Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5708) KKrisz751 válasza direwolf (#5698) üzenetére


KKrisz751
aktív tag

Mond már el hogy csinálod?

Én huawei Mate20pro után vettem még tavaly.. Hát.. brutális vissza esés ahoz képest, de átmenetileg jó.(-nak hittem)

De az nonszensz, hogy a gyorstőltés az őskor szinten van.. 1ó 20 perc..? Ez vicc.
De, hogy folyamatos netes rádió hallgatás mellett 8 óra alatt 50%.. ha még kaja szünetben megy a tiktok 30pecig.. már 35%. Felhívon a gyereket whatsapp videó chatben.. áhh.
reggel 5órától- 16 óráig lezúzom az aksit átlagos használattal és még nem is telefonáltam rajta..

nekem ne mond, hogy a folyamatos fényképezés mellett nem lőtte ki magát.
Nekem 200 kép 20-25db 2-3 perces videó után aksi kakuk. És még csak a nap feláénél tartottunk nyaraláson.
(És bocs de a fiamnak adott 6 éves Meat20p.(ami az enyém volt) Az mai napig bírja ezt egész nap, de 40 perc alatt maxon van.. ergo egy mekibe feltöltöm kaja alatt. És már vissza se akarja cseréni.. 50% bele megy 20 perc alatt.. és még mindíg 90% os a kapacitás 6 évesen)

Hogyan bír 1 napot ez a telefon. Estére jó ha 12% marad. Míg a másikon ilyenkor még 50%on voiltam. Ha elfelejtettem tölteni kibírta másnap is míg haza értem melóból.

Ennél... jó ha este 22kor még van benne annyi hogy lássam mennyi az idő.

Igaz ha semmire nem használom csak 1-2 telefonálásra akkor elmegy 2 napig. De akkor meg veszek egy 3310es nokiát és az meg 2-3 hétig.

... Ráfogsz jönni, hogy sok igazság amihez ragaszkodunk, javarészt a mi szemszögünkön múlik - Obi-Wan Kenobi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.