Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolik


Zolik
senior tag

Tetszetős kis jószág! Kíváncsi vagyok mennyiért fogják adni a szolgáltatók ..

'' Árpád biztos jó munkásember..., vót valamikó ''

(#2) Lecs@ válasza Zolik (#1) üzenetére


Lecs@
addikt

150 K akcióban. Holnap jön pinkben 140 K - ért.

512 GB

(#3) -Faceless-


-Faceless-
őstag

Hajj, jóval gyengébb az elődnél, és még büszkék is rá... Grat..

(#4) babkukta


babkukta
senior tag

"A Samsungról mindenki csak úgy beszél, mint az androidos készülékek alfája" - Hmmm..... :) Érdekes állítás! Lehet bennem van vmi bibi... :(((
Egyébként nem lenne rossz készülék, de ennyiért már majdnem bele kellett volna pakolniuk egy S801et, nem egy ilyen SoC-t. Engem nagyon zavar az, h ilyen telefonokért ennyit elkérnek. Egy csomó konkurens van házon belül is, ami szinte ugyanezzel a teljesítménnyel bír, mégis sokkal olcsóbb. A kínai cuccokról ne is beszéljünk. Most csak azért ennyi, mert a nevében van az "S5 mini", és úgy néz ki mint egy S5, ami szintén nem nagy durranás? Azért ez elég drága felár. De ugyanezt mondhatom a One mini 2re is.
A különbség viszont ugye az, h az S5 minit fogják venni, még a HTC-t kevésbé.
Ami pozitív, azok a fényképek. Tényleg nagyon rendben vannak. Nem tudom a Samsung mit csinál ott szoftveresen, de a Sonyhoz is átküldhetnének pár embert!!! :)
A többi dolog viszont szvsz nem számít kiemelkedőnek. Se a dizájn, se az anyaghasználat, se a hardver, se az üzemidő, és ehez képest rengeteget elkérnek érte. Nem szeretek más telefonnal dobálózni, h mi éri meg jobban, meg mi nem, de droid fronton rengeteg olyan készülék van, amelyik sokkal erősebb és jobb vételnek számít, akár kisebb, akár nagyobb kijelzővel. És szolgáltatói árazás ide vagy oda, akkor se éri meg!

Üdvözlettel, Tibi

(#5) Dr.Anonymus


Dr.Anonymus
addikt

"A Samsungról mindenki csak úgy beszél, mint az androidos készülékek alfája"
- érdekes, én úgy beszélek róla mint az androidos készülékek legaljáról.. :U

(#6) Fr0z3n


Fr0z3n
őstag

Csak 3 apró bibi van vele. 1, csúnya. 2, drága. 3, UI nem tetszik.

TSI PH!oswagent (?) le kéne motni fotózás előtt :DDD

[ Szerkesztve ]

(#7) Márko88


Márko88
aktív tag

Komoly kis teló nagyon, bár nem bánom,hogy S4esem van :). Ezt is vinni fogják mint a cukrot. :))

Kamerában a Samsung és Apple a csúcs. Meg a Nokia fényképezőse.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#8) Márko88 válasza Dr.Anonymus (#5) üzenetére


Márko88
aktív tag

te lehet,viszont a többség nem.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#9) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Inkább meg sem szólalok... :W

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#10) AS


AS
félisten

Címről a Tronok Harca jutott eszembe :C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#11) Dr.Anonymus válasza Márko88 (#8) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

az eladások alapján valszeg igazad van :DDD

(#12) Márko88 válasza Dr.Anonymus (#11) üzenetére


Márko88
aktív tag

:)

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#13) kovadika


kovadika
őstag

Fail. Z1 compact mellett főleg.

(#14) Xaels


Xaels
félisten

Érdekes... Itt jöttök a 130k-s GSMboltos árral, miért nem itt is hivatalos forgalmazói árat nézünk? egyébként az említett One Mini 2 az adott GSMboltban olcsóbb...

A One Mini 2 azért nem csak a SoC tekintetében nyújt többet(és itt most a burkolatot nem említem). Nagyobb felbontású elő- és hátlapi kamera, sztereó hangszóró. Persze ott spóroltak fél giga RAM-ot ehhez képest.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#15) Legendd válasza Dr.Anonymus (#5) üzenetére


Legendd
senior tag

Annyiból megvédem az állításom, hogy mindig Samsung áll elöl a készülékeladásokban, leszállításokban stb.

(#14) Xaels: nagyobb felbontás, de rosszabb minőség.

[ Szerkesztve ]

Alea iacta est!

(#16) Lecs@ válasza Márko88 (#8) üzenetére


Lecs@
addikt

Te a többség nevében hogy beszélhetsz ? :Y Amúgy olvasd a Topikot, a többség mennyire szereti.... :U

(#14) Xaels +1

(#13) kovadika Z2 Compakthoz ne is hasonlítssuk ( Comming )

[ Szerkesztve ]

512 GB

(#17) Csapoati válasza Xaels (#14) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Meg gyengebb a kameraja es nem IP67-es. De ez a mini is buko ennyiert, raadasul Mali-400, ehh... Leulhet a Samsung, ez kettes ala csak.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#18) Švejk


Švejk
őstag

Gratula! Egy lépés vissza az elődhöz képest. Az RR3-at pedig egy Snapi 400 is elviszi full grafikán.
De nem baj, venni fogják mert Csamcsung.

(#19) Xaels válasza Legendd (#15) üzenetére


Xaels
félisten

Kamera minőségről ne haragudjatok de inkább nem nyilatkozok az általatok csinált tesztek alapján...

(#17) Csapoati: az az ip67 is majd a gyakorlatban derül ki mennyire igaz. A samsungra elég sok panaszt lehetett hallani ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#20) dkface


dkface
aktív tag

Korrekt készülék lenne.. A kínált ár feléért. Egyébként ronda, a hátlaptól kiráz a hideg, a TouchWiz addig jó amíg feltelepítem a CM-et, és még az üzemidő se valami nagy eresztés.

(#21) Weeman1 válasza Lecs@ (#2) üzenetére


Weeman1
veterán

Meg is jelent a főtroll. ;]

Xiaomi 11T Pro

(#22) Dr.Anonymus válasza Legendd (#15) üzenetére


Dr.Anonymus
addikt

ez így van, de ha nagyon kötözködni akarnék akkor most azt mondanám, hogy:
az alfája az azt jelenti, hogy kezdete valaminek, ami ez esetben a HTC, mivel ők hozták ki az első Androidos telefont, míg a Samung épp kiröhögte anno az egész Androidot
de rohadtira nem akarok trollkodni, úgy hogy jó úgy ahogy van :DDD

(#23) #16514048


#16514048
törölt tag

Nem vagyok egy nagy gamer, de ennyi pénzért elvárnám, hogy fussanak rajta a komolyabb játékok is. Benchmark alapján (tudom, ez nem minden) jóval gyengébb még a snapdragon 400-as gépektől is, amik a középkategóriát képviselik (árban is). Az a baj, hogy a név miatt meg az ilyen ujjlenyomat olvasós parasztvakítások miatt így is meg fogják venni, mert még mindig rengetegen elhiszik, hogy "ez egy S5 kisebb méretben".

(#24) RECSKA válasza Švejk (#18) üzenetére


RECSKA
veterán

Irtak is, hogy mennyivel gyengebb az igp...

Dezs

Nézd meg a hirdetéseim. Finomságok!!!

(#25) AS válasza Legendd (#15) üzenetére


AS
félisten

Legendd trolokal ne foglalkozz kb úgy van itt 10 -20 db. (persze aki csak magára veszi az)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#26) Fr0z3n válasza #16514048 (#23) üzenetére


Fr0z3n
őstag

Most miért? Tök jó dolog az ujjlenyomat olvasó. Leginkább arra, hogy a MM-ben lezárják a telókat :C

(#27) Csapoati válasza Xaels (#19) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Na ja, garanciat ugyse vallalnak ra, mondani meg barmit lehet.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#28) galaxys80 válasza babkukta (#4) üzenetére


galaxys80
veterán

"Engem nagyon zavar az, h ilyen telefonokért ennyit elkérnek"
Ez az amit sosem fogok megérteni.
Miért zavar ez téged? Sokallod az árat érte? Hát nem veszed.

(#29) Márko88 válasza AS (#25) üzenetére


Márko88
aktív tag

Így van, sok a troll itt.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#30) Bucsi13


Bucsi13
tag

A Z1 COMPACT OLCSÓBB, MINT EZ?? Valamelyik koreai bácsinak elgurulhatott a gyógyszere...

„Everything ends and it's always sad. But everything begins again and it's always happy. Be happy .”

(#31) Márko88


Márko88
aktív tag

A sok butus trollnak üzenem, hogy jajj a csúnya Samsung majd megint mennyi telefont elad :/ Annyira rossz lehet.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#32) Fr0z3n válasza Márko88 (#29) üzenetére


Fr0z3n
őstag

És túl kevés a fanboy :( :))

(#33) Márko88: Kivételesen a kamerával semmi baj nincs.

[ Szerkesztve ]

(#33) Márko88 válasza Fr0z3n (#32) üzenetére


Márko88
aktív tag

Nem vagyok fan. Samut és a HTC-t szeretem. De amikor mondják, hogy jajj ez a kamera meg nem tudnak a Mobilarenasok fényképezni az butaság.

2017.05.25 Galaxy S8..nincsenek szavak

(#34) #16514048 válasza Márko88 (#31) üzenetére


#16514048
törölt tag

Engem nem zavar, hogy sokat adnak el, csak sajnálom azt, aki bedől a sok marketing bullshitnek és megveszi ennyiért ezt a telefont, úgy hogy ugyanezt a tudást féláron megkaphatná, talán házon belül is.

(#35) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ennyiért rossz vicc...

Minden szavam magánvélemény!

(#36) wozzy


wozzy
tag

drága ! ennyiért inkább z1 compact, bár az meg ugye nem is kompakt...

[ Szerkesztve ]

(#37) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Borzasztó drága (akárcsak az S4 Mini), főleg úgy, hogy a CPU-GPU páros sem tökéletesen kiegyensúlyozott... :(

B.Cs.

(#38) Ricardo823


Ricardo823
tag

Ez a teló szerintem nagyon ronda,bár egyik samu sem tetszik igazán.Meg drága is,de még igy is venni fogják az tuti.

(#39) AS


AS
félisten

Elmondom hogy egy Mini sem éri meg sem ez se HTC se LG. De ha egyszer embernek 4.5 ös telo kell mit csináljon?
Rá van kényszerítve hogy megvegye.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#40) ClioRS válasza Bucsi13 (#30) üzenetére


ClioRS
őstag

Hát de ebben van pulzusmérő, meg ujjlenyomatolvasó!!!! ;]

(#39) AS

Igen, az összes mini túlárazott fos. A Z1 Compact éri meg egyedül az árát.

[ Szerkesztve ]

(#41) petipetya válasza AS (#10) üzenetére


petipetya
nagyúr

Szintén. :C Biztosan nem véletlenül választotta Legendd ezt a kifejezést. :)

"nincs rá lezsóidő"

(#42) DragoNow válasza ClioRS (#40) üzenetére


DragoNow
csendes tag

Vegyetek inkább moto g-t, 50k alatt van erősebb gép, a legfrissebb androiddal touchfos nélkül

(#43) #16514048 válasza wozzy (#36) üzenetére


#16514048
törölt tag

Kisebb, mint ez és nem csak kijelzőben.

(#44) AS válasza ClioRS (#40) üzenetére


AS
félisten

Azzal meg az a baj hogy elég nagy lett a kávák miatt...

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#45) ClioRS válasza AS (#44) üzenetére


ClioRS
őstag

Hát kicsit nagyobb csak mint a többi. Pl ennél 4 mm-el alacsonyabb, szélesség ugyanaz, vastagabb 0.4mm-el, és 0,2" a különbség a két kijelző között. Szóval annyira nem vészes.

(#46) youngboy


youngboy
senior tag

A Z1 compact ház / kijelző méret aránya azért nem olyan jó.
Mondom ezt annak ellenére, hogy 1 hete vettem egyet.
Most már nagyon jó áron meg lehet venni.
HTC-ről váltottam és van is pár dolog, ami nagyon hiányzik, de biztos megtalálom majd a megoldást ezekre is.

A Samu IP védettségével kapcsolatban vannak fenntartásaim, ha megnézem a hátlapot. És ez igaz a nagytestvérre is.

Bár én irtózom a Samutól, mert szoftveresen borzalom, a TW egy rémálom. A külalakról meg ne is beszéljünk.

Persze ezzel sokan nem így vannak. Sokszor megkérdeznek vásárlással kapcsolatban és legtöbbször azzal jönnek, hogy egy Samsung-t néztek ki. Mikor megkérdezem, hogy miért, mert az biztos jó és fehér. Ekkor én azt mondom, hogy van másik is, ami fehér, olcsóbb és szerintem még jobb is az ár/érték aránya.

(#47) Z a hangya


Z a hangya
tag

Úristen, nem bírnak magukkal Samuéknál. Már ez a mini is 4,5"-os. Mininél 4"-4,3"-nál max meg kéne állni szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

(#48) correctman válasza Márko88 (#29) üzenetére


correctman
tag

Akinek nem tetszik az amit a samsung művel már 3. éve az mind troll. Értem.
Nem furcsa hogy egyre többen vannak a "trollok"?

(#49) AS válasza Z a hangya (#47) üzenetére


AS
félisten

Lg nél már 4.7 is mini. Kinaiknál meg 5 is..

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#50) Z a hangya


Z a hangya
tag

Jah, mininél is lehetne kategorizálni : mini-mini, mid-mini, meg max mini :)

"Zepi zsepi kincset ér, világ taknya belefér"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.