Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#801) Tristis válasza SunBreeze (#796) üzenetére


Tristis
őstag

Szerintem ne ezt vedd!!! A pannonnál a Samu s3310-es 990FT:) Ennek a telónak az utódja. Jobb kijelző, kisebb méret, könnyebb és mégis fémházas! Ajánlom!
(Én is azt várom, hogy bekerüljön a Trémobil kíánálatába. Hátha! Az L700-as is szerepelt mind a három kínálatában)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#802) attyspocak válasza Tristis (#801) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Utódja? lol!

És ismered a készenléti idejét is? Mert ugye a tag azzal nincs megelégedve. :)

A könnyebb egy fémházas telónál szerintem nem érv. Ezt leejtem nem törik el semilye. Motorolám szintén fém ház (nem mindenhol) csak úgy szállt darabokra.

[ Szerkesztve ]

(#803) SunBreeze


SunBreeze
aktív tag

ez a készenléti idő nagyon gáz...
az a bajom hogy először egy nagyobb teljesítményű telót akartam ami lejátszik mp4-et is. most egy k550es telóm van, és lecserélném egy nagyobb kijelzős >2,2" telóra amin nézhetek mp4-et gond nélkül(akadozás, hangsáv tolódás, bla bla bla).
nos ez a teló pont jól jött volna 10e, meg hozzá a meizu mp4 25e... mást nem láttam a pannonnál samsung kategoriában...
de emelett meg ott van a SE c702, 300 órás (mondjuk esse sok..) készenléttel :U
valaki tud valamit tanácsolni? :F vagy ne szenvedjek? :B

[ Szerkesztve ]

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#804) SunBreeze válasza Tristis (#801) üzenetére


SunBreeze
aktív tag

üzleti előfizuban 15e :(

[ Szerkesztve ]

...a bilateriális árfolyamokból álló úgynevezett múltilateriális paritásrács...

(#805) Tristis válasza attyspocak (#802) üzenetére


Tristis
őstag

Szerintem abszolút tekinthetjük az udódjának. Nem értem miért nevetsz ezen....
Másrészről nekem nagyon tetszik, hogy fém és mégis könnyű. Szerintem masszív is a készülék (mostanában a Samsungok nagyon jók ebben).
Akksija nem az igazi sajnos. Nem egy nokia az biztos (5310 ugye a fő ellenfél, aminek jó az akksija, mert a 6300 az is egy darab szar:D Sőt, az még nagyobb is! :DDD), de aki nem netezik sokat, nem kékfogazik éjjel-nappal és nem telefonál napi egy órát annak kitarthat 3-4 napot. Aki ilyen árkategóriájú telefont vesz, szerintem nem fogja ezeket az alkalmazásokat nagy mértékben használni. (Persze kivéve ha flottás az illető, mert akkor csacsog ingyen). Én így gondolom. Jó telefon, megéri, bár 15-ért már nem annyira bestbuy. Akinek nem számít a méret és a súly +a kijelző akkor persze jobb az L700. Aki meg éjjel-nappal beszél az vegyen 3110-et. Iszonyatos, hogy mit bír az akksija. (Én flottás vagyok és napi egy óra beszélgetéssel is 5 napot bír a két éves akksi.) Bocs a sok offot.

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#806) attyspocak válasza Tristis (#805) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Miért lenne az utódja? Más sorozatszám variáció, más betüjelezés és más árkategória. Ennyi elég oknak?

(#807) Tristis válasza attyspocak (#806) üzenetére


Tristis
őstag

Nem nagyon értünk egyet. Szerintem elgondolásban, designban, célcsoportban és árkategóriában is teljesen hasonló készülék. Az L700-as átesett egy súlycsökkentésen, illetve kapott egy jobb kijelzőt. A négyjegyű új típusjelzés meg szerintem új Samsung módi lesz. (Gt-S, GT-C, GT-E) Ennyi. De szerintem nem tudjuk meggyőzni egymást:)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#808) Tristis


Tristis
őstag

Szerintetek meddig lesz még piacon ez a készülék? Mennyire kifutó széria? (időkorlátra kérnék tippet)

Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

(#809) M.Szilvi


M.Szilvi
csendes tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni,hogy a L700-nál lehet-e sms hangot választani?Tokot lehet kapni rá?

[ Szerkesztve ]

(#810) attyspocak válasza M.Szilvi (#809) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Igern, de sajna csak midi lehet a hang. mp3 nem. :(
Tokot én még nem találtam megfelelőt, csak amolyan zokni tokot.

(#811) M.Szilvi


M.Szilvi
csendes tag

Pocak köszi a választ.Még azt szeretném kérdezni,hogy pontosan hogy lehet beállítani?Mert nem találtam meg.Pedig már a papirját is többször átnéztem és nincs leirás róla.De egy szó sincs arról,hogy lehetne állitani.Előre is köszi.

(#812) attyspocak válasza M.Szilvi (#811) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Menü > Beállítások > Telefon profilok. Itt minden profilnál lehet választani az Opciók > Szerkesztés. Ekkor kapsz megint egy menüt. Hárrom füllel. Első a hanghívások, második az SMS és itt tudod beállítnai hogy milyen legyen. Minden profilt egyesével.

(#813) pmarczi válasza attyspocak (#812) üzenetére


pmarczi
csendes tag

Pocak!

most fogok venni egy L700-ast, többnyire rádiót szoktam hallgatni, az állomások váltása mennyire egyszerű ennél a telónál?
kösz

(#814) M.Szilvi válasza attyspocak (#812) üzenetére


M.Szilvi
csendes tag

Köszi szépen mindent,sikerült.Eddig egyszerübb telefonom volt samsung x-530-as azon könnyebb volt eligazodni.De majd ezt is megszokom.Köszi mégegyszer.

(#815) attyspocak válasza pmarczi (#813) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Én is használom a rádiót, de sajna elég gyengécske a fülese mint antenna. Az állomás váltása sajna csak menüből megy, mert a jobb bal gombokkal elhangoilod, nem csatornát vált.

(#816) benceurbn


benceurbn
csendes tag

Hello! Lenne egy kérdésem: Hogyan lehet levenni a teló előlapját? :B
Mert eddig nekem sehogy se sikerült...

(#817) Viktor0610 válasza benceurbn (#816) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Innen letöltheted egyebek között az L700 szétszerelési útmutatóját.

Samsung Galaxy A54

(#818) attyspocak válasza benceurbn (#816) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Kíváncsivá tettél! Miért kellene levenni? (én az ilyesmit azért szervízre bíznám)

(#819) benceurbn


benceurbn
csendes tag

Véletlenül betörtem... Am kösz a gyors választ!

[ Szerkesztve ]

(#820) TBG válasza attyspocak (#810) üzenetére


TBG
senior tag

Hali.

Én egy Nokiához (6230) vásárolt bőrtokban tartom, cuppanós.

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#821) attyspocak válasza TBG (#820) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Tudsz egy képet (akár netest is) erről a tokról nekem mutatni?

(#822) galyika


galyika
csendes tag

Üdvözlök minden tulajdonost!
Az világos hogy téma mint olyan egyáltalán nem változtatható, de olyat lehet hogy a menüben beállítani a háttérkép áttűnését? Talán e250ben láttam ilyet régebben.

ide most írjak valamit?

(#823) Fasten


Fasten
tag

L700 guruk, egyesüljetek!

Telefonmemóriám még van 18Mb. ( Nincs SD-kártya ). SMS-memória:
Tel: 210/500 SIM : 19 / 50 Bejövő 20 Piszkozat 2

De mégis ha a bejövőt akarom áthelyezni a telefonra ( saját mappákba szoktam rendezgetni a fontosabbakat ), akkor azt mondja, nincs SMS-memória, töröljek néhányat... WTF.

Mi lehet a gond? :U

köszi és üdv

Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.

(#824) TBG válasza attyspocak (#821) üzenetére


TBG
senior tag

Hali.

ZTE Grand X powered by Intel® Atom™, Eladó: Panasonic HC-V10 HD+16GB SD kártya 25K.

(#825) attyspocak válasza TBG (#824) üzenetére


attyspocak
aktív tag

THX

(#826) veze


veze
őstag

ez a L700, ha feldugom USB-re müködik mass storage, az az a memóriakártya tartalma külső meghajtóként látszik?

(#827) pmarczi


pmarczi
csendes tag

szasztok!
gyakran hallgatok zenét, a füles nagyon gyatra, a gyári agybadugós olyan 3-4e pénz, tudtok olcsóbbat ajánlani? (hol/merre)

(#828) attyspocak válasza pmarczi (#827) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Gyári agybadugóst hol lehet kapni?

(#829) Creaft


Creaft
csendes tag

Sziaztok!

Vettem egy l700-at tmobilosan dominoba, a simkártya nincs már meg, hogyan tudom megszüntetni a hálózatzárat? Pannonos kártya van benne és azzal is szeretném használni.
Akinek van ötlete vagy tapasztalata kérem, hogy segítsen.

Köszi

(#830) Viktor0610 válasza Creaft (#829) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ezen a fórumon maximum a turbo SIM-kártyával kapcsolatosakról olvashatsz, a többi az alapelvek szerint tiltott.

Samsung Galaxy A54

(#831) attyspocak


attyspocak
aktív tag

Én azt vettem észere, hogy mindhárom szolgáltató pár hét eltéréssel hasonló kondíziókkal szokta a telókat árulni. Ezért nem is értem, hogy aki pannonos karit használ, miért vesz pink szolgáltatós telót. DE persze én láma vagyok. ;)

(#832) kaller1 válasza Creaft (#829) üzenetére


kaller1
veterán

"Csináld magad" elv alapján TurboSIM-el használhatod a telefont,és nem mellékesen a gari is megmarad.

.::> <::.

(#833) dr_ace válasza attyspocak (#828) üzenetére


dr_ace
aktív tag

gyári agybadugós headset
mikor legutóbb néztem, még feketében volt, az nem tudom hova lett, most csak ez a fehér van.

szerk: nekem amúgy ugyanilyenem van, csak feketében, és szerintem tök jól szól, meg jól is néz ki. :D

[ Szerkesztve ]

(#834) attyspocak válasza dr_ace (#833) üzenetére


attyspocak
aktív tag

THX :)

(#835) Fasten


Fasten
tag

L700 guruk, egyesüljetek!

Telefonmemóriám még van 18Mb. ( Nincs SD-kártya ). SMS-memória:
Tel: 210/500 SIM : 19 / 50 Bejövő 20 Piszkozat 2

De mégis ha a bejövőt akarom áthelyezni a telefonra ( saját mappákba szoktam rendezgetni a fontosabbakat ), akkor azt mondja, nincs SMS-memória, töröljek néhányat... WTF.

Mi lehet a gond? :U

köszi és üdv

Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.

(#836) jss


jss
aktív tag

Az volna a problémám, hogy van amikor tökéletesen hallom a beszélgetést, van amikor sehogy, hol így, hol úgy. A hangszóró gondolom jó, mert a rádió tökéletesen hallható.
1. Lehet, hogy szoftver hiba?
2. Tudok rá tölteni házilag új szoftvert?

Zuhanó repülővel süllyedő hajóra esni...

(#837) atthany válasza dr_ace (#833) üzenetére


atthany
aktív tag

dr ACE!
és érdemes megvenni 3,5 ezerért ezt a fülest?
a csomagolásban levő fülesnál ez sokkal jobb?
még arra gondoltam, h csak adaptert vennék (egyáltalán külön lehet kapni?), mert jack dugós fülesem amúgy is rengeteg van...

(#838) dr_ace válasza atthany (#837) üzenetére


dr_ace
aktív tag

"és érdemes megvenni 3,5 ezerért ezt a fülest?
a csomagolásban levő fülesnál ez sokkal jobb?
"

hát én nem külön vettem, hanem az F480-amhoz volt, de kompatibilis L700-zal is. amúgy az L700-asomat csak tegnap vettem, a fülesét még csak kipróbálás szintjén használtam (5-10 percet, nem órákat), de már ez alapján is azt mondhatom, hogy össze sem lehet hasonlítani a kettőt, nagyságrendekkel jobb az agybadugós, mind anyagminőség, mind hangzás szempontjából. és szerintem 3500 eleve nem sok érte.

(#839) attyspocak válasza atthany (#837) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Ahogy nézem sokkal jobb. Arról nem is beszélve, hogy ennyi pénzért nem nagyon lehet jó füleseket kapni. Egy creative 5-10ezer pénz pl. Panasonic vagy Sony szintén.

Egyébként a kép alapján az adapterhez bármilyen kiscack-os füles jó a továbbiakban. Pl. az én Panasonicom biztonsan kiváló minőség és beléje lehet majd dugdosni, ha mégsem tetszene a gyári agybadugós jack.

(#840) dr_ace válasza attyspocak (#839) üzenetére


dr_ace
aktív tag

mindjárt lövök nektek pár közeli képet, ha van rá igény ;)

(#841) dr_ace válasza dr_ace (#840) üzenetére


dr_ace
aktív tag

íme a beígért képek:


fontos infó: az adapterben 3,5-ös jack aljzat van, tehát ha széthúzod a headsetet, akkor normál méretű jack dugóval rendelkező fülest tudsz beledugni

[ Szerkesztve ]

(#842) attyspocak válasza dr_ace (#841) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Én is erre gondoltam, hogy normál 3.5-ös jack a csatija, így a lehetőségek végtelen tárházát nyitja meg. Sok gyártó gyengéje a fülesek csatlakozása, így a samu-é is, de ezzel megoldotta. (remélem én is feketét kapok holnap)

(#843) dr_ace válasza attyspocak (#842) üzenetére


dr_ace
aktív tag

ja jó, csak azt írtad, hogy kis jack és azt hittem hogy 2,5-öset értesz alatta, ezért akartam tisztázni, de akkor ezek szerint egyre gondoltunk :K
sok sikert a holnapi vételhez, szerintem nem fogod megbánni :C

(#844) D27


D27
tag

Sziasztok!

Szeretnék venni egy ilyen telefont.
Vannak esetleg gyenge pontjai?
Köszönöm előre is:)

(#845) attyspocak válasza D27 (#844) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Gyenge pontként említeném a naptárban a sokféle emlékeztető közül nem mind riaszt. Az SMS-nél csak midi hangot lehet beállítnai. A gyári headset kényelmetlen, amit párezer forintért orvosolhatsz, lásd lejebb.
Nekem a kijelzőn analog óra van, amit az istenért sem tudok (tudom hol kéne, de nem negedi) átállítani digitálisra.

(#846) dr_ace válasza attyspocak (#845) üzenetére


dr_ace
aktív tag

"Nekem a kijelzőn analog óra van, amit az istenért sem tudok (tudom hol kéne, de nem negedi) átállítani digitálisra."

bár én még csak alig több, mint 24 órája használom ezt a telót, nekem eddig úgy tűnik, hogy akkor engedi átállítani az órát digitálisra, ha állókép van beállítva háttérnek (mindegy, hogy gyári kép, vagy saját). ha a parlamentes témát állítod be, akkor rád van erőltetve az analóg óra.

(#847) sanpol válasza attyspocak (#815) üzenetére


sanpol
csendes tag

az állomásváltáshoz hosszan kell nyomni a balra vagy jobbra gombot! Ha röviden nyomod akkor tényleg csak elhangolja a frekvenciát.
( először én is megijedtem, de aztán rájöttem véletlen és így már oké nekem :) )

(#848) atthany válasza dr_ace (#843) üzenetére


atthany
aktív tag

dr ACe és Attyspocak!
az új füleseddel egyébként jobb lett a rádió érzékenysége?
mert az eredetivel nekem néha elmegy egy-egy adó (W200-asom érzékenyebb/jobb volt)
Attys, írd meg lécci az új füles tapasztalatodat!
kösz

(#849) Fasten


Fasten
tag

[835]-re valaki?

Ennyire lámaság, hogy nem tudom, vagy nem tudja senkisem, vagy mindneki leszarja? :D

Some people believe football is a matter of life and death, I am very disappointed with that attitude. I can assure you it is much, much more important than that.

(#850) attyspocak válasza Fasten (#849) üzenetére


attyspocak
aktív tag

Nem tárolok ennyi sms-t bocsi.
Az, hogy nem felel senki, nem jelenti azt, hogy leszarjuk, de a "nem tudom a választ" kommentek százaira neked sincs szükséged. :)

atthany : Ma kaptam meg, holnap már többet tudok róla.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.