Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Maxximus válasza Maxximus (#100) üzenetére


Maxximus
őstag

Ahogy nézem nálunk megállt novemberben a frissítés.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#102) papsoka válasza Maxximus (#101) üzenetére


papsoka
aktív tag

Neked milyen régiós van?

(#103) Maxximus válasza papsoka (#102) üzenetére


Maxximus
őstag

Arab emirátus,most novemberben volt is OTA frissítés.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#104) papsoka válasza Maxximus (#103) üzenetére


papsoka
aktív tag

Az enyém Saud Arábiai. Szintén novemberben frissült.
Vajon hány ilyen készülék lehet itt a fórumon?

[ Szerkesztve ]

(#105) zsepii


zsepii
tag

Hol érdemes ilyen telót venni nálunk garanciával?

Köszi!

(#106) papsoka válasza zsepii (#105) üzenetére


papsoka
aktív tag

Én az Olcsomobilnál vettem.
Mivel nálunk hivatalosan nem forgalmazzák, ezért csak bolti garancia van rá.

[ Szerkesztve ]

(#107) papsoka válasza Maxximus (#103) üzenetére


papsoka
aktív tag

Sorry! Az enyém is emirátusi!

(#108) zsepii válasza papsoka (#106) üzenetére


zsepii
tag

Köszi az infót! Honlapot esetleg tudsz mondani?

(#109) papsoka válasza zsepii (#108) üzenetére


papsoka
aktív tag

Ime!
[link]

(#110) club1 válasza papsoka (#109) üzenetére


club1
veterán

Ez sem egy tisztességes vállalkozás. Az elállási jognál eu-s weblapra hivatkoznak, miközben van hazai jogszabály, utóbbi pedig a fogyasztó elállási jogát nem korlátozza olyan erősen, mint az általuk citált eu-s honlap. A kedvencem ebből a szempontból egy másik cég, ahol kerek-perec leírják, hogy a futárjuk bemutatja a telefont, és ezért nincs elállási jog (szintén jogszabály-ellenesen).

(#111) Hiperhuje válasza zsepii (#105) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Szia!
Én az onlinemobiloktól vettem.
Teljes értékű áfás számlát adnak.

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#112) club1 válasza Hiperhuje (#111) üzenetére


club1
veterán

Még szerencse. De ők is trükköznek az elállási joggal...

(#113) papsoka válasza club1 (#112) üzenetére


papsoka
aktív tag

Miért is fontos annyira ez az elállási jog?

[ Szerkesztve ]

(#114) club1 válasza papsoka (#113) üzenetére


club1
veterán

Két okból: Mert a legerősebb fogyasztóvédelmi jogszabályunk, könnyű vele élni ha valami probléma van az első fél hónapban a megvásárolt eszközzel.
A második ok: Ha már a legelső fogyasztóvédelmi jogszabálynak nem akar megfelelni a bolt, akkor a garanciális ügyintézésnél már ne várj tőlük semmit.

(#115) Dalee


Dalee
aktív tag

Mivel én nem csak egy évre szeretnék venni egy telefont, hanem kb. 3-4 évig fogom használni és remélhetőleg rövidedesen elindul az NFC-s vásárlás, lenne egy kérdésem, hogy működik-e az alábbi felállás:
Az egyik SIM slot-ban céges kártyát használok telefonálásra és netezésre, a másik slotban magán kártya lenne a bankomnál regisztrálva (gondolom?), amit NFC-s vásárlásra használnék.

Ez így működne, mivel nekem csak ezért kellene Dual Sim-es telefon?

[ Szerkesztve ]

(#116) Hiperhuje válasza Dalee (#115) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Szia!
Ki kell választanod, melyik simen legyen az adatforgalom. Te a cégest írtad, tehát fizetés előtt át kell állni a saját simre.
Szerintem.
Üdv!
Hh

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#117) Dalee válasza Hiperhuje (#116) üzenetére


Dalee
aktív tag

Így elég macerás lenne használni fizetésre, hogy minden vásárláskor át kell állni a magán SIM kártyára.

(#118) Hiperhuje válasza Dalee (#117) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Nem tart sokból!
A telefont egyébként csak ajánlani tudom!

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#119) papsoka válasza Dalee (#117) üzenetére


papsoka
aktív tag

Pont két mozdulat:-))

(#120) Maxximus válasza Dalee (#115) üzenetére


Maxximus
őstag

ez midig így kezdődik...3-4 évre telefon, de hidd el a 2 évet sem fogja megérni, talán 1-1,5 -öt ;) :K

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#121) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Szép jó napot a helybélieknek!

Egy ilyen telefon beszerzését tervezem, sajnos nyilván csak szürkeimportos lehet. :(

Érdeklődtem is egy kisebb telefonboltban, ahol egyébként üzemszerűen árulnak itthon nem forgalmazott készülékeket, de azt mondták, hogy az S5 Duosszal nem foglalkoznak, mert nem felel meg a magyar követelményeknek és nem is igazán működik idehaza.

Van ennek bármilyen alapja?

Más: tudtok ajánlani nem teljesen szélhámos boltot, ahol még kézbe is lehet venni a készüléket és gyári csomagolásban, tartozékokkal adják?

Köszönettel + BÚÉK: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#122) Maxximus válasza MaCS_70 (#121) üzenetére


Maxximus
őstag

1. Nincs, ez hülyeség. 3 hónapja használom.
2. pár helyen van , én az új mobiloknál rendeltem anno mikor kijött.

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#123) papsoka válasza MaCS_70 (#121) üzenetére


papsoka
aktív tag

Hülyeség! Teljes megelégedéssel használom a hibátlan készüléket!
Az S5 fórumban felmerült hibák közül nekem semmi nem jelentkezett.
Az Olcsómobilnál vettem.

(#124) MaCS_70 válasza Maxximus (#122) üzenetére


MaCS_70
félisten

Maxximus, papsoka!

Köszönöm! Remélem, hamarosan teljes jogú tagként csatlakozhatom a csapathoz!

BÚÉK!

MaCS

[ Szerkesztve ]

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#125) Hiperhuje válasza MaCS_70 (#124) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Nyugodtan vedd meg!
Ilyen jó telefonom még sose volt!
Én [itt] vettem!

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#126) MaCS_70 válasza Hiperhuje (#125) üzenetére


MaCS_70
félisten

Köszönöm!

Még egy kérdés: a hátlapja azonos a sima S5-ével? Flipes Qi-hátlapot tennék rá, de Duoshoz még nem találtam.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#127) Hiperhuje válasza MaCS_70 (#126) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Ezt nem tudom biztosan, de a fólia, és ez a tok az jó rá.
Szerintem minden S5 kiegészítőre igaz ez.

[ Szerkesztve ]

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#128) firemanus82


firemanus82
senior tag

Sziasztok!
Szemezgetek feleségemnek ezzel a kis masinával, de szóba forog még a G2 mini dual és g3 mini dual is. Tudtok segíteni a választásban? Nekem a nagy G2 van ami eleg meggyőző, de a kis testvérek igencsak gyengének tűnnek!

[ Szerkesztve ]

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#129) Hiperhuje válasza firemanus82 (#128) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Én G2-ről váltottam.
Ez jobb telefon! Nekem fontos volt a 2 kari és az IP védelem.
Egyébként az üzemidő itt kb ugyan az, mint neked a G2-n. A kijelzőt tudjuk milyen, fasa! :)
A G2, G3 minit, nem néztem, nekem azok nem voltak a listán.
Inkább tetszett a Honor 6, meg stb...., de ezek lehet nagyok egy női kéznek.

Nekem Anya kijelentette, hogy nem kér nagy telefont. Kapott egy Z1C-t.
Összegezve, az általad kinézettek közül, ez a legjobb telefon, ha a méret nem számít.
Ha neki nagy a te G2-d, akkor csak óvatosan! :K

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#130) firemanus82 válasza Hiperhuje (#129) üzenetére


firemanus82
senior tag

Köszönöm! Tudod neki a lényeg, hogy tetszen, meg ne tepsi legyen. Akkor még annyi, hogy jól muzsikál a dual megoldás? Mármint térerő jó mindkét sim-en?

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#131) club1 válasza firemanus82 (#130) üzenetére


club1
veterán

A duál megoldás úgy működik, ahogy az le van írva. Azaz ha az egyik kártyán hívás van, akkor a másik kártya leszakad a hálózatról. Viszont netezéskor nem így van, aközben be tud jönni egy hívás a másik kártyán. Cserébe a beérkezett hívás közben a net többnyire megszakad. Ha az egyik kártyát 4G/3G/2G vagy 3G/2G vagy csak 3G üzemmódra állítod, a másikon csak 2G lehet beállítva.
A térerő a szolgáltatóktól függ, ahol van térerő, ott a telefon jól működik. A telefon 2G hálózat felől gyorsan rátalál a 3G/4G hálózatra, viszont 3G felől a felfelé váltás már jóval lassabb (már persze ahol van 4G).

(#132) firemanus82 válasza club1 (#131) üzenetére


firemanus82
senior tag

Köszi!
Azért kérdezem, mert az előző telefonnal a térerővel voltak gondok

LG Optimus Black => LG Optimus 4X HD => LG G2 32Gb => LG G5 Titan => Samsung S8 => Huawei P20 Pro => Huawei P30 Pro => Huawei P40 Pro => Honor Magic 4 Pro=> A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél. John C. Maxwell

(#133) papsoka


papsoka
aktív tag

Frissült 5.0-ra a ruszki régiós!

(#134) Maxximus válasza papsoka (#133) üzenetére


Maxximus
őstag

aha láttam,tapasztalatok?

Model Country/Carrier Date Version PDA CSC Kies
SM-G900FD Russia 2015 January 5.0 G900FDXXU1BNL9 G900FDOXE1BNL9

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#135) papsoka válasza Maxximus (#134) üzenetére


papsoka
aktív tag

Nem foglalkoztam vele, de az S5 topiban írnak egy-két problémáról!

(#136) Hiperhuje


Hiperhuje
aktív tag

Rootolta már valaki a telót?

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#137) papsoka válasza Hiperhuje (#136) üzenetére


papsoka
aktív tag

Nem érzem szükségét!

(#138) Hiperhuje válasza papsoka (#137) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Én a menetére lennék kíváncsi, mármint, miben tér el az egy karis rootolás-tol.

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#139) club1 válasza Hiperhuje (#138) üzenetére


club1
veterán

Miért térne el?

(#140) Maxximus


Maxximus
őstag

Én max a külső SD (nem) kezelése miatt rootolnám, de mostmár nagyon jönnie kellene a lolipopnak ami megoldja ezt a hibát.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#141) papsoka válasza Maxximus (#140) üzenetére


papsoka
aktív tag

Azt mondják az S5 fórumban azok akik feltették, hogy nincs változás az SD kezelésében:(

(#142) Maxximus válasza papsoka (#141) üzenetére


Maxximus
őstag

ne már...navi térképeket és egy csomó programot nem lehet használni 5.0 -án külső SD-ről? Akkor tényleg rootolni kell. Van egy 64GB-os SD-m és most is kornyikál, hogy tele a belső SD-m, mert nem tudom használni a külsőt csak média van rajta, meg a fényképeket engedte arra tenni.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#143) Brain75 válasza Maxximus (#142) üzenetére


Brain75
senior tag

Várjuk ki a végét.
Majd akkor jajongjunk ha már kijött a telefonunkra a Lolipop.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#144) Pheadar


Pheadar
tag

Sziasztok!
Ennél a készüléknél meg lehet oldani, hogy csak az egyik kártyát leválasztani a hálózatról? (pl nem akarok céges hívást szabadnapon, vagy nem akarok haverokat egy fontos munkanapon) - és be lehet-e állítani, hogy ilyenkor ne irányítsa át az aktív kártyára. (legalábbis ismerősöm S duos 2-jénél nem lehet kikapcsolni teljes mértékben az átirányítást)

Meg kellene próbálni boldognak lenni. Ha másért nem, legalább a példa kedvéért.

(#145) club1 válasza Pheadar (#144) üzenetére


club1
veterán

Nekem nincs egyik kártya sem sehová irányítva. Így nem értem, hogy mit nem lehet kikapcsolni, ha be sincs kapcsolva... :F
A duos készülékeken a sim kártya kezelőben manuálisan bármikor ki tudod kapcsolni valamelyik kártyát. Meg vissza. Ütemezett ki-bekapcsolásról nem tudok.

(#146) Hiperhuje válasza club1 (#139) üzenetére


Hiperhuje
aktív tag

Milyen ROM-ot tegyek rá?
Biztos eltér az egy SIM-s telótól valamiben?
Erre az S5 fórumon nem tértek ki külön.

Samsung Note 10+, DS918+, Acer spin 5, TAB S7 +

(#147) Brain75 válasza Hiperhuje (#146) üzenetére


Brain75
senior tag

Maradj a gyárinál, vagy tedd fel odinnal az orosz lolipop-ot.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#148) Maxximus válasza Pheadar (#144) üzenetére


Maxximus
őstag

Én így használom. Hétvégén céges kártya kikapcsolt,hívástárinyítás kikapcsolva. Hétfő reggel visszallítom.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#149) Maxximus válasza Hiperhuje (#146) üzenetére


Maxximus
őstag

Fel ne tedd az egy SIM kártyás romot erre.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#150) Maxximus válasza Brain75 (#147) üzenetére


Maxximus
őstag

Te használod?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.