Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1801) Acef válasza #33253120 (#1800) üzenetére


Acef
addikt

amennyiben az, akkor estére kiderül (bevallják)

(#1802) x1port válasza #33253120 (#1800) üzenetére


x1port
addikt

A közel jövőben ......
Nesze semmi fogd meg jól.

(#1803) demetand


demetand
csendes tag

Sziasztok! Hogyan lehet a főképernyőre wifi gyorsgombot rakni? :)

(#1804) x1port válasza demetand (#1803) üzenetére


x1port
addikt

Play àruhàzban keress valami wifi toggle widget-et.

(#1805) ViktorGooner


ViktorGooner
csendes tag

Sziasztok S5 Mini Fanok! Tavaly október óta van ilyen telefonom és megmondom őszintén azóta elég sok bosszúságot okozott. Nem is értem miért nem kerestem fel korábban ezt a fórumot. Természetesen még nem olvastam el az összes kommentet, de elég sokat ahhoz, hogy viszont lássam azokat a problémákat amikkel én is szenvedek. Roppant idegesítő amikor arra kell az ember, hogy ki van kapcsolva a telefon, sötét a kijelző 0-ra merült 80%-ról. Vagy éppen ráraktam töltőre és mikor 1 óra múlva ránézek csak 25%-ot töltött. Vagy amikor azt veszem észre, hogy hozzá sem nyúltam 8 órát és 95-ről kikapcsolásig merül. Szóval köszönöm nektek és Rivaul-nak valamint Csabiks-nak. Jelenleg a legújabb magyar XEH van fennt kb. 12 órája és jött is hozzá az a bizonyos 1 megás frissítés. Szóval eddig sok tapasztalat nincs, de remélem megszűnnek a problémák.
Kellemes Ünnepeket! ;)

(#1806) csabiks válasza ViktorGooner (#1805) üzenetére


csabiks
senior tag

Én még azt vettem észre, ha megvan nyitva rengeteg alkalmazás, akkor szinte nem is tölti, de ezt a telefon írja is, hogy lépj ki belőlük, szóval ha én felrakom tölteni, bezárom az összes futó alkalmazást.

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#1807) ViktorGooner válasza csabiks (#1806) üzenetére


ViktorGooner
csendes tag

Ez érdekes mert még a Telenor-os szoftvernél kezdtem el csinálni és már ott is pozitív volt mert nem volt töltési gond igaz a telefon nem is írta azt amit neked. Ezek szerint még mindig akadnak memóriakezelési problémák mert nem szabadna ezt csinálnia. De ha jól tudom a Lollipop is ezzel szenved.

(#1808) firemanus82


firemanus82
senior tag

Sziasztok!

Feleségem használja a duos verzióját a készüléknek. Honnan derül ki, hogy van hozzá szoftver frissítés? Milyen lehetőségek vannak frissíteni? Másnak is előfordul, hogy hívás közben megszakad? Nálunk sajnos rendszeresen.
Köszi előre is a segítséget! :R

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#1809) fishman985


fishman985
tag

Sziasztok!

Családba került egy teljesen gyári, független készülék. A rádiót nagyon hiányolják a készülékből.
Nem szeretném rootolni, van más megoldás a hiány pótlására?

(#1810) #33253120 válasza fishman985 (#1809) üzenetére


#33253120
törölt tag

Ebből szemezgess... Root nem kell. :)

(#1811) fishman985 válasza #33253120 (#1810) üzenetére


fishman985
tag

Szia!

Letöltöttem, feltelepítettem, de csak sistereg, nem talál adót :((

(#1812) #33253120 válasza fishman985 (#1811) üzenetére


#33253120
törölt tag

Passz. Próbáljátok arrébb, vagy kézzel megadni a frekvenciát. Esetleg másik fülessel...

(#1813) fishman985 válasza #33253120 (#1812) üzenetére


fishman985
tag

Szia!

Füleseket cseréltem, kimentem a szabadba, semmi változás.
Neked hogyan sikerült?

(#1814) fishman985 válasza #33253120 (#1812) üzenetére


fishman985
tag

Muszály lenne megoldanom, mert veszélyben a családi béke :O
S Advance helyett jött, és azon természetesen vot :F

(#1815) #33253120 válasza fishman985 (#1813) üzenetére


#33253120
törölt tag

Letöltöttem, feltelepítettem, használom.
Ezt most a kedvedért csináltam. :)

(#1816) fishman985 válasza #33253120 (#1815) üzenetére


fishman985
tag

Szia!

Hová menjek kedves mester?
Cseréljünk telefont.
Meghívlak sörre, kérj bármit... :)

(#1817) #33253120 válasza fishman985 (#1816) üzenetére


#33253120
törölt tag

Debrecen. :) De nem cserélek, mert előfizes... :)

(#1818) fishman985 válasza #33253120 (#1817) üzenetére


fishman985
tag

Ugyanazt töltöttem le, felment, és csak sistereg, van bármi ötleted?
Az android verzióm 4.4.2

[ Szerkesztve ]

(#1819) #33253120 válasza fishman985 (#1818) üzenetére


#33253120
törölt tag

Lövésem sincs...

(#1820) arpad5588 válasza fishman985 (#1818) üzenetére


arpad5588
csendes tag

A gyartasi idejet ismered a telonak mert attol is fug.

[ Szerkesztve ]

(#1821) fishman985


fishman985
tag

Az nem jó, kezdem feladni :W
Ha esetleg bárkinek vona műkődőképes megoldása, honorálnám....

(#1822) fishman985 válasza arpad5588 (#1820) üzenetére


fishman985
tag

Azt hol találom?

(#1823) arpad5588 válasza fishman985 (#1822) üzenetére


arpad5588
csendes tag

Tobfele apk fajlal probaltad.?

(#1824) arpad5588 válasza arpad5588 (#1823) üzenetére


arpad5588
csendes tag

Tolcsd le a samsung info alkalmazast a play aruhazbol az ki irja a gyartasi datumot.

[ Szerkesztve ]

(#1825) fishman985 válasza arpad5588 (#1823) üzenetére


fishman985
tag

igen, a hybrid2013, a sima az FM_Radio, eddig nics siker

2015.03.01 a gyártás ideje
,

[ Szerkesztve ]

(#1826) arpad5588 válasza fishman985 (#1825) üzenetére


arpad5588
csendes tag

Aha az egy ujfajta gyartas sajnos nem tudom mi lehet a gond a tavaji modelekel muxik.

(#1827) fishman985 válasza arpad5588 (#1826) üzenetére


fishman985
tag

Ha tudnál bármilyen megoldást, szívesen venném.
Mit változtathattak meg?

Akár fizetnék is érte

[ Szerkesztve ]

(#1828) arpad5588 válasza fishman985 (#1827) üzenetére


arpad5588
csendes tag

Utanna nezek a dolognak szivesen probalnek segiteni

[ Szerkesztve ]

(#1829) fishman985 válasza arpad5588 (#1828) üzenetére


fishman985
tag

Köszönöm, roppantul dühítő "hiba"

(#1830) demetand


demetand
csendes tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy milyen videot tud lejatszani a telefon? És esetleg tudtok ajánlani valami jó kpnvertáló programot? Köszi! :)

(#1831) demetand válasza x1port (#1804) üzenetére


demetand
csendes tag

Köszönöm! :)

(#1832) arpad5588 válasza demetand (#1830) üzenetére


arpad5588
csendes tag

Vlc player minden videot lejacik nem kell konvertalni,play aruhazban fent van.

[ Szerkesztve ]

(#1833) t_a_m_a_s válasza fishman985 (#1829) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Mennyi a havi adatforgalmi limited? Legegyszerűbb netráiót hallgatni, szerintem nem zabálja annyira a biteket, cserébe sokkal szélesebb a paletta, biztosabb a vétel mint a sima FM rádió esetén...

Holnap majd jól beletépünk...

(#1834) #33253120 válasza demetand (#1830) üzenetére


#33253120
törölt tag

Van akinek a VLC jött be, nekem az mplayer. Neon pluginnal mindent visz.

(#1835) fishman985 válasza t_a_m_a_s (#1833) üzenetére


fishman985
tag

Szia 1gb, párom minden reggel a Balázsékat hallgatja a Class Fm-en, szerintem nem elég 1 hónapra.
Jó lenne működésre bírni a beépítettet.

[ Szerkesztve ]

(#1836) #33253120 válasza t_a_m_a_s (#1833) üzenetére


#33253120
törölt tag

Hja. Ha van elég térerő.
Annyi azért még sokfele nincs.

(#1837) webmail válasza ViktorGooner (#1805) üzenetére


webmail
csendes tag

ez akku és nem sw hiba!
nekem is ez volt...

webmail felhasználónak 9 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon!

(#1838) ViktorGooner válasza webmail (#1837) üzenetére


ViktorGooner
csendes tag

Nem tudom, de azt gondolom ha egy akku nem megfelelően működik azaz hibás akkor folyamatosan ezt csinálná nem csak időközönként. Amúgy most a legújabb XEH szépen megy rajta, appokat nem szoktam kilőni és stabilan megvan a 250-350 MB. Lekopogom a töltéssel sincs gond egyelőre bár csak 3. napja tesztelem. Amúgy ez a 2. telefon mert az elsőt 3 napon belül visszavittem és az is ugyan ezt csinálta csak akkor még egy korábbi októberi Telenor rommal.
Annyi még, hogy az alkalmazáskezelőben a "Letöltött" fülön megpróbálom kilőni azokat a folyamatokat amire egyáltalán nincs szükségem, illetve nem használom, de mondjuk ennek még azért utána olvasgatok mert nem szeretnék hülyeséget csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#1839) csabiks


csabiks
senior tag

A hosszú hétvége alatt sikerült elérnem egy 6 óra 15 perces - kijelzőidős üzemidőt. Átlagban 4-órát bír, viszont itthon wifiről neteztem, az szinte nem is meríti...

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#1840) ViktorGooner válasza csabiks (#1839) üzenetére


ViktorGooner
csendes tag

Na, kész :) ha jól emlékszem pénteken regeltem a fórumra és tegnap este értem a végére :) kicsit sajnálom, hogy elfogytak a hsz-ok mert sokat tanultam belőle köszi mindenkinek! Folytatódik a nyúzás továbbra is a HUN XEH a nyerő, én Telenoros rommal voltam egészen szombatig és betűk vagy számok ide vagy oda Ég és Föld a kettő ennyi idő alatt a Telenor rommal az összes korábban említett hiba jelentkezett volna.
Csabiks az szép bár érdekes mert nekem még annyira nem jó az üzemidő mint nektek.
Tegnap este még annnyit csináltam, hogy pár Samsungos alkalmazást letiltottam meg pl. a google film, könyv, újságos de ezeket visszadobta a frissítések közé.

(#1841) #33253120 válasza ViktorGooner (#1840) üzenetére


#33253120
törölt tag

Mert a play filmhez most van kint a frissítés... :) Biztos letiltottad? Nem csak a frissítéseket távolítottad el azokról? :)

(#1842) csabiks válasza ViktorGooner (#1840) üzenetére


csabiks
senior tag

Ketszer kell letiltani, en is igy jartam

"The loudest one in the room is the weakest one in the room."

(#1843) wgaborw


wgaborw
tag

Sziasztok!

S5mini kameráját rá lehet valahogy bírni slowmotion videó készítésére?

G.

(#1844) tPedro_


tPedro_
őstag

Sziasztok!

Telefon cseren gondolkodom es a Samusung S5 minit neztem ki magamnak. A topikot olvasgatva lattam, hogy tobbeknek akksi merulesi/toltesi gondjai vannak. Ami nem volt egyertelmu, hogy szoftveres vagy hardveres hibarol van-e szo? Ha hardveres akkor javitjak vagy cserelik (T-Mobil)?
Olvastam vakus problemarol is (egve marad). Ez mennyire gyakori?

Van meg olyan tipushiba, amire erdemes vasarlaskor odafigyelni?

A jelenlegi legfrissebb gyari szoftver (ha jol tudom Lolly Pop meg nincs, de nemsokara lesz) hasznalatakor is jelentkeznek a fent felsorolt problemak?

Koszonom elore is.

Udv.

(#1845) t_a_m_a_s válasza tPedro_ (#1844) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Nem tudom véletlen-e, de sokaknak telenoros készülékkel volt bajuk. Az enyém T-s, és lekopogom, hogy eddig 2,5 hónapja problémamentes. Full gyári állapotban használva.

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#1846) ViktorGooner válasza #33253120 (#1841) üzenetére


ViktorGooner
csendes tag

Letiltottam majd az értesítéseket is kikapcsoltam és töröltem az adatokat aztán a Play Áruházban a frissítésre váró alkalmazások közé rakta. Most még egyszer tiltottam és az alkalmazáskezelőben a "letiltva" fülön csak az Újságos szerepel a többi nem :Y
Ma volt egy újraindulásom, de az üzemidőt nem nullázta. 11 órája volt előtte újraindítva a telefon. Onnan vettem észre az reboot-ot, hogyha kioldom a billentyűt akkor ott van a figyelmeztetés, hogy ellenőrizzem a hátlapot. Volt ilyen gyakran ezelőtt is.
Nektek, hogy viselkedik a Chrome mikor bejelentkeztek a fórumba? Engem ki-be dobál ahogy lépegetek oldalak között hol belépve vagyok hol nem, de jelenleg telefonról Chrome-mal nem tudok hozzászólni. Gyári böngészővel viszont működik.
Még egy kérdés erejéig visszatérve a felesleges alkalmazások kilövésére. "Allshare Cast Dongle S/W Update", "Bizt.ir.elv frissítései", "Google alkalmazás", "Google Play Játékok, "Google play szolgáltatások,""Google+" ezeknek milyen jelentősége van ki lehet lőni őket? Pl. a Google Play játék mentésem ugyan úgy menti ha letiltom?

[ Szerkesztve ]

(#1847) evi_ke_94


evi_ke_94
újonc

Sziasztok!

Még októberben kaptam a szülinapomra egy samsung galaxy s5 mini telefont, semmi problémám nem volt vele az ég világon. Majd egyszer kétszer előfordult, hogy kikapcsolt, de a led villogott. Ennek ellenére semmire nem reagált, hiába próbáltam bekapcsolni, töltőre raktam, semmi. Csak az segített, ha kivettem majd visszaraktam az aksit. Felhívtam a szervizet, kijött a hapsi, ki is cserélte egy másik telefonra, azt mondta nem tudja ezt itt megszerelni, ad egy újat. Na most nem tudom, ez hogy működik, de ez szerintetek új telefon volt? Volt rajta fólia, meg kaptam másik aksit, de azt nem mondta, hogy fel kellene töltenem úgy, mintha új lenne. A másik aksim nagyon jól bírta, 2 és fél napig is, ezt meg ahogy levettem 10 perc alatt 3%-ot csökkent és nem állt meg, pedig nem használtam többet, mint a másikat. Szerintetek ennek lehet valami gondja? Vagy fent hagyjam hosszú időre, mint az új akkumulátorokat szokás?
Bocsi, ha volt már ilyen kérdés, de amiket olvastam, nem találtam választ!
Köszi a segítségért előre is! :) :R

(#1848) x1port válasza evi_ke_94 (#1847) üzenetére


x1port
addikt

Új. Nekem is cserèlték màr.

(#1849) RumiTT válasza tPedro_ (#1844) üzenetére


RumiTT
tag

Nekem eddig pár hét alatt semmi hiba nem jött elő rajta, az üzemidő pedig nagyon jó, átlagban simán 4 óra kijelzőidővel elmegy, de inkább 5 órát fut.

(#1850) ViktorGooner válasza evi_ke_94 (#1847) üzenetére


ViktorGooner
csendes tag

Evi_ke_94: Én is októberben vettem a telefont és hasonló problémáim voltak vele sőt még azt mondom rosszabbak. Előfordult, hogy 80% körül tettem le és reggelre ki volt kapcsolva, de úgy, hogy azzal a bizonyos 3 gombbal ment csak a restart és az is csak miután töltöttem bele kicsit ugyan is csontra merült. Hamar kiderült, hogy szofveres a baj és nagyon bosszantott mert megszerettem a telefont és szinte használhatatlanná tették ezek a hibák. Mindenképp magam szerettem volna megoldani a problémát mert én egyrészt nem bízok a szervizekben(pl.nem úgy bánnak a telefonnal ahogy kellene, összekarcolódik vagy leesik stb.) másrészt pedig szeretem látni mi történik vele. Nem gondoltam volna, de ahogy korábban Rivaul és Csabiks is említette a magyar XEH szoftver telepítése megoldott minden problémát. Stabilizálódott a memóriakezelés, nincs újraindulás, kikapcsolás, az akksi gyorsan tölt és az üzemideje is megfelelő nálam is elmegy 5-6 óra kijelzőidővel. Mai napig tesztelem a telefont, napok óta nem lőttem ki futó progikat és így is van kb. 2-300MB szabad memória. Szóval egyelőre minden oké nem bántam meg ha új tapasztalat lesz írni fogok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.