Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6201) rigoberto válasza bollokcs80 (#6200) üzenetére


rigoberto
őstag

Hát nem tudom, csinál fura dolgokat ez a teló úgy látszik.

Én Xiaomiról váltottam, annál a márkánál ez megszokott volt, nem gondoltam, hogy Samuéknál is előfordulnak ilyenek.
Xnél egy szimpla újrainditás segített olykor ezeken, nem tudom itt ér e valamit..

Egyébként szerintem az ilyenek miatt is javasolják a FR-t főverzió váltás után.

Én megcsináltam, és lekopogom nálam nincsenek furcsaságok. Egyelőre.

Az aksi is 30% on van estére, ami nem gáz 2 simmel, aktív nettel, sok telefonálással..

(#6202) Oldman2


Oldman2
veterán

Találtam egy eladó készüléket, de az eladó nem válaszol, itt a Topikban sem látom őt.

Itthon, hivatalos eladóknál "csak" Dual SIM-es készülékek voltak kaphatóak, vagy is/is?

(#6203) rigoberto válasza Oldman2 (#6202) üzenetére


rigoberto
őstag

Teszt azt írja hogy dual, gondolom ez általánosságban igaz.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#6204) patex1983 válasza rigoberto (#6203) üzenetére


patex1983
őstag

Van még egyáltalán olyan telefon, ami nem dual SIM képes?
Ha van is, akkor nagyon ritka lehet....

X

(#6205) Mike3090 válasza csonkadavid (#6089) üzenetére


Mike3090
csendes tag

Pár képernyőmentés alapján a navigációs sáv pedig nálam mozog. Meg a felső is. Egyedül talán az akku indikátor nem. Ahogy változik az óra meg a százalék, az úgyis mozgatja az előtte levő dolgokat. Vagy tévedek? Always on display-en viszont oké a pixel shift.

(#6206) Vitaqo válasza Mike3090 (#6205) üzenetére


Vitaqo
senior tag

Jó neked. Nekem 30 elforgatás után is pont ott van.

(#6207) DarkByte


DarkByte
addikt

Túlaggódjátok ezt az OLED témát :) Hacsak nem napi több órát nézitek egyhúzomban a telefon képernyőt kikapcsolás nélkül, életben nem jön elő.
(én egy OLED TV-n programozok napi 8 órákat immáron harmadik éve)
Image retention-t se láttam a Galaxy S1-em óta ami még nagyon korai AMOLED volt, és amúgy az sem volt permanens.

[ Szerkesztve ]

(#6208) direwolf válasza DarkByte (#6207) üzenetére


direwolf
őstag

Így van. Túl van ez a téma tolva. Plazmán is mindenki ezen rugózott, aztán egyetlen egyszer sikerült egy image retentiont produkálnom, ami a következő képfrissítéssel el is tűnt.
Viszont... volt a cégnél 20 éve egy lcd monitor, ami 7x24-ben tolt egy statikus win desktopot kb. 5 éven keresztül. Fullra beégett :D

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#6209) zetecR válasza direwolf (#6208) üzenetére


zetecR
addikt

Az LG G4-ek is hajlamosak voltak beégni.
Pedig igen jó kijelzőjük volt.

(#6210) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Sziasztok. Ha gond van a telóval és még garanciális, csak a Samsungnál lehet leadni vagy egyből lehet vinni a Telemaxhoz?

(#6211) rigoberto válasza Energie X (#6163) üzenetére


rigoberto
őstag

Google play szitu, de gondolom már találkoztatok vele.
[link]

(#6212) bollokcs80 válasza rigoberto (#6211) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Én a múltkor a 6.0 után nyomtam egy frissítést, rendben lement. [kép]

B.Cs.

(#6213) badrian250


badrian250
tag

Sziasztok!
Olyan problémám van a telefonnal, hogy ha töltőre van dugva és úgy gépelek rajt, akkor sokkal érzékenyebb, hibásan/többször viszi be a karaktereket.

Spiegen üvegfólia van rajt, XO-L91 töltőt használok hozzá, ami tudja a PD3.0 és PPS szabványokat, és a legújabb szoftver van fent. Az érintésérzékenység növelés be van kapcsolva a beállításokban az üvegfólia miatt, ha nincs töltőn, nincs vele gond.

Más is tapasztalt már ilyent, esetleg van rá megoldás?

(#6214) kress válasza badrian250 (#6213) üzenetére


kress
aktív tag

nekem tabletnél töltő volt ami ilyesmit okozott, próbáld ki másikkal

(#6215) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Miért nem tudom az a rohadt messengert beállítani. Hála már odáig eljutottam hogy csörög mert eddig ez sem volt,de nem jelenik meg a képen semmi.Mát mindent engedélyeztem.

(#6216) rigoberto válasza hematoma1 (#6215) üzenetére


rigoberto
őstag

újra telepítetted már?

(#6217) hematoma1 válasza rigoberto (#6216) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Igen, sőt felraktam régebbit is, a legujabbat is és egyik sem akar normálisan működni.Régebben nem volt ilyen probléma, csak felraktam és működött, most valahogy nem megy.

(#6218) rigoberto válasza hematoma1 (#6217) üzenetére


rigoberto
őstag

nálam nem vacakol, így nem tudom mi lehet nálad.
ha nem jelentkezik más a megoldással, vagy a google se segít, akkor passz.

ha nálam lenne ilyen én tolnék egy FR-t.
de persze garancia nincs azutánra sem.

(#6219) hematoma1 válasza rigoberto (#6218) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Ja megpróbálom.

(#6220) hematoma1 válasza rigoberto (#6218) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Csináltam egy visszaállitást de nem segitett. Ha hivnak hang van de kép nincs. Ilyen hülye nem lehetek.

(#6221) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Nálam nem lett egy akkubajnok a 14-el. Este 15-20%-ot merült az asztalon hagyva. Bt, WiFi kikapcsolva.

(#6222) g_g_g válasza Vitaqo (#6221) üzenetére


g_g_g
őstag

Ott valami beragadt app lehet.
Nálam kikapcsolt wifi, bt, gps, nfc mellett kb. 0,5%/óra merülést produkál, egy éjszaka kb. 4%-ot merül.

(#6223) rigoberto válasza hematoma1 (#6220) üzenetére


rigoberto
őstag

Kép kinek nincs, a hivónak vagy téged nem látni?

(#6224) Vitaqo


Vitaqo
senior tag

Tudom o e ui 2.5, de érdekes, ott is ment.

(#6225) rigoberto válasza Vitaqo (#6224) üzenetére


rigoberto
őstag

Miért ilyen fontos ez?
AOD nálam be van kapcsolva, és változtatja a helyét.
Nekem ez elég ahhoz a tudathoz, hogy nem ég be a kijelzője.
Ha meg mégis másképp alakul, majd ráér akkor foglalkozni vele.

(#6226) rigoberto válasza bollokcs80 (#6212) üzenetére


rigoberto
őstag

Nekem még júniusi van, és hiába frissítek rá, nem tölt le újabb verziót.
Na mind1, majd csak változik ez is.

(#6227) SztiviVander válasza Vitaqo (#6224) üzenetére


SztiviVander
őstag

Az azert erdekes mert a oneui 5-el jott ki ez a feature. Es ugye az elott is leteztek mar reg amoledek, megse sirt senki hogy begette volna. Lehet ennek az elmosodik vagy sem a statusbar dolognak koze sincs a pixel shift-hez :DDD De amugymeg kit erdekel, majd akkor legyen hiszti ha barki mutat beegett statusbart normal/altalanos (!) hasznalat mellett.

[ Szerkesztve ]

(#6228) Attila57


Attila57
tag

Sajnos a kameránál a néha előforduló mások által is jelzett, fókuszhiba (homályos kép)megmaradt. Frissítés utáni gyári visszaállítás megvolt.

(#6229) rigoberto válasza Attila57 (#6228) üzenetére


rigoberto
őstag

6.1 ben javítják majd.

(#6230) hematoma1


hematoma1
aktív tag

Amikor engem hivnak csak csörgés van nálam, a kép az tök sötét a telefonomon.

(#6231) kaliczrob84 válasza badrian250 (#6213) üzenetére


kaliczrob84
tag

Nekem speedshop-nál vásárolt hamis Samsung töltő csinálta ezt. Amint vettem egy valóban gyári töltőt, eltűnt a hiba. Szóltam a speedshop-nak, de a mai napig árulják a hamisítványokat.

(#6232) Evo50 válasza kaliczrob84 (#6231) üzenetére


Evo50
tag

Én is így jártam, nálam is az eredeti gyári lett a megoldás.

(#6233) SztiviVander válasza kaliczrob84 (#6231) üzenetére


SztiviVander
őstag

Naluk kb minden ami gyari doboz nelkuli (azaz zacskos, avagy "bliszteres"-nek mondott) az kinabol behozott hamisitvany. Es tudjak ok ezt jol.

(#6234) rigoberto válasza hematoma1 (#6230) üzenetére


rigoberto
őstag

Szelfi kamerával nincs valami?

(#6235) Energie X válasza badrian250 (#6213) üzenetére


Energie X
őstag

Én a PH! fórumotók tapasztalatai alapján, csak és kizárólag a gyári dobozosat veszem. A zacskós OEM, Bulk, stb. nem gyári eredeti, se a töltő, se a kábel! Már futottam egy pár kört PCX-el, és a Samsung magyarországgal. A lényeg, bárki bármit mond, a samsung nem árul oem és bulk töltőket! Ezek a töltők leginkább goobay által gyártottak, megszólalásig úgy néz ki mint az eredeti, a boltok is annak mondják! Ahonnan én veszem, az vagy a ses.hu, samsung hu, mediamarkt, euronics. Csak dobozos változat. És igen, sajnos drága. De ha már vettem egy telefont, én vigyázok rá, nekem nem ér meg 4-5.000 ft spórolás annyit, hogy ez miatt meghibásodjon, szervízbe kelljen vinnem, aztán majd még jól megállapítják, hogy szar töltővel használtam és ez nem garanciális probléma... Tanácsolom, hogy szánd rá a pénzt és vegyél egy normális eredeti töltőt.

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#6236) keszo


keszo
őstag

Be lehet állítani, hogy képernyő feloldásakor a pinkód beírása után ne keljen még az "OK"
gombot is megnyomni One UI6-nál?

Attila

(#6237) Energie X válasza keszo (#6236) üzenetére


Energie X
őstag

Beállítások -> Biztonság és adatvédelem -> Zárolt képernyő -> Képernyőzár -> PIN
Itt beütöd a kijelzőfeloldó pin-t amit szeretnél és alatta majd be lehet pipálni, hogy: "PIN-kód megerősítése a(z) OK megérintése nélkül"

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#6238) direwolf válasza Energie X (#6235) üzenetére


direwolf
őstag

Kicsit árnyalnám a fekete-fehér véleményeket, mert igenis vannak jó minőségű 3rd party töltők amik akár a "gyári" minőségét is verik. Azért idézőjeles a gyári, mert a Samsung nem gyárt töltőt. :U A Baseus például nagyon jó minőségű cuccokat gyárt, és nem árazza túl, mint a Samsung. Pl. a GAN3 Pro 65W töltőjüket ~11-12ezer környékén lehet venni (egy igen jó USB3 typeC kábellel), és a minősége/tudása messze túl van egy "egyszerű" mobiltöltőn. Akár notebookot is lehet tölteni vele.

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#6239) Rigormortiis válasza direwolf (#6238) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Egyetértek, nekem is van ilyen Baseus töltőm, és amit imádok benne, hogy egyszerre több eszközt is etet. Meg van két gyári Samsungom, de azokat nagyon jó áron kaptam.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#6240) Balázs Z. válasza Energie X (#6237) üzenetére


Balázs Z.
tag

Az új rendszeren kicsit módosítottak, elvileg csak a 6 számjegyű PIN esetében jelenik meg az opció, 4-nél nem.
https://www.reddit.com/r/GalaxyS23/comments/17mcmj2/confirm_pin_without_pressing_ok_option_is_missing/

(#6241) batai15 válasza Rigormortiis (#6239) üzenetére


batai15
félisten

+baseusra nekem is ilyen van.

(#6242) Energie X válasza Balázs Z. (#6240) üzenetére


Energie X
őstag

Nem tudom képernyő zárnál lehet-e 4 jegyű a pin én ott 6 jegyűt használok és a fentebb írt beállítással nekem nem kér OK gombot (one ui6)

[ Szerkesztve ]

>>> ÚJ dobozos Galaxy S21FE tokok és üvegfóliák! Lesd meg adatlapomon! <<<

(#6243) hematoma1 válasza rigoberto (#6234) üzenetére


hematoma1
aktív tag

Még is csak én voltam a hülye. Az Alkalmazásoknál a Névjegyzék nem volt engedélyezve.

(#6244) mQWeXgsf válasza direwolf (#6238) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Én pl. soha semmit nem veszek olyan gyártótól (Baseus), aki "halálfej" biztonságú terméket is legyártott:

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#6245) Dr.NX válasza mQWeXgsf (#6244) üzenetére


Dr.NX
addikt

Akkor Samsung telefont se vegyél, mert gyártottak felrobbanós akksis telefont egyszer... :W

Elfogadom a sütiket.

(#6246) mQWeXgsf


mQWeXgsf
aktív tag

Céges teló, de adom is vissza mert akad a rögzített állványos videófelvétel 10 másodpercenként bármit csinálok, amúgy én nem tenném egy szintre a Samut és egy úgynevezett kituggyaholgyártott halálfejes"Baseust"-t :D

(#6247) Lami66 válasza Dr.NX (#6245) üzenetére


Lami66
őstag

Nem kell olyan messzire menni. Van a linkelt listán több Samsung is halálfejre értékelve.

(#6248) mQWeXgsf válasza Lami66 (#6247) üzenetére


mQWeXgsf
aktív tag

Nana, azok mind kamus (fake) kínai 1 dolláros töltők, a konklúzióba írják is...

euronics, mediamarkt, ikea, ezek vannak ha jót (gyárit) akartok...

sajnos meg kell fizetni azt, hogy ne gyújtsa rátok a házat a töltő... :(

[ Szerkesztve ]

(#6249) g_g_g


g_g_g
őstag

Aki esteleg hozzám hasonlóan nem szereti tokban hordani a telefont (nekem így kényelmes és szerintem így szép), annak tudom ajánlani a hydrogel fóliát.
Én tettem az előlapra és a hátuljára is, gyakorlatilag semmi nem látszódik és érzetre is nagyon kellemes, ujjlenyomat olvasó is tökéletesen működik.
Aliexpress-ről rendeltem kb. 2 hét alatt érkezett meg, felrakása egyszerű volt.
Én innen rendeltem:
Hydrogel

(#6250) eron009


eron009
tag

A biometrikus azonosításokból lehet az arcalapú feloldást, vagyis inkább a regisztrált arcot törölni?
Ki tudom kapcsolni, hogy telefon feloldásra csak pint vagy ujjlenyomatot fogadjon el, de az alkalmazásoknál továbbra is megy az arcalapú feloldás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.