Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#141) Leonardo91 válasza -Maci- (#140) üzenetére


Leonardo91
senior tag

Nem tűnt fel semmi változás egyenlőre

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#142) Chrys_


Chrys_
addikt

Használja valaki a tabletet valamilyen bluetooth audio eszközzel összekötve? Nálam mindig automatikusan felépíti a kapcsolatot, akkor is, amikor éppen bontottam előtte. Nem találtam rá beállítást, amivel kikapcsolhatnám ezt. Van egy BT music receiver az erősítőn, amit néha más eszközzel is használnék, de addig nem megy, amíg ezen a tableten a bt-t teljesen le nem kapcsolom addig, amíg a másik eszköz felépíti a kapcsolatot a vevővel.

(#143) Leonardo91


Leonardo91
senior tag

5G re jött valami :D

| Samsung Galaxy S24 Ultra Titán 1TB | Watch 6 Classic 47 LTE | Galaxy Tab S8 Ultra |

(#144) maldini822


maldini822
csendes tag

Sziasztok, erősen gondolkozom ezen a tableten, miután gyermekem kisajátította a jelenlegit. Amitől tartok, a média fogyasztás kanapén fekve, arra gondolok nem túl nagy? 14.4 colos laptop kijelzőhöz próbálnám viszonyítani, de ott ugye más a képarány. Aki nem csak munkára használja kérem ossza meg velem, mik a tapasztalatai. Előre is köszönöm

(#145) -Maci- válasza maldini822 (#144) üzenetére


-Maci-
addikt

Hát ezt szerintem embere válogatja.
Azt tudni kell, hogy nem áll meg úgy, olyan stabilan, mint egy laptop, mert ennek ugye nincs "alsó fele".
Nekem a gyári billentyűzetes tok van rajta, aminek az alső felét ki lehet nyitni támasztéknak. Én így használom.
Fekve is szoktam macerálni és szerintem simán jó úgy is, de pötyögni nem. Max YT video címét írom be így, egyébként csak bambulom, lapozgatok. :B
Én arra mentem rá vásárláskor, hogy a lehető legnagyobb legyen és nem bántam meg.
Egyébként üve, ölbe téve nagyon jó vele gépelni is.
Hát részemről kb ennyi.
Illetve ha megyünk valahová az asszonnyal, akkor tök jól tudunk filmezni rajta, mert itt ugye kvázi nincs betekintési szög. Bárhonnan nézheted.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#146) asdf_ válasza maldini822 (#144) üzenetére


asdf_
veterán

10-esről mentem a 12,6-osra, észre sem vettem kezelésben. Tokot nem használok mivel ki sem mozdul a lakásból. Nem mennék vissza a kisebbre.

(#147) maldini822 válasza -Maci- (#145) üzenetére


maldini822
csendes tag

Köszönöm. A laptopot csak a col miatt írtam🙂 az egyetlen kétségem, hogy ágyban fekve, kézben tartva nem lesz e sok ez a méret. Tudom szubjektív, de aki kisebbről váltott erre és hasonlóan inkább csak a saját maga(és persze kedves párja🙂) szórakoztatására használja mit tapasztal hoszabb távon.

(#148) -Maci- válasza maldini822 (#147) üzenetére


-Maci-
addikt

"az egyetlen kétségem, hogy ágyban fekve, kézben tartva nem lesz e sok ez a méret."

De, ahhoz nagy lesz szerintem. Nem egy kezes eszköz.
Folyamatosan 1 kézben tartani ráadásul nehéz is.

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#149) maldini822 válasza -Maci- (#148) üzenetére


maldini822
csendes tag

Köszönöm

(#150) -Maci-


-Maci-
addikt

Érkezett egy októberi biztonsági frissítés 316MB

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#151) -Maci-


-Maci-
addikt

Sziasztok.

A tabira mikorra várjuk a 14-es frissítést?

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#152) szalai112


szalai112
senior tag

Sziasztok
Egy S8 Ultra tulaj vagyok :DD
Milyen a billentyűzetes tok?

(#153) Pierre75 válasza szalai112 (#152) üzenetére


Pierre75
senior tag

Melyik? Van néhány.

(#154) szalai112 válasza Pierre75 (#153) üzenetére


szalai112
senior tag

Telekom-nál vásárolt SM-X906B tipusu masina.
A gyári érdekelne a Galaxy Tab S8 Ultra 5G-hez

(#155) Pierre75 válasza szalai112 (#154) üzenetére


Pierre75
senior tag

Gyárit használok. Kényes jószág (érezhetően könnyen törik, ezért is tartom túlárazottnak), a billentyűk finoman járnak, gépelési élmény jó, a világítás kellemes, fokozatok jól eltaláltak. A touchpad elmegy, helyette idővel inkább maradtam az s pen-nél, de ez egyéni ízlés, megszokás kérdése.

(#156) szalai112 válasza Pierre75 (#155) üzenetére


szalai112
senior tag

Kösszönöm :)

(#157) Teal'C válasza -Maci- (#151) üzenetére


Teal'C
addikt

Megjött!

"Nagy az Isten állatkertje és alacsony a kerítés" Nem már nincs kerítés!!!

(#158) Pistakiss válasza Teal'C (#157) üzenetére


Pistakiss
őstag

Szia!
Én is most töltöm le. A telefonomon, s22ultra, már egy hete fent van.

"Háát-tal nem kezdünk hozzászólást", meg nem ülünk lóra sem ;) GT P7500 (VODAFONE), Motorola Defy, hTC one x, Samsung Galaxy Tab 3 8.0 (SM-T311), LG G3; LG G4; LG G6, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P 40 Pro, Samsung Galaxy S 22 Ultra, Olympus E3, 14-54 és 50-200 mm-es obival, mindkettő 2,8-3,5 fényerős

(#159) -Maci- válasza Teal'C (#157) üzenetére


-Maci-
addikt

Köszi az infót :R

If you don't know where you are going, any road will get you there! [--o--] The world is flat!! [--o--]

(#160) bbmt


bbmt
senior tag

Nekem még nem jött. :((

A kanál a gyengék villája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.