Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) sbalu1 válasza club1 (#200) üzenetére


sbalu1
senior tag

Kösz a választ!Ez most egy kicsit elbizonytalanít, ilyet tervezek vásárolni, mondjuk én adatforgalomra kevesebbet használnám, inkább az lenne fontos, hogy a saját és a vállalati simem egy gépben legyen.

(#202) club1 válasza sbalu1 (#201) üzenetére


club1
veterán

Nekem havi 30-60 GB adatforgalom jön össze az adatkártyán és kb. 500 perc beszélgetés kb. 100 hívással a másik kártyán. Szóval használom rendesen a telefont. És hangsúlyozom, nálam közvetlen a hívás befejezését követően, a 3G-s adatforgalmazás elindulásakor jellemző csak a 20-30 másodpercig történő leszakadás, majd visszacsatlakozás. Engem ez annyira nem zavar, mint amennyire szeretem a telefont...

(#203) sbalu1 válasza club1 (#202) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nekem messze nincs ekkora forgalmam, sem adatban, sem beszélgetésben.Akkor ezek szerint Te elégedett vagy evvel a kütyüvel?

[ Szerkesztve ]

(#204) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Jelentem, megvan a készülék!

Orosz kiadás a Gyorsbolttól.

Eddig nagyon rendben levőnek tűnik, bár a SIM-kezelést még nem teljesen értem.

A 2. kártyát kizárólag SMS-küldésre és -fogadásra használnánk. Kérdés, hogy hogyan tudom SMS-küldéskor kiválasztani, hogy melyik SIM-et használja? Hanghívásnál ugye nincs ilyen kérdés, hiszen az mindig az 1. SIM-ről történik.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#205) sbalu1 válasza MaCS_70 (#204) üzenetére


sbalu1
senior tag

Gratulálok hozzá!Reményeim szerint rövidesen én is csatlakozok a klubhoz.

(#206) club1 válasza MaCS_70 (#204) üzenetére


club1
veterán

Ha próbáltál volna vele sms-t írni, akkor rájöttél volna. Sms íráskor ui. jobboldalt aktívvá válik a két (1-2) sim borítékja. Amelyikre böksz, logikusan azzal megy el az sms...

(#207) papsoka válasza MaCS_70 (#204) üzenetére


papsoka
aktív tag

Üdv. a csapatban!
Biztos nem csalódsz benne!:))

(#208) sbalu1


sbalu1
senior tag

Lecserélnétek ezt a telót S6 Edgére, elvonatkoztatva a magas árától és hogy egyenlőre nincs belőle Dual Simes?

(#209) club1 válasza sbalu1 (#208) üzenetére


club1
veterán

Én csak akkor, ha lesz belőle duos verzió. Addig szó sem lehet róla, hiszen ennek a telefonnak pont az a lényege.

(#210) papsoka válasza sbalu1 (#208) üzenetére


papsoka
aktív tag

Ez jó kérdés volt:-))

[ Szerkesztve ]

(#211) MaCS_70 válasza club1 (#206) üzenetére


MaCS_70
félisten

Mindenkinek köszönöm a kedves szavakat!

Club1: Nyilván próbáltam SMS-t küldeni -- csak éppen nem az alap SMS-programmal, mivel az sajnos elég harmatos. Hancentet használunk (fontos funkciója, hogy az üzenetek küldési idejét is megmutatja, amit másnál nemigen láttam), ami a jelek szerint nincs felkészítve a két SIM-re.
A dolog azért bosszantó, mert a váltott SIM-ről SMS-ezés a Duos egyetlen vételi indoka.

Akad esetleg okos, de két SIM-mel elbánó SMS-program?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#212) papsoka válasza MaCS_70 (#211) üzenetére


papsoka
aktív tag

Ez is mutatja a küldés idejét alapból!

(#213) MaCS_70 válasza papsoka (#212) üzenetére


MaCS_70
félisten

Hogyan, hogyan??? Én a tulajdonságoknál csak a kézbesítés idejét látom.

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#214) papsoka válasza MaCS_70 (#213) üzenetére


papsoka
aktív tag

Mi a különbség a kettő között?
Nálam az "Üzenet részleteiben" "Elküldve: és Fogadva" van.
Minden üzenetbuborékban alul szerepel ez az idő és hogy melyik kártyán ment az üzi.

[ Szerkesztve ]

(#215) MaCS_70 válasza papsoka (#214) üzenetére


MaCS_70
félisten

Érdekes, hogy ennyire más. Nálam az orosz rendszer (meg egyébként minden, általam valaha használt androidos telefon) alap üzenetküldője kizárólag a kézbesítés idejét mutatja, mind az üzenet alatt, mind pedig a tulajdonságok felugró buborékjában.

Az egész ott lesz izgalmas, hogy a Duoson a Hancent sem jelzi a küldési időpontot (ezért aztán az egész kérdés voltaképpen okafogyottá is válik, arról nem is beszélve, hogy eleve nem lehet vele SMS-t küldeni), míg más készülékeken (ideértve a sima S5-öt és a Note4-et is, természetesen Lollipoppal is) szépen megmondja a küldési és a fogadási időpontot is.

A jelek szerint nagyon nem kompatibilis a dual SIM-mel.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#216) papsoka


papsoka
aktív tag

Megjelent az 5.0 az United Arab Emirates XSG a telónkra!
[link]

(#217) papsoka válasza papsoka (#216) üzenetére


papsoka
aktív tag

Frissítettem!

(#218) Brain75 válasza papsoka (#217) üzenetére


Brain75
senior tag

ÉS ??????

Vélemény ??

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#219) papsoka válasza Brain75 (#218) üzenetére


papsoka
aktív tag

Ismerkedek vele erősen! Most pl. nem jövök rá hogy kell különböző háttereket beállítani a két kártyához.:((
Sebességgel nincs gond eddig. Tetszik hogy a kezdőképernyőre kirakja az értesítéseket. A nagy világosság, és az ikonok nem jönnek be, de Apex launchert használok és így gyakorlatilag ritkán találkozok velük. A tárcsázó színtelenségét is szokni kell. Fogyasztására reggel tudok választ adni megközelítőleg.
Minden appom müxik rendesen, pedig semmiféle újraindítás, reset nem volt még.

[ Szerkesztve ]

(#220) Brain75 válasza papsoka (#219) üzenetére


Brain75
senior tag

Hello.

Lolipop frissítés óta, nincs a kamerának hangja mikor élesre állt az auto fókusz.
Zárhang van de élesség állítás hang nincs.

Nálad is ez van ?

Üdv

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#221) papsoka válasza Brain75 (#220) üzenetére


papsoka
aktív tag

Most nézem és nálam sincs:((

(#222) Brain75 válasza papsoka (#221) üzenetére


Brain75
senior tag

Hát nem lehet minden tökéletes.
Biztosan jön update mert a duos csak az 5.0-át kapta meg.

/LOGITECH Kormány, Játékvezérlő, Hangfal, Egér, Billentyűzet, Dell, Toshiba, Fujitsu, Acer notebookok és minden egyéb elektronikai termék szakszerű, gyors JAVÍTÁSÁT vállalom/

(#223) papsoka válasza Brain75 (#222) üzenetére


papsoka
aktív tag

Így van! A két kártyához különböző háttérképeket sikerült beállítani? Nekem nagyon hiányzik ez a funkció:((

(#224) sbalu1


sbalu1
senior tag

Én ha megvásárolom ezt a telót, akkor valószínűleg marad rajta nekem a kit-kat.Nem tetszik a nyalókás fehér színű háttere és az egyszerű, flat ikonstílusa.

(#225) papsoka válasza sbalu1 (#224) üzenetére


papsoka
aktív tag

Első dolgod legyen az automatikus frissítés letiltása még az első netre csatlakozás előtt!

(#226) sbalu1 válasza papsoka (#225) üzenetére


sbalu1
senior tag

Kösz, de mindig így szoktam eljárni az ilyen eszközeimmel.Te mennyire vagy megelégedve vele úgy általában?Pro-kontra?

(#227) papsoka válasza sbalu1 (#226) üzenetére


papsoka
aktív tag

A telóval maximálisan, az 5.0-val most ismerkedem!

(#228) sbalu1 válasza papsoka (#227) üzenetére


sbalu1
senior tag

Visszaflasheled a katot, ha a nyalóka nem jön be, illetve vennél S6-ot, vagy Edgét az S5 helyett?Az áraiktól most vonatkoztassunk el.

[ Szerkesztve ]

(#229) papsoka válasza sbalu1 (#228) üzenetére


papsoka
aktív tag

A igazi a 4.3 lenne!:-)) Arra gondolkodás nélkül visszaállnék! Grand2 Duosról váltottam és visszasírom 4.3-t.
S6 ha lenne kétkártyás, és ilyen áron mint az S5, akkor persze hogy váltanék, de csak ha ezzel valami történne és cserélni kellene. Még pár évig az én igényeimet bőven kielégíti az S5 Duos!:-)))

[ Szerkesztve ]

(#230) sbalu1 válasza papsoka (#229) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nekem igen tetszik az S6 és az S6 Edge, ha kézbeveszi őket az ember, rövid időn belül hatalmába keríti az a bizonyos "nekem ez kell" (must have) érzés, de nálam a realitás talaján valószínűleg ez az S5 Duos lesz a befutó.

(#231) papsoka válasza sbalu1 (#230) üzenetére


papsoka
aktív tag

Van belőlük Duos?

(#232) sbalu1 válasza papsoka (#231) üzenetére


sbalu1
senior tag

Tudtommal még nincs.Ez is egy ok, hogy ne ezt válasszam.

(#233) Lamberd


Lamberd
tag

Sziasztok!

Az Emirátusi 5.0 nem rossz az első naptól variálgatom az 5.0 variánsokat. Ez már egy BOC3 CSC változat ami az első Orosz BNL és BOB 1 -es változatokhoz képest sokat javult. Tényleg nagyon hiányzik már 5.0.2 frisítések, nekem még meg van a HTC ONE M7 Dual sim és mióta megkapta az 5.0.2 frisitést fényévekre került a Samutol. De a BOC3 is sokat javított a rendszeren.

Lambi

(#234) club1 válasza Lamberd (#233) üzenetére


club1
veterán

Nekem a FOTA BOC2-t rakott fel. Eddig csak egy hibát észleltem, az ujjlenyomat olvasó egy idő után nem volt hajlandó a képernyőt feloldani/működni. Az újraindítás megoldotta a dolgot.

(#235) papsoka válasza club1 (#234) üzenetére


papsoka
aktív tag

Én még soha nem próbáltam ki! Teljesen hidegen hagy!

(#236) sbalu1


sbalu1
senior tag

Itthon kétféle vastagságú üvegfóliát találtam az S5-re.0.45- és 0.26 mm vastagságúakat.Aki használ ilyet aszerint melyik vastagságú a jobb?

(#237) gtr323 válasza sbalu1 (#236) üzenetére


gtr323
tag

Természetesen a vékonyabb. Csakis Nillkint vegyél, lehetőleg kintről. Nekem ez van rajta, hibátlan!

(#238) Maxximus válasza sbalu1 (#236) üzenetére


Maxximus
őstag

Én a MM-ba vettem Btech üvegfóliát 4500-ért,teljesen jó, szépen rápattant,viszont már megkarcolódott egy picit. Milyen szerencse, hogy rátettem..

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#239) sbalu1


sbalu1
senior tag

gtr323 + Maxximus, köszönöm a válaszokat!

(#240) MaCS_70


MaCS_70
félisten

Akadt egy kis gond a Duaos-szal.
Egyszer csak úgy döntött, hogy meg sem nyikkan -- sem a bekapcsoló gombra, sem a külső tápcsatlakoztatásra nem reagált.
Többször kivettem az akkut, de utána sem javult meg -- aztán egyszer csak, kb. az utolsó reménytelen próbálkozásomra rezzent egyet és bebootolt. A töltöttség 50%-on volt, ha töltőre dugtam jelezte, és egyébként is rendesen működött.

Amúgy sajnos nem vagyunk igazán elégedettek vele, nagyon sokszor lassul le, válik hosszú másodpercekre érzéketlenné. (Az 5-ös frissítés szűz készülékre ment fel, minden telepítés csak ezután.)

Más is tapasztalt már ilyet?

Köszönettel: MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

(#241) papsoka válasza MaCS_70 (#240) üzenetére


papsoka
aktív tag

Nekem még semmi probléma nem volt vele! Főleg amíg a 4.4.2 volt rajta:))

(#242) sbalu1 válasza papsoka (#231) üzenetére


sbalu1
senior tag

Én nem fogom lefrissíteni nyalókára ha végül is ezt választom.Megjelent az S6 Duos!Itthon 229 körüli áron láttam legolcsóbban.

(#243) papsoka válasza sbalu1 (#242) üzenetére


papsoka
aktív tag

Én is visszatenném ha lenne bátorságom meg megfelelő tudásom:-))

(#244) sbalu1 válasza papsoka (#243) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nem olyan nagy dolog.Kell egy megfelelő verziójú flash program, Odin és a telóhoz való Kit-Kat oprendszer file-ja.Telepítés előtt célszerű egy gyári visszaállítás.Kb. 10 perc alatt megvan.

[ Szerkesztve ]

(#245) papsoka válasza sbalu1 (#244) üzenetére


papsoka
aktív tag

Ebből a "kb 10 perc alatt meg van"-t értem elsőre:-))))

(#246) Maxximus válasza sbalu1 (#239) üzenetére


Maxximus
őstag

Itt 2000 ft.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#247) sbalu1 válasza Maxximus (#246) üzenetére


sbalu1
senior tag

Nagyon köszönöm a linket! ✌

(#248) papsoka válasza Lamberd (#233) üzenetére


papsoka
aktív tag

Írtam privit!

(#249) sbalu1


sbalu1
senior tag

Mennyire bírja a strapát a töltő -adatkábel csatlakozót védő kis ajtócska, illetve mennyivel több időt vesz igénybe a vezetéknélküli töltővel való töltés mint a hagyományos módszer?

(#250) MaCS_70 válasza sbalu1 (#249) üzenetére


MaCS_70
félisten

A fül leszakadásától én is erősen tartok.
A Qi-töltés elvben olyan 70-80%-os sebességgel megy, ami nem olyan rossz, az akkumulátor meg örvendezik a kisebb áramerősség miatt.

MaCS

Fán nem lehet motorozni, motoron viszont lehet fázni!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.