Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#551) Lin3Lord válasza CSIPÁSKANDÚR (#549) üzenetére


Lin3Lord
tag

Amíg trémobos sw volt rajta nem, bár ez nem volt sokáig. Az itt leírt módon rárakott sw-vel pedig nem volt ilyen bajom (még?).

akkountvadasz

(#552) CSIPÁSKANDÚR válasza szetib (#550) üzenetére


CSIPÁSKANDÚR
tag

Köszönöm!

(#553) nrbii válasza CSIPÁSKANDÚR (#549) üzenetére


nrbii
tag

Nem is tudtam, hogy ez a probléma valós. A múltkor szerettem volna elküldeni egy SMS-t, de egyszerűen nem küldte el, csak töltött. Aztán félóra múlva rádugtam gépre, ahol véletlenül a Samsung PC Studio SMS-es részére keveredtem, ott rámentem a küldésre, és elküldte. Azóta még nem küldtem SMS-t. Egyébként az itt linkelt firmware van rajta.

(#554) LazzL válasza nrbii (#553) üzenetére


LazzL
tag

És tudsz benne választani, hogy mi szerint rendezzen a telefonkönyvben?

Üdv.: -= LazzL=-

(#555) Nudlee válasza jociacer (#546) üzenetére


Nudlee
aktív tag

Én az L700 -ra szavazok :)

(#556) resch13


resch13
tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki, hogy megtalálható-e valahol a neten a T-mobilos SW??? Mert jó lenne itthon a biztonság kedvéért...
Vagy esetleg olyan progi, amivel le lehet másolni egy telórol?

Köszi!

(#557) Magnum_ válasza jociacer (#546) üzenetére


Magnum_
nagyúr

hát igen, jo kérdés... nekem külsöre nem tetszik a 6300, de a nokia menüt szeretem, külsöre szerintem szebb az l700...

I humbly and respectfully decline™

(#558) GeryPc


GeryPc
senior tag

nekem mostanában még csinál olyan érdekességet hogy nem akarja elküldeni az sms-ket,ez is orvosolható volt eleinte hogy kikapcsolom meg vissza de mostmár sokx arra se reagál,aztán csinálja 2 napig utána nem,érdekes :o
akksira visszatárve ez is csinál olyat hogy 3 pöcök volt még, aztán mondom rátöltök este rádugtam fel is töltötte maxra,este nem kapcsoltam ki szokásomhoz híven mert reggel vártam egy hívást,erre nézem reggel 3 pöckön volt megint mondom mi a picsa mitől merült le,aztán a 3pöcöktől meg a szokásos ütemben merült tovább,és most már kb 3 órája hallgatok rajta rádiót (rise fm rulz :DDD ) 1 pöcök volt mikor elkezdtem hallgatni a rádiót és még mindig nem merült le,szal produkál érdekes dolgokat ez a telefon
itt most nagyot csalódtam a samsungban hogy egy ilyen viszonylag jó telefont hogy lehet elkúrni ilyen szar sw-vel :(

[ Szerkesztve ]

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#559) AMD Power válasza jociacer (#546) üzenetére


AMD Power
titán

Mind kettő jó telefon de nekem már csak a 2 év gari miatt is a 6300 felé billen a mérleg.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#560) GeryPc


GeryPc
senior tag

Meg tudja nekem mondani vki hogy bp-ten hol van a samsung hivatalos szervíze (mobil)
mert felhívtam a fotomarketet ahol a telefon vásárolva lett és semmi érdemleges információval nem tudtak szólgálni,max bevihetem hozzájuk de akkor ugye 2x tovább tartana a dolog :((

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#561) GeryPc válasza GeryPc (#560) üzenetére


GeryPc
senior tag

eléggé meghalt a topic,közben már megtaláltam a szervízt :P

Ha fontos inkább telefonon keress! tel:70/530 4958 (h-p-ig 10-18 között) | http://www.gerypc.hu

(#562) Kn0rB


Kn0rB
csendes tag

hali
Egy vadiúj bontatlan vodásért mennyit lehet kapni?ha kell valakinek eladó...

(#563) koxes válasza Kn0rB (#562) üzenetére


koxes
tag

pont a napokban kellet volna nekem...
én ma vettem egy függetlent 15kért szerintem megérte

(#564) AS


AS
félisten

Jön az utód hamarosan infók még ma.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#565) Magnum_ válasza AS (#564) üzenetére


Magnum_
nagyúr

mi a manó :))

I humbly and respectfully decline™

(#566) Kn0rB


Kn0rB
csendes tag

Hali
akkor 10000 kérhetek érte kb.?ha egy független 15000...

[ Szerkesztve ]

(#567) AS válasza Magnum_ (#565) üzenetére


AS
félisten

Hivatalos premier előtt pár info:
L700 utód:
link

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#568) koxes válasza AS (#567) üzenetére


koxes
tag

nem tetszik fúúúújjjjjjjjj...

(#569) csongi


csongi
veterán

Erre az Akkumlátor gyengeségre van valamiféle megoldás? Az első kb 10 töltésnél kb 2-3 napot kibírt, de most már örülök ha 1 napig kihúzza. Létezik erősebb akksi? Vagy a gyári töltő lehet ennyire gyatra? Nem beszélek rajta max 10 percet naponta azt is 2 hívásból.

(#570) koxes válasza csongi (#569) üzenetére


koxes
tag

kapcsold ki a umts-t meg a Bluetooth és vedd le a hátérvilágítást
ha igy sem lesz jó akkor cserélj akksit

(#571) Fasten válasza AMD Power (#559) üzenetére


Fasten
tag

Én az L700-ra is 2 év garit kaptam :U

Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.

(#572) xamee


xamee
csendes tag

Sziasztok!

Lehet ehhez kapni valahol nagyobb teljesítményű akksit? (Gondolom, hogy lehet, szóval inkább az érdekelne, hogy hol is lehet :) )
Szóval, hogy hol lehet kapni, és kb. milyen áron? És ha akksit cserélek benne, akkor azért ugye megmarad a gari? (Hiszen miért veszne el?)
Ja és ilyen akksicserekor nincs valami kockázat? Kisül-besül-megsül, meghülyül, megőrül stb. a teló vagy tök semmi köze hozzá? :)
Jó ez az akksi is, csak hát azért nagyobb biztonságban érezném magam egy nem 650-es akksival a zsebemben :B

Ha valaki próbálkozott már ilyesmivel, az megírhatná a tapasztalatait :)

[ Szerkesztve ]

(#573) N.GÁBOR


N.GÁBOR
aktív tag

Sziasztok.

Ez a telefon abszurd, közgazdaságilag megmagyarázhatatlan. Nem elég, hogy elegáns, minőségi, kellően nagy tudású, de még olcsó is:D

Komolyra fordítva a szót, nagyon magával ragadott a formatervezése (pedig egyszerű) így gondolkodóba estem. Tudom már biztosan sok embernek adtatok tanácsot, de így bővül a rajongói tábor:D

Két dolog tántorít vissza a telefontól:
1,az egyik a tesztben gyengének feltüntetett aksi, bár erről írtátok, hogy azért a 3-4 nap nem elérhetetlen

2, jelenleg egy samsung x700-as birtokosa vagyok. Örültem mikor megláttam az L700-at, akkor viszont már kevésbé mikor láttam, hogy 0,72-es SAR értékékkel bír, ami több mint háromszor akkora mint a jelenlegi telefonomé. Lehet, hogy csak én vagyok mániákus, hisz ez is bőben a 2 w\kg-os határérték alatt van, de mégsem 0,19. Szerintetek ez mennyire fontos tényező?

Ami még abszolút mellette szól, hogy B-kategóriás vodafonosként teljesen ingyen jutnék a készülékhez.

Nem tudjátok, hogy a vodánál kapható e fekete színben?

Előre is köszi a válaszokat.

üdv Gábor

May the force be with you!

(#574) domojko válasza xamee (#572) üzenetére


domojko
senior tag

Szia!

Én itt vettem hozzá akkut:http://www.gigatel.hu/modules.php?name=shop&tul=SAML700&menu=002&print=no
Abból is az utángyártottat. Sokkal jobban bírja mint a gyári. Bluetooth-os headsettel telefonálok és zenét hallgatok. Csak 1 példa: délután 3 órakor kezdtem dolgozni, azóta folyamatosan telefonálok illetve zenét hallgatok. Ebből kb 3 óra a telefonálás. Még most is mikor ezt írom hallgatom a zenét.
Nem lesz semmi baja ha cserélgeted az akkukat.
Ha veszel mindenképp formázd meg.

(#575) sepyi válasza abysss47 (#33) üzenetére


sepyi
aktív tag

Köszi a leírást. Ez alapján megy rajta az opera mini. Tudnál segíteni valami téma ügyben is. Valahol olvastam, hogy elmennek rajta a flash-ek is, de nem találom sehol. Köszi.:Y

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#576) LineLord válasza sepyi (#575) üzenetére


LineLord
tag

simán rámásolsz egy flasht és akkor beállíthatod pl háttérképnek.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#577) csaszi89 válasza domojko (#574) üzenetére


csaszi89
csendes tag

pár hete vonatoztam egyet, szombathely > szeged, háztól házig zene, kb volt 7 óra az út, és még 2 csík volt rajt, amivel még asszem két napig kihúztam, ugy, hogy nem nyultam hozzá, szal nekem semmi bajom az akksival

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#578) csaszi89 válasza N.GÁBOR (#573) üzenetére


csaszi89
csendes tag

Ilyen alapon ne vegyél levegőt, mert sok benn ez az, meg amaz, sőt ne menj napfényre, mert ugye ott az uv, ne igyál vizet, tele van nehézfémmel, sőt, kaját se vegyél a boltban, gyakorlatilag ma is mindenben kimutatható a DDT, és akkor még nem beszéltem a rákkeltő nitritekről. Mellesleg hazánkban nagyobb a háttérsugárzás, mint a földön az átlagérték, szóval szerintem ha ennyire fontos ez neked, akkor ne is telefonálj, amúgy ha jól tudom ez rádióhullám, nagy a hullámhossza és elég kicsi az energiája; ez amúgy sem ionizáló sugárzás, se nem uv stb ... de javíts ki, ha rosszul tudom. Mellesleg a tv, és a rádió is hasonló rádióhullámokat használ, amik akkor is jelen vannak, ha nem vagy tv közelben, mivel szórják őket mindenfele. Mégsem lesz minden ember daganatos ... de lehet, hogy rosszul emlékszem ezekre a dolgokra, ha neked fontos, akkor hanyagold a telót.

[ Szerkesztve ]

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#579) Viktor0610 válasza N.GÁBOR (#573) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mikor a SAR-érték szóbakerül, mindig eszembe jut egy ügyfelem:
Oda-vissza volt a Motorola V600-ért, hogy azzal milyen jó telefonálni, míg az E50-től fáj a feje...
Aztán rákerestem a két mobil sugárzására, az E50 SAR-értéke kétharmada a Motoroláénak, szóval kb. semmit nem ér ez a szám...

Samsung Galaxy A54

(#580) sepyi


sepyi
aktív tag

Eltűnt a gyári games mappa. Semmilyen alkalmazás nem indul. Hogyan lehet visszavarázsoln?:W

[ Szerkesztve ]

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#581) N.GÁBOR válasza csaszi89 (#578) üzenetére


N.GÁBOR
aktív tag

Köszi az észrevételeket, azt hiszem valóban igazatok van és ennek az értéknek nem kell különös jelentőséget tulajdonítani a vásárlásnál.

Egy kérdést még szeretnék azért feltenni, majd ha időtök engedi akkor kérlek válaszoljatok rá. Jelenlegi X700-som egyik legfőbb hibája, hogy öntudatra ébredve kénye-kedve szerint dönti el, hogy mikor tegyen eleget a beállított ébresztési funkciónak. AZ pedig ugye elég kellemetlen tud lenni, ha fontos napokon nem ébredsz a szükséges időben.
Ugye hasonló hiányosság ebben a készülékben már nem tapasztalható?

Előre is köszi a válaszokat.

üdv Gábor

May the force be with you!

(#582) csaszi89 válasza N.GÁBOR (#581) üzenetére


csaszi89
csendes tag

Gondolatok tisztasága: Szépen az ír és beszél, akinek sikerül még a bonyolult gondolatait is egyszerűen és világosan előadni. (Illyés Gyula)

Engem rendesen ébreszt mindig, sőt maximum hangerőn szinte kiugrok az ablakon olyan hangos.

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#583) sepyi válasza LineLord (#576) üzenetére


sepyi
aktív tag

Az a baj, hogy én a flash-el próbáltam volna megoldani a témanélküliséget.

Nos közölném a nagyérdeművel, hogy az itt leírt összes problémába beleszaladtam az elmúlt 2napban. Kezdem az alkalmazásokkal. Sikerült eltüntetnem a Games mappát, de úgy, hogy semmi nem látta. A fullreset nem hozta vissza. Viszont a saját böngészőjébe beírtam http://mini.opera.com letöltöttem az operát a wapon és szépen belemásolta a nem létező Games mappába, ami utána már látszott a telefonon is és a Pc-n is.

Tehát az a tapasztalatom, hogy amit lehet azt a Wap-ról kell leszedni. Viszont továbbra sem találok témát hozzá, arról nem is beszélve, ha találnék is, hová kellene tenni, mert ugye itt nincs neki mappa. Remélem nem vagyok egyedül ezzel a problémával és egy nálam sokkal okosabb valaki tud nekem tanácsot adni. Ezen kívül azért örülök a választásomnak.:C

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#584) Viktor0610 válasza sepyi (#583) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A telefon nem témázható.
Maximum a beépített témákat tudod módosítani, de ez sem biztos.

Samsung Galaxy A54

(#585) sepyi válasza Viktor0610 (#584) üzenetére


sepyi
aktív tag

Igazad van, nem tudom módosítani, mert a vodásban csak egy téma van.:O

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#586) LineLord válasza sepyi (#585) üzenetére


LineLord
tag

alapból csak egy téma van. fehér. ennyivel kell beérni.

én sosem értettem mire jók a témák, úgysem azt nézem a telefonon, hogy milyen színű egy szöveges üzenet, vagy a kiírt telefonszám, hanem hogy olvasható-e. és a gyári témák mindig azok. :)

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#587) sepyi válasza LineLord (#586) üzenetére


sepyi
aktív tag

Pont ez a probléa. Nem egyforma a szemünk. Nekem pl-ul rosszabb az átlagnál a koromnál fogva. A narancssárga és fehér kombinációjánál jobban olvashatót is el tudok képzelni. ezért erőltettem ezt a dolgot. Dehát ez szubjektív vélemény. Ráadásul tényleg nem lehet ellene tenni, ezzel kell beérni, hála a samu tervezőinek.:R

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#588) Ádám 100


Ádám 100
csendes tag

[B][/B] Ez egy nagyon jó telefon.Szeretem a fémházasakat! :)) A Nokiák sora után egy kicsit furcsa volt,de megszoktam. Nagyon jó telefon nekem bevált! :DD :K Megmizható telefon! A 2 Megapixeles kamera tökéletes! :K :K :K :K :)) :)) :))

[ Szerkesztve ]

(#589) csaszi89 válasza Ádám 100 (#588) üzenetére


csaszi89
csendes tag

hát, autófokusz lehetne benne

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#590) Nudlee válasza csongi (#569) üzenetére


Nudlee
aktív tag

Kikapcsolva töltsd...úgy jó lesz.

(#591) lujoka50


lujoka50
csendes tag

sziasztok December óta van meg az L 700-om.jó is szép is de azért ennek is van hibája 1,az ksi 10óráttud folyamatos rádió halgatás után.
2,alapból nincs benne játék ráadásul nem is tudom hogy lehet telepíteni rá játékot.Meg köszönném ha tudna segíteni valaki játék ügyben.Előre is köszi

(#592) Viktor0610 válasza lujoka50 (#591) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Tessék használni a keresőt -[link].

Samsung Galaxy A54

(#593) sepyi válasza lujoka50 (#591) üzenetére


sepyi
aktív tag

Olvasd végig a topikot kb három négy hozzászólás taglalja a játékok telepítését.:K

Tedd vagy ne tedd! De ne próbáld! (Yoda mester)

(#594) Nudlee


Nudlee
aktív tag

Akku téma:

Az utóbbi időben az L700 -am készenléti ideje 2 nap alá csökkent.
Próbáltam kikapcsolva tölteni de nem igazán javult a helyzet.
Pár napja feltöltöttem majd mérgemben kikapcsoltam (éjszakára, töltés nélkül)...s lám
valami történt...3 napja megy a készülék (és még van 1 vonalka).

(#595) fiabesca


fiabesca
csendes tag

Sziasztok! Tegnap óta van meg az ilyen telóm. Gyári töltéssel adták, két csík volt rajta. Azóta nagyon sokat nyomkodtam, telefonáltam, két órája hangszórón megy a rádió, de semmi jelét nem mutatja merülésnek. Ha lemerülne még este, elég az ha mondjuk 8 órát tölt kikapcsolva most első körben? Remélem ez a késöbbiekben is így lesz. Eddig SE-m volt, egy kicsit fura az új menü, de elég jól sikerült kiismerni. Mégis lenne pár kérdésem: eddig T9-et használtam, jól elvoltam vele, de ennél a telónál nem ajánl fel szavakat, automatikusan elfogadja azt amit ő kitalál. Szokjak át a rendes pötyögésre, vagy én csináltam rosszul valamit? Azon lehetne változtatni esetleg, hogy ha ékezetesre van állítva a szöveg akkor kettesével számolja a karaktereket? Plusz egy nem túl jelentős dolog, meg valaki már említette is: miért van a kis kék hangjegy meg a zöld hangszóró is a kijelzőn? Előre is köszi a segítséget!
Üdv: Barbi

(#596) LineLord válasza fiabesca (#595) üzenetére


LineLord
tag

0-val valtogathatsz t9-nel a szavak kozott.

üzenetek-beallitasok / szoveges uzenet / altalanos beallitasok / karaktertamogatas: ekezet nelkuli. (igy nem szamolja kettonek, igaz nincs is)

az akksi meletti ikon a profilhoz van. az ora alatti pedig, hogy rezgo/dallam/stb.

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#597) Nigó


Nigó
csendes tag

Sziasztok!

Kb egy hónapja jártam itt a problémáimmal: gyors merülés, ébresztés "elfelejtése", hanghívásnál a kapcsolat kiépülését nem lehetett hallani (semmi búgás, egyszer csak beleszóltak a túloldalról).
A telefont beadtam javításra. Cserélték az akksit és a töltőt. Most egy kicsit jobbnak tűnik.
Volt szoftverfrissítés, ami sz.rt sem ért. Ma megint nem ébresztett és a hanghívás probléma is megmaradt.
Lehet, hogy csak kifogtam egy gyenge példányt, de asszem én nem veszek többet samsungot. Túl sok az apró bosszantó probléma és a fórumot olvasva nem csak nálam. Tényleg sokat tud, de nem stabil.

(#598) fiabesca


fiabesca
csendes tag

Köszi a gyors választ :) Holnap ki is próbálom az sms dolgot, most töltődik a picike :)
Ami számomra pozitív, hogy miután kiírta hogy merülőben van az aksi, levette a fényerőt, nem engedte elindítani a zenelejátszót, a rádiót meg a játékot. Ha olyankor akar lemerülni mikor még kéne egy pici, akkor telefonálni pont elég amit így "megspórol" :) Remélem ezután se bánom meg, hogy megvettük.

(#599) LineLord válasza Nigó (#597) üzenetére


LineLord
tag

2,5 hónap használat alatt nálam semmi komolyabb probléma nem jelentkezett :) aksi is egész jól bírja. de ahogy érzed és ami tetszik. :)

Nem a győzelem a részvétel, hanem a fontos!

(#600) Nudlee válasza Nigó (#597) üzenetére


Nudlee
aktív tag

Nekem sem volt még gondom a telóval (valószínűleg kifogtál egy bénább darabot :U ).
Most, hogy "pihentettem" az akkut 4,5 napot bírt (ennyit még új korában sem tudott).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.