár bosszantó apróság, amivel nem vagyok kibékülve. Pl. ha el akarok menteni egy új telefonszámot, akkor vagy csak a SIM-re, vagy csak a telefonba menti. Ha a SIM-re rakom, nem látom a telefonban, és fordítva. Másolgassam egyessével a másik helyre mindig? Vagy van erre megoldás? Bezzeg ha SMS-t írok, akkor kidobja a SIM-en és a telefonban tárolt számokat is, szóval mindenkit kétszer látok...
Valószínűleg cserélni fogom. Egyrészt kissé meg is untam a közel 1 év alatt, másrészt itt vannak ezek a bosszantó dolgok benne, és most, hogy jött ez az akksidilije, mondhatni ez volt a hab a tortán. Pedig nagyon szerettem ezt a telót :) Ja, és az enyémen egy darab karc sincs, a fóliát kb. 1 hónapja vettem még le a hátáról :)

[ Szerkesztve ]

(#1046) apóka


apóka
aktív tag

Én kb 2 hete használom az L-700-at. Előtte Nokiám volt (7évig egy készülék :K , gyári akksival és még mindig jó, csak szolgáltató váltás volt).
A nejem karácsony óta ilyet használ, szinpatikusnak tűnt, én is vettem.
Sajnos képtelen vagyok megszokni :((
Iszonyúan bosszant, hogy nem "kiabál" jó előre ha már le akar merülni (már 2x adta meg magát napközben)
Vannak apróságok amik idegesítenek......de kétségtelenül az árához képest jó telefon (főleg ha előtte samud volt és megszoktad a "stílusát")
Erőlködök vele, de ha nem tudom megkedvelni, akkor váltok 6300v 6303-ra. Nem vagyok Nokia fan, de nálam a megszokás nagy úr.

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#1047) SpeedR válasza xamee (#1045) üzenetére


SpeedR
őstag

1 év alatt nem tudtad egyszer sem kipróbálni, hogy mégis meddig bírja? 1 csíkkal elég sokáig elmegy, ha pedig kezd jobban lemerülni, akkor állandóan jelzi azt, visszaveszi a fényerőt és nem enged alkalmazásokat elindítani.
A telefonszámos problémádra az a megoldás, hogy bekapcsolod mind a telefon, mind a sim kártyán levő névjegyek megjelenítését.

apóka: A 6300-t én is jobban szerettem. (sajnos ő engem kevésbé...)

[ Szerkesztve ]

(#1048) apóka válasza SpeedR (#1047) üzenetére


apóka
aktív tag

"sajnos ő engem kevésbé".....rakoncátlan volt?

Focust bontok, ha kell valami írjál. Mk1 98-2004

(#1049) SpeedR válasza apóka (#1048) üzenetére


SpeedR
őstag

Sajnos feladta a harcot, és öngyilkos lett. (de az is igaz, hogy nem volt kímélve különösebben)

(#1050) robertel


robertel
senior tag

Jól látom, hogy T-nél 10 ezer Ft most?? Azért ez durva..

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.