Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#501) szlibud


szlibud
tag

Azt szeretném kérdezni, a MM-ra frissítés ronthatott esetleg a fényképezés minőségén? Egy ideje elég vacak képeket csinál a telo :( Olyan fakók, kicsit homályosak.

Nem tudom pont a frissítés óta-e de máshoz nem tudom kötni..

(#502) helixP válasza szlibud (#501) üzenetére


helixP
nagyúr

Nálam nem. Sőt, talán mintha egy kicsit jobbak is lennének a képek.

(#503) Lacyka válasza helixP (#502) üzenetére


Lacyka
aktív tag

Nekem se, ugyanolyan mint volt. Nem hiszem hogy ennek lenne softwares jelentősége. Ha igen, próbálj ki esetleg egy 3rd party Camera appot. Lehet az segít.

^.^

(#504) szlibud válasza Lacyka (#503) üzenetére


szlibud
tag

Köszi mindkettőtöknek, megpróbálok akkor valami más app-ot. Esetleg tudtok jót javasolni, amit érdemes?

Sajna keresztbe el van repedve az objektív üvege, de az már régebb óta van, mint ahogy a képek romlani kezdtek, uh nem attól van. Arra kellett volna inkább fólia, mint a kijelzőre :(

(#505) Lacyka


Lacyka
aktív tag

Nekem is el van törve de attól még működik rendesen. Próbáld meg a cm camerat vagy a Google camerat esetleg a next camerat

^.^

(#506) helixP válasza szlibud (#504) üzenetére


helixP
nagyúr

Egy két képet tölthetnél fel, hogy meg tudjuk mondani, átlag alattiak-e? Lehetöleg jó fényviszonyok mellett, szabadtéri képeket.

(#507) Lacyka válasza Lacyka (#490) üzenetére


Lacyka
aktív tag

Nos, bár tudom, hogy nem kifejezett app központú fórum, de találtam egy jobb script gyűjteményt a HEBF-nél.
Flashelni kell, de utána már nem kell állítgatni semmit.
5 napja tesztelem, se FC, se semmi, viszont az eddigi legjobb. Ja és bármelyik telóra és romra felpakolható.

Szóval bár nem a reklám helye, de tapasztalatom által ajánlott kategória.
Pure Perfomance X

^.^

(#508) helixP válasza Lacyka (#507) üzenetére


helixP
nagyúr

Custom Reco kell hozzá?

(#509) Lacyka válasza helixP (#508) üzenetére


Lacyka
aktív tag

Nem privátban akartam. :B
Szóval igen. De már mindenhez az kell.

^.^

(#510) szlibud válasza helixP (#506) üzenetére


szlibud
tag

Bocsánat, nem néztem, hogy írtál. Majd töltök képet valahova, csak kell keresgélni, mostanában mióta nem jó, csak dokumentumból fotóztam vele.

(#511) sbalu1


sbalu1
senior tag

Sziasztok!Sikerült már valakinek rootolnia a telót "One Click" módszerrel?Kingroot-al próbálkoztam de nem sikerül vele.A Tabomon ugyanaz az oprendszer van és azt ez a program simán megrootolta, Knox ugrás nélkül.

(#512) Lacyka válasza sbalu1 (#511) üzenetére


Lacyka
aktív tag

Mármint melyik? A kingroot vagy a oneclick? Én cf autorootal csináltam, persze knox ugrással. De elvileg meg lehet csinálni knox bukás nélkül is. Visszamesz kitkatre, majd towelroot, majd flashifyal felrakod a lollit. Elvileg mm-et nem lehet knox ugrálás nélkül rootolni

^.^

(#513) sbalu1 válasza Lacyka (#512) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nekem még a 4.4.2-es gyári kit kat van fenn.Sima Kingroot-al szerettem volna rootolni, mint emlitettem a hasonló oprendszerű tabomat pillanatok alatt, knox mentesen megrootolta, de ezen a telón ez valamiért nem müxik.Végső esetben folyamodnék csak az odinos auto rootoláshoz, ezért kérdeztem, hogy egyeltalán lehetséges-e ezt a telót valamilyen a Kingroot-hoz hasonlóan egyszerű módszerrel rootolni?

(#514) Lacyka válasza sbalu1 (#513) üzenetére


Lacyka
aktív tag

Towelrootal menni fog

^.^

(#515) sbalu1 válasza Lacyka (#514) üzenetére


sbalu1
senior tag

Most próbáltam, sajna avval se megy.

(#516) scorpio74


scorpio74
tag

Megint hülyeségeket írogattok!!! Nem lehet mindegyik KK romot TowelRoot-tal root-olni, ezt honnét veszitek, csak azzal az egy bizonyos NL6-ossat. Azt lehet frissíteni később további, újabb KK romra. Ha MM-ra frissíted, már nem lesz rootolt.

(#517) Lacyka válasza scorpio74 (#516) üzenetére


Lacyka
aktív tag

És szerinted ki mondta hogy mm-re frissitsen? Lollit írtam. Másrészt pedig nem csak az NL6-ot lehet, nézd meg az xdan.

^.^

(#518) scorpio74 válasza Lacyka (#517) üzenetére


scorpio74
tag

Senki, csak tapasztaltam, de az XDA-n olvastam, hogy csak az NL6-os végűt lehet és tilos frissíteni! Én ezt olvastam.

(#519) adamhun94


adamhun94
tag

Sziasztok.
Azt hiszem meglépem a custom rom-os dolgot, mivel rootra is szükségem lenne. Első kérdés: tudtok ajánlani megbízható romot? Van már stable nougat?
Pontosan mi is ez a bootloader zár, és mit tegyek, hogy ne essek bele valami ilyesmibe?
(legutóbb egy s2est moddoltam, custom recovery, flash, root, stb., de azóta nem tudom mi a helyzet és mire kell figyelni)
Látom, hogy már tudnak konvertálni bármilyen fajta s5re romot (pl. simára valót duosra), ez elég jónak hangzik.
Köszi!

(#520) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Az USB-csatlakozót takaró vízzáró fül leszakadására van egyszerű pótlási lehetőség, vagy irány a szerviz?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#521) Lacyka válasza adamhun94 (#519) üzenetére


Lacyka
aktív tag

Twrp 3.0 felteszed odinnal. Root nem kell, ha aopk romot raksz föl, abban már van. Én a mokeet ajánlom. Marsmallow releaset. Stabil nougat még nincs.

^.^

(#522) Lacyka válasza MaCS_70 (#520) üzenetére


Lacyka
aktív tag

Van, otthon is meg tudod csinálni. Ebayrol vagy alirol rendelsz 5 ilyet kb 1-2$-ért

^.^

(#523) adamhun94 válasza Lacyka (#521) üzenetére


adamhun94
tag

Akkor lényegében ugyanaz, mint anno is volt. Köszi!

(#524) scorpio74 válasza adamhun94 (#523) üzenetére


scorpio74
tag

Sajnos nem! Figyelj arra, hogy a Bootloadernél, Hangerő le+Home gomb+Bekapcs résznél a Knox Warranty Void ne ugorjon. Nekem 0x1 (4)-nél van és minden nem hivatalos tevékenységet blokkol. Az előzőeket olvasva, ez az érték a TWRP és a Custom rom után 0x1 (2)-n fog állni. Tehát 3 próbálkozásod van, nem lehet túl sokat próbálkozni. Ezz után még 1 próbálkozásod van, aztán mindent blokkol és látja a custom Recovery műveleteket is, azt is számolja!!

(#525) scorpio74 válasza adamhun94 (#523) üzenetére


scorpio74
tag

Sajnos a helyben, bootloader nélkül rootolható NL6-os KK rom esetében is számol, sőt recovery telepítést is blokkolja a knox! Tehát ennek sincs semmi értelme!

(#526) Lacyka válasza scorpio74 (#524) üzenetére


Lacyka
aktív tag

Továbbra sem értek egyet veled. Twrp 3.0 van fent és kb 50 romot flasheltem már és nem zárt semmi. Persze a knoxom 0x1 de az lényegtelen számomra. Ha más nem akkor lehet flashelni flashifyal is

^.^

(#527) Lacyka válasza scorpio74 (#525) üzenetére


Lacyka
aktív tag

Másrészt pedig, ha aopk romot, pl cm vagy mokee tesz fel, azt nem kell rootolni hisz alapból rootolt

^.^

(#528) adamhun94


adamhun94
tag

És akkor, ha mondjuk 4.4re térnék vissza, rootolnék, majd ott flashify, akkor custom recovery nélkül is mennének fel a romok? Jobban járnék ezzel így?

(#529) scorpio74 válasza Lacyka (#526) üzenetére


scorpio74
tag

Hát ha egyetértesz, ha nem, én már 3X megpróbáltam, mindig blokkolta a knox a CWM telepítést. Nekem 0x1 (4)-en áll a knox!!! Előtte ment, mielőtt nem próbálkoztam 3X. Utána mindig blokkolja, ha a CWM-et el akarod indítani!!! Vagy, ha nem haladtad meg a 3 próbálkozást, akkor nem blokkolja az elindítás.

3X csináltam végig: NL6-os kk fel, root, recovery telepítés, sikeres telepítés után újraindul a teló és csak egy sor angol szöveg jelenik meg, hogy a knox blokkolta az illegális tevékenységet.

(#530) scorpio74 válasza adamhun94 (#528) üzenetére


scorpio74
tag

Szerintem Custom Recovery nélkül nem lehet Custom romot telepíteni!!! Az mindenképpen recoveryből kell telepíteni. Ha recovery nélkül is lehetne romot telepíteni, már réééégen CM-et használnék!

(#531) scorpio74 válasza Lacyka (#526) üzenetére


scorpio74
tag

Amúgy azért léptem túl a 3 próbálkozást, mert a mokee romot próbáltam telepíteni, de be se indult vele a teló.

(#532) scorpio74 válasza Lacyka (#527) üzenetére


scorpio74
tag

"Másrészt pedig, ha aopk romot, pl cm vagy mokee tesz fel, azt nem kell rootolni hisz alapból rootolt" senki sehol nem írta, hogy ezeket rootolni kell!

(#533) Lacyka válasza scorpio74 (#531) üzenetére


Lacyka
aktív tag

Na jó nem vitatkozom veled, te mást tapasztaltál és én megint mást. Ezeket a tapasztalatokat szerettük volna a fórumtársakkal megosztani.
Nekem a custom recoval ugrott 1et a knox, de utána meg se mozdult, nyilván ezért írtam, amit. Mindenki kipróbálja, ahogy szeretné és levonja a konzekvenciákat. :R

^.^

(#534) Lacyka válasza scorpio74 (#529) üzenetére


Lacyka
aktív tag

Illetve még1 dolog. Most jutott eszembe, mert először ezt az illegális dolgot eljátszotta velem is.
Próbáld cwm helyett a 3.0 twrpt fölrakni, és amikor felment, akkor ugye újrainditaná az odin a telót. . Szóval azt ne engedd neki, mert vissza pakolja magától a gyári recot. Próbálj egyből a recoba bootolni, ha megvan mehet föl a custom rom és utána többet már nem lesz gondod vele. Lehet, h tévedek, de majd visszajelzed.

[ Szerkesztve ]

^.^

(#535) scorpio74 válasza Lacyka (#534) üzenetére


scorpio74
tag

Szerintem nem érted!!! Felraktam a KK romot, rootoltam, flashify-ven vagy tök mindegy mivel, felrakok rá TWRP-t, CWM-et, Philz_touch recovery-t, bármit, odin nélkül és újraindítás után az alaplap rögtön blokkolja a custon recovery indítását, nekem már 4-en áll a knox!!!!! Pont ez az, hogy az odint be se indítom, újraindítás után egy soros szöveg jelenik meg!!! Odinból egyáltalán nem tudok felrakni illegális cuccot, blokkolja, alighogy elindul a csík, rögtön blokkolja az odin! Se root, de recowery nem megy fel odinnal!

[ Szerkesztve ]

(#536) carr


carr
őstag

Kétszersültek! Sziasztok.
1 hónapja vettem egy ilyen ketyerét. 6.0 android van rajta. Gyárinak tűnik, de ki tudja.
A kérdés egyelőre, hogy tömítő gumikat hogyan keressek? ebayen nem találtam, ali-n sem.
help.

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.