Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#451) barca222


barca222
tag

Szia.

Nekem valamiért nem ismeri fel a médiatárat hiába azt választom sajátgépen belül nem látja a gép.
Háttértárnál tudok rárakni zenét meg ilyenek a kártyára.
A kártyára raktam egy játékot megcsináltam a kódokat mindent,de ismeretlen fájltípust ír ki.
Tudnál segíteni hogy lássa a médiatárat és hogy lehetne telepíteni rá?Ha neked sikerült,segítenél nekem.

Köszönöm.

Üdv:Balázs

(#452) barca222


barca222
tag

Bocsánat véletlenül kétszer küldtem el.
Balázs

(#453) Lin3Lord válasza Lin3Lord (#448) üzenetére


Lin3Lord
tag

Kipróbáltam, így már működik minden. Tényleg a 30-asok barbárkodták össze az SW-t.
A nokiamról áthozott 33 játékot próbáltam ebből 21 fut. (Többinél vagy a 3D-vel van baja, vagy azzal hogy nokias java fájlokat keres.) Viszont ami szaggatott nokian az itt tökéletesen fut (pl: Asphalt 3 3D) és ez jó dolog.

akkountvadasz

(#454) csaszi89 válasza barca222 (#450) üzenetére


csaszi89
csendes tag

nekem is ez volt, de egy szoftverfrissités megoldotta a gondom, feltelepitette a játékot, de csak a telepitett dolgokat láttam, az inditási könyvtárat valamiért nem, ezért kezdtem el keresgetni, hogy hogy is kell szoftvert frissiteni
azt az asphalt 3 3dt feltölthetnéd nekem valahova :)

[ Szerkesztve ]

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#455) daveed válasza csaszi89 (#439) üzenetére


daveed
tag

Ezt pannonosra felteheto, vagy csak fuggetlenre?

(#456) csaszi89 válasza daveed (#455) üzenetére


csaszi89
csendes tag

feltehető mindenfélére

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#457) Lin3Lord válasza csaszi89 (#454) üzenetére


Lin3Lord
tag

privátba ment ;) van meg vagy ~200 alkalmazasom. :)

akkountvadasz

(#458) daveed válasza csaszi89 (#456) üzenetére


daveed
tag

:C
:R

(#459) daveed válasza csaszi89 (#439) üzenetére


daveed
tag

Na megcsinaltam minden ok.
Kis javitas, ha megengeded>
amit linkeltel Flash erkent, az igazabol a ppt leiras.

Ime a link helyesen> [link]

A legjobb az uj fw-ben>
Paris Hilton Diamond Quest :DDD

Amit eddig eszrevettem: Bekerult 1 memory status a file bongeszobe

[ Szerkesztve ]

(#460) Napfénysüti

Már csak arra lennék kíváncsi hogy a szolgáltatói függő telefonokon ez a frissítés okozhatja-e a garancia végét? Tud erről valaki biztos információt?

Més que un club!

(#461) csaszi89 válasza Napfénysüti (#460) üzenetére


csaszi89
csendes tag

Azt mondod h a samsungnal tettek fel, nem hinnem, hogy gond lenne belole.

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#462) Napfénysüti válasza csaszi89 (#461) üzenetére

Igen de ezzel nem függetlenítődik a telefon? Vagy csak a szoftveres szolgáltatói tiltások szűnnek meg?

Més que un club!

(#463) tivcike


tivcike
tag

Hali! hiába nyomom a * és a bal felső gombot csak az uj usb modem szöveget nyomja. már ezerszer próbáltam. mi lehet a gond?

(#464) daveed válasza tivcike (#463) üzenetére


daveed
tag

* + jobb felsot nyomtam es ugy is jo volt
csak gyorsan be kell adni a drivert.

aztan ha elinditod a flashert akkor mar eszleli a tello es nem kell "hirtelenkedni"

(#465) coyote55 válasza Napfénysüti (#462) üzenetére


coyote55
őstag

A firmware cseréje egyes esetekben függetlenné teszi a telefont, a hivatalos megfogalmazás szerint az otthoni frissítés azonnali garanciavesztéssel jár!
Csak saját felelősségre!

Memento Mori!

(#466) tivcike válasza coyote55 (#465) üzenetére


tivcike
tag

Hát gyerekek én akárhogy próbálom ezut a software frissítést nem megy.Nyomom a *+bal felsőt,vagy jobb felsőt de mindíg csak az usb modem szöveg jön ki.Valaki segítsen már!!!!

(#467) Lin3Lord válasza tivcike (#466) üzenetére


Lin3Lord
tag

fordítva? szervízgomb először, utána csillag.

akkountvadasz

(#468) csaszi89 válasza tivcike (#466) üzenetére


csaszi89
csendes tag

Megfogod, bedugod, lenyomod, amig nem kezdi el tölteni az akksit, és adig nyomod, amig el nem kezd pittyegni az xpd, hogy uj hardware, ha nem megy, akkor nem tudok mit tenni, én 2 napot szenvedtem vele, mire összejött, és senki nem segített :O (egy orosz fórumot fordítgattam webfordítóval angolra ... de mire azt megtaláltam :F ). Sok sikert.

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#469) Napfénysüti válasza coyote55 (#465) üzenetére

Kösz,erre voltam kíváncsi.

Més que un club!

(#470) xamee


xamee
csendes tag

Sziasztok!

Holnap, vagyis inkább már ma tervezem, hogy beszerzek egy ilyen csodát. Pannonnál most már csak 10 rugó. Azt azért kicsit sajnálom, hogy náluk nincs pink, de holnap azért rákérdezek, hátha :) Aztán majd fórummal az balomon, L700-zal a jobbomon beállítgatok minden okosságot, amiket leírtatok itt.
A lényeg: tudtok olyan hírekről, hogy esetleg hiány lenne belőle jelenleg a Pannonnál? Az alacsony ára miatt félek, hogy esetleg nincs belőle most, hogy már beleéltem magam.

Köszi!

(#471) coyote55 válasza xamee (#470) üzenetére


coyote55
őstag

Miért nem hívod fel őket? :F

Memento Mori!

(#472) xamee válasza coyote55 (#471) üzenetére


xamee
csendes tag

Úgyis be kell mennem a mobilnetemmel kapcsolatban intézni pár dolgot. 1-2 órán belül kiderül, hogy van-e.

(#473) xamee


xamee
csendes tag

Na, sikerült beszerezni a kicsikét. Memóriát még holnap kap, mert ma nem volt a boltban, szóval majd az csavar még egyet rajta, de eddig minden rendben vele, mindent be tudtam állítani.
Viszont egy kérdésem lenne. Átállítottam, hogy a telefonszámokat a memóriából nézegesse, ne a sim-ről. A telefonkönyvnél nincs is ezzel baj, de amikor sms-t írok, akkor a sim-en és a telefonon lévőket is kiírja, szóval duplán látok mindenkit. Ezt ki lehet valahogy lőni vagy szokjam meg?

(#474) Lin3Lord válasza xamee (#473) üzenetére


Lin3Lord
tag

elsőre azt mondom, hogy helyezd át mindet egy helyre és akkor nem van ilyen gond

akkountvadasz

(#475) xamee válasza Lin3Lord (#474) üzenetére


xamee
csendes tag

Már átmásoltam a sim-ről a telefonra, ha erre gondolsz.

(#476) ladam


ladam
csendes tag

A telefonnal semmi bajom kivéve az,hogy semmilyen körülmények között nem tudom rávenni,hogy felismerje a jar és jad kiterjesztést,rámásolni megy,de a Java DB frissítéses folyamat után is ismeretlen formátumot jelez
aki esetleg tudna valami megoldást azt megköszönném. :R :R :R :R :R :R :R :R

(#477) heperke


heperke
csendes tag

Sziasztok!
Segítséget kérnék,a problémám a következő:1 hónapja vettünk a férjemnek egy PGSM samsung l 700.minden név és szám a sim kártyán van.ha hívják,nem írja ki a nevet,csak a telószámot.hogy tudnám ezt a bibit orvosolni?fontos lenne hogy a nevet írja ki.előre is köszönöm :R

(#478) Viktor0610 válasza heperke (#477) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valószínűleg kétszer szerepel a név a telefonkönyvben (pl. a SIM-kártyán és a telefonban egyaránt), esetleg a hálózat másként küldi el a számot (a +36... és a 06... nem minden telefon esetében jelenti ugyanazt a számot).

Samsung Galaxy A54

(#479) nrbii


nrbii
tag

Sziasztok!

Vettem egy ilyen telefont tegnap, viszont lehet van vele egy kis probléma, vagyis inkább nem is tudom mi. Rátettem egy hátteret, amin sok a színátmenet. Amikor viszont kitettem háttérnek, elég furcsán jeleníti meg a színátmentnél. Megnézné valaki a képeket, amit csináltam róla, és megmondaná, hogy ennek ilyennek kellene-e lenni? Mert ha esetleg valami baja lenne, akkor visszavinném garanciális javításra, és akkor addig nem kezdenék bele a firmware felrakásba meg hasonló tevékenységekbe. Mutatom akkor a képeket.

A háttér, amit látni szeretnék a telefonon: kép.

Viszont így jelenik meg, érdemes a színátmenetet nézni a képernyő bal felső részében:
-Kép 1
-Kép 2
-Kép 3

Ugyanez a kép a 4 éves Nokia 6600-mon kicsit szebben jelenik meg: kép.

Tehát kérdésem: ez így normális? Különben én így is elfogadom, mert igazából nem annyira érdekel, csak ha lenne lehetőség rá, hogy jobb legyen, kihasználnám. :U

[ Szerkesztve ]

(#480) nrbii válasza nrbii (#479) üzenetére


nrbii
tag

Bár most, ahogy így tesztelgettem, mintha szoftveresen a betöltésnél így butítaná le a képet, mert ha nagyítom a képet, és a kritikus részt a képernyő aljára teszem, akkor ott is olyan, tehát akkor gondolom nincs itt semmi gond, csak ennyi pénzért ez jár. Egyébként meg vagyok elégedve vele, szép telefon.

(#481) Lin3Lord válasza xamee (#475) üzenetére


Lin3Lord
tag

Ne másold, helyezd át és akkor csak 1x lesz minden szám.

ladam: #439

heperke: +36-tal írd be a számokat

akkountvadasz

(#482) petiteloja


petiteloja
csendes tag

Sziasztok!

Valaki esetleg meg tudná mondani, hogy cellainformációkat hogyan tudok lekérdezni Samsung L700-on?

Sajnos nem találom sehol sem ezt a lehetőséget...

Köszi

ui.: Valakinek működik a Mobile Google Maps a telefonon? A "my location" opció kellene hogy menjen, sajnos valoszinusítem azert nem jó mert a rendszerbol nem tudja kiszedni a cellainfot a google maps...

(#483) xamee válasza Lin3Lord (#481) üzenetére


xamee
csendes tag

De akkor a SIM-kártyámról eltűnnek a számok, nem? Annyit azért nem ér az egész.

(#484) xamee


xamee
csendes tag

Ja és a JAVA-problem... Nem teljesen értem, hogy ha egy játék jar-ban van neten, azt jar-ban szedem le, abból hogy lesz jar és jad egyaránt. Minden mást meg tudtam csinálni, ahogy abyss az első oldalon leírta, de jad nélkül nem megy a dolog, nem ismeri fel a sima jar fájlokat. Valaki...? :B

(#485) petiteloja válasza xamee (#484) üzenetére


petiteloja
csendes tag

Szia!

Van egy iylen oldal:
http://www.wap-upload.net/

Ide feltoltod a fajlt (jar fájlt asszem:), és aztan a telefonrol felmesz neten arra linkre amit kodobott a rendszer néked.

A telfon meg letolti, és telepiti. Ezt tudom ajanlani, sajnia már baromi sokszor probaltam én is amasik modszert, de valami miatt nem mükodik.

(#486) heperke


heperke
csendes tag

Köszönöm!minden szám elé beírtam a +36!így gondoltátok ugye?+3620.......+3630.........
egyébként csak egyszer vannak a számok,csak a sim kártyán!nem szeretem átmásolni,mert egyszer már így eltünt az összes telefonszámom :(( remélem így már jó lesz,köszi mindenkinek a gyors segítséget :R

(#487) Lin3Lord válasza xamee (#484) üzenetére


Lin3Lord
tag

Kell egy JAD Maker, ez például. Ebbe behúzod a JAR-t, így csinál egy JAD-ot. Innen tovább úgy ahogy már leírta abysss47.

Nekem T-Mobilos szoftverrel sem sikerült, így ráraktam az itt leírtak alapján a gyárit.

akkountvadasz

(#488) xamee válasza Lin3Lord (#487) üzenetére


xamee
csendes tag

Köszi szépen! :) Majd meló után otthon megbuherálom.

(#489) nrbii válasza nrbii (#479) üzenetére


nrbii
tag

A #479-ben lévő képeket megnézné akkor valaki, akinek ilyenje van, hogy ez akkor így jó-e?

(#490) csaszi89


csaszi89
csendes tag

Hallo haliho! Van egy ot gigas pannonos mobilnetem, amit szoktam hasznalni a teloban is. A gond az lenne, hogy nem akarja lejatszani a youtubeos videokat, azt irja, hogy nem tamogatott formatum. Opera mini is fenn van. Regen az u700 is csinalt ilyet, majd megjavult. Vki tud segiteni? Miert nincs billentyuvilagitas? Ez csak nalam extra? udv

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#491) VD válasza petiteloja (#482) üzenetére


VD
őstag

A Mobile Google Maps "my location" funkciója csak symbianon és SE telókon megy, mert ezeken tud az alkalmazás hozzáférni a szükséges adatkohoz.

(#492) nrbii válasza csaszi89 (#490) üzenetére


nrbii
tag

A billentyűzet világítását tudod állítani a Beállítások / Kijelzés és világítás / Világítás beállítások / Billentyűvilágítás-nál.

Alapból arra van állítva, hogy napközben ne világítson.

(#493) xamee válasza csaszi89 (#490) üzenetére


xamee
csendes tag

Billentyűvilágítást be kell állítani, mert automatikusan arra áll, hogy csak bizonyos időszakban világít. Legalábbis az enyémen így volt. Beállítások > Kijelzés és világítás > Világítás beállítások > Billentyűzetvilágítás > Mindig

A többiben sajna nem tudok segíteni.

(#494) Lin3Lord válasza csaszi89 (#490) üzenetére


Lin3Lord
tag

Billentyűvilágítás talán azért nincs mert úgy van beállítva, hogy "Megadott időszakban"? Beállítások->Kijelző és világítás->Billentyűvilágítás->Mindig.

akkountvadasz

(#495) csaszi89 válasza nrbii (#489) üzenetére


csaszi89
csendes tag

20Ks telotol ne varj tobbet! Az u700bol csak az autofokusz meg a kijelzo hianyzik. De az nagyon szar anyagokbol volt, szalagkabel szakadas, mem kari mindig kiesett par milit, kopott stb . . .

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#496) nrbii válasza csaszi89 (#495) üzenetére


nrbii
tag

Akkor megnyugodtam, köszi.

(#497) nrbii


nrbii
tag

Azt akarom kérdezni, hogy hogyan kell hard resetet csinálni a telefonon? A JAVA-val szórakoztam, és valami miatt eltűnt az egész játék mappa, meg összevissza voltak a gyári játékok, külön kitette mappába, benne a jad és jar...

Olvastam ezt a *2767*3855# kódot, ez nem nullázza az IMEI-t, teljesen alaphelyzetbe hozza, és minden jó lesz?

(#498) xamee


xamee
csendes tag

Nos, nekem se akar sikerülni ez a java-dolog sajnos. A wapra feltöltöm, wapról letöltöm az megy, de ennyi pénzt nekem nem ér az egész, a garanciát meg nem akarom elveszíteni pár buta játék miatt. Szóval most a wapos módszerrel van rajta 3 meg az az egy gyári. Így jártam :)

Ja, és a legfontosabb: nem tudom, én milyen akksit kaptam ebbe a csodába, de 3. napja próbálom lemeríteni, és még mindig nem sikerült, szóval eddig nincs bajom a készenléti idővel :)

[ Szerkesztve ]

(#499) csaszi89 válasza nrbii (#497) üzenetére


csaszi89
csendes tag

Elvileg gyári beállításokra viszi vissza a telód, sőt gyakorlatilag is, én is toltam egy ilyet, csak ujra kellett állitgani nyelvet stb.

xamee
vidd el egy samu szervízbe, gari van rajt, akkor ingyen frissítik neked
amúgy nekem sem nagyon merül, persze akkor igen, ha egész nap mobilinternetezek

[ Szerkesztve ]

A Cartoon Network lakoja vagyok, Albert Hoffman a szomszedom. Veszely eseten pingvinnek alcazom magam es igy vegyulok el a tomegben.

(#500) nrbii


nrbii
tag

Most van egy olyan gondom, hogy a 33. hsz-ben lévő leírás szerint felteszem a játékot, de a játék törlése után teljesen összezavarodik a Játékok mappa, meg nem törölhetőek gépről a játékok mappái... Hogyan töröljem a játékot ki, ha már nem kell?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.