Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) papsoka válasza sbalu1 (#300) üzenetére


papsoka
aktív tag

Azt én nem mondtam hogy jobb lett, nekem kitkatton is tökéletesen kezeli.
A színek miatt tértem vissza! Főleg azért mert nekem fontos a két külön háttérszín állítás. A lolli-ban nem lehetett csak egyformát állítani. Vagy csak nem találtam meg:-)))

(#302) sbalu1 válasza papsoka (#301) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nem azt írtam, hogy tőled olvastam.Mindazonáltal nekem se tetszik a nyalóka kinézete.

(#303) papsoka válasza sbalu1 (#302) üzenetére


papsoka
aktív tag

Én azért egy lehetőséget adtam neki. Nem élt vele:-)))

(#304) Miksa1


Miksa1
csendes tag

Sziasztok, kerestem a témaösszefoglalót, de nem találtam. Én vok a láma? :U Szal bocs a hülye kérdésért. Nekem nem egyértelmű, h mi ez a SD kártya "hiba". (Gyári ROMról beszélek) Nem lehet írni a telefonban lévő kártyára adatot? Vagy vhogy korlátozza bizonyos méret fölött/gyártó termékét? Zenéket, navigációhoz térképet fel lehet rá tenni mókolás nélkül?
- Micro SD
- Kamera app problémákon kívül van esetleg vmi más említésre méltó ügy?

Elgondolkodtam, én is egy S5 Duos ketyerén, de más telót mókoltam már eleget az életemben, vmi olyasmit szeretnék, amihez nem kell főzött ROM.

Facebook, egyéb naptár alkalmazás gond nélkül szinkronizál, ugye?
Access Point Names-t át lehet írni, ha nem jól állítja be a SIM alapból?
Bocs, kínai telókhoz vok szokva... :)

Előre is köszi!
:R

[ Szerkesztve ]

(#305) papsoka válasza Miksa1 (#304) üzenetére


papsoka
aktív tag

SD kártya:
Az android a 4.3-s verzió után nem engedélyezi a kártya írását csak saját programmal. Természetesen a saját belső programok tökéletesen írják olvassák a kártyát!

(#306) Maxximus válasza Miksa1 (#304) üzenetére


Maxximus
őstag

Röviden, ha szeretéd mondjuk az IGO térképeit a külső SD-re tenni, hogy onnan olvassa be mondjuk a 4 GB-os eu térképeket, vagy mondjuk nagy terjedelmű programokat, játékokat külső SD-re tenni (asszem még a fényképeket sem engedi oda lőni...) akkor ez 4.3-tól felejtős.
Ha....nem rootolod és tolod fel a file mount progit, mert akkor minden funky továbbra is.
Sajnos fagyogat a kamera , ez tény, nekem kb hetente 1-2 szer. Mostanában néha újra indul magától, van, hogy naponta többször is van hogy 3 hónapig nem.
ezektől eltekintve, sztm 4.2-es android óta nem kell főzöttben gondolkodni, megvan minden már. Ha nem lenne az SD írás probléma még csak nem is rootoltam volna.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#307) Maxximus


Maxximus
őstag

Rootolt a telóm és most bejelzett, hogy van szoftver frissítés. Mi? :F Ez, hogy lehet, hogy nem módosított eszközként (nem )kezeli?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#308) papsoka


papsoka
aktív tag

Nekem a fényképező külső kártyára ment! Az iGO-t külső kártyára másoltam, és onnan telepítettem. Tökéletesen fut, én sem értem hogyan, mert nem rootolt most a telóm!

(#309) sbalu1


sbalu1
senior tag

Az újabb Total Commanderben létre jön egy SD-kártya R/W meghajtó és ide lehet root nélkül másolni.

(#310) Maxximus válasza sbalu1 (#309) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszi, ezt nem tudtam. ;)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#311) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Elég komoly gond akadt a telefonnal:

Van két kártya:
#1 - Vodafone, munka
#2 - Telenor, privát

Értelemszerűen mindkét kártyát használni kell, ki-be.

Ha a Telenor-kártya benne van és aktív, akkor a vodafone-osról nem enged hívást indítani, "A szám nem elérhető" hibaüzenettel el sem kezd tárcsázni.
Ha kikapcsolom vagy kiveszem a telenoros kártyát, a vodafone-os is szépen működik, illetve hívni mindig lehet, akkor is, ha kimenő hívást a fentiek miatt nem enged.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#312) Maxximus válasza MaCS_70 (#311) üzenetére


Maxximus
őstag

Szia.
Nekem is ez a kombóm van csak fordítva:
1.telenor.meló
2.Vodafone: privát
Tökéletes.
Próbáltad így fordítva bele tenni őket?
Használsz esetleg más 2 simes tárcsázót (ami bekavarhat?) vagy gyárit?
Pl: True Phone Dialer & Contacts vagy a

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#313) Maxximus válasza Maxximus (#312) üzenetére


Maxximus
őstag

PixelPhone PRO . Én ezt használom.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#314) MaCS_70 válasza Maxximus (#312) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm a választ!

Már az elején kénytelen voltam leszedni az exDialert, hogy menjen a szabad kártyaválasztás SMS-küldésnél.
Azóta csak a gyári tárcsázó van fent. :(

Ha megcserélem a két kártyát, akkor annyit történik, hogy ugyan a tárcsázóban bármelyik kártyát kiválazthatom és ki is megy a hívás, de bármelyik kártyát választom, az 1.-ről, azaz a telenorosról megy ki a hívás.

Tehát a vodafone-os kártyáról egyik felállásban sem hajlandó hívást indítani, ha mindkét kártya bent van. Ha az az 1. SIM, akkor egyszerűen nem tárcsáz vele, ha az a 2. SIM, akkor pedig a mindenképpen a másik kártyáról indítja a hívást.

Ha csak ez a kártya van a telefonban, illetve másik készülékben hibátlanul működik.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#315) Maxximus válasza MaCS_70 (#314) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem a főképernyő ott van a gyári sms küldő ikon is így ez nem gond, innen sms ezek mindig, nekem ggel sem tűnt, hogy az ex dialer ből is lehet.
Szerintem garis ügy ez, mert nekem ebben a fennállásban tökéletesen működik.
Mondjuk nekem a gyári tárcsázóban semmi sim szabály nincs beállítva csak az exdialerbe. Estleg próbáld még meg így, de szerintem garanciális hiba. Estleg sim ?

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#316) MaCS_70 válasza Maxximus (#315) üzenetére


MaCS_70
félisten

A telefon jelenleg gyakorlatilag használhatatlan.

A hétvégén jött egy frissítés rá, azóta rendszeresen fagy le 5-10 másodpercekre.

A kártyakezelése változatlanul nagyon hektikus, a telenoros kártyával katasztofális a térerő (nincs vétel ott, ahol másik készülékkel kiveri a skálát), a vodafone-os kártyával meg ugye vannak az említett tárcsázási anomáliák.
Másik vodafone-os kártyával egyébként nincsenek ilyen gondok, de az adott kártya meg jólműködik minden más telefonban, így a céges tesztkészülékben is, úgyhogy nem lehet cserélni.

A szerviz szerint egy nem hardverhiba (az ő kártyáikkal megy is szépen), úgyhogy pár hét alatt bevizsgálják és változatlanul visszaadják, ha akarjuk -- a készülékre viszont szükség van, nélkülözhetetlen a munkához.

Belsős ismerős szerint így jár az, aki Doust vesz, idén már csak nála, kéz alatt ez a harmadik készülék, aminek ez a problémája, egyértelműen szoftverinkompatibilitási gond, de mivel nem hivatalosan forgalmazott készülék (szerinte nem véletlenül), ezért nem foglalkoznak vele. Orosz rulett, beszoptuk.

Érdekes egyébként, hogy ha a beállításoknál azt ikszelem be, hogy minden hívásnál kérdezzen rá arra, hogy melyik SIM-et használja, akkor lényegesen kevesebb a hiba. Ilyenkor nem keverednek a kártyák, legfeljebb rendszeresen nem tárcsáz, viszont másodikra-harmadikra már összejön.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#317) sbalu1 válasza MaCS_70 (#316) üzenetére


sbalu1
senior tag

Én pár hónapja használom, de szerencsére ilyen jellegű problémát nem tapasztalok.Én is a Pixelphone Pro-t használom tárcsázónak.Ja és frissítést nem engedtem neki.

[ Szerkesztve ]

(#318) club1 válasza MaCS_70 (#316) üzenetére


club1
veterán

Én kb. 5-6 éve csak kétkártyás telefonokat használok, ebből az elmúlt kb. 2 évben csak duos (S4,S5) modelleket. Telenor-telenor, telenor-vodafone, tele2-vodafone nálam a leggyakoribb kombináció, de ilyen jellegű hibám még nem volt.

(#319) Maxximus válasza MaCS_70 (#316) üzenetére


Maxximus
őstag

Tudom nem könnyű cégnél simet cserélni. Alárási címpéldány,stb...ugyv enngedély,de valahogy azt kellene. Mondván beszart a simed.
Ha. Lolipop után halt be,próbáld vissza tenni a samfriware ról a kit-kat et.
Végső estében add el teljes értékű 1 simesként és vadássz le innen egy 2 simest. Pár ezer Ft bukta,de sztm megérné.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#320) MaCS_70 válasza Maxximus (#319) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm, a SIM-csere lesz a következő próba -- legalábbis egy huzamosabb keresztpróba erejéig.

Nem Lollipop után jött elő a hiba, hanem valami nem ismert tartalmú, ám terjedelmes frissítés után,ami tán szombaton jött. A szervizes szerint egyébként a KitKat -> Lollipop váltás nagyon sok dualSIM-problémát megoldott, a visszamozgás csak rosszat tehet -- csakhogy ő nem segít(het), csak súg, meg nincs is olyan kapcsolat vele, hogy komolyabb útmutatást kérjek tőle.

A csere mint pár ezer forintos bukta azért lenne pár tízezer is.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#321) Prien


Prien
addikt

Aki még ilyen telót használ, továbbra sem megoldott a kamera bezáródás? Vagy ezzel együtt lehet élni? :)

A kevés is több a semminél.

(#322) papsoka válasza Prien (#321) üzenetére


papsoka
aktív tag

Mire is gondolsz pontosan?

(#323) Prien válasza papsoka (#322) üzenetére


Prien
addikt

Rendszeres lefagyás fényképezéskor? Korábban volt itt róla szó. Mondjuk nálad pont nem, ahogy olvastam. :)

A kevés is több a semminél.

(#324) Maxximus válasza Prien (#323) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem is nagyon ritkán csinálja (4.4.2 Root) , együtt lehet vele élni.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#325) sbalu1 válasza Prien (#323) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nekem csinálta, de rájöttem, hogy szoftveres volt a hiba, betett egy másik program neki.Töröltem azt és azóta O.K.

(#326) papsoka válasza sbalu1 (#325) üzenetére


papsoka
aktív tag

Én még nem találkoztam vele!

(#327) Prien válasza Maxximus (#324) üzenetére


Prien
addikt

Meg vagytok elégedve a készülékkel összességében? A keret ennél a típusnál is hajlamos a kopásra?
Valamint a szín különbségek csak a hátlapot jelentik?

A kevés is több a semminél.

(#328) Maxximus válasza Prien (#327) üzenetére


Maxximus
őstag

szerintem ez használat és szokás függő. Ha veszek egy telefont cc 160.000 ft-ért veszek hozzá egy tokot is 5-6 ezerért. (most már üvegfóliát is 4.000-ért) Ha zaccos helyre megyek,pl bicikli vagy nyaralás ahol ezzel fényképezek alap, hogy tokba rakom. Nekem volt omnia1,omnia2,S1,S2,S3,S4 mini duos,S5 duos kb mindegyiket 1-1,5 évig használtam sehol semmi kopás nem lett,kijelzőn fólia miatt pedig karcmentesen,gyakorlatilag teljesen újszerűen adtam el mindegyiket.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#329) scorpio74


scorpio74
tag

sziasztok! Elolvastam a tesztet, mi van akkor, ha csak az egyiken szeretnék telefonálni, a másikon csak mobilnetet használnék? ezt be lehet állítani külön? Engem a dupla hívás nem érdekel!

[ Szerkesztve ]

(#330) Maxximus válasza scorpio74 (#329) üzenetére


Maxximus
őstag

Ebben a tárcsázóban mindent be lehet állítani.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#331) Prien


Prien
addikt

Az usb-t lezáró ajtócska hogy bírja a napi 1-2 nyitogatást?

Még anno a Defy-n zavart ez az ajtós megoldás...

A kevés is több a semminél.

(#332) Maxximus válasza Prien (#331) üzenetére


Maxximus
őstag

nálam már több,mint 1 éve jól. :K nem állat módon kell nyitni, meg nem részegen... ;)

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#333) sbalu1 válasza Prien (#331) üzenetére


sbalu1
senior tag

Én vezeték nélküli töltőt használok, így nagyon ritkán kell kinyitnom az ajtócskát.

(#334) Prien válasza sbalu1 (#333) üzenetére


Prien
addikt

Ez nem rossz ötlet, de ahhoz meg másik hátlap kell vagy a gyárival is működik?

A kevés is több a semminél.

(#335) sbalu1 válasza Prien (#334) üzenetére


sbalu1
senior tag

Sajnos a töltővel együtt, amely indukciós elven tölt, meg kell venni a tekercset tartalmazó hátlapot is.

(#336) scorpio74


scorpio74
tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy mivel EU ROM nincsen hozzá, az ukrán ROM-ban van magyar nyelv? Ezt honnét lehet megtudni? Csak akkor azt sem értem, hogy hogyan lehet megrendelni csak német nyelvvel...

(#337) Maxximus válasza scorpio74 (#336) üzenetére


Maxximus
őstag

Az enyémben van magyar.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#338) Maxximus válasza sbalu1 (#335) üzenetére


Maxximus
őstag

Vagy csak ezt a matricát a meglevő hátlap mögé. Megrendeltem, ha érdekel valakit megírom milyen.
Vettem hozzá egy ilyen töltőt is, bár van egy S4 töltőnk már . Innem tudom, hogy jó lehet a matrica is, mert bár feszíti kicsit a hátlapot, de ráment a feleségem S4-ére a vékony hátlap és rá is ment a tok is. és tölti a töltő rendesen tokostól mindenestől nem kell levenni az eddig használt hátlap tokot. így ér valamit az egész csak, amúgy nyűg, mert agyári hátlapra nem mennek fel a meglevő hátlap tokok, mert vastagabb.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#339) Maxximus válasza papsoka (#241) üzenetére


Maxximus
őstag

Milyen az 5.0-ás ROM így kb 1 hónap után ?
Más.
S6 duos van és itthon.

Samsung G920 Galaxy S6 Dual SIM 32GB Fehér: 155 000Ft

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#340) papsoka válasza Maxximus (#339) üzenetére


papsoka
aktív tag

Nem sokáig volt fenn, mert nem tudtam a fényképezőbe élességállító csippanást tenni, a képeket is rosszabbnak itéltem, és a két kártyának nem tudtam külön hátteret adni, pedig ez nekem fontos!

(#341) sbalu1 válasza Maxximus (#338) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nekem a tekercset tartalmazó új, vastagabb hátlaphoz sikerült vékony szilikon hátlapot találnom ami passzol és az övtáskába is beleférnek.Abból a szempontból ez a vastagabb hátlap jobb is, hogy nem lóg már ki a kamera.Ez a tekercs miatti hátlap feszítés nekem nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#342) MaCS_70 válasza Maxximus (#338) üzenetére


MaCS_70
félisten

Ha a tekercsmatrica feszíti a hátlapot, az nem jelenti automatikusan azt is, hogy a vízzáró csík már nem tapad rá a felületre és megszűnik a vízhatlanság?

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#343) Maxximus válasza MaCS_70 (#342) üzenetére


Maxximus
őstag

Hmmm..igen ez jogos felvetés. :K Ha megérkezik beszámolok milyen lett.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#344) scorpio74 válasza Maxximus (#337) üzenetére


scorpio74
tag

Nem azt kérdeztem, hogy a tiedben van-e magyar. De magyar nyelv nélkül 106 000 magyar nyelvvel meg 120 000. Ilyen esetben rátelepítenék egy olyan romot, amiben van magyar nyelv. Nem értem, nem logikus? Ezért kérdezem. Az idióták kedvéért megint leírom. EU-s ROM nincsen, csak keleti vagy távol keleti. M.O-hoz közel Orosz vagy Ukrán ROM van hozzá. Még mindig az a kérdésem, hogy van-e ezek magyar nyelv!!! Amúgy meg mindenképpen KK romot akarok rá majd!!!

(#345) Brain75 válasza scorpio74 (#344) üzenetére


Brain75
senior tag

Azért egy kicsit moderáld magad légyszives.
Az idiótázást hagyd otthon.

Még mindig az a kérdésem, hogy van-e ezek magyar nyelv!!! Ez egy roppant értelmes mondat lett.
Ha azt kérdezed hogy melyikben van Magyar nyelv, akkor az a válasz hogy az egyesült arab emirátusos ROM-ban , biztosan van. Az van nekem is rajta.

[ Szerkesztve ]

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#346) scorpio74 válasza Brain75 (#345) üzenetére


scorpio74
tag

Ha valaki gyorsan ír, hibák előfordulhatnak...Főleg, ha félhomályban ír :-) bocs az idiótáért, de választ szerettem volna kapni a kérdésemre. Ha valaki nem tudja, ne írjon, szerintem.

(#347) Maxximus


Maxximus
őstag

Tudtok nekem olyan progit mondani amivel ac3-as hangú videót tudok lejátszani? Mx nem jött be vagy csak neon kodek nem jó hozzá

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#348) Brain75 válasza scorpio74 (#346) üzenetére


Brain75
senior tag

És most tőlem megkaptad a választ ?

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#349) scorpio74 válasza Brain75 (#348) üzenetére


scorpio74
tag

Ez hasznos info volt. de akkor ebből következtetve az ukrán és oroszban is van....

(#350) tatomi92


tatomi92
aktív tag

Sziasztok!

Egy kedves barátomnak ilyen telefonja van, a következő probléma áll fenn nála, remélem tudtok segíteni/tanácsot adni:

Ha az egyik kártya csak GSM hálózaton van, a másik pedig 3G vagy LTE-n, akkor azon a SIM-en, ami GSM-re van állítva, nem tud hívást fogadni, egész pontosan ki se cseng.

Mitől lehet ez? Esetleg rosszul van beállítva valami?

A segítséget előre is köszönöm!

iPhone 14 Pro & Google Pixel 7

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.