Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#401) HUNNIA1920 válasza domojko (#400) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Amit vettél az 700 vagy 960mAh - ás?

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#402) backy1 válasza szetib (#398) üzenetére


backy1
csendes tag

Köszi a választ! Akkor most sétáljak be a T-Mobile-ba és kérjek frissitést? Vagy fogjam kézen gemi004-et hiszen neki is ez a problémája?

(#403) gemi004 válasza backy1 (#402) üzenetére


gemi004
csendes tag

Csak nem adtad fel te sem :D

(#404) backy1 válasza gemi004 (#403) üzenetére


backy1
csendes tag

Ááá, azért olyan könnyen nem adom fel! De:felhívtam a Samsung ügyfélszolgálatát (06/80-7267864) és elmondtam a problémámat, azt mondták keressem fel valamelyik győri (mivel mi Győrben lakunk)márkaszervízüket és mivel garanciális ezért ingyen megcsinálják a szoftverfrissitést. Na el is mentünk, csak egy bibi volt, 5-ig volt nyitva az üzlet, úgyhogy talán holnap okosabb leszek. Próbáld meg szerintem te is.

(#405) gemi004 válasza backy1 (#404) üzenetére


gemi004
csendes tag

Köszi szépen az infót! Azért előtte megvárnám h neked mit mondanak! :)

(#406) backy1 válasza gemi004 (#405) üzenetére


backy1
csendes tag

Ok. Holnap jelentkezem :) Azért szoríts nekem :)

(#407) gemi004 válasza backy1 (#406) üzenetére


gemi004
csendes tag

Persze, hogy szorítok :) Azért jó lenne ha így működne elvégre az enyémmel is ugyanez a probléma :U

(#408) coyote55 válasza backy1 (#406) üzenetére


coyote55
őstag

Drukkolok nektek én is! ;) :K

Memento Mori!

(#409) backy1 válasza coyote55 (#408) üzenetére


backy1
csendes tag

Akkor te tudsz valamint,amit mi nem? :)

(#410) domojko válasza HUNNIA1920 (#401) üzenetére


domojko
senior tag

700-as. Kb 2 hónapja vettem nem tom meddig fog működni, egyenlőre jól bírja.
Elvileg 1 év a gari rá.

(#411) HUNNIA1920 válasza domojko (#410) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Igen, 700 - ast én is láttam 2.500 Ft - ért. Lehet akkor veszek egyet, mert a 960 - as nem éri meg 6.000 Ft - ot. :(
Viszont még a mai napig nem értem mi lehetett a gond. :F

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#412) beci


beci
őstag

Sziasztok.A kijelzőn észrevehető,hogy nem 320x240es a felbontás?A gombok is fémek?
Köszi.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#413) Napfénysüti válasza beci (#412) üzenetére

Barátnőm anyja tegnap vett. Jó kis teló,tetszik.Ha nagyon nézed akkor látszik hogy kicsit pixelesebb a kijelzője de nem vészes.Azért az árért amit elkérnek érte bőven megéri.Ha sima telefon kellene elgondolkodnék rajta. :)

Més que un club!

(#414) beci válasza Napfénysüti (#413) üzenetére


beci
őstag

Az az igazság,hogy én már a d500 óta samsung párti vagyok.Legutobb(pénzszüke miatt),a G800asom cseréltem egy K800i-re,amit nagyon megbántam,nem jön be nagyon.Most elszeretném cserélni.Az L700-ra,és a 6300-ra gondoltam,mint utód.Samsung párti vagyok,de zavar a kijelző,és amiket az aksiról olvastam a fórumban.Játék engem nagyon nem érdekel.

Olyan nincs,hogy valami ne lenne sörnyitó....

(#415) Nigó válasza HUNNIA1920 (#376) üzenetére


Nigó
csendes tag

Sziasztok!

Az akksival nekem is gondjaim vannak. A tel kb. 3 hetes. Egy töltéssel nem igazán bír ki 2 napot... Tegnap este feltettem töltőre, ma reggel levettem. Ránézek: a töltésből máris hiányzik egy jel! :((( Ez azért elég ciki. Elfogadom, hogy nálunk a szar hálózat miatt sokszor keres, ami eszi az akksit, de éjjel ki volt kapcsolva és rajt lógott a töltőn! Amúgy nem vagyok egy telefonálógép, szal napi 2-3 pár perces hívás, semmi játék, wap, net, nyomkodás. Mi lenne, ha keményen használnám is? :(

(#416) Endre bácsi válasza Nigó (#415) üzenetére


Endre bácsi
csendes tag

Sziasztok. Egy hónapos telóm és én is problémával szembesültem.Kikapcsoltam a3G-t,és vigyázok, hogy a bluetooth ne legyen bekapcsolva ,igy akár 3-4 napot is birja.

(#417) Magnum_ válasza Nigó (#415) üzenetére


Magnum_
nagyúr

barátnömé birja... igaz, csak telefonál, elöfordult, hogy lött képet is, GSM módban van, 3-4 nap...

I humbly and respectfully decline™

(#418) Napfénysüti válasza beci (#414) üzenetére

Elolvastam végig ezt a fórumot és ahogy látom többek is ezt a két modellt említették amik között vacilláltak. Szerintem nem nyúlsz mellé az L700-al. Amúgy nyáron én is 6300-át akartam venni,de akkor még nem volt L700. :) Aztán lett belőle E51.De volt anno Samsung R210-esem meg még van egy E250 is.
Ha jól tudom az akksi a 6300-ban sem olyan erős,szóval az talán nem döntő ok.A kijelző az valóban gyengébb a Samuban.Tegnap mikor nézegettem nekem rögtön feltűnt hogy kicsit pixelesebb mint a saját telómon(240*320,asszem ugyanaz a kijelző mint a 6300-ban).De egyáltalán nem zavaró.Ha nem nézel filmet és nem játszol szerintem bőven megteszi az L700-é.Amúgy tényleg nagyon masszív minőségi telefon.És nem is csúnya.Az eladó csaj is ezt ajánlotta kategóriájában meg én is :)
Szerintem ha teheted nézd meg a kettőt egymás mellett például "hülyeazértnemvagyok" boltban és dönts a szíved alapján.Mindkettő nagyon jó kis készülék,szóval rosszul nem járhatsz. ;)

Més que un club!

(#419) Nigó válasza Endre bácsi (#416) üzenetére


Nigó
csendes tag

Nekem a sz.r lefedettség miatt a hálózatmód automatikusra van állítva. Gyakran van a 3G hálózaton. Bt állandóan ki van kapcsolva. Elfogadom, hogy némely telefonnak gyengébb az akksija, de hogy leveszem egy egész éjszakás töltésről és azonnal hiányzik egy jel az akksiról... hát az gáz. Ez ma reggel volt. Most 11:35 és mégegy jel hiányzik. Jelzem: nem telefonáltam, nem nyomkodtam, nem rádióztam, nem játszottam csak nálam van. :(((

Vfon webshopban vettem, futár hozta. Hogyan működik ilyenkor a garancia? Beballaghatok egy boltba?

[ Szerkesztve ]

(#420) Napfénysüti válasza Nigó (#419) üzenetére

Gondolom mivel Vodafonnál vetted bemehetsz egy boltjukba és kötelesek onnantól ők intézni a garit. De lehet jobban jársz ha egyből egy Samsung szervizbe viszed be.Így gyorsabb lehet az ügyintézés.

Més que un club!

(#421) Nigó válasza Napfénysüti (#420) üzenetére


Nigó
csendes tag

Köszi!
Megnéztem a Samsung oldalát, de nem találtam a szervizcímeket, csak a Bpesti központot. Veszprém megyei vagyok, nem tudom van-e a közelben valami samsung szerviz. Ha más nem, beviszem az egyik boltba vagy e-mailben/telefonon megkérdezem.

(#422) Napfénysüti válasza Nigó (#421) üzenetére

Fehérváron van,barátnőm oda vitte be de mindjárt meglesem a helyeket.

Més que un club!

(#423) Napfénysüti válasza Nigó (#421) üzenetére

Lejárt az 5 perc...

Ezt találtam:

Hivatalos viszonteladói felvevőhelyek
Veszprém 8200 Fórumtel GSM Dornyai B. u. 4.
Tel.: 88/412-582, Fax: 88/412-582 Nyitva: H-P: 09-17.30, Szo: 09-13

Vodafone márkaképviseletek
Veszprém 8200 VESZPRÉMI MÁRKAKÉPVISELET Óváros tér 1.
Nyitva: H-Sz,P: 9-17, Cs: 9-18, Szo:9-13,

Esetleg csörögj rájuk hogy konkrétan szervizeléssel foglalkoznak-e.

Ja és egy kritika a Samsung supportnak: igazán leírhatnák az oldalukon a szerződött szervizpartnerek címeit,nem csak az egy szem központét. :(((

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#424) Nigó válasza Napfénysüti (#423) üzenetére


Nigó
csendes tag

:R Köszönöm! :R

:W Most 15:41 van és még egy kockácska eltűnt az akksijelzőből. És nem használtam semmire sem a telt :(((

(#425) Napfénysüti válasza Nigó (#424) üzenetére

Szerintem még egyszer próbáld meg azt a kikapcsolt állapotban 12 órás töltést és ha utána se javul a helyzet akkor vidd szervizbe.Bár többektől olvastam itt hogy ennek a telefonnak az akkumulátor kijelzése fordítottja az átlagos telefonoknak.Tehát az utolsó csíknál jobban bírja mint előtte.De a te eseted akkor is abnormálisnak tűnik. :(

Més que un club!

(#426) Nigó válasza Napfénysüti (#425) üzenetére


Nigó
csendes tag

Most majd megvárom, míg jelzi a lemerülést, aztán felteszem 12 órára kikapcsolva. Ha nem javul a helyzet, elballagok egy boltba/szervizbe. Köszi a segítséget!

(#427) HUNNIA1920 válasza Nigó (#426) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Csak vigyázzatok az ilyen többszöri 12 órás töltésekkel, mert nálam a 2. alkalommal már ki is nyiffant az akksit. :F

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#428) Napfénysüti válasza HUNNIA1920 (#427) üzenetére

Nab*ssz*s ez komoly? De akkor a tied is hibás lehetett alapból mert ez nem történhetne meg.Az akksikba ma már védő elektronika van a túlzott lemerülés és a túltöltés ellen.
Lehet még nem elég kiforrott ez a típus?

Més que un club!

(#429) Nigó


Nigó
csendes tag

Éjjelre kikapcsoltam. Még mindig két jel van az akksijelzőn. Most aztán nem tudom, töltsem-e 12 órát majd vagy ne? :(

(#430) Napfénysüti válasza Nigó (#429) üzenetére

Most már én is elvesztettem a fonalat hogy mit érdemes tenni:F
Bár Hunnia esete nekem mindenképp hibás akksira vall.Pont a beépített védelem miatt nem fordulhatna elő.

Més que un club!

(#431) hemaka válasza HUNNIA1920 (#427) üzenetére


hemaka
nagyúr

Mióta nem NiMH akkuk vannak a telefonokban, szerintem felesleges a 12órás töltési ciklus. :) Én legalábbis már nem szoktam használni, és semmiféle negatívum nem ért ezzel kapcsolatban.

(#432) HUNNIA1920 válasza Napfénysüti (#428) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

A kinyiffanást arra értettem, hogy az akksi üzemideje a 2. 12 óra után 6 napról 10 órára csökkent. Vagyis egy töltéssel még egy napig sem tudom használni. :((

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#433) Napfénysüti válasza HUNNIA1920 (#432) üzenetére

Az átlag használat mellett ha nem egész nap nyomogatod nagyon kevés. Szervizen nem gondolkodtál?

Més que un club!

(#434) HUNNIA1920 válasza Napfénysüti (#433) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Az a baj, hogy mindenféle használat nélkül merül le 8 - 10 óra alatt. Bele sem merek gondolni, hogy aktív használat mellett meddig bírná.
A szervizen nem gondolkozom, mert használtan vettem és az előző tulaj messze lakik. Esetleg a helyi trémobilhoz tudnám bevinni, de nem tudom, hogy olyat lehet e.

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#435) Napfénysüti válasza HUNNIA1920 (#434) üzenetére

Ha T-mobilos eredetileg és van garipapírod akkor egy próbát megér. :K

Més que un club!

(#436) Nigó


Nigó
csendes tag

Üdv!

Újabb tapasztalataim: tegnapelőtt este kikapcsolva feltettem tölteni. Tegnap reggel levettem, kb. 8 órát töltött. Azóta csak egy jel tűnt el a kijelzőről. Ez most tűrhető, de nem értem miért vannak ekkora különbségek az akku kisülési idők között? A hálózatmódot automatikusról gsm-re állítottam. Ennyit számítana?

(#437) coyote55 válasza Nigó (#436) üzenetére


coyote55
őstag

Így van, jól látod!
Akinek nem kell (nem használja) a 3G-t, kapcsolja ki, és egyből combosabb lesz az akksi!

Memento Mori!

(#438) HUNNIA1920 válasza Nigó (#436) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

A hálózatmódok közül melyik mi? Nálam van vagy 4 féle, először GSM1900 - on volt, utána áttettem automatikusra. Akkor melyiken legyen?

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#439) csaszi89


csaszi89
csendes tag

Sziasztok!
3 napja vettem egy L700at, függetlent, pannonos szoftverrel. Mivel sehol nem találtam meg magyarul hogy is kell uj firmwaret feltenni, és 2 napig gugliztam, orosz oldalakat fordítgattam meg mittudomén, ezért leírom, hogyha valakinek kell, akkor tudja.

Először is kell két progi hozzá (pontosabban csak egy a másik a firmware), és egy original adatkábel (APCBS10BBE - ez a modell száma, csak eredeti jó !!!)
L700 & J800_Flash loader v1.3 Lite 7.0.7 CRC STALL.zip
L700XXHH6_xeo (firmware nemzetközi, 2008. augusztus - tud magyarul is)

1. telefon kikapcs
2. adatkábel bedug pcbe és a telóba, amíg nem jelenik meg a töltés addig a * + bal szervíz gomb nyomása ( bal felső gomb a billentyűzeten - egy darabig nyomni kell, nem sokáig pár mp)
3. ekkor a pc érzékel egy uj hardwaret, ha jól csináltad, akkor kiirja, hogy DFA akármi detected, ha azt irja, hogy SAMSUN USB modem, akkor ujra, mert nem jó
4. kitömörited a flash loadert, hardwaret te telepíted, megkeresed neki a flash loader mappáját, és onnan kiszedi a gép a softwaret
5. teló kihuz, flash loader elindít
6. partition table > browse > firmware mappa, ahol az egyetlen fájlt, amit lát beilleszted, majd OK, jobb oldalt erase, exec, write, verify kipipálni
7. start gomb, kábel bedug nyomod a *+jobb szerviz (jobb felső sarok hombja) és el is indul a flashelés, eltart pár percig, amint megjelenik az akksi töltés végzett is, és kapcsolhatod be, angol nyelvű lesz, mert nemzetközi szoftver, de tud magyarul is, nincs benne semmi pannon, voda, t-mobile, semmi reklám, totál független.

sok sikert mindenkinek

[ Szerkesztve ]

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#440) Nigó válasza HUNNIA1920 (#438) üzenetére


Nigó
csendes tag

Nálam csak 3 féle hálózatmód van: automatikus, gsm, umts.
Kiválasztottam a gsm módot. Így már 3. napja üzemel a telefonom és úgy tűnik nem eszi az akksit. Lehet, hogy ennyit számít...

(#441) HUNNIA1920 válasza Nigó (#440) üzenetére


HUNNIA1920
őstag

Na nálam is változások tapasztalhatók. Kb. 1 hete merítettem le az akksit és kivettem a telefonból. Az 1 hét alatt úgy hagytam, majd tegnap délután rátettem a töltőre. Olyan este 7 óra felé vettem le. Mikor bejött az "asztal", jelezte, hogy a 3G be van kapcsolva. Mindjárt meg is néztem a Hálózati beállításokat és Automatikuson volt.
Nem jól mondtam, nem 4 hanem valóban 3 féle hálózatmód van, nálam ezek sorba: Automatikus, GSM és GSM1900. Gondolom ez szolgáltató függő, hogy kinél miként nevezik el őket.
Át is raktam GSM - re, azóta (kb. 17 órája) egy csík sem ment el a "töltési csíkból", teljesen max. - on van. 1 héttel ezelőtt kb. 8 - 10 órát bírt a telefon. Ezek szerint megjavult. :U :)
Szerintem próbálja ki ezt mindenki, akinek ilyen gondja van, hátha segít valamit. :)

"Amit a szem lát és a fül hall, azt az agy elhiszi."

(#442) Nudlee válasza csaszi89 (#439) üzenetére


Nudlee
aktív tag

Szia!

Te próbáltad a leírtakat?

(#443) csaszi89 válasza Nudlee (#442) üzenetére


csaszi89
csendes tag

igen, meg is csináltam, össze is jött

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#444) resch13


resch13
tag

Sziasztok! Már egy hónapja nekem is van egy L700asom... T-mobile-s, az S/W version: L700BOHI1.
És lenne néhány kérdésem:
1; Szoftver frissítés házilag: A szükséges adatkábel az a gyári ami volt a telefonhoz? Mennyire veszélyes/veszélytelen ez a folyamat? A gari gondolom ez után ugrik?!
2; A funkciógombok (jobb és bal oldalt legfelül) működését meg lehet-e változtatni? Nálam pl. a bal az üzenetek, a jobb a Böngésző... Ezt lehet módosítani valahol?
3; Akik más szolgáltatóknál vannak,vagy független telóval rendelkeznek, azoknak sincs semmiféle játék gyárilag a telón?
4; Zene, vagy rádióhalgatás közben, beérkező híváskor a füles csak lenémul, vagy szól benne a csengőhang? Mert nálam egyszerüen leáll a zene/rádió és ebből tudom, hogy hívnak és eddig minden régebbi telómnál szólt a had-setben is a csengés...

Előre is köszi!

Roland

(#445) Nudlee válasza csaszi89 (#443) üzenetére


Nudlee
aktív tag

Ok, lehet kipróbálom:)
Köszi!

(#446) daveed


daveed
tag

Ra lehet valagy tenni a fekete black ui "temat" ?

(#447) csaszi89 válasza resch13 (#444) üzenetére


csaszi89
csendes tag

Megnézed a kábelen a számot, veszélytelen gyakorlatilag, ha nem vagy ótvar nagy gyökér, garit nem tudom, ha tudod szerkeszteni a szoftvert, akkor változtathato, a firmware alapbol tartalmaz játékokat, leáll a zene, és szol a csengőhang, csak nem a fulesben, hanem a telon.
üdv

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#448) Lin3Lord válasza csaszi89 (#439) üzenetére


Lin3Lord
tag

Kipróbáltam: működik.

A jobb felső gomb és csillag lenyomása kicsit megviccelt ugyan (elsőre korán engedtem el, így hibát írt a program, másodjára végig nyomva, de így miután végzett elölről elkezdte. :D De ekkor elengedtem, így frankón befejezte).

Első bekapcsolás elég hosszú volt és kicsit lassúcska lett a telefon, de pár másodperc múlva magához tért és azóta is jól működik. :) És van alapból vagy 5 játék. Mindjárt kipróbálom, hogy megy-e jól a játék rátöltése.

akkountvadasz

(#449) resch13 válasza csaszi89 (#447) üzenetére


resch13
tag

Köszönöm a gyors válaszokat!
Asszem én is megpróbálkozok vele...

(#450) barca222


barca222
tag

Szia.

Nekem valamiért nem ismeri fel a médiatárat hiába azt választom sajátgépen belül nem látja a gép.
Háttértárnál tudok rárakni zenét meg ilyenek a kártyára.
A kártyára raktam egy játékot megcsináltam a kódokat mindent,de ismeretlen fájltípust ír ki.
Tudnál segíteni hogy lássa a médiatárat és hogy lehetne telepíteni rá?Ha neked sikerült,segítenél nekem.

Köszönöm.

Üdv:Balázs

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.