Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:34:24

LOGOUT.hu

Elsőnek javasolom, hogy az érintett tesztet olvasd el. Sok dolgot, melyet a cikk kitárgyal, helytakarékosság végett nem említek meg.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42051) Balathruin válasza laychi (#42050) üzenetére


Balathruin
veterán

Dehogynem. Oszt. társamnak is P-s van, pedig Tré mobilos.

(#42052) Acef válasza Nippel (#42048) üzenetére


Acef
addikt

Nippel
P-s, repartos GB: [link]

laychi
a T-nek is volt néhány P-s

[ Szerkesztve ]

(#42053) laychi válasza Balathruin (#42051) üzenetére


laychi
veterán

Nem tudtam róla,egy biztos,enyém a sima. :)

(#42054) #33253120 válasza Acef (#42052) üzenetére


#33253120
törölt tag

yep...
Így könnyű... :)

(#42055) Balathruin válasza laychi (#42053) üzenetére


Balathruin
veterán

Eredeti hozzászólásra pedig szerintem rakd fel a JB-t (függetlent ha lehet), tolj rá egy Fmod+CoCore kombót, állítsd be jól és kész. Biztos van olyan aki KitKatet használ, de nekem mindig volt valami bajom vele.

(#42056) laychi válasza Balathruin (#42055) üzenetére


laychi
veterán

Eredeti hozzászólásra pedig szerintem rakd fel a JB-t (függetlent ha lehet)

Idáig rendben is lenne.

tolj rá egy Fmod+CoCore kombót, állítsd be jól és kész
Ennek a "hogyan"-jára lennék kíváncsi,mint azt korábban írtam(vagy bármi más főzött rom felrakására.)

(#42057) Acef válasza laychi (#42056) üzenetére


Acef
addikt

A blogomban találsz infót.

(#42058) laychi válasza Acef (#42057) üzenetére


laychi
veterán

Köszi majd átolvasom,látom bőséges lesz az anyag :) Azt hiszem holnapra hagyom,nem érzek magamban pillanatnyilag annyi elszántságot,hogy belekezdjek.

(#42059) Balathruin válasza laychi (#42058) üzenetére


Balathruin
veterán

Pedig nem tart sokáig még elsőre sem. :)

(#42060) laychi válasza Balathruin (#42059) üzenetére


laychi
veterán

mire átolvasnám az oldalt elmenne vele sok idő+ más dolog is van napirenden,nem csak ez,ez meg ráér,nem sürgős,egyenlőre csak információgyűjtés zajlik :)

+ Aludni is kell valamikor,erre való az éjszaka :DDD

(#42061) reap3r


reap3r
aktív tag

Sziasztok. Szeretném mindenkinek megköszönni a segítséget,amit itt a fórumon kaptam, főleg Acef-nek, de még nagyon sok más ember is segített. Sajnos nem lettem egy nagyon nagy szakértő, de legalább valamennyire a dolgok mögé látok már, ha Samsungról van szó... :) . Nagyon nagy szerencsével sikerült viszont kifognom egy szép állapotú LG G2-est jó áron és a kis 2 éves 1 hónapos Sadvance-emtől megválok és odaadom a húgomnak. Hiányozni fog, mert már annyira jól megszokott kapcsolat volt ez, és már nagyon kézre állt az öreg harcos :D A fórumot továbbra is olvasgatom, mert azért én fogom továbbra is karbantartani a telót.
Még egyszer nagyon szépen köszönöm! :R

(#42062) Acef válasza reap3r (#42061) üzenetére


Acef
addikt

reap3r
Minden jót!
Sok sikert a G2-höz!

Nimda
Így o.k. Tudtommal nincs más megoldás

[ Szerkesztve ]

(#42063) alexdp7


alexdp7
tag

Tisztelt Fórumtársak,

Szeretném megköszönni a gyors és segítőkész hozzámállast! Elköszönök készülékváltás miatt......Kívánok sok kellemes pillanatot továbbra is a telóhoz!

Üdv:
Alex :R

La Vecchia Signora, vince Ancora! -ASUS Zenfone 2 - backup - Samsung Galaxy S4 LTE 5.0.1

(#42064) Acef válasza alexdp7 (#42063) üzenetére


Acef
addikt

Ej, de sok a távozó. "Kiöregszik a csapat."

Minden jót!

(#42065) laychi


laychi
veterán

A telefonon lévő kernelt és romot le lehet menteni valahogyan,ha felrakok egy kitkat romot és vissza szeretném rá rakni?vagy a külső forrásból u.a?(repartos GB-re gondolok.
Csak azért kérdem,mert most jött vissza szervizből a teló,valamit állítólag szoftveresen is mókoltak csatlakozó cserén kívül és most egész gsors.

(#42066) Balathruin válasza laychi (#42065) üzenetére


Balathruin
veterán

Vissza nem lehet lépni, csak előre. Sima 9070-re van repartos JB is, nem kell a GB.
Mit raktak rá? JB?

(#42067) laychi válasza Balathruin (#42066) üzenetére


laychi
veterán

GB van.vissza lehet állni.
JB-t egyszer lefrissítettem,vissza tudtam rakni a GB-t

(#42068) szabacsik


szabacsik
őstag

Párom telefonja tegnap óta elkezde azt játszani hogy ha lezárja a kijelzőt akkor utána nem éled fel csak akkor ha kiveszi és visszateszi az akksit.
Találkozott valaki ilyen problémával?
Kb 1éves a telefon fmod van rajta.

Lehet, hogy szoftveres a gond vagy inkább gariztatni kell?

/\____/\

(#42069) Balathruin válasza szabacsik (#42068) üzenetére


Balathruin
veterán

Rakd újra a telót, lehet szoftveres.

(#42070) kiss.beni93


kiss.beni93
tag

Sziasztok! Masfel hete slimkat van fenn. Ket napig jol ment, majd random ujra indul, vagy epp nem lehet percekig feloldani. Otlet? Elotte Fmod volt, problema mentesen.

(#42071) Gery15 válasza kiss.beni93 (#42070) üzenetére


Gery15
addikt

Tedd vissz az Fmondot.

HyperX

(#42072) ktomcat válasza kiss.beni93 (#42070) üzenetére


ktomcat
senior tag

CPU sémákat állítsd abyssplug+sioplus-ra. 2 hónapig használtam és 1x nem volt ilyen problémám (recoveryből wipe dalvik cache-t is megpróbálhatod) amennyiben nem akarsz formázni

(#42073) Mayweather


Mayweather
tag

Sziasztok.
Ma beszereztem egy samsung galaxy s advance telót. 2.3.6 android van rajta. Valami jobbat húznék rá de nem találok semmilyen fórumot ahol le lenne írva lépésről lépésre a rom telepítés.
Valaki tudna nekem linkelni egy ilyen oldalt?
Nagyon megköszönném! :)

(#42074) Balathruin válasza Mayweather (#42073) üzenetére


Balathruin
veterán

(#42075) kátú válasza Mayweather (#42073) üzenetére


kátú
őstag

Öröm látni, hogy nem csak eltávoznak emberek a topicból, hanem új "tanuló" emberek érkeznek :-)

It still works!

(#42076) Mayweather válasza Balathruin (#42074) üzenetére


Mayweather
tag

Köszönöm!

(#42077) Mayweather válasza kátú (#42075) üzenetére


Mayweather
tag

Ma szereztem be ezt a telot és a 2.3.6 nem szeretem kategória :)

(#42078) kátú válasza Mayweather (#42077) üzenetére


kátú
őstag

Fmod, csak is az Fmod, már sok romot kipróbáltam, 3 féltéglásítás és egy totális téglázás van a hátam mögött, tudom mit mondok ha azt mondom, hogy csak Fmod

It still works!

(#42079) szabacsik válasza Balathruin (#42069) üzenetére


szabacsik
őstag

A helyzet a következő. Kiderült menet közben, hogy a hiba akkor keletkezik, hogy nem ébred fel alvásból ha belekerül egy 16gigás kingston calss10es microSD kártya. Újratettem, de még így is. Valaki tapasztalt ilyet?

/\____/\

(#42080) szabacsik válasza szabacsik (#42079) üzenetére


szabacsik
őstag

oké. mostanra világos lett, hogy nem is a telefonnak van baja hanem a kártyának. kettő darabot vettünk és most kipróbáltam az enyémet gond nélkül befogadja de a másikat egyszerűen nem akarja. Gépen is bajlódott egyszer látta aztán azóta vacakol. Vajon ezzel lehet mit tenni vagy vissza kell vinni?

/\____/\

(#42081) Balathruin válasza szabacsik (#42080) üzenetére


Balathruin
veterán

Ha garanciás akkor csere.

(#42082) #33253120 válasza szabacsik (#42080) üzenetére


#33253120
törölt tag

Első körben eltávolítanám róla az Android mappát, és a rejtett rendszerfájlokat. Ha azok egy másik romhoz tartoznak okozhatnak problémát. Ha olyan programrészek/beállítások maradtak a kártyán amelyek előző programverzióhoz tartoznak, szintén okozhatnak problémát.
Második körben a kártya formázása azzal a készülékkel amivel használni szeretnéd.

(#42083) Balathruin válasza #33253120 (#42082) üzenetére


Balathruin
veterán

Második körben a kártya formázása azzal a készülékkel amivel használni szeretnéd.
Akkor nekem eleinte miért volt az, hogy a telefonnal formáztam a kártyát és a Recovery-ben bugos volt? Megcsináltam a formázást egy régebbi (Series 40-es) Nokiával és utána érdekes módon működött.

(#42084) #33253120 válasza Balathruin (#42083) üzenetére


#33253120
törölt tag

Na ez így passz. Általános ökölszabály, hogy normális kártyákat azzal formázz amivel használni fogod. Remélem itt nincs olyan újabban egyes kártyáknál mint a pendriveoknál, hogy már a csomagolásra is rá van írva, hogy formázni tilos...
Két éve vettem utoljára kártyát, előtte megy +1 éve kettőt... Azoknál ez így rendesen működik.

[ Szerkesztve ]

(#42085) szabacsik válasza #33253120 (#42082) üzenetére


szabacsik
őstag

Ez egy szűz kártya volt. 3napja vettük. Formázva lett a telóval utána gépre rádugva zenéket másolt fel majd utána rá egy napra egyszer csak jöttek a hibák. Teló lefagy tőle. Nem is akarja látni időnként. A számítógép nem akarja leformázni kipróbálntam több sd kártya formázót is volt amelyik azt írta hogy lock-olva van, holott a micro sd-n nincs pöcök az Sd átalakítón meg nincs lockolva. Fura nagyon mert nem ez az első sd kártya amit veszek de ilyen még nem volt. Esetleg tudtok ajánlani egy programot ami leellenőrzi valahogy a kártyát aztán ha úgy se jutok sikerre viszem vissza

/\____/\

(#42086) Mayweather válasza kátú (#42078) üzenetére


Mayweather
tag

Kicsit kevés a tudásom még a samsung terén.. mi az az Fmod? :)
Mellesleg erről mi a véleményed? (a gyári 1500 mAh helyett gondoltam)

[ Szerkesztve ]

(#42087) Mayweather válasza kátú (#42078) üzenetére


Mayweather
tag

Tegnap este Odin-al sikerült feltennem rá a gyári 4.1.2-őt. Eddig jó. Nincs root-olva még. Nagyon szükésges root-olni?

[ Szerkesztve ]

(#42088) Balathruin válasza Mayweather (#42087) üzenetére


Balathruin
veterán

Igen, kell a root, mert ha nem rakod fel az Fmodot (ROM) és a CoCore-t (kernel) akkor falhozvágós sebességű lesz a telefon pár napon belül. :)
Akkut pedig akkor vedd meg bele, ha fel akarod gyújtani magad.

[ Szerkesztve ]

(#42089) Acef válasza Mayweather (#42087) üzenetére


Acef
addikt

Nem szükséges.
Használd így, próbálgasd, majd "érzed" ha itt az idő.

Balathruin
lelőtted ... :)

[ Szerkesztve ]

(#42090) Balathruin válasza Acef (#42089) üzenetére


Balathruin
veterán

Lassú a mini? :D

(#42091) Mayweather válasza Balathruin (#42088) üzenetére


Mayweather
tag

Az a baj hogy még csak "kostolgatom" a samsung "világát" és még nem tudom melyik kernel mihez való és stb. De igyekszem :D

(#42092) Mayweather válasza Acef (#42089) üzenetére


Mayweather
tag

Eddig jól megy és nincs bajom vele. Az akku is kevésbé merül.

(#42093) Balathruin válasza Mayweather (#42091) üzenetére


Balathruin
veterán

5 percen belül ne írj 2 vagy több hozzászólást :)
A telefonhoz való leírásban és a saját XDA-s oldalain milyen lenne? Kínai MTK-s csodafon kernele vagy mi? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#42094) Mayweather válasza Balathruin (#42093) üzenetére


Mayweather
tag

Na igen :D De köszi a linkeket. Szóval azt mondod hogy a 3500 mAh-s akkor veszélyes?

(#42095) Balathruin válasza Mayweather (#42094) üzenetére


Balathruin
veterán

Akár veszélyes is lehet + szerintem minimálisan (ha) jobb mint a gyári. Nem véletlenül gyulladt ki egyszer egy S4 töltés közben, utángyártott kínai akku volt benne.

(#42096) Nimda


Nimda
addikt

Fmodra van valami használható android L téma? tapasztalatokra lennék kíváncsi.

(#42097) Mayweather válasza Balathruin (#42095) üzenetére


Mayweather
tag

uhh.. akkor azt hiszem inkább passzolom ezt a kínai csoda akkut :D

[ Szerkesztve ]

(#42098) Acef válasza Balathruin (#42090) üzenetére


Acef
addikt

:P

közben dolgozok

[ Szerkesztve ]

(#42099) kissb0913


kissb0913
csendes tag

Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni, hogy GT-I9070 saját tulajdonú mobiltelefonom jelszóval védett képernyőzárát hogyan tudom megváltoztatni, vagy megszüntetni. Olyan lehetőségre gondolok, mint pl. a mintánál van hogy gmailen keresztül lehetett sok rontás után változtatni.

Az olyan válaszokat kérném kerülni, hogy add vissza a tulajdonosának, ne akard más telefonjának a tartalmát megnézni, persze nem tudod a saját jelszavad.

A telefonon én változtattam jelszót, jobban mondva a szokásos jelszavamat raktam rá vissza, de valahogy mégsem jött össze, bár nem értem rosszul hogy írhattam be kétszer is a megadás során.

Olvastam a hard resetről, de azt nem szeretném, mivel nagyon sok személyes képem ill. üzenetem van a telefonon melyek fontosak számomra és nagyon sajnálnám ha végleg eltűnnének. :(

Vajon ha szervizbe beviszem a papírjaival együtt valahogy feltudják oldani?

(#42100) szivacs1987


szivacs1987
aktív tag

Elnézést kérek, de nem nagyon tudom, hogy hol tehetném fel a kérdésem.

Van arra lehetőség, hogy a telefonkönyvben nem szereplő számoknak más csengőhangja legyen?
Tehát van egy csengőhang a telefonkönyvben levőknek, és egy másik az 'ismeretlen' számoknak?
A telefonkönyv a google fiókommal van összekapcsolva, és ott is vannak a számok eltárolva(nem sim-en, nem telefonon).
(Azt nem szeretném, hogy külön mind a 100 számhoz egyesével csengőhangot rendeljek.)

Köszönöm.

Gigabyte B450 Aorus Pro ● R5 3600 allcore 4,2GHz 1,31V ● Asus ROG Strix RTX 3080 V2 White OC Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.