Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6351) rigoberto válasza bezo076 (#6350) üzenetére


rigoberto
őstag

Nálam működik rendesen.
Telekom és Voda mobilnet, mindkettő fullos.

(#6352) Vitaqo válasza Vitaqo (#6345) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Erre van valakinek infója?

(#6353) Notalab válasza Vitaqo (#6352) üzenetére


Notalab
tag

Szia! Nem rég volt róla szó. Lásd: 6211-es hozzászólás. [link]
Kézzel kell frissíteni.

[ Szerkesztve ]

...

(#6354) Vitaqo válasza Notalab (#6353) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Köszi, láttam. Azt hogy kell?

(#6355) Energie X válasza Vitaqo (#6354) üzenetére


Energie X
őstag

Beállítások - Biztonság és adatvédelem - Frissítések - Google Play rendszerfrissítés

De nem fog találni újabbat, vagy ha talál akkor marad a júliusin. Az én telefonomat reseteltem frissítés után, és nem talál újabbat, asszony S23FE-je Android 14 volt out of the box, azzal is ugyanez a helyzet. Majd a következő frissítéssel valszeg megoldják.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#6356) Vitaqo válasza Energie X (#6355) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Szia! Köszönöm, igen én is tudtam, hogy hol kell ellenőrizni. Arra gondoltam lehet apk-val frissíteni.

(#6357) direwolf válasza Vitaqo (#6356) üzenetére


direwolf
őstag

Nem tudom hogyan, de nekem novemberi a google play.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#6358) Vitaqo válasza direwolf (#6357) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Érdekes, csináltam fr-t főverzió frissítés után, de maradt júliusi.

(#6359) gabber01


gabber01
addikt

Sziasztok!
Nemrég feldobta a teló hogy elérhető a OneUi 6 frissítés. Érdemes felrakni, vagy tele van hülye hibákkal vagy esetleg komolyabbakkal is? A pixel shift dologról olvastam. Ha az igaz, akkor már csak azért sem raknám fel.

[ Szerkesztve ]

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#6360) direwolf válasza gabber01 (#6359) üzenetére


direwolf
őstag

Én is pont így dilemmáztam karácsony előtt. Aztán gondoltam egyet, és frissítettem. Eddig még nem futottam bele semmi hibába. Kb. minden ua. mint volt, csak az akku statisztikát qrták el.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#6361) kress válasza gabber01 (#6359) üzenetére


kress
aktív tag

nincs nagy változás, a notification bar változott nsgyobbat ügye, ez a pixel shift meg riogatásnak jó csak, de a te dolgod

(#6362) Stokiii válasza Degeczi (#6342) üzenetére


Stokiii
csendes tag

Pont ezt akartam mondani.
Kolléganőmnek a telefon mellé csomagolt gyári töltője egyszercsak nem töltött. Bevitte az Oktogonnál lévő márkaszervízbe és ott megmondták neki - ha nem akar méreg drágán vásárolni eredetit - milyen "3rd party"-s töltőt vegyen máshol.

Hozzá teszem, maga az USB adapter technológia nem a Samsung privilégiuma, így bárki csinálhat akár jobbat/rosszabbat is. Ők max annyival biztonságosabbak, hogy megmondják, melyik termékekükhez melyik töltőjük való.
Jobb esetben a többi gyártó feltűnteti, mely termékekkel kompatibilis.

#Energie X
Ha a számlán is pontosan az a megnevezése a terméknek, mint az eredeti Samsung és mégsem azt kapod, bizony tényleg hamisítás lehet. Neked is csak annyit tudok mondani, meg kell tenni a bejelentést.
9 éves viszonteladói tapasztalat alatt bennünket egyszer keresett fel a HP hamisított termék forgalomba hozásával. Be kellett mutatni számlát róla és mentek tovább a mi beszerzőnkhez és így tovább. Remélem érezhető, milyen kicsi az esélye, hogy hamisítással találkozzál.
Persze vannak csalók, akik erre szakosodtak, de azok ugyanolyan gyorsan tűnnek el, mint ahogy létre jöttek.

(#6363) bollokcs80


bollokcs80
Korrektor

Az utángyártott töltőkből a Baseus megbízható, én sok éve használom, több eszközhöz is. (Telefon, tablet, noti.) :R

B.Cs.

(#6364) Energie X


Energie X
őstag

Ti már belefutottatok abba one ui6 alatt, hogy háttérbe leraktál egy alkalmazást ami tart valahol, előveszed 2-3 perc múlva és újratölti?

Tegnap így jártam youtube-nál, pause-oltam a videót, kimentem a konyhába, majd pár perc múlva visszamentem telefon felold, és újratöltötte az alkalmazást.

Ma adtam neki ezért 4GB virtuális memóriát, hátha kevés volt q gyári 8gb Ram. Az előbb furottam bele abba, hogy a pizzaforte alkalmazásba rendeltem, ment a kis folyamatjelző karika (sütés), eljezdtem böngészővel netezni pár oerc múlva visszanéztem, hogy mi a rendelés státusza és újratöltötte az app-ot, a folyamatjelző meg sehol :F

Erre a problémára vajon mi lehet a megoldás?

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#6365) kress válasza Energie X (#6364) üzenetére


kress
aktív tag

nekem ez volt az ötös alatt is firefoxnál

(#6366) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Nálatok hogyan mennek a rutinok? Este 9-től reggel 7-ig ne zavarjanak be+ energiatakarékos mód be van beàllítva, be is kapcsol, de ki nem.

(#6367) Lami66 válasza Vitaqo (#6366) üzenetére


Lami66
őstag

Elég sokszor olvastam már ezt a problémát hogy a dnd rutin elindul de nem áll le. Szóval ez a rutinkezelő rutintalansága miatt lesz.

[ Szerkesztve ]

(#6368) bollokcs80 válasza Vitaqo (#6366) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én ezt simán a Ne Zavarjanak opcióval szoktam beállítani, az minden droidon egyforma, plusz lefekvés előtt kinyomom s WiFi-t. :)

B.Cs.

(#6369) gabber01 válasza Vitaqo (#6366) üzenetére


gabber01
addikt

Nekem korábban a szemvédő funkció nem volt képes időzítetten kikapcsolni, aztán egyszercsak nagysokára megjavult vmelyik frissítésnél gondolom. Most ha a oneui 6 megint elcseszi ha felteszem, akkor morcos leszek. :D

Man proposes, god disposes. Dum spiro, spero.

(#6370) Krgab válasza Energie X (#6364) üzenetére


Krgab
kezdő

Igen, nálam is ilyen. Be kellett állítani az adott alkalmazásánál, hogy soha ne aludjon. Pont a YouTube volt ilyen nekem is. Lezártam a képernyőt, és pár perc után leállt a zene lejátszás. Most így jó.

(#6371) Rambi2


Rambi2
csendes tag

BÚÉK! Ma frissitettem a telefont, azóta nem tudom megnyitni a wearable appot. Valaki járt már igy?

Galaxy S21FE, Samsung Galaxy Watch5 Pro LTE

(#6372) Blackphant'r


Blackphant'r
tag

Sziasztok!
Kaptam egy amerikai variáns S21 fe 5g alkalmas telefont karácsonyra. Az lenne a kérdésem, hogy miként tudok csc régiót váltani mondjuk magyarra és miként tudok feltenni rá eux-romot az amerikai helyett. Van némi tapasztalatom gyári és custom rom cserében is, de samsungon még nem cseréltem sem gyárit, sem customot.
Kicsit zavarosak az eddig olvasottak alapján a lépések.
Ha esetleg van erről egy linkelhető összefoglaló az is nagy segítség lenne.

Köszi a segítséget.
:R

(#6373) gg72 válasza Rambi2 (#6371) üzenetére


gg72
veterán

Na, ez nálam is előjött... :(((

(#6374) kress válasza Blackphant'r (#6372) üzenetére


kress
aktív tag

amcsiban nem más frekvenciákat használnak a mobiltornyok?

(#6375) eurolac válasza Rambi2 (#6371) üzenetére


eurolac
senior tag

Szia, én a múlt héten feltettem minden frissitést a telora. Tegnap letöltődött egy frissítési csomag az órámra, amikor lehúztam a redőnyt ott jelezte. Ráengedtem. Az ora lefrissült. Kiírta h sikeres frissités. Megy minden rendesen. Az appot is meg tudom nyitni. Nincs esetleg valami frissitésed amit nem telepitettél fel?

Eurolac

(#6376) gg72 válasza eurolac (#6375) üzenetére


gg72
veterán

Hát ez az, hogy nálam előb frissült a telefon, most rékerestem az órámon, jelezte is, hogy van frissítés, de nem tudja letölteni, próbáljam a telefonról, de ott megf ugye nem működik a wearable... Wifi és BT pedig engedélyezve van, a Health adatai pl. szinkronizálódnak.

(#6377) gg72 válasza gg72 (#6376) üzenetére


gg72
veterán

Resetelni meg nem merem, mert félek, akkor semmit nem tudok rajta újra beállítani...

(#6378) eurolac válasza gg72 (#6376) üzenetére


eurolac
senior tag

Gondolom a wearable gyorsitótárát törölted, telo ujrainditása megvolt....?
A wearable ujratelepitése esetleg? Elvileg mindent vissza kellene szinkronizálnia....
6/128as a telód?

[ Szerkesztve ]

Eurolac

(#6379) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Sziasztok.2 napja frisitettema telót,reseteltem de az enyém elég feltünően laggol.

(#6380) Jackdave_027 válasza bezo076 (#6350) üzenetére


Jackdave_027
újonc

Szia ! Telekom vagy Yettel ?

(#6381) gg72 válasza eurolac (#6378) üzenetére


gg72
veterán

Semmi sem segtíett, végül az órát kellett resetelnem...

(#6382) eurolac válasza gg72 (#6381) üzenetére


eurolac
senior tag

Reset után lefutott a frissítés ill be tudsz lépni az app-ba?

Eurolac

(#6383) gg72 válasza eurolac (#6382) üzenetére


gg72
veterán

Igen, most minden OK.

(#6384) bezo076 válasza Jackdave_027 (#6380) üzenetére


bezo076
tag

Szia!Yettel....de nem csak 1 helyen csinálja....random ..ahol éppen vagyok.Ma már háromszor eljátszotta....

(#6385) davydevil96 válasza Blackphant'r (#6372) üzenetére


davydevil96
csendes tag

Ez lehet a megoldás:
[link]

Nem tudom One UI 6-tal is megy-e.

[ Szerkesztve ]

(#6386) Blackphant'r válasza davydevil96 (#6385) üzenetére


Blackphant'r
tag

Köszönöm :R

(#6387) citizen05


citizen05
tag

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni,hogy aki frissítette a 6.- ra a telefonját az mennyire elégedett ,?
Jobb lett az üzememidő ,vannak e laggok?
Illetve a fissítés előtt érdemes e adatmentést csinálni?
Tűnhetnek el adatok a telefonról ha nem csinálok mentést?
Illetve a kapott válaszok után ha úgy döntök ,hogy még nem frissítek okozhat e gondot ?
Válaszokat előre is köszönöm.

(#6388) eurolac válasza citizen05 (#6387) üzenetére


eurolac
senior tag

Én a frissítés elött PC-re csináltam egy teljes adatmentést. Frissités után nekem szinte semmit nem változott a teló kivéve a redőny amit tudni lehetett. Nem volt adatvesztés, nem laggol, stb.

Eurolac

(#6389) bollokcs80 válasza eurolac (#6388) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Megerősíthetem, semmi extra.

B.Cs.

(#6390) Degeczi válasza citizen05 (#6387) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Vodafone-nal abszolút fontos volt a telepítés, mert csak ezzel, Android 14-el engedélyezték végre Samu telefonokon a VoWifit.

(#6391) Energie X válasza eurolac (#6388) üzenetére


Energie X
őstag

Hangyányit fluidabb lett. Mondjuk én factory reseteltem Droid 14 update után.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#6392) pitius


pitius
tag

Amióta frissítetettem android 14-re, és alapértelmezetten bekapcsolásra került a VoWifi Vodafonenál, folyamatosan panaszkodtak nekem, hogy bárkivel akivel beszéltem telefonon, visszhangzott a beszélgetés.

Amint kikapcsoltam a VoWifit, egy csapásra megjavult minden. Mondjuk beletelt egy időbe, hogy erre rájöjjek.

Másnál minden oké a VoWifivel?

...pitius...

(#6393) Degeczi válasza pitius (#6392) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Igen, itt végre jó minőségűek a hívások. Mifelénk nagyon rossz a Voda térerő, ezért volt áldás, h végre van VoWifi. Ami egyébként nem csak kapcsoló, van alatta preferencia is, h elsődlegesen ezen menjenek-e hívások, vagy csak akkor, ha nincs térerő, így nem muszáj teljesen kikapcsolni akkor sem, ha nem optimális a hálózatodon vmiért.

[ Szerkesztve ]

(#6394) csonkadavid válasza Degeczi (#6393) üzenetére


csonkadavid
tag

És azt mégis hogy? Én csak ki és be tudom kapcsolni. Telekom.

(#6395) Degeczi válasza csonkadavid (#6394) üzenetére


Degeczi
nagyúr

Android alatt szokásos módon, nem a VoWifi kapcsolójára nyomsz rá, hanem a "Wifi hívás" szövegre, akkor megjelenik ez a "hívási preferencia" opció is, ami átállítható "Mobilhálózat, ha lehetséges"-re.

(#6396) kaliczrob84 válasza pitius (#6392) üzenetére


kaliczrob84
tag

Szakadozott a hang, amikor éppen nem, akkor meg ilyen gépies és érthetetlen volt. Amint átálítottam "mobilhálózat ha lehetséges"-re, minden egy csapásra megjavult.

(#6397) keszo


keszo
őstag

Segítséget kérnék.
Amig 1 simmel használtam a telot addig be volt kapcsolva "Ismeretlen számú hívások blokkolása"
Átraktam a céges simet is a teloba, hogy ne keljen két készüléket hordozni. Így viszont a kettes Simnél lévő Privát számokat is blokkolja.
Kérdésem:
Be lehet úgy állítani a telefont, hogy az 1SIM-nél (saját szám) blokkolja a Privát számokat, de a 2SIM-nél ( céges szám ) viszont kicsörögjön?

Attila

(#6398) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Az új zenelájatszó animációja zárkepernyőn hogyan hozható elő? Nálam eltűnt.

(#6399) Vitaqo válasza gg72 (#6376) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Infó a pixelshift hibáról:
[link]

(#6400) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Használjátok az always on display funkciót? Ott megy a pixelshift? Nálam gyári flip tok van, de ez ki van kapcsolva, mert félek, hogy itt sem megy.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.